Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy

Niestandardowa ilustracja dla najlepszego kształtu twarzy dla najlepszych okularów przeciwsłonecznych dla kształtu twarzy

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy

Są to najlepsze style okularów przeciwsłonecznych dla każdego kształtu twarzy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Z dodatkami Barret Wertz

Jeśli chodzi o świetny strój, chodzi o szczegóły. Świetne połączenie góry i dołu może przyciągnąć wszystkie odpowiednie rodzaje uwagi, ale to mniejsze elementy — krzykliwa para trampek, piękny zegarek-mogą naprawdę przyciągnąć zespół razem. Mimo to, nie ma lepszego sposobu na idealne dopasowanie niż idealna para doskonałych okularów przeciwsłonecznych.

Powiązane: Czarny katalog sklepów i usług

Są nie tylko bardzo niezbędnym dodatkiem na lato lub sezon narciarski (jest tam jasno), ale mogą również przyciągnąć wzrok w sposób, w jaki niewiele akcesoriów może. Podczas gdy dżinsy, kurtki i T-shirty mogą odgrywać najlepsze cechy twojego ciała, gdy są odpowiednio stylizowane, okulary przeciwsłoneczne robią to samo dla twojej twarzy — i to jest równie ważne, aby podkreślić na wszystkie najlepsze sposoby.

Jednak znalezienie odpowiedniej pary może być trudne. Świetna para okularów przeciwsłonecznych nie może po prostu pasować do twojego stroju, muszą również odpowiednio oprawić twarz, a znalezienie tego może być prawdziwą walką, jeśli nie wiesz, czego szukać.

Pierwszym krokiem w wyborze idealnej pary okularów przeciwsłonecznych jest ustalenie kształtu twarzy od czoła do linii szczęki. Wymaga to uwzględnienia kształtu szczęki, czoła i proporcji samej twarzy, ale ostatecznie istnieją cztery ogólne warianty: kwadratowy, owalny, okrągły i trójkątny. Każdy z nich będzie działał najlepiej z innym ogólnym kształtem okularów i okularów przeciwsłonecznych.

Oto podział, w jaki sposób określić, do której kategorii należysz i jaki kształt ramy zapewni najlepsze okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy. (Dla przypomnienia, dotyczy to również okularów.)


Najlepsze Okulary Przeciwsłoneczne dla owalnego kształtu twarzy


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/custom20illustration20for20oval20face20shape20for20best20sunglasses20for20your20face20shape.htmlGraeme Shorten Adams

Świetna wiadomość: jeśli twoja twarz ma owalny kształt twarzy — co oznacza, że jest nieco dłuższa niż szeroka i ma zaokrągloną szczękę i czoło — Świat Okularów Przeciwsłonecznych jest twoją ostrygą. Osoby o owalnych twarzach mogą zazwyczaj zdjąć dowolny kształt okularów przeciwsłonecznych. Może być mądre, aby unikać tych, które są idealne okrągłe, ponieważ nie będą schlebiać twojej twarzy tak dobrze, jak inne, ale w przeciwnym razie możesz iść ze wszystkim: kwadratowymi podróżnikami, lotnikami, czymkolwiek chcesz.

Jeśli jest coś, co doradzimy, to nie bierz tej wszechstronności za pewnik. Zamiast trzymać się ponadczasowej klasyki, rozważ wyjście ze swojej strefy komfortu z dziwniejszym, mniej konwencjonalnym stylem odcieni. Kwadratowa rama? Tak. Prostokątna rama? Jasne. Kątowa rama? Oczywiście. Ramka na kocie oko? Czemu nie? Owalny kształt twarzy, który pozwala zdjąć wszystko, jest świetnym pretekstem do, cóż, próby ściągnięcia cokolwiek.

Polecamy te style okularów przeciwsłonecznych:

State Optical Co. Okulary Przeciwsłoneczne Lincoln

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/state20sunglasses.html

Proste, stylowe i wystarczająco retro, te wszystkie Amerykańskie okulary przeciwsłoneczne będą wyglądać dobrze przez wiele lat.

429 zł przy StateOpticalCo.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/raen20bastien.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/raen20bastien.html

Są klasyczne w czerni, ale uwielbiamy cirus i szczotkowane sunshine gold.

195 zł przy Raen.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bally20roy20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bally20roy20sunglasses.html

Odważny, geometryczny kształt wykonany z octanu szylkretowego? Tak, proszę.

235 zł przy Bally.com


Najlepsze Okulary Przeciwsłoneczne dla okrągłego kształtu twarzy


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/custom20illustration20for20round20face20shape20for20best20sunglasses20for20your20face20shape.htmlGraeme Shorten Adams

Przede wszystkim wyjaśnijmy, czym jest okrągła twarz, ponieważ nie oznacza to, że Twoja głowa jest idealnym okręgiem. Okrągła twarz ma o wiele więcej do czynienia z proporcją niż całkowity brak kątów (choć na ogół okrągłe twarze mają gładsze cechy). Jeśli wysokość twojej twarzy jest w przybliżeniu równa jej szerokości, a twoje kości policzkowe nie są szczególnie widoczne, masz okrągłą twarz.

Zaokrąglone twarze będą najlepiej serwowane, grając przeciwko ich kształtowi. Jeśli myślałeś o podniesieniu okrągłych ramek w stylu Johna Lennona, możesz poświęcić chwilę na ponowne rozważenie. Okrągłe odcienie nie będą podkreślać twoich cech tak dobrze, jak inne ramki.

Powiązane: Najlepsze Okulary Przeciwsłoneczne Dla Mężczyzn Na Amazon

Twoje słodkie miejsce będzie miało bardziej kanciaste okulary. Prostokąty i kwadraty będą służyć do zrównoważenia rysów i oprawienia twarzy o wiele lepiej niż zaokrąglone odcienie. Kwadraty są idealne, ale prostokąty mogą również działać. Okrągłe twarze są również rzadkim wyjątkiem od zasady” nie kupuj okularów szerszych niż twoja twarz”. Jako takie, idź na całość lub idź do domu.

Polecamy te style okularów przeciwsłonecznych:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/warby20parker20abe.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/warby20parker20abe.html

Warby Parker ułatwia przymierzanie okularów w domu i otrzymywanie dowolnej recepty.

Od 145 zł w WarbyParker.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/persol20polarized20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/persol20polarized20sunglasses.html

Zaprojektowany i wykonany we Włoszech, Persol od dawna jest ulubieńcem celebrytów i wpływowych osób.

339 zł przy Macys.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/cutler20and20gross20sticky20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/cutler20and20gross20sticky20sunglasses.html

Jeśli szczęście sprzyja odważnym, wyobraź sobie swój los w tych okularach przeciwsłonecznych, które nie są subtelne.

510 zł przy CutlerandGross.com


Najlepsze Okulary Przeciwsłoneczne dla kwadratowego kształtu twarzy


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/custom20illustration20for20square20face20shape20for20best20sunglasses20for20your20face20shape.htmlGraeme Shorten Adams

Kwadratowe twarze są w dużej mierze określone przez szczękę, linię włosów, czoło i uderzająco ostre kąty. Osoba z kwadratową twarzą będzie miała kątową, prostą linię szczęki i zwykle stosunkowo prostą linię włosów. Kwadratowe twarze mają również proste, wysokie kości policzkowe.

Podobnie jak kwadratowe okulary równoważą cechy okrągłych twarzy, okrągłe okulary zrobią to samo dla kwadratowej twarzy, dodając bardziej miękkie linie i kąty do określonej szczęki i kości policzkowych. Podczas gdy okrągłe okulary idą dobrze, nie są w żadnym razie jedynymi, które powinny być brane pod uwagę. Dobrze jest iść z ramą o prostokątnych proporcjach-po prostu upewnij się, że kąty są bardziej miękkie i mają zakrzywione krawędzie, a nie ostre czopy, jak te z Wayfarer.

Kwadratowe twarze, takie jak okrągłe, są również na ogół w stanie zdjąć większe ramy. Nie powinny całkowicie przyćmić twojej twarzy, ale to jest w porządku, aby wyjść trochę poza szerokość twojej twarzy z tymi.

Polecamy te style okularów przeciwsłonecznych:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bold20dots20madison20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bold20dots20madison20sunglasses.html

Ta okrągła rama ma subtelną krawędź, aby wyglądać elegancko i chłodno.

155 zł przy Bold-Dots.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/maui20jim20nautilus.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/maui20jim20nautilus.html

Maui Jim jest właścicielem sceny plażowych okularów przeciwsłonecznych i nic dziwnego, że to Maui Pure advanced Plano lens material polarizedplus2 lenses.

329,99 zł TommyBahama.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/moscot20grunya20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/moscot20grunya20sunglasses.html

Otul włosy i załóż najlepszą Bretońską koszulę w paski, aby te grube, okrągłe, czarne odcienie octanu nabierały stylu vintage inspirowanego Francuzami.

$300 przy Moscot.com


Najlepsze Okulary Przeciwsłoneczne Dla trójkątnego kształtu twarzy


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/custom20illustration20for20triangle20heart20face20shape20for20best20sunglasses20for20your20face20shape.htmlGraeme Shorten Adams

Trójkątne twarze, określane również jako “w kształcie serca” i Podłużny kształt twarzy, mają szersze czoło i węższe w kierunku szczęki — jak trójkąt. Prawdopodobnie mają wyższą, zakrzywioną linię włosów i ostrzejszy spiczasty podbródek z określonymi liniami szczęk i kanciastymi kośćmi policzkowymi. W przeciwieństwie do kwadratowych i okrągłych twarzy, gra przeciwko naturalnemu kształtowi twarzy nie jest właściwym ruchem, jeśli masz podłużną. Zagraj w to zamiast.

Styl podobny do Aviatora-ramki, które są podobnie szerokie w kierunku góry, a następnie opadają na mniejszą szerokość na dole-będą najlepszym wyborem. Te okulary będą odtwarzać kości policzkowe i naturalne nachylenie twarzy w najlepszy sposób. Lotnicy nie są jednak jedyną przestrzenią, w której możesz grać. Wszystko, co odnosi się do tych proporcji — szersze u góry, węższe u dołu — zadziała dla Ciebie, nawet jeśli dno jest nadal szersze.

Styl aviator, stworzony przez Mavericka Toma Cruise ‘ a w “Top Gun”, jest obowiązkowy, jeśli kupujesz ten styl.

Polecamy te style okularów przeciwsłonecznych:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ray-ban20classic20aviator20sunglasses-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/ray-ban20classic20aviator20sunglasses-1.html

Każdy powinien mieć te okulary. Wszyscy.

154 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/etnia20barcelona20the20observed20sun.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/etnia20barcelona20the20observed20sun.html

Rozjaśnij nastrój tym podejściem do Aviatora.

285 zł przy EtniaBarcelona.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tom20ford20ronan20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tom20ford20ronan20sunglasses.html

Doceniana jest ekscentryczność okularów przeciwsłonecznych Toma Forda, które płynnie łączą klasykę z nowoczesnością.

750 zł przy NeimanMarcus.com

Znalezienie idealnej pary okularów przeciwsłonecznych może być trudnym zadaniem, ale po uzbrojeniu w odpowiednią wiedzę proces może przebiegać znacznie płynniej. Para, która dobrze oprawia twoją twarz i wydobywa to, co najlepsze w Twoich rysach — a także oczywiście chroni oczy przed ostrym światłem słonecznym — może być czymś więcej niż akcesorium. Odpowiednia para może być niezbędną letnią garderobą.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Tanie Okulary Przeciwsłoneczne Dla Mężczyzn
  • Jak Codzienne Produkty Do Prania Mogą Niszczyć Twoje Ubrania
  • 11 stylowych letnich zszywek, które sprawią, że będziesz wyglądać chłodno

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Spodenki Little Donkey Andy UPF, Columbia quarter-zip UPF sweter i UV Skinz UPF bucket hat.
Read More

Najlepsza odzież UPF

Najlepsza odzież UPF Kto By Pomyślał, Że Dbanie O Skórę Może Być Tak Stylowe? Ashley Keegan 16 lipca…