Jak rozpoznać Super fałszywy Rolex

prawdziwy zegarek Rolex submariner twarz

Jak rozpoznać Super fałszywy Rolex

Nie pozwól, aby Nowa uprawa Super fałszywych zegarków Rolex Cię oszukała

Marka Rolex cieszyła się wieloma superlatywami w całej swojej historii. Instytut reputacji nie tylko czwarty rok z rzędu został koronowany przez “najbardziej renomowaną firmę na świecie”, ale według Morgana Stanleya Rolex ma również największy udział w rynku wśród 350 marek, które tworzą szwajcarski rynek zegarków, z szacowanymi rocznymi obrotami w wysokości ponad 5 miliardów dolarów. A jeśli to nie wystarczy, Rolex jest aktualnym rekordzistą najdroższego zegarka na rękę, jaki kiedykolwiek został sprzedany na aukcji, kiedy Zegarek Rolex Daytona Paula Newmana sprzedał się za 17,8 miliona dolarów w 2017 roku.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/pie20chart20of20rolex20biggest20market20share.html

Jednak, jak w przypadku każdej luksusowej marki na szczycie swojej gry, z chwałą przychodzi również niepożądany efekt uboczny bycia znokautowanym. W przypadku Rolex, to dzieje się najbardziej podrobione luksusowy zegarek marki na rynku. Kiedy produkujesz jedne z najbardziej poszukiwanych dóbr luksusowych, jakie kiedykolwiek powstały, nieuchronnie za tobą stoją fałszerze, którzy próbują wykorzystać Twoje renomowane nazwisko. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak rozpoznać fałszywy Rolex, gdy rynek jest pełen tak wielu podróbek. 

W przeszłości, to było stosunkowo łatwo dostrzec fałszywy Rolex, ponieważ jakość replik była tak słaba. Jednak wraz ze wzrostem Rolex Super podróbki, konsumenci muszą być jeszcze bardziej czujni, aby uniknąć nieumyślnie zakup repliki Rolex. Jakość i wykonanie nowych podróbek Rolex super są obecnie niezwykle przekonujące dzięki dostępności zaawansowanych maszyn i najnowocześniejszej technologii.

Powiązane: Najlepsze zegarki Rolex dla mężczyzn

Aby pomóc ci chronić nas przed podróbkami, poprosiliśmy Paula Altieriego, założyciela i dyrektora generalnego Bob ‘ s Watches – wiodącej giełdy używanych zegarków Rolex — o zbadanie trzech podróbek https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles w różnych punktach cenowych, aby dać nam ogólny przewodnik na co zwrócić uwagę.


$ 50 Fałszywy Zegarek Rolex


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20daytona20face20close20real20and20fake.htmlZegarki Boba prawdziwe / fałszywe

Zgodnie z oczekiwaniami przy tak niskiej cenie, 50 $ https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles są dość słaba jakość z dużą ilością szczegółów, które oddają ich kutą naturę. Na przykład prawdziwe zegarki Rolex Day-Date President są wykonane wyłącznie z metali szlachetnych, takich jak złoto lub platyna. Więc, jeśli masz pozłacanego Prezydenta w ręku, to podróbka.

Ponadto tanie podróbki https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles prawie zawsze używaj tanich mechanizmów kwarcowych. Choć nie wszystkie https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles są automatyczne-były kwarcowe modele Rolex na przestrzeni lat, takie jak Oysterquartz, Rolex 5100 i wybierz modele Cellini — jeśli widzisz Kwarcowy Rolex ze słowem “Perpetual” na tarczy (tj. Day-Date, Datejust, Submariner, GMT-Master, Explorer i inne), to jest to podróbka. Termin “Perpetual” to nazwa marki Rolex oznaczająca samonakręcający się mechanizm i prawdziwy automat https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles powinien zawierać wskazówkę sekundową, która gładko porusza się wokół tarczy, a nie nagle zaznacza się z jednej pozycji do drugiej.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20faces20real20and20fake.htmlZegarki Boba prawdziwe / fałszywe

Jeśli przyjrzysz się dokładnie tarczy fałszywego Rolexa za 50 dolarów, są szanse, że tekst jest słabo wydrukowany; jest albo Krzywy, albo litery są grube lub krwawią, a nie czysty, ostry i idealnie wyrównany tekst prawdziwej tarczy Rolex. 

Co więcej, prawdziwy obiektyw Rolex Cyclops powiększy datę 2,5 razy, gdzie cyfry powinny wypełnić cały obiektyw. Tanie podróbki https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles będzie miał soczewki na krysztale, które nie powiększają daty prawie tak bardzo, więc miej oko na te konkretne szczegóły.


$ 200 Fałszywy Zegarek Rolex


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmlZegarki Boba prawdziwe / fałszywe

$ 200 fałszywe Rolex jest zazwyczaj lepszej jakości niż tańsze repliki-na przykład, mają tendencję do pracy na automatycznych ruchów. Ale nadal mają wiele czerwonych flag, które można zauważyć po bliższej kontroli. 

Na przykład tekst zwykle nie jest ostry i precyzyjny, soczewka Cyklopa nie powiększa się tak, jak powinna, A szczegóły, takie jak wypełnione lumą znaczniki godzin, mają tendencję do bąbelkowania, a nie bycia płaskimi.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch20inside.htmlZegarki Boba prawdziwe / fałszywe

Jeśli można otworzyć caseback fałszywego Rolex, ruch jest zwykle martwy giveaway z podrobionego kawałka. Jeśli nie jesteś pewien, nie próbuj tego w domu. Autentyczne mechanizmy Rolex są skonstruowane, wykończone i grawerowane na poziomie jakości znacznie wykraczającym poza te automatyczne mechanizmy znajdujące się w fałszywych https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles kosztuje około $200. 

Spójrz na klejnoty, wykonanie tekstu i liczby rycin oraz jakość użytych materiałów. Fałszerze podróbek w średniej cenie https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles bank na fakt, że nie zobaczysz ruchu z bliska, więc nie wkładają wysiłku, aby wiarygodny ruch.


$ 500 Super Fałszywy Zegarek Rolex


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.html claspZegarki Boba prawdziwe / fałszywe

W ostatnich latach na rynek weszły tzw. “super podróbki”, które są niezwykle dobrymi kopiami najlepiej sprzedających się https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles i koszt wyceniony około $500 lub więcej. Te podróbki mają automatyczne ruchy, dobrze wykonane tarcze, soczewki powiększające, które są bardzo zbliżone do tych z oryginalnego Rolexa, a nawet mogą mieć ceramiczne ramki.

Twórcy super fakes również dbają o to, aby szczegóły, takie jak bransoletka i zapięcie, były jak najbardziej zbliżone do oryginalnego projektu, wraz z systemami przedłużającymi. Nawet wnętrza obudów są odpowiednio wygrawerowane, a ruchy naśladowców są niemal nieodróżnialne od oryginalnych, aż do szczegółów, takich jak niebieskie sprężyny włosów.

Potrzeba prawdziwego eksperta, aby odróżnić super fake od prawdziwego https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.html. często niewielkie różnice-subtelne różnice kolorów, metalowe wykończenia, umiejscowienie szczegółów – można zauważyć tylko wtedy, gdy zegarki są umieszczone obok siebie. Ręce w dół, Twoje najlepsze narzędzie przeciwko zostaniu oszukanym przez super fałszywego https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.html jest kupić od zaufanego źródła.

Podczas gdy istnieje wiele stron, które oferują gwarancje jakości na sprzedawanych czasomierzy, autentyczność https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles to najwyższy priorytet w zegarkach Boba. 

“We back every https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.html sprzedajemy z dożywotnią gwarancją autentyczności”, mówi Altieri. “Mamy zespół ekspertów, którzy dokładnie sprawdzają każdy element, który przechodzi przez nasze drzwi, aby upewnić się, że każdy zegarek, który wymieniamy, jest w 100 procentach gwarantowany autentyczny. Mamy ekspertów, narzędzia i zasoby, aby pozbyć się super podróbek z prawdziwych https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles”.

Kupowanie fałszywego Rolexa, nawet w najlepszej możliwej jakości, nigdy nie jest tego warte. Nie tylko nielegalne jest kupowanie, sprzedawanie lub posiadanie podróbek — z reperkusjami prawnymi w USA obejmującymi od ogromnych grzywien do więzienia — ogromne sumy pieniędzy zarobione na podrobionych produktach zostały powiązane z handlem narkotykami, handlem ludźmi, pracą dzieci i innymi przerażającymi działaniami przestępczymi, których prawdopodobnie nie chciałbyś przypadkowo wspierać.

Zawsze kupuj prawdziwą ofertę i polegaj na zaufanych źródłach, aby wykryć fałszywe https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20watch.htmles dla Ciebie. Warto zainwestować i będzie o wiele lepszym prezentem, jeśli zdecydujesz się przekazać go swojemu następnemu pokoleniu. Nawet jeśli nie masz nic przeciwko podróbce, prawdopodobnie lepiej po prostu oddać trochę gotówki zamiast podróbki jakiegokolwiek zegarka.  

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000
  • Najlepsze Zegarki Poniżej 1000 $
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $500
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jeansy Everlane, bokserki i biała koszulka
Read More

Recenzja Everlane

Recenzja Everlane Ozdób swoją garderobę stylowymi znaleziskami dla mężczyzn w Everlane Jamontae Hickman 9 lutego 2021 roku Podziel…