Style Defined, Celebrity Edition: Chris Paul

Chris Paul #3 Z Phoenix Suns

Style Defined, Celebrity Edition: Chris Paul

Styl Chrisa Paula nie jest do grania

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Przed każdym meczem NBA zawsze możesz znaleźć zawodników ubranych w najlepsze stroje przed meczem. Od lat mamy okazję zobaczyć, jak dawni i obecni gracze NBA prezentują swój unikalny i modny styl.

Podczas gdy niektórzy gracze mogą przegapić znak na całej sprawie mody, jest jeden gracz, który nigdy nie rozczarowuje swoim stylem przed meczem: Chris Paul. Sportowiec pokazał raz po raz, że może nosić wszystko i sprawić, że będzie dobrze wyglądać, w tym ten monochromatyczny krój. Sportowiec niedawno wstrząsnął tym białym pasującym zestawem z koszulką Skylar Diggins-Smith Phoenix Mercury i parą butów Air Jordan 3 Retro.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Canelo Alvarez

Paul obecnie gra w drużynie Phoenix Suns. W 2005 roku został powołany do Ligi jako czwarty w klasyfikacji generalnej. W swoim pierwszym sezonie jako profesjonalny piłkarz prowadził wszystkich żółtodziobów w punktach, asystach, kradzieżach i podwójnych deblach. Został nawet drugim debiutantem w historii NBA, który łącznie prowadził Ligę. Obrońca zdobył wiele wyróżnień, w tym NBA Rookie of the Year, NBA All-Star Game Most Valuable Player oraz dwa złote medale olimpijskie.

Przez lata widzieliśmy, jak Paul zmienia styl i powiedzmy, że ma rekord kapania w sosie. Niezależnie od tego, czy Paul jest ubrany, aby zaimponować w dobrze skrojonym garniturze, czy też jest przytulny w parze spodni dresowych w połączeniu z bluzą z kapturem i marynarką, sportowiec zawsze pozostaje wierny sobie i swojemu osobistemu stylowi. Jego większe niż życie stroje czerpią inspirację z niemal każdego miejsca, aby zawsze dać nam modny wygląd w dniu gry. On naprawdę jest ikoną stylu w tworzeniu, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co pro gracz nosi dalej.

Czy chciałbyś dostać w swoje ręce biały, monochromatyczny wygląd, który Chris Paul nosił i udostępnił na swojej stronie na Instagramie? Następnie kup te stylowe elementy; na pewno będziesz wyglądać świeżo tego lata.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chris Paul (@cp3)

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/shoes20sweatshirt20sweatpants20and20jersey.html

Koszulka Skylar Diggins-Smith Phoenix Mercury Nike 

99,99 zł Fanatics.com

Nike Sportswear Fleece Pullover Hoodie

$50 w Kohls.com

Nike Sportswear Club Fleece Joggers

$55 przy Macys.com

Air Jordan 3 Retro’Court Purple’

212 zł + przy Goat.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/shoes20sweatshirt20sweatpants20and20jersey.html

Koszulka Skylar Diggins-Smith Phoenix Mercury Nike 

99,99 zł Fanatics.com

Bluza Z Kapturem Pangaia 365 Heavyweight

150 zł przy ThePangaia.com

Spodnie Dresowe Pangaia 365

120 zł przy ThePangaia.com

Air Jordan 3 Retro’Court Purple’

212 zł + przy Goat.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • Odzież Męska Essentials You Need This Year
  • Dos and Don ‘ ts trampek
  • Jak kupić Denim

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
plecaki
Read More

Najlepsze Plecaki Studenckie

Najlepsze Plecaki Studenckie Chwyć jeden z tych plecaków, zanim wrócisz do kampusu Geoff Nudelman 19 sierpnia 2021 rok…