Zagłosuj na pierwszy projekt trampek Reebok

Vote buty od Reebok

Zagłosuj na pierwszy projekt trampek Reebok

Skorzystaj z prawa głosu … na trampki

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niezależnie od tego, czy idziesz do lokalnej witryny wyborczej 3 listopada, czy po prostu idziesz do skrzynki pocztowej, Reebok chce pomóc ci w dniu wyborów w stylu z tymi patriotycznymi trampkami.

Powiązane: Najlepsze Oddychające Buty Dla spoconych stóp

Sneaker W Stylu vintage Club C ” Vote “to” symbol naszego prawa do decydowania, wyboru wolności, człowieczeństwa i równości oraz oddzielania dobra od zła ” – wynika z publikacji firmy Reebok. “Bez względu na nasze pochodzenie, rasę, przynależność polityczną czy system wierzeń, wszystko zaczyna się od nas.“

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/reebok20shoes.html

Stonowana paleta kolorów złamanej bieli, jasnoniebieskiego i wyblakłej Czerwieni nadaje butom klimat retro Americana, ponieważ ozdobny pasek gwiazd jest pasowany z każdej strony. Na zewnątrz każdego języka znajduje się Hybrydowy charakter słonia i osła, aby reprezentować zarówno partie republikańskie, jak i demokratyczne, podczas gdy tekst z tyłu języka i wkładki cytuje Artykuł 21 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka: “wola ludu będzie podstawą władzy rządowej; wola ta będzie wyrażana w okresowych i prawdziwych wyborach, które będą powszechne i równe prawa wyborcze i będą przeprowadzane w głosowaniu tajnym lub w równoważnych procedurach wolnego głosowania.”

Tradycyjny brytyjski Union Jack firmy Reebok został zastąpiony, co nie jest zaskakujące, amerykańską flagą, a logo na lewym i prawym obcasie mają “VO” I “TE”, co wyraźnie pokazuje, że to obuwie jest inspirowane naszą amerykańską demokracją i prawem do głosowania. Jest to również bardzo odpowiedni temat, biorąc pod uwagę fakt, że musisz głosować, aby uzyskać te buty.

Tak, głosowanie jest w twoich rękach dzięki pierwszej inicjatywie Reebok, która pozwoli klientom zdecydować, co marka tworzy dalej. Z pewnością miło jest skorzystać z prawa głosu, ale jest haczyk. Reebok potrzebuje 500 osób, aby zaangażować się w zakup tych butów, aby rozpocząć proces produkcji. Tak więc, począwszy od czwartku, 20 sierpnia o 12: 00 ET, możesz zaklepać swoją własną parę na pierwszym boisku. Kampania będzie miała 30 dni na osiągnięcie celu 500 sprzedanych par. 

Zobacz ten post na Instagramie

# ReebokFirstPitch Concept 2. Walk the democracy walk all the way to the URLs (or your mailbox) in this Club C inspired by the right to vote. Potrzebujemy zobowiązań 500, aby uzyskać ten but od 8.20.20 o 12: 00 EST. Nasza pierwsza koncepcja została sfinansowana w 12 godzin. Możemy to pokonać? Link w biografii, aby uzyskać więcej szczegółów pierwszego skoku.

Post udostępniony przez Reebok (@reebok) W Sie 18, 2020 w 7:56AM PDT

Cena buta Club C “Vote” zaczyna się od 1 $za parę i wzrośnie o jednego dolara za każde zobowiązanie, dopóki nie osiągnie ceny detalicznej. Oznacza to, że im szybciej zdecydujesz się na zakup pary, tym niższa będzie Twoja cena. Po osiągnięciu celu kampania zostanie zamknięta, a Reebok rozpocznie produkcję butów, co oznacza, że tylko 500 osób może stanąć na nogach na parze tych trampek. Jeśli jednak zapotrzebowanie na 500 par nie zostanie osiągnięte, buty nigdy nie trafią do produkcji i nikt nie ma możliwości ich noszenia. 

Może to jednak nie problem, ponieważ pierwsza koncepcja Reebok-Classic Leather Bee Keeper-została sfinansowana błyskawicznie w ciągu zaledwie 12 godzin. Ale to nie powód, by siedzieć i pozwolić, by głosowanie Cię ominęło. Jeśli chcesz zdobyć parę butów Club C “Vote” dla siebie, nadal musisz dać się usłyszeć, więc jeśli ci się spodobają, poinformuj o tym Reebok jak najszybciej, począwszy od 20 sierpnia!

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze białe trampki dla mężczyzn
  • 10 Ponadczasowych Zszywek Do Garderoby Od Amazon
  • Najlepsze okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Kurtki na szarym tle
Read More

Najlepsze Jesienne Kurtki

Najlepsze Jesienne Kurtki Przygotuj się na jesień z tymi wygodnymi, stylowymi kurtkami Kate Dingwall 16 września 2019 Podziel…
Sukienka Gucci liberty floral print czarna hm T shirt sukienka Marni jasnoniebieska denim shirt dress
Read More

Najlepsze sukienki dla mężczyzn

Najlepsze sukienki dla mężczyzn 9 sukienek dla mężczyzn, którzy z pewnością rozpoczną rozmowę Barret Wertz 19 listopada 2020…