Cztery Sposoby Na Szarość

Cztery Sposoby Na Szarość

Cztery Sposoby Na Szarość

Jak Szary Może Być Odpowiedzią Na Wszystkie Jesienne Dylematy Garderoby

Nadchodzi jesień, a jeśli chcesz odważnie oświadczyć, może nadszedł czas, aby odłożyć jasne kolory lub krzykliwe przedmioty i zrobić odważniejsze oświadczenie, zachowując prostotę. Monochromatyczne przejście od stóp do głów może być nowym mundurem i nie może być bardziej uniwersalnej i ponadczasowej metody łatwego ulepszania garderoby.

Od dawna uważany za alternatywę dla czerni, uwielbiam szary, ponieważ nadal pozwala pokazać teksturę, w której inne ciała stałe, takie jak czarny lub biały (lub nawet białawy), mogą to ukryć.  Podczas tworzenia monochromatycznego, chodzi o prostotę i naprawdę skrojone na miarę elementy. To proste spojrzenie. Jest dość odporny na głupoty. Szary to neutralny kolor, który pasuje do wszystkiego.

Podkreślmy jeszcze raz, że te stylizacje muszą być dobrze skrojone. Chociaż szary może być mundurem na sezon jesienny, nie chcesz wyglądać, jakbyś faktycznie nosił mundur. Krawiectwo jest kluczowe, ale jeśli nie jesteś gotowy, aby zaszaleć na Krawcu, trzymaj się szczupłego kroju lub spróbuj zwijać nogawki, aby łatwo oszukać.

Najlepszą rzeczą w szarym jest to, że nadaje się do biura, happy hour i weekendowych uroczystości. I nie musisz się tak bardzo martwić o dopasowanie swoich szarości. W przeciwieństwie do odcieni czerni-Twoje szarości będą się ze sobą łączyć. I pamiętaj, że monochromatyczne po prostu oznacza, że małe szczegóły, takie jak kolorowy kwadrat kieszonkowy, bransoletka lub klapa, mogą wyskoczyć o wiele jaśniej.

 

Warstwa W Górę

Połącz szarą koszulkę z szarym kardiganem. Spróbuj szary szalik tartan dać mu dodatkową warstwę i pop druku.

Koszulka: TOPMAN Szary Prążkowany Długi Rękaw Muscle Fit T-Shirt

Kup tutaj

Szalik: Mauro Grifoni Ukradł

Kup tutaj

Dopasuj Swoje Szare Spodnie

Upewnij się, że Twoje szare spodnie sukienki są odpowiednio dopasowane, aby monochromatyczny trend nie wyglądał niechlujnie, ale modnie-jakbyś włożył w to trochę wysiłku. Możesz nawet ubrać go trochę z elegancką parą trampek. 

Spodnie: Hugo Boss Szare Slim-Fit Virgin Wool-Flanelowe

Kup tutaj

Formalny Szary

Najczęstszym jest monochromatyczny szary garnitur. Garnitury nie są jedynym szarym wyglądem, który możesz zdjąć. Ale na pewno się liczą, kiedy jest dobrze zrobione. Zawsze możesz nosić szary wełniany krawat i białą koszulę.

Garnitur: Ted Baker Dwuczęściowy Kombinezon Okienny

Kup tutaj

Garnitur: Tagliatore Checked Suit

Kup tutaj

Dzianina na dzianinie na dzianinie

Spróbuj szary golf pod cienkim szarym swetrem. Kolor jest naturalny i nie zderzy się, gdy warstwujesz tkaniny. 

 

Golf: TOPMAN Twist Sweter Z Golfem

Kup tutaj

Sweter z Crewneck: J. Crew Slim Cotton-Cashmere Crewneck Sweter

Kup tutaj

 

Jamal Jackson jest założycielem StyleSocietyGuy.com. śledź go na Instagramie @StyleSocietyGuy.  

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts