Sklep dwóch niewidomych braci Blind Challenge obiecuje prezent, który pokochasz w dobrej sprawie

Mężczyzna ubrany w niebieską koszulkę Two Blind Brothers z napisem Fearless w języku angielskim i Braille, białe spodnie i białe trampki.

Sklep dwóch niewidomych braci Blind Challenge obiecuje prezent, który pokochasz w dobrej sprawie

Dwóch niewidomych braci ośmiela Cię do zakupów Niewidomych w tym sezonie świątecznym

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Kupiłbyś coś zupełnie niewidocznego? Co jeśli sprzedawca przysięga, że ci się spodoba, ale możesz go zwrócić, jeśli tego nie zrobisz-bez zadawania pytań?

Nadal nie sprzedane? Co zrobić, jeśli twój zakup dał ci coś naprawdę fajnego i wspierał niesamowitą sprawę w tym samym czasie?

Powiązane: Przewodnik po stylach jesiennych AskMen 2020

To właśnie obiecuje marka odzieżowa Two Blind Brothers ze swoim Shop Blind Challenge. Teraz do listopada. 30, Możesz wybrać jedną z czterech różnych całkowicie ślepych opcji zakupu, w zależności od tego, jak bardzo ufasz braciom, aby wysłać ci coś naprawdę dobrego. Najniższa cena to 32 USD, ale jeśli czujesz się odważny, możesz wybrać opcję 69 USD, 99 USD lub nawet opcję high-rolling 289 USD. 

Jeśli jednak szukasz wskazówek, co możesz uzyskać, nie dają żadnych. (Poważnie, nada. To może być cokolwiek.) Ale dwóch niewidomych braci prosi, abyś zaufał im i wysłał Ci wysokiej jakości przedmiot, o którym wiedzą, że ty — lub ktoś z twojej listy prezentów świątecznych — pokochasz.

Więc po co? Firma została założona przez dwóch braci, Bradforda i Bryana Manninga, którzy są prawnie ślepi z powodu Stargardta zwyrodnienia plamki żółtej, rzadkiej genetycznej choroby oczu, która powoduje postępującą utratę wzroku. Nic dziwnego, że sposób, w jaki odzież wygląda i sposób, w jaki się czuje, jest zupełnie inny dla braci Manning niż dla osób w pełni widzących, dlatego właśnie stworzyli swoją firmę z dwoma bardzo ważnymi celami. Pierwszym było stworzenie najdelikatniejszych koszul, jakie ktokolwiek kiedykolwiek czuł. Drugim jest podnoszenie świadomości i funduszy na badania nad zwyrodnieniowymi chorobami oczu, takimi jak ich własne. 

Mając za sobą zespół ekspertów od projektowania i produkcji, wierzą (a ich klienci potwierdzają), że osiągnęli ten pierwszy cel i rzeczywiście stworzyli idealną koszulę. Od trójników po henleyów po bluzy z kapturem, ich odzież zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet wykonana jest z gładkich włókien bambusowych, naturalnej bawełny i tyle spandeksu, aby odzież zachowała swój kształt i wyglądała schludnie, bez względu na to, jak bardzo się poruszasz. Firma poszerzyła swoją ofertę o inne ubrania i akcesoria, w tym joggery, czapki, skarpety i plecaki.

Drugim celem jest jednak misja trwająca. Bracia nie pobierają wynagrodzenia ze swojej firmy, zamiast tego przeznaczają cały dochód na badania medyczne, w tym terapie genowe i terapie komórkami macierzystymi, które mają zrewolucjonizować medycynę zarówno dla niewidomych, jak i widzących.

Tak więc, gdy weźmiesz udział w Wyzwaniu Shop Blind Challenge, otrzymasz jeden z niesamowitych, przemyślanych przedmiotów stworzonych specjalnie na to wyzwanie przez dwóch Blind Brothers. Ponadto 100% zysków z twojego zakupu trafi na Fundację walczącą ze ślepotą, aby pomóc w znalezieniu lekarstwa na utratę wzroku. Co więcej, Two Blind Brothers wykorzystuje organizacje zatrudniające niewidomych pracowników, takie jak North Carolina ‘ s Industries for the Blind, aby pomóc w wytwarzaniu ich przedmiotów. Tak więc, biorąc pod uwagę wszystko, twój zakup nie tylko zapewnia Ci niesamowity przedmiot, ale także pomoże wzmocnić społeczność niewidomych i walczyć o ich integrację. 

To dobry powód, by zaufać misji braci, nie sądzisz?

Shop Blind Holiday Challenge kończy się w listopadzie. 30, więc jeśli chcesz mieć szansę na otrzymanie niesamowitego produktu niespodzianki, jednocześnie przyczyniając się do większego dobra, udaj się do TwoBlindBrothers.com jak najszybciej.

Możesz Też Kopać:

  • Jak ulepszyć swój styl
  • Najlepsze męskie podkoszulki na Amazon
  • Dres Przewodnik: tajniki noszenia biegaczy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Oglądaj winder na zielonym tle, Nakładka logo AskMen Editor ' s Choice
Read More

Best Watch Winders

Best Watch Winders Nasze 12 ulubionych Wind Do Zegarków, aby Twoja kolekcja Tykała Barret Wertz 5 lutego 2020…
Fossil marki brązowy skórzany pasek ze srebrną klamrą na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Paski Dla Mężczyzn

Najlepsze Paski Dla Mężczyzn Paski, które pokazują, że naprawdę brakuje spodni Barret Wertz 26 maja 2020 Podziel się…