5 najlepszych nowych modeli zegarków Rolex 2019

rolex president gold day date 2019

5 najlepszych nowych modeli zegarków Rolex 2019

Te zupełnie nowe zegarki Rolex są idealnym prezentem … dla siebie

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wiele rzeczy wydarzyło się w tym roku. Spike Lee w końcu zdobył swojego pierwszego Oscara, a Unia Europejska zakazała jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych; Ulica Sezamkowa, Stonewall, Woodstock i lądowanie na Księżycu skończyły 50 lat; rekordowa liczba kobiet została wybrana zarówno do Senatu, jak i do Izby Reprezentantów (i cała sytuacja z impeachmentem), ale może najważniejsze dla tych z Was, którzy są szczerymi entuzjastami zegarków, którzy kliknęli tę historię? Baselword 2019 zadebiutował zegarki na kolejny rok, co daje ponad 100 lat i rośnie. 

Powiązane: 10 Najlepszych Japońskich Zegarków

W tym roku wydano wiele Gwiezdnych opcji — z których wiele nasz Snob zgłosił ze Szwajcarii na Baselworld 2019 — ale jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych i poszukiwanych marek zegarków, które można znaleźć dzisiaj, Rolex wydaje się godny własnej specjalnej listy na koniec roku. Oczywiście mamy swoje profesjonalne opinie, ale bylibyśmy niedbali, gdybyśmy nie sprowadzili kogoś, kto zna się na Rolexie na wylot i kto naprawdę może nam powiedzieć, co naprawdę poruszyło igłę (a raczej ręce), jeśli chodzi o to, co Rolex wydał w tym roku. 

Skontaktowaliśmy się z Paulem Altierim, założycielem i dyrektorem generalnym jednej z najpopularniejszych witryn odsprzedaży Rolex, zegarków Boba. Wyjaśnił nam nie tylko zegarki Rolex, które wyróżniały się w tym roku, ale te, które przetrwają stylowy test czasu przez wiele lat.  


5 najlepszych nowych modeli zegarków Rolex 2019


1. Rolex Day-Date 40 Ref. 228238

Zegarek Rolex Day-Date President z litego żółtego złota to kwintesencja wyrazistości i kultowy i luksusowy design, który jest rozpoznawalny na całym świecie. Ogólna estetyka kolekcji Day-Date zmieniła się bardzo niewiele od czasu jej wprowadzenia w połowie lat 50., jednak większa obudowa 40 mm ref. 228238 sprawia, że idealnie nadaje się do współczesnych stylów i preferencji. 

Napędzany przez mechanizm calibre 3255, ref. 228238 Day-Date oferuje najnowszą generację mechanizmów Rolex z certyfikatem chronometru, a także znany design, który jest uważany za prawdziwą ikonę branży. Przez dziesięciolecia tradycyjna wersja 36 mm Day-Date służyła jako flagowy Zegarek Rolex, a nowy Day-Date 40 przyjmuje klasyczny wygląd i styl kolekcji i aktualizuje jej proporcje do ery nowożytnej.

Od 33 000 zł na BobsWatches.com

2. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20yacht-master204220ref.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20yacht-master204220ref.html

Nowy Yacht-Master 42 mógł być najmniej oczekiwanym nowym modelem marki Rolex w 2019 roku. Nie tylko wprowadził zupełnie nowy rozmiar do kolekcji Yacht-Master, ale także po raz pierwszy model Rolex Yacht-Master został wykonany z litego 18-karatowego białego złota. 

Kiedy firma Rolex po raz pierwszy wprowadziła do kolekcji Yacht-Master bransoletkę Oysterflex i czarną ceramiczną wkładkę do ramki z 40-milimetrową Złotą edycją Everose, wielu osobom spodobał się ogólny design, ale nie mogli wejść na pokład z ciepłym, różowo-złotym profilem. Nowy Yacht-Master 42 ma wszystkie te same podstawowe elementy konstrukcyjne, ale ma rozmiar Obudowy do 42 mm i obejmuje surowy czarno-biały profil kolorów, aby uzyskać świeże i inne spojrzenie na już udany projekt. 

Od 27 800 zł w BobsWatches.com

3. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20gmt-master20ii20ref.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20gmt-master20ii20ref.html

Bez wątpienia Nowy” Batman ” GMT-Master II ref. 126710BLNR był najgorętszym nowym zegarkiem Rolex 2019 roku i prawdopodobnie najgorętszym nowym zegarkiem roku — od dowolny producent. Chociaż jest to w zasadzie tylko czarno-niebieska wersja” Pepsi ” ref. 126710, który został wydany w poprzednim roku, Nowy” Batman ” GMT stworzył listy oczekujących na dealerów rano został ogłoszony i pozostaje jednym z najbardziej pożądanych zegarków na świecie. 

Ceny na rynku wtórnym są nadal znacznie wyższe niż ich pierwotne wartości detaliczne; jednak poza jakimkolwiek potencjałem inwestycyjnym, jest wiele do kochania w tym zegarku. Łączy w sobie niezwykle przydatną i praktyczną komplikację z jednym z najgorętszych profili kolorów obecnie, co czyni go idealnym codziennym zegarkiem, który oferuje świeże spojrzenie na Rolex classic. 

Od 9250 zł w BobsWatches.com

4. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20sea-dweller20ref.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20sea-dweller20ref.html

Nowy Zegarek Rolex Sea-Dweller ref. 126603 to tylko dwukolorowa wersja przeprojektowanego 43 mm Sea-Dweller, który został wydany dwa lata wcześniej; stanowi jednak ważny punkt w historii profesjonalnego zegarka nurkowego Rolex deep-sea. Sea-Dweller został stworzony, aby być wysoce wyspecjalizowanym narzędziem dla profesjonalnych nurków saturacyjnych i jako taki, historycznie był dostępny tylko w stali nierdzewnej. 

Nowy ref. 126603 oznacza pierwszy raz, że Sea-Dweller został oficjalnie zaoferowany z konstrukcją z metalu szlachetnego, a także oznacza pierwszy raz, że zegarek ze stali nierdzewnej i żółtego złota z jednej z profesjonalnych kolekcji Rolex był dostępny o średnicy koperty większej niż 40 mm. dla wszystkich ludzi, którzy zawsze chcieli dwukolorowego Submariner, ale chcieli, aby był tylko trochę większy, nowy Sea-Dweller jest doskonałą alternatywą. 

Od 16 050 zł w BobsWatches.com

5. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20datejust203620ref.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20datejust203620ref.html

Nowy Datejust 36 ref. 126200 nie jest bynajmniej najbardziej krzykliwym ani ekscytującym nowym Rolexem 2019 roku. Mimo to jest to bardzo ważne wydanie, które reprezentuje również doskonały stosunek jakości do ceny we współczesnym katalogu Rolex. Reference 126200 to najbardziej podstawowa wersja klasycznego modelu Datejust 36 mm. Wykonany w całości ze stali nierdzewnej i wyposażony w gładką ramkę, nie ma żadnych dodatków, jakie można uzyskać w rodzinie Datejust, ale stanowi również punkt wejścia w posiadanie nowego mechanizmu Rolex calibre 3235. 

W momencie premiery calibre 3235 był montowany tylko w wersji Datejust 36 z metali szlachetnych, więc wraz z premierą 2019 ze stali nierdzewnej ref. 126200, kupujący mają teraz możliwość posiadania najnowszych i najlepszych technologii mechanizmu Rolex przy znacznych oszczędnościach w porównaniu z porównywalnymi modelami dwukolorowymi i z litego złota.

Od 6695 zł BobsWatches.com

Jeśli Rolex nie jest tym, czego pragniesz, ale nadal chcesz zegarek, który zaspokoi Twoje pragnienia horologiczne, sprawdź wszystkie nasze relacje z zegarkami i nie zapomnij zadać naszemu Snobowi żadnych pytań bez odpowiedzi. Na pewno coś znajdziesz.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $500

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts