Najlepsze Etui Na Zegarki

Etui na zegarek na szarym tle

Najlepsze Etui Na Zegarki

Daj swoim zegarkom uwagę, na jaką zasługują dzięki tym eleganckim etui

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Dla współczesnego dżentelmena zegarek to nie tylko narzędzie do ozdabiania garderoby. To symbol statusu. Trofeum, że tak powiem. Tak więc z każdym drogim kawałkiem biżuterii pojawia się potrzeba pudełka do przechowywania. W tym scenariuszu jest to koperta zegarka, która zachowuje jakość i wartość drogiej kolekcji czasomierzy. Masz już copped ten zegarek winder – teraz najwyższy czas, aby podnieść etui, aby zachować wszystko chronione.

Powiązane: Najlepsze Złote Zegarki

Najlepsze etui do zegarków są stworzone, aby chronić, przechowywać i prezentować każdy zegar noszony na nadgarstku w magazynie-od zegarka startowego za 300 USD po najlepszą kolekcję vintage Rolexes. Coś zbudowanego, aby zapobiec nieprzyjemnym wyciekom, sporadycznemu gromadzeniu się kurzu i ekstremalnym temperaturom, które niszczą codzienną potrzebę stylu. O tak, nie zapominajmy, że jest to również najbardziej atrakcyjny sposób na wystawienie swojego premium wyboru tickerów.

Zachowanie i próżność na bok, wszyscy właściciele zegarków chcą zainwestować w gablocie zegarka będzie musiał określić, jaka odmiana pasuje do ich osobowości. Googlowanie tego terminu doprowadzi Cię do nieskończonej liczby wyników, które tylko dodają więcej czasu (i frustracji) do wyszukiwania. Pozwól nam zawęzić opcje dla Ciebie.

Oto przegląd najlepszych przypadków zegarków, które gwarantują twoje ciężko zarobione greenbacks.

Futerał Na Zegarek Volta 8

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/wolf20designs2010-piece20watch20box20with20coverc382c2a0.html

Elegancki, funkcjonalny i po prostu zachwycający – ten 8-częściowy zegarek przyciąga uwagę do zegarków o gustach premium. Bogate wnętrze z czarnej skóry pokryte eleganckim wykończeniem z włókna węglowego emanuje bogactwem, przekształcając każdy podstawowy zegarek w luksusowy ticker, gdy jest chroniony przed pięknym szklanym oknem. Zablokuj komorę zegarka za pomocą dostarczonego klucza lub użyj uniwersalnej dolnej szuflady, aby pomieścić inne drogie towary. Jest to nieskazitelny komplementarny element do każdej drewnianej półki lub komody. 

149 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/caddy20bay20collection20vintage20wood20watch20box.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/caddy20bay20collection20vintage20wood20watch20box.html

Jeśli szukasz uroku i charakteru starego świata w swoim zegarku, jest to przypadek dla ciebie. Ten oszałamiający Vintage Wood Watch box ma nieodłączne wyrafinowanie i klasyczny urok – można sobie wyobrazić eleganckich dżentelmenów z przeszłości, którzy przechowują swoją cenną kolekcję zegarków wzdłuż 10 miękkich zamszowych poduszek. Pod eleganckim szklanym oknem znajduje się 10 gniazd do zegarków o szerokości 5 cm z wysokim prześwitem, dzięki czemu duże zegarki pozostają chronione i wolne od zarysowań. Zablokuj tę skrzynkę za pomocą dołączonego klucza w stylu vintage i odpocznij, ponieważ cenne rzeczy są bezpieczne i zdrowe.

74,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/caddy20bay20collection20carbon20fiber20watch20box.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/caddy20bay20collection20carbon20fiber20watch20box.html

Włókno węglowe dodaje seksapilu prawie wszystkim. Naciesz oczy tym pudełkiem do przechowywania zegarków. Od sportowego, inspirowanego wyścigami wzornictwa po efektowne czerwone szwy, cały zestaw wymaga tylko najlepszych zegarków spoczywających na jego poduszkach. Wyposażony w 20 zdejmowanych poduszek do zegarków, jest wystarczająco dużo miejsca dla ćpunów, aby przechowywać dopasowane zestawy spinek do mankietów, a także narzędzia do zegarków i inne wyceniane klejnoty. 
79,99 zł Amazon.com

Wolf Designs 10-częściowe pudełko na zegarek z pokrywą 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/wolf20designs2010-piece20watch20box20with20coverc382c2a0.html

Osoby z ogromnym zainteresowaniem mechanizmami zegarkowymi mogą znaleźć ukojenie w tym pudełku na zegarek. Stylowy kompaktowy futerał Wolf Designs mieści do 10 kwarcowych lub mechanicznych zegarów na nadgarstki o dowolnym rozmiarze. Drewniana konstrukcja, blokująca szklana pokrywa, Srebrna teksturowana jedwabna podszewka i elastyczna skóra licowa Pebble dają polerowane wykończenie odpowiednie dla każdego wilka z Wall Street.
135 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/kendal20quad20watch20winder2020storage20box20case.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/kendal20quad20watch20winder2020storage20box20case.html

Odwieczny centralny element każdego kolekcjonera zegarków, ten wspaniale wykonany nawijacz zegarka może służyć jako futerał zaprojektowany do przechowywania 10 najbardziej wykwintnych czasomierzy, jednocześnie nawijając cztery z nich za pomocą sterowanych komputerowo trybów czasowych. Konstrukcja z litego drewna z wbudowanym świetlikiem zapewnia bogatą wszechobecność odpowiednią dla wyrafinowanych koneserów zegarków. Silsuede dodaje komfortu i tekstury wnętrzu, a przedni mechanizm blokujący bezpiecznie mieści swoją kolekcję. 
92,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fossil20leather20watch20box.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fossil20leather20watch20box.html

Ta Skórzana skrzynka do przechowywania, dostosowana do 10 zegarków, ma wytrzymały, ale wyrafinowany wygląd. Wewnątrz znajduje się 10 kieszeni na Zegarki, a poniżej wysuwana szuflada zapewnia dodatkowe miejsce na akcesoria i inne cenne przedmioty. Brązowy to nie twój kolor? Nie martw się: jest dostępny również w czarnej skórze.
175,57 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/diplomat20black20leather20travel20roll.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/diplomat20black20leather20travel20roll.html

Bogata czarna skóra, dwa paski na pasek i trzy miejsca do przechowywania-nazwij to walizką na zegarek, jeśli musisz. Rolka zegarka Ths z pewnością ucieleśnia etykietę z nowoczesną konstrukcją cylindra i atrakcyjnymi właściwościami, takimi jak odważne czerwone szwy, które nadają mu elegancji. Trzy zegarki mieszczą się wewnątrz i spoczywają płynnie na miękkim czarnym zamszowym tle, pozostawiając paski, aby zabezpieczyć etui w trybie podróży.
$50 w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hives20and20honey20luxury20valet20box.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hives20and20honey20luxury20valet20box.html

Miły punkt wyjścia dla początkującego zbieracza biżuterii, ten futerał serwisowy został zbudowany do akcesoriów z konfiguracją multi-slot dopasowaną do zegarka, spinki do mankietów, i inne ekstrawaganckie kosztowności. Użyj sprężynowego paska zegarka u góry, aby zaprezentować swoją ofertę Seiko i skorzystaj z dodatkowego miejsca na spinki do mankietów, długopisy, portfele i inne przedmioty premium (smartfony, aparaty fotograficzne itp.). Wnętrze ultra-pluszowa podszewka jest wysokiej jakości i miękka na palcach, nadając Etui odrobinę finezji, aby dopasować je do eleganckiego wykończenia z orzecha włoskiego. Recenzenci zauważyli również, że pokrywa jest dobrze zaprojektowana i łatwo się otwiera.  
44,99 zł HivesandHoney.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/houndsbay20commander20dresser20valet20watch20box20case.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/houndsbay20commander20dresser20valet20watch20box20case.html

Przynosząc nowoczesną wygodę do klasycznego Etui Do Przechowywania, ta skrzynka parkingowa zapewnia nie tylko miejsce na sześć zegarków, aby pozostać wygodnym i bezpiecznym, oprócz innych cennych rzeczy, takich jak spinki do mankietów lub klucze, ale ma gniazdo zaprojektowane specjalnie dla smartfonów lub smartwatches, aby siedzieć podczas ładowania. Chociaż przewód ładujący nie jest dołączony do zakupu, konfiguracja Etui ułatwia ustawienie istniejącej stacji ładującej w niej.

103,30 zł Amazon.com


Co Sprawia, Że Świetny Futerał Na Zegarek?


Podobnie jak w przypadku wielu akcesoriów, najlepsze Etui na zegarki są przeznaczone zarówno do mody, jak i funkcji. Wydajność jednego pochwala również jego wygląd, gdy jest wykorzystywany i prezentowany we właściwy sposób. Rozważ niektóre z tych niezbędnych rzeczy przed złożeniem koszyka Amazon.

 • Estetyka: Większość modeli premium ma wnętrze z drewna lub włókna węglowego, a wnętrze z gładkiej skóry lub zamszu zapewnia solidną amortyzację.
 • Pełne Przechowywanie: Wnętrze, wyjmowane tace, kieszenie na zamek błyskawiczny i wszelkie dodatkowe przegródki, aby zabezpieczyć swoją kolekcję, to dobry wygląd.
 • Tendencje Mechaniczne: Pomyśl o nawijarce zegarka z zaletami operacyjnymi (zintegrowany timer, cichy silnik, opcje obrotu itp.), aby utrzymać słodycze nadgarstka.
 • Elementy Bezpieczeństwa: Solidny zamek na klucz lub jakiś mechanizm blokujący zapewnia, że tylko Ty będziesz miał autoryzowane wejście do kolekcji.
 • Dodatki Techniczne: Ci, którzy noszą smartwatch powinien szukać Etui Apple watch lub innego Etui smartwatch, aby chronić i ładować swoje urządzenie, gdy nie jest na ich nadgarstku.

Nie zapominaj, że inwestując w system przechowywania cennych rzeczy, równie ważnym czynnikiem jest wycena. Rynek zegarków może być drogi. Jednak z odpowiednich badań, można zdobyć różne skrzynie deluxe na tanie. 


Utrzymanie Etui Zegarka


Newsflash: brak opieki nad posiadaczem zegarka tylko naraża kolekcję zegarków na ryzyko uszkodzenia. Na szczęście dla Ciebie, niewiele konserwacji jest wymagane, aby zachować jego stan. Brud okaże się największym winowajcą, z którym masz do czynienia w utrzymaniu Pudełka na zegarek. Zacznij od oczywistości … Wyczyść łóżeczko, a bardziej pokój, w którym patrzysz, aby utrzymać walizkę. Wystarczy przewietrzyć przestrzeń i użyć odkurzacza z piór w częściach wspólnych.

Następnie opróżnij obudowę i przejdź do odkurzenia wszystkich obszarów czystą szczotką. Następnie wytrzyj wszystkie obszary czystą szmatką. Niektóre modele są dołączone do jednego. Każda obudowa wykonana z drewna, plastiku lub metalu powinna być przetarta jakąś formą mokrego środka czyszczącego. Po tym wszystkim chodzi o mikrozarządzanie. Otwórz pudełko co kilka tygodni, aby upewnić się, że każdy zegarek działa i jest w doskonałym stanie. To jest to!


Styl Etui na Zegarki


Ta kategoria produktów nie jest powierzchowna. Jak zapewne zauważyłeś w powyższym wyborze produktów, Etui na zegarki są dostępne w różnych formach-wszystkie są przeznaczone do przechowywania zapasów, a garstka zapewnia dodatkowe narzędzia. Istnieją tradycyjne przypadki, które trzymają się praktyczności, i bardziej wyjątkowe przypadki, które mile widziane dodatkowy poziom wygody. Poznaj cztery główne style poniżej:

 • Klasyczne: Najczęstsze Akcesoria do przechowywania promowane dla celów zbiorowych i organizacyjnych hosting liczne sloty do umieszczania zegarków.
 • Pudełko Na Biżuterię: Jak sugeruje przydomek, te skrzynie ozdobne mają wystarczająco dużo miejsca, aby nosić zegarki, spinki do mankietów, pierścionki, medaliony, złote łańcuchy i wszystkie inne cenne drobiazgi.
 • Walizka Podróżna: Te przenośne uchwyty, znane również jako torebki i rolki do zegarków, mają kompaktową konstrukcję i pasują do każdej torby podróżnej.
 • Watch Winder: Urządzenie, które nie tylko utrzymuje automatyczne zegarki uruchomione, gdy nie jest nawinięte, ale podwójnie jako repozytorium dla Twoich drobnych zegarków.
 • Cyfrowe: Niektóre Etui na Zegarki będą zawierały gniazdo do przechowywania smartfona lub smartwatcha, z miejscem na przewód i ładowarkę do siedzenia w środku.

Każda obudowa zegarka służy konkretnemu celowi (a potem niektórym). Udogodnienia Znalezione w ostatnich trzech podkategoriach z pewnością podnoszą ich zapasy. Ale nadal będziesz chciał więcej z pamięci zegarka niż tylko dodatkowej przestrzeni i stylu. Ostatecznie powinno to być małżeństwo cech, których potrzebujesz i estetyki, której pragniesz. Nasz wyselekcjonowany powyżej wybór produktów zapewni Ci wybór koperty, która pasuje do Ciebie i Twojej kolekcji czasomierzy.


Możesz Też Kopać:

 • Best Watch Winders
 • Najlepsze Zegarki Poniżej $150
 • Zegarki Chronograf

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej do prawej jasnoniebieska marynarka khaki marynarka granatowa marynarka
Read More

Najlepsze Lekkie Letnie Garnitury

Najlepsze Lekkie Letnie Garnitury Zachowaj spokój i wyglądaj Ostro z jednym z najlepszych lekkich letnich garniturów Beau Hayhoe…