Fryzury męskie: najlepsze długie fryzury

Model Luka Sabbat z fryzurą long dreads, aktor Brad Pitt z fryzurą long kucyk i aktor Timothee Chalamet z włosami rom com

Fryzury męskie: najlepsze długie fryzury

Zdobądź inspirację dla swoich bujnych długich włosów

Długie włosy-modna i odważna fryzura-stają się ostatnio coraz bardziej powszechne dla mężczyzn. Podczas gdy dłuższe włosy u facetów były uważane za “kobiece”, te dni się skończyły. Już nie mężczyźni muszą martwić się o opinie innych, próbując zdecydować się na konkretną fryzurę. Długie włosy są tak samo normalne, jak każda inna fryzura dla facetów. 

Oczywiście, kiedy odrastają włosy, ma swoje plusy, takie jak mniej wycieczek do fryzjera (co oznacza mniej pieniędzy, które musisz wydać z kieszeni). Posiadanie długich włosów oznacza również możliwość eksperymentowania z wieloma różnymi stylami, co oznacza, że zmiana wyglądu nie może być łatwiejsza. 

Powiązane: Jak Wyhodować Włosy

Długie włosy mogą sprawić, że będziesz wyglądać na modne, wyluzowane i stylowe. Jeśli to jest klimat, który próbujesz wywołać. Ale jeśli nie, masz szczęście, ponieważ jesteś w stanie eksperymentować i wypróbować różne długie fryzury, które najlepiej Ci odpowiadają, jak bułki do dreadów. Aby ułatwić Ci decyzję o nowej długiej fryzurze, sprawdź poniższe opcje.

Keanu Reeves 

Slick Back 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20keanu20reeves20with20a20slick20back20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Keanu Reeves ma średniej długości włosy odepchnięte pastą do pielęgnacji, aby nadać mu naturalny wygląd. Ta fryzura jest dla mężczyzn, którzy lubią robić minimum ze swoimi włosami.

Jason Momoa 

Długie i faliste

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20jason20momoa20with20long20and20wavy20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Jason Momoa ma długie i faliste włosy. Jeśli chcesz, aby twoje długie zamki płynęły jak Momoa, pamiętaj, aby przyciąć rozdwojone końcówki i użyć dobrego szamponu oczyszczającego, aby rozluźnić i pozbyć się włosów z jakichkolwiek produktów. 

Jared Leto 

Man Bun

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20jared20leto20with20a20man20bun20hairstyle.htmlGetty Images

Jeśli nie lubisz nosić długich włosów, ponieważ są ciężkie na szyi lub po prostu zbyt gorące, możesz umieścić je w męskiej bułce, takiej jak aktor Jared Leto.

Luka Sabbat 

Dready Długie 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/model20luka20sabbat20with20long20dreads20hairstyle.htmlGetty Images

Szukasz fryzury ochronnej, aby promować wzrost włosów? Spróbuj wyhodować dready, takie jak model Luka Sabbat. Dredy nie uszkodzą twoich włosów, ponieważ nie musisz się martwić o używanie w nich kilku produktów i są łatwe w utrzymaniu.

Powiązane: Jak Stylizować Włosy Kręcone

Kit Harrington 

Slicked Back Loki

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20kit20harrington20with20slicked20back20curls20hairstyle.htmlGetty Images

Kit Harrington ma zaczesane włosy do tyłu, a wszystko to przy zachowaniu wzoru loków. Jeśli masz kręcone włosy i szukasz łatwej fryzury do zrobienia, jest to świetna opcja.

Avan Jogia 

Teksturowana Średnia Długość

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20avan20jogia20with20a20textured20medium20length20hairstyle.htmlGetty Images

Avan Jogia nie jest obcy długim włosom, dlatego znany jest z noszenia włosów w teksturowanym wyglądzie. Ten styl do ramion działa dobrze z facetami, którzy mają grube włosy. 

Odell Beckham Jr. 

Podcięte Loki 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/athlete20odell20beckham20jr.htmlGetty Images

Gracz NFL Odell Beckham Jr. ma podcięcie z długimi blond loki i dredy. Ta fryzura jest mieszanką stylów i jest idealna dla każdego, kto lubi odważne oświadczenie z włosami. 

Timothée Chalamet

Rom Com 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20timothee20chalamet20with20the20rom20com20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Timothée Chalamet ma średniej długości włosy z lokami, które są lepiej znane jako rom-com. To popularna fryzura dla mężczyzn o grubych i kręconych włosach.

James Bay

Loki Do Ramion

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/musician20jamey20bay20with20the20shoulder20length20curls20hairstyle.htmlGetty Images

Nie lubisz za bardzo mieszać włosów? Po prostu wybierz swoje regularne loki do ramion, takie jak muzyk James Bay. Jeśli twoje włosy nie są naturalnie kręcone, zaplataj włosy i trzymaj je przez kilka godzin, a następnie wypuść je, aby uzyskać falisty wzór.

Brad Pitt

Długi Kucyk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20brad20pitt20with20a20long20ponytail20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Brad Pitt znany jest ze zmieniania fryzur, ale ten długi kucyk nie mógł go lepiej dopasować. Ta fryzura jest dla mężczyzn z długimi włosami, którzy starają się utrzymać włosy z dala od twarzy.

Możesz Też Kopać:

  • Fryzury męskie: Najlepsze fryzury dla Czarnych Mężczyzn
  • Fryzury męskie: najlepsze dla cofających się linii włosów
  • Jak obcinać włosy
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts