Dlaczego Odzież Bez płci działa i które marki kochamy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html Niebieski Długi Płaszcz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/riley20studio.html blu i biała koszula różowe spodnie Dockers Chino

Dlaczego Odzież Bez płci działa i które marki kochamy

Masz ochotę założyć sukienkę? Śmiało.

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Podczas gdy wydaje się, że przeszliśmy długą drogę od stereotypów płciowych definiujących kogoś jako “męskiego” i tego, co opisuje kogoś jako “kobiecego”, nigdzie nie widzimy tych wrodzonych norm płciowych bardziej na wyświetlaczu niż w branży mody. Oczywiście, mężczyźni noszą różowe (koszule), kobiety noszą luźne (chłopak) dżinsy, a “moda unisex” można znaleźć, ustalone binarne role mody-przynajmniej większość mody na rynek masowy dzisiaj – nadal bardzo istnieją. Idź do swojego ulubionego sprzedawcy odzieży (po zakończeniu czytania tego oczywiście) i szanse są wysokie, że znajdziesz opcje oferowane dla mężczyzn i kobiet. 

Powiązane: Twój przewodnik po płynnych i Niebinarnych relacjach płciowych

Rodzi to pytanie, jeśli nasze normy społeczne zmieniły się w stosunku do tak wielu innych ról płciowych (i słusznie), co powstrzymuje nas wszystkich przed robieniem tego samego z modą? Gdzie jest opcja mody bez płci dla kogoś, kto nie jest pewien, gdzie znajdują się w spektrum płci, lub osoby niebinarnej, która wie, że wchodzą gdzieś pomiędzy lub poza rolami po prostu “mężczyzny” i “kobiety?” 

Cóż, są marki odzieży unisex, niektóre duże, niektóre małe, które robią miejsce dla tych osób, które szukają bardziej płynnej odzieży płci. Choć statystycznie mogą one nie stanowić dużej części populacji, według sondażu Pew Research Center, jedna na pięć osób osobiście zna kogoś, kto używa zaimków neutralnych płciowo. Dodajmy do tego rosnącą popularność genu Z płynnością płci i odrzucenie terminów “chłopiec” i “dziewczyna”, jak donosi czasopismo Pediatrics w 2018 roku, i jesteśmy gotowi zobaczyć więcej, a nie mniej kolekcji unisex i ogólnych ubrań neutralnych pod względem płci. 

Jeśli chodzi o marki, niezależnie od tego, czy chodzi o wczesne dotarcie do młodszych klientów, czy o zaspokojenie rosnącej, bardziej otwartej grupy fanów, rezultatem jest widoczność, a widoczność ma znaczenie. Nasza wizualna prezentacja, w dużej mierze oparta na wyborze stylu, jest najbardziej wyjątkowym sposobem, w jaki każdy z nas może wyrazić siebie. Więc coraz więcej ludzi decyduje się zidentyfikować się poza po prostu mężczyzna lub kobieta, czy płeć ubrania na to wyjście? Cóż, to bardziej skomplikowane niż stworzenie uniwersalnej marki streetwear “unisex clothing” z ładnymi ubraniami, takimi jak bluzy i spodnie i nazywanie tego dniem. Projektanci projektujący dla osób niezgodnych powinni być nadal traktowani jako projektowanie.  


Słowniczek: orientacja seksualna, tożsamość płciowa i ekspresja płci


Zanim przejdziemy dalej, aby zrozumieć korzeń stylu unisex, musimy kopać głębiej niż po prostu wybierając ulubione bluzy, tunikę i koszulkę, która pasuje prawie do każdego kształtu ciała. Musimy podkreślić pewną terminologię, zdefiniowaną przez kampanię na rzecz Praw Człowieka, która pomaga zrozumieć, skąd tak naprawdę bierze się “trend unisex” : 

 • Androgyniczne: Identyfikowanie i / lub przedstawianie jako nie wyróżniające się zarówno męskie, jak i żeńskie.
 • Aseksualny: Brak pociąg seksualny lub pragnienie dla innych ludzi.
 • Biseksualne: Osoba emocjonalnie, romantycznie lub seksualnie pociągnięta do więcej niż jednej płci, płci, roli płci lub tożsamości płciowej, choć niekoniecznie jednocześnie, w ten sam sposób lub w tym samym stopniu.
 • Cisgender: Termin używany do opisania osoby, której tożsamość płciowa odpowiada tym, które zwykle są związane z płcią przypisaną im przy urodzeniu.
 • Gender-expansive: Przekazuje szerszy, bardziej elastyczny zakres tożsamości i/lub ekspresji płciowej niż zwykle kojarzony z binarnym systemem płciowym.
 • Ekspresja płci: Zewnętrzny wygląd tożsamości płciowej, zwykle wyrażany poprzez zachowanie, ubranie, fryzurę lub głos, i który może lub nie musi odpowiadać społecznie zdefiniowanym zachowaniom i cechom Zwykle związanym z byciem męskim lub żeńskim.
 • Płyn płciowy: Według Oxford English Dictionary, osoba, która nie identyfikuje się z jedną ustaloną płcią; z osobą posiadającą lub wyrażającą płynną lub niezmieszaną tożsamość płciową lub z nią związaną lub z nią związaną.
 • Tożsamość płciowa: Najgłębsza koncepcja siebie jako mężczyzny, kobiety, mieszanka obu lub żadnego z nich-jak jednostki postrzegają siebie i jak siebie nazywają. Tożsamość płciowa może być taka sama lub różna od płci przypisanej przy urodzeniu.
 • Niezgodność płci: Szeroko pojęty termin “niezgodność płci” odnosi się do osób, które nie zachowują się w sposób zgodny z tradycyjnymi oczekiwaniami swojej płci lub których ekspresja płciowa nie pasuje idealnie do kategorii.
 • Genderqueer: Genderqueer ludzie zazwyczaj odrzucają pojęcia statycznych kategorii płci i obejmują płynność tożsamości płciowej i często, choć nie zawsze, orientację seksualną. Ludzie, którzy identyfikują się jako “genderqueer”, mogą postrzegać siebie jako zarówno mężczyznę, jak i kobietę, ani mężczyznę, ani kobietę, lub jako całkowicie wykraczającego poza te kategorie.
 • Queer: Termin, którego ludzie często używają do wyrażania płynnych tożsamości i orientacji. Często używane zamiennie z “LGBTQ.”
 • Osoba niebinarna: Przymiotnik opisujący osobę, która nie identyfikuje się wyłącznie jako mężczyzna lub kobieta. Osoba niebinarna może identyfikować się zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta, gdzieś pomiędzy, lub jako całkowicie wykraczająca poza te kategorie. Podczas gdy wielu identyfikuje się również jako transseksualiści, nie każda osoba niebinarna powinna być uważana za trans. 
 • Interseksualizm: Termin parasolowy używany do opisania szerokiego zakresu naturalnych odmian ciała. W niektórych przypadkach cechy te są widoczne po urodzeniu,aw innych nie są widoczne aż do dojrzewania. Niektóre chromosomalne odmiany tego typu mogą nie być fizycznie widoczne w ogóle.
 • Dysforia płciowa: Klinicznie istotne zaburzenia zdrowia psychicznego spowodowane, gdy dana osoba przypisana płci urodzenia nie jest taka sama, jak ten, z którym identyfikują. Według diagnostycznego i statystycznego podręcznika zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (DSM), termin – który zastępuje zaburzenie tożsamości płciowej – “ma na celu lepsze scharakteryzowanie doświadczeń dotkniętych dzieci, młodzieży i dorosłych.”
 • Zmiana płci: Proces, w którym niektórzy ludzie starają się ściślej dostosować swoją wewnętrzną wiedzę na temat płci do jej zewnętrznego wyglądu. Niektórzy ludzie przechodzą transformację społeczną, dzięki której mogą zacząć ubierać się, używać imion i zaimków i/lub być społecznie uznawani za inną płeć. Inni przechodzą fizyczne przemiany, w których modyfikują swoje ciała poprzez interwencje medyczne.
 • Transseksualiści: Pojęcie ogólne dla osób, których tożsamość płciowa i / lub ekspresja płciowa różni się od oczekiwań kulturowych w oparciu o płeć, którą przypisano im przy urodzeniu. Bycie transseksualnym mężczyzną lub transseksualną kobietą nie oznacza żadnej konkretnej orientacji seksualnej. Dlatego osoby transpłciowe mogą identyfikować się jako Hetero, geje, lesbijki, biseksualiści itp.

To wszystko? Nie. Daleko mi do tego. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajony do szukania odpowiedzi na Facebooku, ABC News donosi, że social media Juggernaut daje ponad miliardowi użytkowników Możliwość wyboru spośród co najmniej 58 płci, wraz z trzema zaimkami: on, ona, ich. Badania National Park Service ujawniają ponad 100 przypadków zróżnicowanej ekspresji płci w plemionach rdzennych Amerykanów w czasie wczesnego kontaktu z Europą.

Więc dlaczego wciąż tak utknęliśmy w naszym systemie binarnym płci? Cóż, nie możemy dać Ci odpowiedzi na to pytanie, ale powinno być oczywiste, że tutaj w AskMen wspieramy i chcemy pomóc mężczyznom, kobietom i ludziom, którzy należą do każdego rodzaju męskości. Wybraliśmy więc kilka naszych ulubionych marek, które tworzą najwyższej klasy modę neutralną płciowo. Są to neutralne marki odzieżowe, które poświęciły wszystkie lub przynajmniej część swoich cyfrowych zapasów tym, którzy szukają niezgodności płci w swoich ubraniach.  


Najlepsza odzież neutralna płciowo i Unisex


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dockers20x20karla.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dockers20x20karla.html

Zacznijmy od podstaw: chino. Tak, nawet Marka stojąca za ulubionymi spodniami khaki twojego taty rozumie pragnienie, aby wyjść poza podstawy binarne. Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dockers20x20karla.html kolekcja jest drugą tego typu współpracą marki San Francisco z gwiazdorską stylistką Karlą Welch, której Klientami są m.in. Pink i Justin Bieber, Elizabeth Moss i Tom Brady. Dobrze dobrana kolekcja jest prosta, tylko sześć sztuk dostępnych w dwóch kolorach, ale czasami mniej znaczy więcej, a my uważamy, że jest to najbardziej.   

Dowiedz się więcej na Dockers.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/stuzo20clothing.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/stuzo20clothing.html

Koronkowe biegaczki? Ma ich. Czołgi” Fem Boi”? To też ma. Ma wszystko dla każdego człowieka próbującego złożyć oświadczenie. Z wyjątkiem f * cks – to wszystko z f * cks.  

Dowiedz się więcej na StuzoClothing.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birkenstock.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birkenstock.html

Nie jesteśmy pewni, ale gdybyśmy mieli zgadywać, moglibyśmy powiedzieć, że https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birkenstock.html jest marką neutralną pod względem płci. “Uruchomiona” w 1774 roku marka obuwnicza, którą znamy dzisiaj, nie nabrała kształtu – dosłownie-aż do 1906 roku, kiedy to potomek https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birkenstock.html sam opracował pierwszą wyprofilowaną podporę łukową. Później narodziły się Sandały Madrytu, a reszta to historia dla niego, dla niej i dla każdego pięknego człowieka pomiędzy. 

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birkenstock.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/wilde20vertigga.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/wilde20vertigga.html

“Ukośna linia daje wrażenie zarówno godności, jak i wolności”, powiedział Oscar Wilde, który służy jako inspiracja dla tej lekko niecentralnej etykiety, która zawiera przecinaną linię pod kątem na każdym zaprojektowanym elemencie. Niezależnie od tego, czy szukasz asymetrycznej odzieży męskiej inspirowanej modą męską, czy damskich sukienek inspirowanych modą biased cut, nie ma znaczenia, jaką masz płeć lub co masz ochotę dziś nosić, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/wilde20vertigga.html oferuje znajome uczucie garderoby, mimo że każdy kawałek nie jest jak coś, co kiedykolwiek widziałem. 

Dowiedz się więcej na Vertigga.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/alt20pronouns.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/alt20pronouns.html

Czasami to małe rzeczy robią największą różnicę. Może to być coś tak prostego, jak pytanie kogoś, który zaimek płciowy (lub zaimek niepłciowy) zdecyduje się przejść, zamiast zakładać, że tylko dlatego, że wyglądają w jedną stronę dla ciebie, musi to oznaczać, że powinna to być ich prezentacja płci. Ponieważ chcemy żyć w epoce, która ceni zdrowie psychiczne i kiedy bycie autentycznym, prawdziwym ja jest nie tylko zachęcane, ale objęte. 

Coś, co wielu z nas może wziąć za pewnik, takie jak komfort w ciele, w którym się urodziliśmy, może być trudnym, odosobnionym wyzwaniem dla niektórych. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/alt20pronouns.html wystawia na pokaz coś tak prostego, jak poszanowanie czyjejś tożsamości płciowej, a także pozwala czuć się komfortowo we własnym zakresie.    

Dowiedz się więcej na AltPronouns.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/official20rebrand.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/official20rebrand.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/official20rebrand.html zabiera zużyte ubrania i daje mu nową szansę na życie. Artysta i czy?! Proces założyciela MI Leggett oferuje zamiennik odpadów do tego, co uważają za dzisiejsze normy przemysłowe i społeczne. Używają swojej marki, aby oddzielić każdy znaleziony ubiór od dawnej tożsamości płciowej, która niegdyś była przechowywana, co pozwala każdemu, kto lubi, cokolwiek nosić, gdziekolwiek, jakkolwiek chce, bez wahania. Ponieważ każdy przedmiot jest odzyskiwany, nie ma dwóch lub dokładnie takich samych-tak jak wszyscy ludzie je noszący.

Dowiedz się więcej na OfficialRebrand.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/converse.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/converse.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/converse.html był podstawą stylu dla tych z największego pokolenia aż do pokolenia Z, i każdego pokolenia pomiędzy. Dzieje się tak dlatego, że marka znana ze swoich kultowych butów do koszykówki z Lat 70. (i tutaj iconic nie jest hiperbolą) ewoluowała, aby zachować aktualność, nie tracąc przy tym skupienia na tym, co jest podstawą jej działalności – integracji. Po cichu zachęcanie do niezgodności płci u głównego klienta od dziesięcioleci, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/converse.html publikuje bezpośrednio na swojej stronie, jakie rozmiary są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. To sprawia, że znalezienie najnowszego klasyka w Twoim rozmiarze jest szybkie i łatwe, niezgodność płci lub nie. 

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/converse.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nike.html

Did https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nike.html wpadnij w pułapkę robienia czegoś ponadwymiarowego i nazywania tego ” neutralnym płciowo?”Tak, tak jakby. Ale z wysiłkami, aby utrzymać rozmowy na temat spraw społecznych będzie, jak również dokonywanie jedne z najlepszych sprzęt sportowy w grze, będziemy niedbalstwem, aby nie pochwalić jego wysiłki, jak również i docenić stylowe oferty neutralne płci z jednej z największych firm odzieżowych na świecie. Gdy firma z głosem tak głośnym jak https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nike.html zajmuje stanowisko, aby znormalizować neutralność płci (lub po prostu każdą przyczynę społeczną), ludzie zauważają. To robi różnicę.  

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nike.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/riley20studio.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/riley20studio.html

Po drugiej stronie międzynarodowych konglomeratów korporacyjnych znajduje się mała, zrównoważona marka modowa skoncentrowana na stylu, a nie na płci. 

“https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/riley20studio.html został stworzony z myślą o walce z nadprodukcją i nadmierną konsumpcją”, mówi dyrektor generalny i dyrektor kreatywny Riley Uggla z Wielkiej Brytanii. “Chciałem zbudować markę modową, która zmieni nastawienie konsumentów i pokaże, że nie trzeba poświęcać stylu, aby być zrównoważonym.”Jednym ze sposobów na pomoc w osiągnięciu tego celu? Stwórz dostępne ubrania, nie dla mężczyzn i kobiet, ale dla ludzi. 

Dowiedz się więcej w Riley.Studio

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nicopanda.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nicopanda.html

Nie spodziewalibyśmy się niczego mniej niż skrajności od założyciela pół-tytułowej marki https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nicopanda.html, Nicola Formichetti. To on stoi za niektórymi z najbardziej znanych stylizacji Lady Gagi, więc nic dziwnego, że w pełni obejmuje pełne spektrum płci w modzie. W kolekcjach swojej marki z pewnością ma pewne style rozmycia płci, ale powiedziałbym, że dla mężczyzny stojącego za tą mięsną sukienką, jego etykieta może być uważana za nieco oswojoną.  

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/nicopanda.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dr-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dr-1.html

Dr Marten przez dziesięciolecia był postrzegany wśród tłumów, od występów punkowych po protesty, przez co stał się gwiazdą samą w sobie. Podobnie jak w przypadku innych butów na naszej liście, ci, którzy kupują witrynę, nie muszą opuszczać bieżącej strony, aby przełączać się między rozmiarami, pomagając dalej pojąć, że styl występuje w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i płci. 

Dowiedz się więcej na DrMartens.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/one20dna.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/one20dna.html

Jedna część prosta, druga wyrafinowana, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/one20dna.html oferuje wybór stylowych opcji, które znajdują się gdzieś między podstawami a sezonami. Kurtka Arbor i sandały Rybaka i nasze ulubione, ale niespodzianka dla nas w koszulce z Puff Sleeve. Przy użyciu uniwersalnych tkanin, takich jak seersucker i denim, ten Buffy perfection jest wykonany z popelinowej bawełny, która po prawidłowej pielęgnacji bardzo dobrze się starzeje.  

Dowiedz się więcej na OneDNA.Ziemia

Powiązane: Jak Codzienne Produkty Do Prania Mogą Niszczyć Twoje Ubrania

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fred20perry20x20art20comes20first.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fred20perry20x20art20comes20first.html

Innym przykładem marki dokonującej wyboru swojej oferty w rozmiarach i stylach neutralnych pod względem płci, Fred Perry pracował z Art Comes First, aby przerobić niektóre ze swoich archiwalnych dzieł, aby przemówić do dzisiejszej młodzieży. Sam Lambert i Shaka Maidoh, kreatywny duet tworzący Art Comes First, zainspirowali się fotografem Dave ‘ em Hendleyem, znanym z uchwycenia Kultury rudeboy na Jamajce i w Wielkiej Brytanii w latach 70. prace z tej współpracy pozwalają każdemu, niezależnie od płci, docenić kulturę rudeboy.     

Dowiedz się więcej na FredPerry.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/jacqueline20loekito.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/jacqueline20loekito.html

W środy ci, którzy noszą https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/jacqueline20loekito.html ubierz się na różowo. Jasne, odważne i zbudowane, aby podkreślić, te utwory są niczym spektakularne. Może on ma na sobie różową spódnicę ze sztucznego futra, może ona ma na sobie różowy garnitur z trzema klapami, może oni mają na sobie sweter z dzianiny kablowej. Wiemy tylko, że nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybory oferowane przez tego projektanta, więc będziesz nokautował bez względu na wszystko.

Dowiedz się więcej na Jacqueline-Loekito.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vans.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vans.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vans.html podobnie jak kultowe i męskie buty, które znalazły się na tej liście, ułatwiają zarówno mężczyznom, jak i kobietom znalezienie idealnego dopasowania w Slip-On, Old Skool lub Sk8-Hi. Zasadniczo, nikt nie może nigdy nie pomylić się z parą https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vans.html, bez względu na strój, postawę czy tożsamość płciową.  

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vans.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vaquera.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vaquera.html

Jest różnica między przerośniętymi i przesadnymi, a https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vaquera.html skupia się na tym drugim i wydaje się robić to bez wysiłku. Kolekcja zawiera dżinsową marynarkę, która udowadnia, że nie może być lepiej wykonana, jeśli projektant kostiumów za “Wall Street” przeprowadził burzę mózgów z projektantem kostiumów za “Heathers” i wymyślił idealny Hybrydowy zespół dla współczesnego mężczyzny, kobiety lub innego. 

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vaquera.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/lonely20kids20club.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/lonely20kids20club.html

Crop tops dokonały odrodzenia się późno (niektórzy kredyt spadek toksycznej męskości) i jeśli nie masz ochoty pociąć swój własny, można wspierać niezależny, mały biznes z naciskiem na zdrowie psychiczne i płci inkluzywności. 

“Jesteśmy również bardzo pasjonatami różnorodności płci, równości i przełamywania stereotypów związanych z płcią”, zaznacza strona internetowa. “https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/lonely20kids20club.html to bezpieczna przestrzeń, która zaprasza ludzi w każdym wieku i tożsamości płciowej do korzystania z naszych ubrań, a nie tylko określonych płci.”Jeśli zapytasz nas, to nie wygląda na to, że te dzieci są w ogóle samotne. Możemy nazwać je najfajniejszymi dziećmi w okolicy.

Dowiedz się więcej na LonelyKidsClub.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gypsy20sport.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gypsy20sport.html

Więc chcesz skończyć z crop tops. Dlaczego nie wybrać bikini z koralikami? Szczerze mówiąc, gdybyśmy mogli wyglądać w połowie tak dobrze jak modelka, która nosiła to na wybiegu, bylibyśmy skłonni spróbować. Na szczęście w eklektycznej wytwórni Rio Urbie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Po rozpoczęciu kariery w Balenciadze w czasach Nicholasa Ghesquière ‘ a, Urbie odszedł w 2012 roku i założył własną kolekcję https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gypsy20sport.html. nie zajęło mu długo, aby wzbić się w górę do sławy i dostać nominację do Nagrody CFDA Swarovski za odzież męską, mimo że wiemy, że wyraźnie nie pozwala, aby płeć ograniczała jego projekty. 

Dowiedz się więcej na GypsySportNY.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tomboy20toes.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tomboy20toes.html

Co się dzieje, gdy trans lub osoba nieprzystosowana płciowo z małymi stopami chce nosić buty tradycyjnie zaprojektowane dla mężczyzn? Są szanse, że przyjrzą się https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tomboy20toes.html. są to klasycznie zaprojektowane style w rozmiarach nieczęsto spotykanych w dziale męskim w sklepie obuwniczym. Począwszy od damskiego rozmiaru 4 do damskiego rozmiaru 12, nie są to buty sukienkowe twojego taty – po prostu wyglądają bardzo podobnie.   

Dowiedz się więcej na TomboyToes.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html

Kiedy dotrzesz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html status, w zasadzie trudno zrobić źle (ale nie niemożliwe) więc kiedy Alessandro Michele objął rządy w https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html w 2015 r.jego zamiłowanie do androgyny rosło, a od tego czasu z każdym sezonem kwitnie coraz bardziej i jaśniej. Gdy mężczyźni spacerowali po wybiegu jesieni 2015 w odważnych kwiecistych strojach i różowych bluzkach “Pussy bow” Z Włosami naśladującymi kobiety, które były przed nimi i po nich, było jasne, że jego wizja dotyczyła piękna wzorów, a nie ciał, które je wyświetlały. 

Jeśli to nie jest wystarczająco przekonujące, najnowszy dodatek do rozwijanego menu w https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html.com, MX, powinno załatwić sprawę. “https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html kolekcje mają na celu dekonstrukcję z góry przyjętych binariów i zakwestionowanie tego, jak te pojęcia odnoszą się do naszych ciał” – mówi nam nowa strona docelowa. “Świętując wyrażanie siebie w imię równości płci, Dom przedstawia MX.”   

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/olderbrother.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/olderbrother.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/gucci.html jest świetny, ale jeśli nie szukasz kwiecistej sukienki z crêpe lub różowego swetra z wełny alpaca crop, a może po prostu nie chcesz upuścić tysięcy dolarów, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/olderbrother.html może to dobry początek. Marka z dumą głosi, że tworzy uniwersalne ubrania, równie dopasowane do mężczyzn, kobiet i ludzi. 

“Samo-definicja jest tym, co prowadzi nas osobiście i wierzymy, że prowadzi również naszą społeczność”, podsumowuje. Być może jedna z najbardziej spójnych kolekcji dla marek spoza głównego nurtu na naszej liście, istnieje wiele dopasowań i stylów z wyraźną wizją kolorów przy użyciu innowacyjnych barwników, takich jak prawdziwe indygo, rumianek i ekstrakt z orzechów taniny (co!?) sugerujemy napełnienie garderoby tymi neutralnymi pod względem płci przedmiotami, zanim będzie za późno (właśnie uzupełniamy nasz koszyk). 

Dowiedz się więcej na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/olderbrother.html.com

Nie ma znaczenia, czym się identyfikujemy, ani w jaki sposób wyrażamy to w naszym codziennym życiu. Nasz osobisty styl nie definiuje tego, kim jesteśmy. Wszyscy jesteśmy definiowani przez nasze działania, a nie bluzę z kapturem, którą mamy na sobie, czy naszą ulubioną markę odzieżową.

Powinniśmy wkładać nasze wysiłki w bycie otwartym, a co najważniejsze, po prostu życzliwym, zwłaszcza jeśli chodzi o czyjąś podróż przez tożsamość płciową. Na koniec dnia, to jest to, co naprawdę potrzebujemy więcej na świecie i tak: życzliwość. 

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy. 

Możesz Też Kopać:

 • 27 najlepsze Bluzy Dla Mężczyzn
 • Bycie osobą Queer i czym różni się od innych orientacji seksualnych
 • Co to znaczy być: Panseksualistą

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts