Poznaj Lumo Run

Poznaj Lumo Run

To Małe Urządzenie Zmieni Sposób, W Jaki Biegasz

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdecydowanie nie jestem bardzo wysportowaną osobą, jednak lubię sporty cardio, takie jak pływanie, jazda na rowerze i bieganie. Rzeczy, które mogę zrobić sam, w naturze, i nie spotkać nikogo, kogo znam w procesie. Odkąd pamiętam, ludzie mówili mi, że mam” wyjątkowy ” sposób biegania, co naprawdę oznacza, że mam słabą formę. Słyszałem o Lumo Run i pomyślałem, że to coś, co może mi pomóc i sprawić, że moje nocne biegi będą bardziej skuteczne.

Lumo Run mierzy pięć różnych obszarów wydajności biegu: obrót miednicy, spadek miednicy, rytm, odbicie i hamulec. Myślę, że to, że nie wiedziałem, co to znaczy, świadczy o mojej niskiej wiedzy i wykonaniu właściwej formy biegania.


Dla kogo to


Najlepsze Dla: Każdy, kto chce śledzić i poprawić swoją formę podczas biegu.

Lumo koncentruje swoje środki na podstawowych ruchach, aby określić, czy biegasz w skutecznej i bezpiecznej pozycji. Możesz wybrać jedną z 5 metryk, na których chcesz się skupić podczas biegu. Aplikacja ustali cel i oceni bieganie dla konkretnego metryki. Cele te można dostosować w zależności od wyników. Jeśli masz problemy z osiągnięciem celu, obniżą ten cel, aby uczynić go bardziej osiągalnym dla ciebie. Istnieją dema zawarte w aplikacji, aby pokazać, jak formularz powinien wyglądać, że są pomocne. Jeśli używasz słuchawek, tutaj jest również funkcja, która umożliwia wskazówki audio podczas biegu.


Dlaczego To Kochamy


Aplikacja jest łatwa w użyciu i zrozumiała, a fakt, że możesz korzystać z Lumo Run bez przynoszenia telefonu, jest świetny dla każdego takiego jak ja, kto woli biegać bez zwisającej z nich elektroniki. Możesz zabrać ze sobą telefon, aby uzyskać więcej informacji na temat biegu, takich jak dystans i tempo, więc zdecydowałem się wziąć go do tego testu.


Wady


Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem pewien, czy będę używać tego za każdym razem, gdy biegnę, ponieważ jest to o wiele bardziej przydatne dla mnie, gdy przynoszę telefon, a wolę tego nie robić. Ale to pomogło i nadal pomoże mi zrozumieć, gdzie jest moja forma, coś, czego nigdy wcześniej nie byłem szkolony. Podoba mi się pomysł, aby móc pracować nad swoją formą samodzielnie i bez trenera, ponieważ wolę ćwiczyć sam. Odkryłem, że jestem w stanie biegać dalej, odkąd zacząłem używać Lumo Run, prawdopodobnie dlatego, że moja forma się poprawiła i wydzielam mniej energii, aby przejść ten sam dystans.


Gdzie Kupić


  • Lumo Run jest dostępny w Amazon.com za $99.99 + bezpłatna dostawa.
  • Lumo Run jest również dostępny w LumoBodyTech.com za $99.99 + bezpłatna dostawa.


Poznaj Konkurencję


Urządzenie do noszenia Garmin vivofit nie wymaga przycinania czegokolwiek, co ułatwia śledzenie ruchów podczas biegu. W przeciwieństwie do Lumo, nie ma kompleksowej aplikacji-ale oznacza to również, że nie musisz zabierać ze sobą telefonu podczas biegu.
54,50 zł Amazon.com

Zegarek GPS TomTom Runner ma bardzo duży wyświetlacz, dzięki któremu możesz zobaczyć swoje statystyki biegania na trasie, trzy unikalne tryby treningu dostosowane do Twoich osobistych celów oraz GPS, dzięki któremu możesz łatwo śledzić trasy.
89,99 zł Amazon.com


Odbierz swój własny Lumo Run w Amazon.com za $99.99 + bezpłatna dostawa.


Powiązane Lektury
Najlepsze Trackery Fitness
Sprzęt Treningowy Przyjazny Mieszkańcom
Najlepsze Słuchawki Treningowe


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts