Utrzymywanie Suchych Jaj

Utrzymywanie Suchych Jaj

Utrzymywanie Suchych Jaj

Pięć Sposobów, Aby Zachować Świeżość Tego Lata

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Teraz jest Czerwiec, co oznacza, że jest gorąco. I wilgotne. Całe twoje ciało to czuje, zwłaszcza twoje jaja.

Tak, powiedziałem jaja.

Po pierwsze, są zawsze pod przykrywką, z małym dostępem do świeżego powietrza. I zazwyczaj myje się je tylko raz dziennie. Wyobraźcie sobie, że są uwięzieni pod warstwami odzieży, kiedy temperatura spada. Nie taki ładny obrazek, prawda?

To dobrze, że męskie produkty higieniczne – lub mówiąc dosadniej, do pielęgnacji piłek-od kilku lat mocno trafiają na rynek. Tutaj dzielimy się pięcioma naszymi ulubionymi sposobami na opiekę nad Twoimi chłopcami, więc pozostają Suchi i nie śmierdzą przez wiele godzin.

Balsam Ze Świeżych Kulek

Założyciel firmy testował niezliczone wersje przez lata w swoim rodzinnym Las Vegas — gdzie temperatury mogą poważnie wzrosnąć — przed uruchomieniem tej. Po prostu nie daj się zrzucić przez konsystencję przypominającą balsam, ponieważ działa odwrotnie niż nawilżanie. Podczas aplikacji produkt wydaje się kremowy, prawie natychmiast wysycha do matowego wykończenia. I poczujesz się komfortowo i sucho przez wiele godzin. Ponieważ musisz spłukać ręce po pocieraniu, najlepiej jest wprowadzić tę część codziennego porannego schematu (najlepiej po prysznicu).

9,89 zł Amazon.com


Niche for Men chusteczki dezodoryzujące do twarzy i ciała

Te duże, wstępnie nawilżone chusteczki są wspaniałe, gdy trzeba natychmiast oczyścić chłopców, ale nie mają dostępu do prysznica. Ponieważ są indywidualnie zapakowane, możesz je dyskretnie schować w dowolnym miejscu (nawet w tylnej kieszeni) i używać, gdy nadarzy się okazja. Chociaż nie robią wiele w zakresie zwalczania potu, sprawią, że poczujesz się pewnie i pachniesz świeżo. Świetnie nadają się do demakijażu twarzy i innych części ciała.

8,79 zł na Amazon.com


MenScience Advanced Body Powder

Puder dla dzieci, nie dla Ciebie. Więc porzuć dziecięce sprawy i sięgnij po tę dorosłą wersję. Bez talku-który może podrażniać płuca i zatykać pory-ten proszek zawiera skrobię kukurydzianą, tlenek cynku i kaolin, aby zapewnić ochronę przed wilgocią i otarciami. Nie ma silnego zapachu ani koloru, co czyni go doskonałym dla wyjątkowo wrażliwych facetów. Jedynym minusem jest to, że aplikacja może być niechlujna, więc radzimy odkurzyć trochę przed ubraniem. Plusy? Możesz go używać na innych strefach podatnych na pot (takich jak stopy i pachy).

16,00 zł przy Amazon.com


Dry Goods Athletic Spray Powder-Menthol

Kolejna solidna alternatywa dla pielęgnacji w podróży, ten innowacyjny produkt zaczyna się w sprayu i wysycha do chłonnego proszku. W przeciwieństwie do proszków lub chusteczek, rozwiązuje to zarówno wilgoć, jak i zapach. Nie może być wygodniejszy ani łatwiejszy w użyciu: po prostu spryskaj i idź. Ponadto wersja mentolowa chłodzi się w kontakcie, dzięki czemu jest to najbardziej pożądane uczucie podczas letnich upalnych miesięcy.

14,00 zł przy Amazon.com


Narzędzie Prysznicowe Axe Detailer

Oto rzeczywistość: najlepszym sposobem na sprzątanie jest prysznic. Ale dla tych, którzy wymagają głębszego czyszczenia poza mydłem, Axe opracował to dwustronne narzędzie, aby pokryć wszystkie męskie części. Strona ścierna pomaga złuszczać szorstkie obszary (stopy i łokcie), podczas gdy bardziej miękka strona loofah pomaga dokładnie (ale delikatnie) oczyścić resztę ciała (w tym bliskich). Wystarczy wylać trochę żelu pod prysznic — Axe White Label Night ‘ s body wash jest nowoczesny i męski z nutami grejpfruta, lawendy i cedru – i rozpływa się.

15,88 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Warkocze Męskie
Read More

Warkocze Męskie

Warkocze Męskie Przesuń się nad Man Buns, najnowszym trendem są warkocze męskie Redakcja AskMen 25 września 2015 Podziel…