Wszystko, co warto wiedzieć o Byte Invisible Braces

Młody mężczyzna uśmiechający się i trzymający skrzynkę ustalającą Bajt podczas umieszczania bajtowego Clear aligner na zębach.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Byte.
Sponsor Logo


Wszystko, co warto wiedzieć o Byte Invisible Braces

Chcesz zaimponować sobie nowym uśmiechem?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


NIE KŁAM-przyzwyczaiłaś się ostatnio do robienia wszystkiego z domu, prawda? Możesz kupować wszystko, czego potrzebujesz online, w końcu nauczyłeś się gotować dla siebie, a może nawet pracujesz zdalnie. Dlaczego więc prostowanie uśmiechu miałoby być inne?

Z bajtem nie musi. Ich niewidoczne aparaty ortodontyczne są wspierane przez leczenie ortodontyczne i technologię zatwierdzoną przez FDA, a ich zdalne monitorowanie oznacza, że możesz osiągnąć swój najlepszy uśmiech bez konieczności wychodzenia z domu. Po prostu wysyłają ci zestaw, abyś mógł zrobić wrażenie swoich zębów dla siebie, a następnie wysyłasz go z opłaconą przesyłką pocztową, aby bajt mógł zabrać resztę stamtąd.

Powiązane: Ulepsz Swoją Grę O Higienę Jamy Ustnej Za Pomocą Tych Najlepszych Elektrycznych Szczoteczek Do Zębów

Co najlepsze, wypróbowanie go jest całkowicie bezpieczne. Jeśli okaże się, że nie jesteś dobrym kandydatem na bajt, otrzymasz zwrot pieniędzy za zestaw impression. To proste. I nie ma obowiązku iść do przodu, jeśli nie jesteś gotowy do zaangażowania, nawet jeśli się kwalifikujesz. Ale po sprawdzeniu, co bajt może zrobić, mamy wrażenie, że możesz po prostu zaimponuj sobie. (Łapiesz? Ponieważ sam robisz wrażenie swoich zębów… Dobra, koniec żartów, obiecuję.)


Jak działa bajt?


Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozpocząć korzystanie z byte, jest zamówienie zestawu impression kit, który zostanie wysłany bezpośrednio do Twoich drzwi w ciągu dwóch dni. Będzie miał wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić wrażenie na zębach w zaciszu własnego domu-absolutnie żadnych wizyt w biurze. Jeśli jednak potrzebujesz trochę wskazówek, byte cię wspiera. Możesz łatwo skontaktować się z sesją wrażenia, w której możesz mówić lub FaceTime z zespołem bajtów, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Po przywróceniu wrażeń do bajtu, biorą pod uwagę wiele nauki o uśmiechu, aby zapewnić Ci najlepszy niewidoczny aparat ortodontyczny. W końcu twój uśmiech składa się z czegoś więcej niż tylko zębów, prawda? Stworzony przez dr Marashi, jednego z założycieli byte, Smile Science bierze pod uwagę twoje unikalne proporcje twarzy, rysy, usta i symetrię, aby upewnić się, że zaprojektują idealny uśmiech na twojej twarzy — a nie węglową kopię tego, co byłoby “idealne” dla kogoś innego. Co więcej, wszystko jest w pełni nadzorowane przez certyfikowanych, licencjonowanych ortodontów i dentystów, więc możesz mieć pewność, że to prawdziwa okazja.

Gdy już masz niewidzialne Aparaty w ręku (lub, technicznie, w ustach), będziesz je wymieniać co tydzień, aby Twoje postępy posuwały się do przodu. Będziesz również sprawdzać co miesiąc, przesyłając dane na swoje konto bajtowe, aby lekarz mógł upewnić się, że leczenie przebiega sprawnie. Otrzymasz również pierwszy pojemnik BrightByte za darmo, aby wyczyścić aligner, odświeżyć oddech i wybielić zęby za pomocą jednej pompki piany na raz.


Jaką opcję zapewnia bajt dla niewidocznych szelek?


Będziesz miał dwie możliwości wyboru odpowiednich niewidocznych aparatów ortodontycznych-znanych również jako” alignery ” — dla Ciebie. All-Day aligners firmy byte mogą wyprostować twój uśmiech w średnio trzy do czterech miesięcy, ponieważ będziesz je nosić 22 godziny na dobę. To sprawia, że jest to jeden z najszybszych zabiegów tam, i jest to możliwe z kilku kluczowych powodów. Wyjmiesz aligner tylko po to, aby jeść, pić i myć zęby, i będziesz używał swojego Hiperbajtu przez pięć minut każdego dnia. Ta sprawdzona i bezpieczna technologia wykorzystująca wyłącznie bajty wykorzystuje terapię wibracyjną o wysokiej częstotliwości do przesyłania delikatnych mikropuls przez korzenie zębów i do kości szczęki. Zachęca to do lepszej przyczepności alignera i dokładniejszego ruchu zębów, co skraca czas prostowania o połowę. Co więcej, powinien również zmniejszyć dyskomfort, jaki można poczuć od przesuwania się zębów w odpowiednie miejsce. 

Jeśli czujesz się trochę zaangażowany-fobicznie myśląc o 22 godzinach alignerów na zębach, możesz zamiast tego wybrać ultra-wygodną opcję alignerów At-Night. Te odporne na szlifowanie polimerowe alignery, nieco grubsze niż ich całodzienne odpowiedniki, będą nosić tylko przez 10 nieprzerwanych godzin każdej nocy, aby osiągnąć te same niesamowite rezultaty. I nie martw się, urządzenie Hiperbajtowe jest dołączone bezpłatnie, niezależnie od tego, czy wybierzesz opcję całodzienną, czy nocną, dzięki czemu nadal możesz korzystać z zalet zmniejszonego dyskomfortu i przyspieszonego czasu leczenia. Dzięki bajt At-Night możesz spodziewać się zakończenia leczenia średnio w ciągu pięciu lub sześciu miesięcy. To zajmie więcej czasu niż opcja Całodzienna, ale nadal jest super szybki jak na aligner tylko w nocy.


Ile kosztuje bajt?


Jeśli chodzi o plany płatności, byte oferuje elastyczne opcje, które różnią się ceną w zależności od wybranej trasy aligner. Jeśli zdecydujesz się na All-Day aligners, możesz dokonać jednorazowej płatności w wysokości 1895 USD za pełny system leczenia alignera. Możesz też dokonywać miesięcznych płatności w wysokości zaledwie 83 USD, a także korzystać z planu ochrony bajtów (BPP), który zapewnia pięć lat prowizji — i pokrycie w przypadku utraty jakichkolwiek — w celu utrzymania nowego uśmiechu.

Jeśli zdecydujesz się na alignery w nocy, z drugiej strony możesz dokonać jednorazowej płatności w wysokości 2295 USD za pełny system. Możesz też zapłacić 99 USD miesięcznie za system aligner plus BPP. 

Niezależnie od tego, jaką trasę wybierzesz, nadal będzie to tysiące dolarów mniej niż tradycyjne aparaty ortodontyczne. W rzeczywistości bajt jest szacowany na aż 65 procent tańszy! (Nie wspominając o znacznie szybszym i znacznie wygodniejszym.) Co więcej, jeśli masz ubezpieczenie dentystyczne, mogą być w stanie zwrócić Ci niewidoczne aparaty ortodontyczne, abyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej. Jeśli jednak nie jesteś pewien, nie martw się; bajt może zrobić kopanie i dowiedzieć się dla ciebie.

Najlepszy ze wszystkich, dają dożywotnią gwarancję na twój uśmiech. Jeśli twoje zęby kiedykolwiek się obracają, przesuwają, obracają lub w inny sposób przesuwają się poza linię, bajt zapewni Ci wszystko bez żadnych kosztów, na całe życie.


Dobra, ale co mówią ludzie?


Klienci zachwycają się łatwością użycia byte i są zdumieni superszybkimi wynikami niewidocznych aparatów ortodontycznych. Są również konsekwentnie pod wrażeniem niesamowitego zespołu obsługi klienta byte, który zawsze odpowiada na ważne pytanie lub pomaga (oczywiście wirtualnie). Oto, co zaledwie kilku zadowolonych klientów miało do powiedzenia.

“Bajt był absolutnie niesamowity. Sam produkt jest niesamowity: jest wygodny, łatwy i całkowicie przejrzysty. Nie mogę nawet powiedzieć, kiedy są w środku, bo są tak jasne! Obsługa klienta Byte również mnie zadziwiła ,ponieważ są z tobą przez całą podróż.”- Owidija A.

“Absolutnie zakochałem się w tym produkcie! Byłem pod wrażeniem tego, jak szybko przebiegło moje leczenie. To nie trwało długo, aby osiągnąć mój idealny uśmiech.”- Sydney M.

“Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą uniknąć wyjazdów do dentysty i aparatów ortodontycznych. Łatwy w użyciu, łatwy w zamówieniu, wszystko wysyłane prosto do Twoich drzwi. Świetne ceny i doskonała Obsługa klienta. Zawsze dostępne, gdy mam pytanie.”- Pamela E.

Nie musisz wierzyć im na słowo. Jeśli jesteś gotowy, aby cieszyć się prostszym, jaśniejszym i pewniejszym uśmiechem w ciągu zaledwie kilku miesięcy, rozpocznij z zestawem Byte impression już dziś.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe
  • Najlepsze Produkty Do Wybielania Zębów
  • Najlepsze produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dekodowanie Podciętej Fryzury

Dekodowanie Podciętej Fryzury Szukasz Świeżego Kroju Na Dobry Początek Roku? Spróbuj Tego Wiktor Macias 10 stycznia 2017 Podziel…