Styl Zdefiniowany, Wydanie Celebrytów: Timothée Chalamet

Timothée Chalamet spaceruje po mieście w słuchawkach, czerwonych dresach, zielonej kurtce i białych trampkach.

Styl Zdefiniowany, Wydanie Celebrytów: Timothée Chalamet

Nie masz ochoty się przebrać? Wypróbuj tę stylizację zainspirowaną przez Timothée Chalamet

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Nominowany do Oscara aktor Timothée Chalamet jest dla wielu porywaczem serca i stał się nowym głównym aktorem Hollywood. Świat zakochał się w aktorce w 2017 roku, kiedy zagrał w Call Me By Your Name. Nie tylko zasmakowaliśmy jego urzekających i intrygujących umiejętności aktorskich, ale to dało nam pierwsze spojrzenie na coś nowego, czego nigdy nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy. 

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Lil Baby

Chalamet zagrał kilka innych ról wartych Oscara podczas swojej drogi do sławy, ale podczas tego stał się ikoną stylu i nową twarzą mody. Został uznany za najbardziej wpływowego mężczyznę w modzie w 2019 roku przez wyszukiwarkę mody Lyst. Nagroda ta pochodziła od wysokiej klasy zespołów, które Chalamet kołysały się na czerwonym dywanie podczas premier i pokazów mody. Nosił przedmioty zaprojektowane przez legendarne domy mody, w tym Louis Vuitton, Alexander Mcqueen, Haider Ackermann i Stella McCartney. 

Jeśli chcesz wziąć kilka wskazówek z Przewodnika po stylu Chalamet, pamiętaj o tych notatkach. Regularnie nosi oszałamiające i dobrze wykonane garnitury. Jest wielkim fanem neutralnych kolorów, ale nie boi się nosić pop koloru, gdy jest to konieczne. Kiedy gwiazda Nie ubiera się na imprezy typu A-list, Chalamet jest zwykle widziany na sobie wygodny athleisure z nowoczesnym akcentem streetwear. Jest znany z tego, że zakłada parę biegaczy lub dresów i łączy ją z efektowną kurtką.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/timothc383c2a9e20chalamet20walking20around20the20city20wearing20headphones20red20track20pants20green20jacket20and20white20sneakers.htmlGetty Images

Wraz ze zbliżającą się zimą najlepiej jest mieć wygodny i stylowy sprzęt, który zapewni Ci ciepło. Więc dlaczego nie dodać kilka elementów do swojej garderoby inspirowane przez nowego it guy Hollywood? Jeśli jesteś gotowy, aby podnieść swoją garderobę i chodzić w stylu jak Timothée Chalamet, kup te elementy:

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/green20bomber20jacket20red20adidas20track20pants20and20white20vans20sneakers.html

J Crew Insulated Everyday Bomber
178 zł przy Jcrew.com

Spodnie Adidas Tiro 19
$45 przy FootLocker.com

Vans Skóra Stara Skool V
70 zł przy Vans.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/black20prada20hooded20jacket20red20adidas20track20pants20and20white20celine20sneakers.html

Prada Bluza Z Kapturem logo Plaque Jacket
1560 zł przy Farfetch.com

Spodnie Adidas Tiro 19
$45 przy FootLocker.com

Celine ct-02 Mid Sneaker
760 zł przy Celine.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze. 

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze trampki do Cop
  • Buty Zimowe Top 10
  • “Dos and Don’ ts of Winter Fashion”

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts