Najlepsze maski węglowe dla mężczyzn

boscia luminizing peel off black charcoal mask dr. jart porecting solution sheet mask alder new york clarifying mud mask all on gray backgro

Najlepsze maski węglowe dla mężczyzn

11 Zaskórników-Wypędzające Pory-Udoskonalające Maski Na Twarz Z Węgla Drzewnego

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Węgiel nie jest tylko do rzucania hamburgerów na grilla. To rzeczywiście robi wiele dobrego dla skóry, zbyt. Ale zanim wybiegniesz za drzwi i chwycisz worek brykietów, aby uzyskać domową twarz, wstrzymaj się: istnieje duża różnica między rodzajem, z którym gotujesz, a rodzajem, z którym nakładasz twarz, aby zaatakować zatkane pory (lub kilka).

W przeciwieństwie do węgla drzewnego, którego używasz przy grillu, który działa jako paliwo, ten, który jest bardzo poszukiwany w społeczności pielęgnacji skóry, to węgiel aktywowany, nietoksyczna substancja, która od lat jest używana w świecie medycznym jako środek do leczenia wszystkiego, od przedawkowania narkotyków po zatrucie alkoholem. Gdy węgiel aktywowany wchodzi w kontakt ze skórą mieszaną lub tłustą, działa poprzez wchłanianie wszystkich toksyn i zanieczyszczeń, pozbycie się brudu i oleju w porach.

Powiązane: Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe

Ponieważ wysokiej jakości maski węglowe kopią głęboko, działając jak magnes, aby wyciągnąć wszelkie zabrudzenia i brud na skórze, może to być trochę niewygodne lub bolesne podczas usuwania, ale nic, z czym nie możesz sobie poradzić. Poza tym, zobaczenie wszystkich swoich zaskórników jest tak absurdalnie tego warte.

Ale nie wszystkie maski na węgiel drzewny o tłustej skórze są przeznaczone do zerwania. Wiele z tych aktywowanych cudów oferuje maskę z gliny węglowej lub taką, która wykorzystuje minerały morskie lub błoto, aby pomóc w skuteczności węgla drzewnego. Pozwala to facetom z niemal każdym rodzajem skóry korzystać z gładszej skóry, które mogą zaoferować te różne rodzaje masek.

Kupując ładną maskę na twarz z węglem drzewnym, nie tylko czerpiesz korzyści z samego węgla drzewnego: odejdziesz również z innych cech unikalnych dla każdego produktu. Istnieją maski na twarz z węglem drzewnym, które pochłaniają olej, te, które działają na poprawę tekstury skóry, te, które są zabójczymi złuszczaczami i te, które pomagają pozbyć się trądziku.

Niektóre odmiany są cienkie i zmyć, a inne są grube i pozwalają na obieranie ich od razu. Po rodzaju skóry staje się osobistą preferencją i zawsze możesz zacząć od czegoś prostego i zbudować coś nieco bardziej intensywnego. A jeśli masz brodę lub inny zarost na twarzy, nie ma problemu. Trzymaj się nakładania maski na wolne od włosów obszary twarzy, takie jak Strefa T. Więc, jesteś gotowy, aby zacząć?

Skakanie na masce z węglem drzewnym może być najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłeś dla swojej skóry mieszanej. Te męskie maski do twarzy nie tylko usuwają nadmiar martwych komórek naskórka i suchą skórę, ale pozostawiają skórę gładką, promienną i całkowicie odświeżoną.


Najlepsze maski Na twarz dla mężczyzn


Piero Lorenzo Blackhead Remover Mask

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/biorc383c2a920instant20warming20clay20charcoal20face20mask.html

Ta silnie aktywowana czarna maska z węglem drzewnym jest przeznaczona do usuwania zaskórników, whiteheadów, redukcji trądziku – naprawdę tylko Ulepsz ogólną twarz – przy regularnym stosowaniu. Oprócz stężenia aktywowanego węgla bambusowego, ten głęboko oczyszczający środek do czyszczenia porów jest wypełniony zieloną herbatą, rumiankiem i kwasem hialuronowym. Oznacza to, że chociaż świetnie oczyszcza pory, to również świetnie utrzymuje zdrową skórę. Podczas gdy ta świetna maska dla większości rodzajów skóry, osoby o wrażliwej skórze powinny przetestować mały obszar przed leczeniem całej twarzy. Nie jesteś pewien? Zawsze zalecamy skonsultowanie się z dermatologiem, jeśli nie jesteś pewien.

13,59 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20jart20pore20minimalist20black20charcoal20sheet20mask

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20jart20pore20minimalist20black20charcoal20sheet20mask

Zacznijmy od czegoś, co wcale nie jest straszne, dobrze? Jeśli chcesz zanurzyć palce w dobroci czarnego węgla bez wychodzenia na całość, wypróbuj maskę z blachy. Ten zawiera aktywowany Koreański węgiel drzewny, ekstrakt z mięty i argininę, które współpracują ze sobą w celu detoksykacji i wyjaśnienia porów. Aby go użyć, oczyść skórę, a następnie nałóż maskę na 15-20 minut. Po upływie tego czasu nie spłukiwać: wystarczy delikatnie wyjąć i wmasować Pozostałe serum w skórę.

11,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/loreal20paris20detox2020brighten20pure-clay20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/loreal20paris20detox2020brighten20pure-clay20mask.html

Dla czegoś, co można znaleźć wszędzie od celu do najbliższej aptece, spróbuj L’ Oreal Paris ‘ clay mask. Łącząc węgiel drzewny z czystą gliną w celu wychwycenia głębokich zanieczyszczeń, nie wysychającą formułę można łatwo usunąć wodą po upływie 10-15 minut oczekiwania. Twoja skóra będzie wyglądać jasno, czysto i całkowicie naładowana-wszystko za mniej niż $10.

9,77 zł Amazon.com

Bioré Błyskawicznie Rozgrzewająca Maseczka Do Twarzy Z Węglem Drzewnym

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/biorc383c2a920instant20warming20clay20charcoal20face20mask.html

 

Jeśli czekanie na zdjęcie maski przez 30 minut brzmi jak żart, może zamiast tego oszczędzisz minutę? Maski Bioré rozgrzewają się pod palcami podczas masażu twarzy przez 60 sekund. Po usunięciu zauważysz znacznie bardziej miękką cerę. Chociaż niewątpliwie sprawi, że Twoja skóra poczuje się dobrze, nie zrobi to tak dobrze, jak mocniejsze maski. Ale to zdecydowanie robi różnicę.

$5.99 at Target.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/origins20clear20improvement20active20charcoal20face20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/origins20clear20improvement20active20charcoal20face20mask.html

Słynna Maska węglowa Origins robi dokładnie to, co obiecuje: wyciąga te brzydkie zapychacze porów, pochłania toksyny i pomaga usunąć wszelkie zanieczyszczenia skóry. Jest idealny dla osób z trądzikiem; wszystko, co musisz zrobić, to używać go raz w tygodniu. Wystarczy nałożyć, pozostawić do wyschnięcia i spłukać. Możesz również poluzować maskę ciepłą, mokrą ściereczką, aby usunąć ją jeszcze łatwiej. Biorąc pod uwagę, że ponad 95% recenzentów ma obsesję na punkcie produktu, nie możesz się pomylić.

$12 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boscia20luminizing20charcoal20peel20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boscia20luminizing20charcoal20peel20mask.html

Great on all skin types – sensitive skin included – this peel-off mask might be one of the more intense. But it’s also one of the most effective. It definitely clings to your skin during the 30 minutes you’ll leave it on for, but once you remove it and see everything it sucked up, you’ll already get excited to use it again. If you’d rather not do your entire face, you can also start off with Boscia’s Pore Purifying Black Strips that are applied across the bridge of the nose.

$25 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/alder20new20york20clarifying20face20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/alder20new20york20clarifying20face20mask.html

This vegan, TSA-approved size mask is great for trips requiring a bit more pampering. Don’t worry though, a four ounce multi use jar is available as well. This activated charcoal mask also features willow bark help reduce blemishes, control oil, detoxify skin, and minimize the look of large pores. Add to that rosemary and zinc oxide, this gentle, unscented mask is free from synthetic fragrance, silicone, parabens and reduces inflammation for a clear, healthy complexion.

$6 at AlderNewYork.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/goa20anti-fatigue20facial20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/goa20anti-fatigue20facial20mask.html

This concentrated mask uses the brand’s proprietary ingredient, anti-inflammatory dark phyto-protein, to reduce the look of fatigued, tired looking skin while also helping fight acne and intensify the delivery of antioxidants. Using no added water – aloe vera replaces it as the first ingredient – this muddy goodness is rich in amino acids, minerals, polysaccharides, and skin-protective biotechnology to stimulate circulation while removing excess oil, blackheads, acne, and toxins. Additional powerhouse ingredients include wakame seaweed bioferment plus organic witch hazel, vitamin C, lemon peel bioferment, and petite grain to help to de-puff and soothe skin.

$48 at GOASkincare.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/clinique20pore20refining20solutions20charcoal20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/clinique20pore20refining20solutions20charcoal20mask.html

Anyone who hates their oversized pores will love this charcoal mask. Aside from absorbing oil, impurities, and pollutants, it also removes debris deep in your pores, making them appear much smaller after the gunk is out. After using it once or twice a week, you’ll have noticeably refreshed skin.

$32 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peter20thomas20roth20irish20moor20mud20purifying20black20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peter20thomas20roth20irish20moor20mud20purifying20black20mask.html

This mask is a favorite for a reason. Using a combination of Irish Moor Mud – aka a natural decomposition of herbs, flowers, and plants over thousands of years – some hijiki seaweed, volcanic ash, and activated charcoal, the mask will remove dirt, oil, and grime while nourishing your skin with vitamins and antioxidants at the same time. In the end, you’ll improve fine lines and wrinkles and the appearance of your complexion and pores – and it only takes 10 minutes, two to three times per week.

$60 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/glamglow20supermud20charcoal20instant20treatment20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/glamglow20supermud20charcoal20instant20treatment20mask.html

Designed as a purifying treatment for combination or full-on oily skin, this activated charcoal face mask works quickly to fix imperfections. Using not one, not two, but a combined six acid blend – lactic acid, salicylic acid, glycolic acid, mandelic acid, tartaric acid, and pyruvic acid – plus kaolin clay and activated charcoal, results are seen instantly following the tingly application. Since this is a multi-acid product, it may be aggressive for sensitive skin and will increase sun sensitivity, so wearing a quality sunscreen is (always) recommended.

$59 at Sephora.com

You Might Also Dig:

  • Best Sunscreens for Men
  • Best Exfoliating Face Scrubs for Men
  • Safest Sunscreens

AskMen may get paid if you click a link in this article and buy a product or service. To find out more, please read our complete
terms of use.

Show comments

Comments

Total
0
Shares
Related Posts