Style Defined, Celebrity Edition: Nick Jonas

Nick Jonas opuszcza klub nocny

Style Defined, Celebrity Edition: Nick Jonas

Get Into the Blues Like Nick Jonas

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Piosenkarz Nick Jonas jest zazwyczaj w kolorowym stroju u boku swojej żony Priyanki Chopra, ale postanowił przejść solo w zeszłym tygodniu. Jonas został sfotografowany wychodząc z restauracji w Londynie w niebieskiej koszuli zapinanej na guziki z kremowymi łatami i kwiatowymi nadrukami. Sparował elegancką koszulę z czarnymi spodniami, czarną torebką i parą Low-top Vans. Strój krzyczy lato i jest to jeden z najlepszych stylizacji Jonasa w tym sezonie.

Powiązane: Ostatni tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Tyler, the Creator

Nick jest jedną trzecią popowego zespołu Jonas Brothers, który założył ze swoimi dwoma braćmi, Joe i Kevinem, w 2005 roku. Po rozpadzie zespołu w 2013 roku wokalista wziął małą przerwę od muzyki, ale powrócił rok później, kiedy wydał solowy singel ” Chains.”W listopadzie 2014 roku Nick wydał swój tytułowy album, który zadebiutował na szóstym miejscu listy Billboard 200 . Dzięki sukcesowi tego albumu i lojalnym fanom artysta otrzymał inne możliwości dalszej kariery, pojawiając się w takich programach jak Scream Queens i zostać powracającym sędzią w NBC Głos.

Nick jest powszechnie znany ze swoich talentów muzycznych, ale artysta jest równie znany ze swojego wyczucia mody. Piosenkarz przeszedł wielką przemianę stylu od czasów Disneya. Był kiedyś znany z noszenia dopasowanych garniturów, koszul w paski i skórzanych kurtek. Teraz możesz złapać utalentowanego artystę noszącego teksturowane i drukowane ciężkie Topy, dżins i odważną odzież wierzchnią. Wraz ze zmieniającym się stylem Nicka znalazł się na okładkach kilku magazynów, w tym L ‘ Officiel, Vogue, oraz GQ. Został nawet nazwany najbardziej stylowym człowiekiem GQ w 2018 roku.

Jeśli szukasz letniego stroju na następne wydarzenie, weź kilka uwag z Przewodnika po stylu Nicka Jonasa i kup te elementy.

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zara20everlane20vans.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zara20everlane20vans.html

Zara Floral Print Shirt

45,90 zł Zara.com

Everlane Włoskie Spodnie Wełniane

98 zł przy Everlane.com

Vans Vault X Wack Mario Authentic OG

80 zł przy SneakerPolitics.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/theory20terrance20vans20mami.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/theory20terrance20vans20mami.html

Koszula Marni Floral Print

550 zł przy Farfetch.com

Teoria Terrance Pant w Neoteryce

195 zł przy Theory.com

Vans Vault X Wack Mario Authentic OG

80 zł przy SneakerPolitics.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • 10 letnich porad dla mężczyzn
  • Najlepsza odzież Podróżna Na Lato
  • Najlepsze ubrania treningowe na lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts