Przestań nosić bieliznę i obserwuj, co dzieje się z Twoim ciałem

Białe bokserki przypinane do sznurka na tle błękitnego nieba

Przestań nosić bieliznę i obserwuj, co dzieje się z Twoim ciałem

Byłem wolny przez cały tydzień-oto, czego się nauczyłem

Byłem trochę dziwakiem dorastając. Nonkonformista. Dla mnie nie było czegoś takiego jak “otrzymana mądrość”, a “konwencja” była brzydkim słowem. Ta postawa ukształtowała wszystko, co zrobiłem, od używania widelca do jedzenia lodów po strzelanie z rzutów wolnych podczas meczów koszykówki. Nie byłem. uparcie nonkonformista. Jeśli okazało się, że moje oryginalne podejście było gorsze od wszystkich innych, porzuciłem swój sposób robienia rzeczy i upadłem w kolejce, ale zasada pozostała: musiałem być przekonany, że istnieje dobry powód, aby zrobić coś tak, jak wszyscy inni.

Powiązane: Najlepsza Bielizna męska

Cóż, oto jestem, dorosły (rzekomo), i rzeczy nie zmieniły się zbytnio. Jestem ostatnią osobą, która przestaje nosić szorty, gdy zmieniają się Pory roku, chętnie łączę zimowe buty ze spodenkami do biegania na szybkich wycieczkach na świeżym powietrzu i wbrew temu, co mówią moi modni znajomi, zdarza mi się lubić krokodyle (są wygodne oraz funkcjonalne!) i nosić je bez wstydu.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/boxers20organized20in20boxes20in20an20underwear20drawer.htmlGettyImages

Ostatnio doszłam do zaskakującego wniosku, kiedy przeglądałam kolekcję ubrań: posiadam dużo bielizny. Bokserki, figi, bokserki, nawet te dziwne stringi (nie pytaj). Przyzwoity kawałek mojej przestrzeni do przechowywania ubrań jest poświęcony bieliźnie i zacząłem dostawać to niewygodne pytanie, które dręczyło mnie od młodości: dlaczego? Dlaczego w ogóle nosimy bieliznę? Czy to naprawdę konieczne? Chodzi o higienę, styl, Etykietę?

Potem doznałam swego rodzaju objawienia: Bielizna damska kurczyła się od lat! W przeszłości nosiły krótką bieliznę, gorsety, pończochy i Bloomery; teraz są już stringi i stringi oraz Majtki tanga.

Mów o wydajności!

Podczas gdy bielizna damska kurczy się, staje się bardziej opływowa, bardziej elegancka, mniej uciążliwa, mężczyźni utknęli z tymi samymi nudnymi opcjami: bokserkami, które podnoszą się i ocierają nogi, lub majtkami, które zwężają Cię na wszelkiego rodzaju nieprzyjemne sposoby, lub bokserkami, które w jakiś sposób oferują najgorsze z obu światów.

To było to. To było wszystko, czego potrzebowałem, by porzucić konwencję i uwolnić się od kajdanów bielizny. I to właśnie zrobiłem. Zdecydowałem się na jedno-Up Kobiet, idąc na całość: zamiast nosić prawie bez bielizny, dosłownie nie nosiłabym bielizny – przez cały tydzień. To był odważny eksperyment w życiu, salwa otwierająca wojnę w bieliźnie męskiej, którą chciałem uruchomić samodzielnie.

Od pierwszego dnia eksperyment okazał się … interesujący.

Po pierwsze, mieszkam w chłodniejszym klimacie, z surowymi zimami i silnymi opadami śniegu, i chociaż nie sądziłem, że moje słabe bokserki oferują dużo dodatkowego ciepła, przekonałem się, że są trudne. Myślałem, że wiem, jak wygląda mroźny zimowy dzień, ale zaufaj mi.: dopóki nie będziesz wolny w temperaturach poniżej zera, nie znasz znaczenia zimna.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/man20looking20curious20with20a20embroidered20gloria20around20his20head20in20front20of20orange20background.htmlGettyImages

Dobra, zdobądź punkt za bieliznę. Nawet po jednym dniu nie chciałem powtarzać tego eksperymentu. Ale nadal byłem ciekawy-co z czynnikiem komfortu?

Tutaj z przyjemnością informuję, że zdecydowanie na coś wpadłem. Wolność! Kiedy nie czułam gniewu zimy, czułam się o wiele bardziej komfortowo, o wiele mniej ciasno. Uświadomiłam sobie doskonale tkankę ubrań, które nosiłam, od jedwabistych spodni Piżamy po szorstki, twardy Dżins. To było zupełnie nowe doświadczenie sensoryczne! Czy to ukrywał przed nami przerażający przemysł bieliźniarski?

Czwartego dnia tygodnia właśnie miałem ogłosić eksperyment sukcesem (i ogłosić śmierć bielizny). Oczywiście, musiałem poświęcić regularne spacery na świeżym powietrzu, ale w środku zimy nie było tak źle. Ale potem przyszedłem na zaplanowany trening domowy, który składał się ze mnie w koszulce bez rękawów i biegania w spodenkach przed telewizorem w salonie, próbując naśladować ruchy dużo, dużo sprawniejszych ludzi, którzy prowadzili zajęcia taneczne.

Szybko zdałem sobie sprawę, że Bielizna służy uznaniowemu celowi, i chociaż oszczędzę Ci widoku, powiedzmy, że gdybym ćwiczył w publicznej siłowni, szybko zostałbym aresztowany za nieprzyzwoite ujawnienie.

Zdobądź kolejny punkt za bieliznę.

Do szóstego dnia myślałem, że ustaliłem zasadę: bielizna jest na treningi z szortami i długie spacery zimą, ale na spodnie i indoor czas, Żadna bielizna nie była wyraźnie lepsza. Niestety, wtedy miałem … incydent i musiałem nagle zakończyć ten eksperyment.

Pozwól, że przedstawię scenę: jest szósty dzień i jadę na haju, przekonany, że właśnie zrewolucjonizowałem męskie ubrania na dobre. Mam na sobie moją ulubioną parę obcisłych dżinsów, ciesząc się poczuciem luksusowego dżinsu. Nagle natura wzywa i muszę iść do łazienki. Jak większość mężczyzn, sikam na stojąco, i jak większość mężczyzn, nie wkładam w to zbyt wiele myśli: to mniej więcej na autopilocie. I w tym właśnie problem. Kiedy podciągnąłem zamek błyskawiczny z powrotem, jak to robiłem tysiąc razy w życiu, zapomniałem, że nie mam na sobie bielizny, zapomniałem, że nie mam ochrony między szorstkimi zębami zamka a moim delikatnym, niezabezpieczonym obszarem dolnym …

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/man20in20front20of20yellow20background20cheering.htmlGettyImages

Nie wiem, czy kiedykolwiek tak głośno krzyczałam. Przestraszyłem psa sąsiada tak bardzo, że szczekał przez całą noc. Ból był rozdzierający, jak nigdy wcześniej. Natychmiast zadzwoniłem do zaufanego przyjaciela, sam lekarz, a kiedy w końcu przestał się śmiać, zapytał mnie, czy krwawienie jest minimalne (tak, na szczęście), zanim zapewnił mnie, że opakowanie z lodem i czas prawdopodobnie wystarczą, aby mnie wyleczyć.

Tak więc, drogi czytelniku, tutaj siedzę, z lodem mocno na swoim miejscu, żywym, ale niewygodnym i na pewno upokorzonym, otrzymawszy najbardziej bolesną lekcję. Bielizna jest ważna. W zasadzie, to bardzo ważne. Ogrzeje Cię. Zapobiegnie to wstydliwemu i potencjalnie przestępczemu narażeniu. I ochroni twoje najbardziej wrażliwe części ciała przed tym, który masochistyczny projektant mody zdecydował się umieścić zamki w pobliżu ludzkich narządów rozrodczych.

Lekcja wyciągnięta.

Możesz Też Kopać:

  • Bielizna męska: co myślą kobiety
  • Najlepsza Bielizna Do kupienia na Amazon
  • Najlepsza Bielizna treningowa dla mężczyzn
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
trzy zegarki razem rolex omega
Read More

Jak Kupować Zegarki na aukcjach

Jak Kupować Zegarki na aukcjach Trochę wiedzy przechodzi długą drogę przy zakupie zegarka na aukcji Brian Scott Lipton…
Czarne buty do opon, szare spodnie dresowe i czarny kapelusz von Dutch Trucker
Read More

Największe trendy w modzie 2020

Największe trendy w modzie 2020 Najważniejsze trendy mody w odzieży męskiej Jamontae Hickman 27 grudnia 2020 Podziel się…