Style Defined, Celebrity Edition: The Kid Laroi

Kid Laroi

Style Defined, Celebrity Edition: The Kid Laroi

Tie-Dye It up Like the Kid Laroi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Kiedy myślisz, że tie-dye zajmuje tylne siedzenie, zaczynamy dostrzegać ten trend wszędzie, z 17-letnim australijskim raperem The Kid Laroi zauważonym w koszuli Celine tie-dye, jasnoniebieskich dżinsach i parze Nike Dunks. Nie tylko strój jest atrakcyjny wizualnie, ale jest fajny jak diabli. Idealnie pasuje do stylu artysty, ponieważ nikt nie pasuje lepiej niż Kid Laroi.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Lil Uzi Vert

Chociaż Laroi jest wciąż stosunkowo nowym i nadchodzącym artystą, rapuje od 13 roku życia. Wykorzystywał muzykę jako twórcze ujście do ucieczki od rodzinnych zmagań. Artysta odniósł sukces po tym, jak został finalistą australijskiego konkursu radiowego. To osiągnięcie doprowadziło go do podpisania kontraktu z Grade A Productions. Po podpisaniu kontraktu płytowego, Laroi szybko zbliżył się do zmarłego rapera i labelmate Juice WRLD, który miał służyć jako jego mentor. W grudniu 2019 laroi stał się międzynarodową gwiazdą po wydaniu singla ” Let her Go.”Ta piosenka nie tylko zwiększyła jego fanów, ale dała mu impuls do przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.

Po przeprowadzce do Los Angeles laroi musiał dostosować swój niegdyś akceptowalny styl. W wywiadzie dla Spout Podcast, Laroi opowiedział o swoich wcześniejszych wyborach mody w Australii. “Zanim tu przyszedłem i wiecie, dostałem dużo pieniędzy i zacząłem eksperymentować z innym rodzajem rzeczy, miałem na sobie wiele dresów i Nike’ ów i podobnych rzeczy ” – powiedział. “To miałam na sobie. Tak ubierało się wielu ludzi z mojej dzielnicy. I myślę, że to wielka rzecz w Australii, klimat dresu.”

Od kiedy stał się głównym artystą, laroi ogromnie poprawił swój styl. Raper jest wielkim fanem dżinsów, odważnych koszulek i nie możemy zapomnieć o tenisówkach Nike. Styl Laroi jest często wyluzowany i wyluzowany, ale mimo to w razie potrzeby wydaje oświadczenie. Jako, że kariera muzyczna rapera dopiero się zaczyna, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej jego ewoluującego stylu.

Jeśli chcesz zdobyć ten stylowy wygląd od Kid Laroi, kup te stylowe elementy:

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tie20dye20t20shirt20jeans20and20shoes.html

Koszulka True Religion Tie-Dye

83 zł przy Farfetch.com

Old Navy Athletic Taper Jean

39,99 zł OldNavy.Gap.com

Nike Dunk Low Retro

259 zł + przy Stockx.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tie20dye20t20shirt20jeans20and20shoes.html

Koszulka Celine tie-Dyed Jersey

590 zł przy MrPorter.com

Rag & Bone Slim Fit Jean

250 zł przy Rag-Bone.com

Nike Dunk Low Retro

259 zł + przy Stockx.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • 10 letnich porad dla mężczyzn
  • Najlepsza odzież Podróżna Na Lato
  • Najlepsze ubrania treningowe na lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Szara Czapka, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/blue20green20and20black20flannel.html, oraz https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/black20boots.html.
Read More

Sposoby na poprawę swojego stylu

Sposoby na poprawę swojego stylu Zaktualizuj Swój Styl Dzięki Tym Modnym Wskazówkom Jamontae Hickman 29 stycznia 2021 roku…