Trymery Do Włosów Ciała

Najlepsze Trymery do Włosów Dla Mężczyzn

Trymery Do Włosów Ciała

Oswoić Nadmiar Włosów Na Ciele Z Tych Poręcznych Trymery

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Manscaping stał się regularną częścią rutynowej pielęgnacji większości mężczyzn, a Trymery do włosów na ciele stały się niezbędnym narzędziem do utrzymania w łazience. Czy to spocone doły lub krzaczaste Łony, futrzane skrzynie lub irytujące wrastanie, wszyscy możemy zmęczyć się nadmiernymi włosami, które nasze ciała mogą wyprodukować. Nie ma lepszych narzędzi do zdejmowania niektórych pędzli niż wysokiej jakości trymer do włosów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najlepszych maszynkach do strzyżenia włosów, które możesz kupić już teraz.

Powiązane Co kobiety myślą o męskich włosach łonowych 

Nasze Top 10 Trymery Do Włosów:

 • Philips Norelco Multigroom 9000
 • Trymer Braun MGK3980
 • Remington PG6025 All-In-One
 • Wahl Aqua Blade
 • Gillette Fusion ProGlide Styler
 • Trymer Do Ciała i brody Panasonic
 • Kosiarka Spalinowa 2.0
 • Braun MG5090 trzy w jednym
 • Golarka Mangroomer Ultimate Pro Back
 • Philips Norelco OneBlade Hybrid

Na co zwrócić uwagę

Jest depilacja ciała, depilacja laserowa i kremy do depilacji, ale dla mężczyzn najmądrzejszym i najbardziej opłacalnym posunięciem jest zainwestowanie w jeden z tych elektronicznych ratowników ciała. Więc kupując jeden, pomyśl o tym, czego potrzebujesz:

 • Akcesoria: Poszukaj trymera z kilkoma przystawkami do grzebienia. Bonus, jeśli zdobędziesz kilka fajnych dodatków, takich jak olej do czyszczenia lub mikro-szczotka do konserwacji ostrzy lub dodatek, który pomoże Ci usunąć włosy z nosa.
 • Żywotność baterii: Niezależnie od tego, czy korzystasz z baterii, która wymaga sporadycznego ładowania, czy też zdecydujesz się zostać przymocowana do ściany za pomocą baterii, która służy jako zapasowa, prawdopodobnie skorzystasz z opcji baterii do dowolnego przycinania na mokro lub na sucho. Bateria litowo-jonowa to złoty standard, jeśli chodzi o żywotność baterii.
 • Bladejakość: Golarka foliowa i Zaokrąglone ostrza ze stali nierdzewnej okazały się dawać najczystsze i gładkie golenie przy najmniejszym podrażnieniu skóry, nawet na wrażliwej skórze.
 • Sznurlubbezprzewodowe: Jeśli znajdziesz się w rosnącej grupie mężczyzn, którzy myślą, że możesz chcieć się ogolić tam lub gdziekolwiek, gdy jesteś mokry, wybór opcji baterii bezprzewodowej może być najlepszym rozwiązaniem.
 • Włosydługośćustawienia: Każdy trymer z wbudowanymi opcjami do zarządzania charakterystycznymi wątkami ciała działa na Twoją korzyść. Niezależnie od tego, czy golisz głowę do ścisłego golenia, czy po prostu obcinasz włosy w uszach, kluczem jest upewnienie się, że masz trymer z dobrym grzebieniem.
 • Ogólnieprojekt: Poszukaj wytrzymałej obudowy, pełnego naładowania, elastycznych głowic, chowanych uchwytów, części ze stali nierdzewnej i wodoodporności do użytku na mokro i na sucho.
 • Gwarancja: Większość producentów oferuje od trzech miesięcy do trzech lat gwarancji. Oczywiście, poza baterią i ostrzami, najlepszym zakupem jest produkt oferujący najdłuższą polisę ubezpieczeniową.

Może się to wydawać nieco bardziej skomplikowane niż kupowanie maszynki do strzyżenia włosów, więc zapoznajmy się z narzędziami handlu, aby usunąć niechciane włosy. Osiągnij optymalny cal, inwestując w najlepsze Trymery do włosów na bloku pielęgnacyjnym.

Philips Norelco Bodygroom 9000

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20philips20norelco.html

Philips zaprojektował nasz edytor wyłącznie dla mężczyzn, nakazując pełne strzyżenie z dwustronnymi ostrzami z folią premium, aby uchwycić luźne włosy bez uszkadzania skóry w wrażliwych obszarach. Ergonomiczny kształt stali i gumy sprawia, że można go używać wszędzie, na mokro lub na sucho. Ogólnie rzecz biorąc, jest to stylizator ciała head-to-toe, który zdobył konsumentów ogromną marżą i godny zajmowania miejsca w każdej szafce do pielęgnacji.

79,95 zł Walmart.com

Braun MGK3980 Trimmer Multi-Grooming Kit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20braun.html

Ten zestaw do pielęgnacji 9 W 1 ma 13 precyzyjnych ustawień długości i duży wybór różnych dodatków, które pomogą Ci pozbyć się futra w trudnych obszarach, takich jak uszy i nos. MGK3980 ma bardzo ostrą głowicę do golenia, która z łatwością przedziera się przez szorstkie i kręcone włosy, aby uzyskać czyste golenie, a także zapewnia 60 minut bezprzewodowego użytkowania baterii przy pełnym naładowaniu. Zestaw podaruje Ci również maszynkę Gillette fusion ProGlide, jeśli chcesz uzyskać gładsze płótno.

59,94 zł Amazon.com

Remington PG6025 All – In-One Lithium Powered Grooming Kit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20remington.html

PG6025 firmy Remington to wydajna maszyna z 14 ustawieniami długości i stylu, która pozwala sprostać wielu obowiązkom pielęgnacyjnym. Obejmuje to poprawki ciała, szczegółowe golenie i oczywiście fryzury. W pakiecie dostępne są różne zmywalne dodatki, w tym Grzebień Do Strzyżenia Włosów o długości ośmiu, trzy grzebienie zatrzaskowe oraz trymer do nosa i uszu. Jest również bezprzewodowy i zapewnia do 65 minut użytkowania na jednym ładowaniu.

19,99 zł Amazon.com

Wahl Aqua Blade Wet Dry Trimmer

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20wahl.html

Ten fryzjerski trymer T-blade firmy Wahl przycina całe ciało na jednym szybkim ładowaniu i ostatnie miesiące po pełnym naładowaniu. Żywotność baterii trymera beyond beard okazuje się jego największą cechą dzięki trzygodzinnemu bezprzewodowemu czasowi pracy, który jest znacznie dłuższy niż ładowanie akumulatora zwykle spotykane w większości trymerów elektrycznych. Wodoodporne głowice do płukania ułatwiają proces czyszczenia.

49,99 zł Amazon.com

Powiązane: Jak golić jaja

Gillette Fusion ProGlide Styler

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20gillette.html

Jedna z najbardziej niezawodnych maszyn na rynku jest koniecznością dla pielęgnatorów ciała, którzy pragną szybkiego i wydajnego przycinania po naciśnięciu na czas. Gillette fusion ProGlide Styler na baterie AA został zaprojektowany z wykorzystaniem technologii Braun w celu równomiernego przycinania obszarów docelowych, dzięki czemu podrażnienia skóry pozostają na niskim poziomie. Wodoodporna konstrukcja oznacza, że możesz wziąć pracę pod prysznic, zamiast wypełniać podłogę w łazience opadłymi pasmami. Możesz również wymienić trymer na kompatybilne ostrza Gillette, jeśli chcesz być całkowicie nagi.

18,49 zł Amazon.com

Trymer Panasonic All-In-One

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20panasonic.html

Mechaniczna Maszynka Do Golenia Panasonic, wyposażona w ostrza ze stali nierdzewnej o grubości 45 stopni, zapewnia wydajne przycinanie lub czyste golenie, które pozostawia skórę jednolicie gładką. Ergonomiczny kształt podkreślony trwałym gumowanym uchwytem zapewnia mężczyznom pełną kontrolę i opanowanie, aby zapobiec włamaniom w wrażliwych miejscach. Użyj pokrętła z szybką regulacją i wybierz spośród 39 ustawień-od 0,5 mm do 20 mm – aby nie tylko spersonalizować długość wykończenia, ale także wyrzeźbić i uszczegółowić swój własny styl.

57,70 zł Amazon.com

Manscaped Kosiarka 2.0

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20manscaped.html

Bezprzewodowy i Wodoodporny Trymer do włosów o solidnej mocy, Manscaped podwaja swój najnowszy model, wyposażając go w silnik o prędkości 6000 obr. / min, który poważnie przecina najgrubsze włosy bez szarpania skóry. Firma specjalnie zaprojektowała swoje ostrza z małymi zębami do przycinania, aby zagwarantować mężczyznom bezproblemowe wrażenia. Technologia QuietStroke również wycisza pracę urządzenia, dzięki czemu można w spokoju przeprowadzić trochę zarządzania włosami łonowymi.

59,99 zł Manscaped.com

Golarka elektryczna Braun MG5090

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20braun.html

Body groomer. Stylizator twarzy. Trymer głowy. MG5090 to przenośny klejnot, który rozwiązuje wszystkie obszary, którymi zajmują się mężczyźni, używając trzech załączników, które zapewniają mężczyznom możliwość adaptacji do każdego golenia. Wyjątkowo szeroka głowica golarki rozszerza powierzchnię golenia, aby wyrwać więcej pasm przy mniejszej liczbie uderzeń. Użyj obrotowego trymera, aby poradzić sobie z konturami brody i zdefiniować bokobrody i wrzuć go na podstawkę ładującą przez pięć minut, aby pobrać wystarczającą ilość energii do jednego zabiegu dzięki możliwości szybkiego ładowania.

32,19 zł Amazon.com

Golarka Mangroomer Ultimate Pro Back

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20mangroomer.html

Ten Regulowany, Chowany, zamykany groomer ciała oferuje mężczyznom zalety, które zastępują jego niedrogą wartość. Wodoodporna konstrukcja i wielofunkcyjna elastyczna szyjka amortyzatora pozostają nienaruszone. Przycisk Power Burst zapewnia dodatkowy zastrzyk mocy, aby przedzierać się przez grube obszary, ale jego największą zaletą jest niewątpliwie Extreme Reach extendable handle lock, który pokonuje dystans, rozciągając się przez całe plecy, a także wszystkie inne trudno dostępne obszary. (Pomyśl między ogonem.)

44,99 zł Amazon.com

Philips Norelco OneBlade Twarz + Ciało

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20groomers20for20men20philips20oneblade.html

Może brakować dodatkowych funkcji i pełnego zestawu akcesoriów oferowanych przez innych, jednak OneBlade Philipsa Norelco jest jednym z bardziej imponujących trymerów do włosów na ciele, które tam znajdziesz. Dwustronny system ostrzy wykonuje solidną pracę golenia krótkich włosów i stylizacji niektórych obszarów, podczas gdy użycie dowolnego z czterech grzebieni zarostowych przycina dłuższe futro z innych obszarów ciała, jednocześnie chroniąc wrażliwą skórę. Przeczytaj więcej na temat pełnych możliwości przycinania urządzenia, sprawdzając naszą pełną recenzję.

39,49 zł Target.com

Utrzymywanie włosów na ciele w ryzach jest prostym zadaniem, o ile masz odpowiednie narzędzia. No dalej, włochaty człowieku, pozwól swojej piersi cieszyć się nową odnalezioną wolnością. 

Możesz Też Kopać:

 • Nakazów i zakazów Manscapingu, które każdy facet powinien znać
 • Jak wyhodować idealny zarost
 • Jak obcinać włosy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts