Zatwierdzone przez redakcję marki pielęgnacyjne na miesiąc Historii Kobiet

AskMen wybiera dla kobiet założona Pielęgnacja Włosów Pielęgnacja Skóry Marki

Zatwierdzone przez redakcję marki pielęgnacyjne na miesiąc Historii Kobiet

Barret ‘ s Buys na Marzec: 11 marek dla mężczyzn założonych przez kobiety

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jako edytor stylu i pielęgnacji Askmena, natykam się na najlepsze (a czasem nie najlepsze) produkty dla mężczyzn przez cały rok. Nie powinno więc dziwić, że mam spory wybór przedmiotów w łazience i mój zestaw dopp, o którym nie mogę się doczekać. Kilka miesięcy wybieram najlepsze produkty przyjazne dla brody, a kilka miesięcy wybieram to, co najlepsze na dzień na plaży. W tym miesiącu, ponieważ Marzec jest miesiącem Historii Kobiet – Z 8 marca jest Międzynarodowym Dniem Kobiet – wydaje się, że dobrze jest mówić o wielu produktach, z których mężczyźni mogą korzystać, które pochodzą z marek założonych przez, zgadliście, kobiety.

Powiązane: Najlepsze dezodoranty dla mężczyzn

Czy są to jedyne marki, z których obecnie korzystam, czy nawet jedyne marki, które po prostu lubię? Oczywiście, że nie. Świat produktów pielęgnacyjnych jest duży i lista ta zmienia się niemal codziennie. Te produkty są tymi, które naprawdę lubię, a jednocześnie są dziećmi mózgu inteligentnych kobiet. 

 • Henry Rose
 • Pijany Słoń
 • Susanne Kaufmann
 • Supergoop!
 • Wiosła + Alpy
 • Kapitan Blankenship
 • Dr Barbara Sturm
 • Briogeo
 • Sunday Riley
 • Joanna Vargas
 • Świecący Przepis

Od marek pozornie zbudowanych dla mediów społecznościowych po marki zbudowane z alpejskiej natury, to są moje kobiece historie miesiąca AskMen wybiera, że nie mogę się nacieszyć tym miesiącem. 

Henry Rose: Michelle Pfeiffer i Melina Polly

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/henry20rose20michelle20pfiffer20and20melina20polly.html

“Chociaż nasza firma jest założona i prowadzona przez kobiety, mamy nadzieję, że pewnego dnia świat będzie gotowy spojrzeć poza historię założycielki. W końcu jest tyle inteligentnych, namiętnych i utalentowanych kobiet, ile mężczyzn, i po prostu zrób to o inteligentnych ludziach z pasją do tworzenia przezroczystych produktów, które spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, a także pachną pysznie i wyglądają pięknie.

“Podobnie, budując zespół, dążymy do zbudowania zespołu, który reprezentuje różnorodne środowisko, które jest połączone wiedzą, pasją do tworzenia najlepszych i najbezpieczniejszych produktów oraz nieszablonowym myśleniem.” – Melina Polly, współzałożycielka i CEO Henry Rose

Najnowsza marka na tej liście pochodzi od kogoś, kto jest prawdopodobnie najbardziej znany: Michelle Pfeiffer. Ona i współzałożycielka Melina Polly są pomysłodawcami tego starannie dobranego wyboru zapachów unisex, które osobiście uwielbiam od ich premiery niecały rok temu. 

Co wyróżnia tę markę wśród swoich odpowiedników zapachowych? Henry Rose z dumą ujawnia 100 procent swoich składników, skutecznie ustanawiając nowy precedens dla przejrzystości w delikatnym zapachu. Marka została stworzona w oparciu o najsurowsze standardy BHP i ochrony środowiska ustanowione przez dwie wiodące w branży organizacje non-profit — Cradle to Cradle Products Innovation Institute oraz Environmental Working Group (EWG), w skład której wchodzi Pfeiffer.
Dostępne w HenryRose.com

Pijany Słoń: Tiffany Masterson

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/drunk20elephant20and20tiffany20masterson.html

“Jedyną rolą, jaką w życiu pełniłam jako szefowa, była rola matki, więc zwykle kieruję się tą drogą.”  – Tiffany Masterson, założycielka pijanego słonia

Jasne, odważne kolory tej żongernaut pielęgnacji skóry założonej przez Tiffany Masterson może być trochę off oddanie do najbardziej męskich kolesi tam, ale po wypróbowaniu produktów, należy rozważyć zmianę zdania. Mój był. 

Z produktami hero, takimi jak LUKSUSOWY OLEJEK DO TWARZY Virgin Marula, do najnowszej kolekcji, aby stworzyć masową histerię — produkty do włosów i ciała — najlepszą rzeczą w tych produktach nie są ich nazwy, ale ich składniki. Brak tego, co nazywa ” podejrzaną 6 “(olejki eteryczne, suszące alkohole, Silikony, Chemiczne filtry przeciwsłoneczne, zapachy/barwniki, SLS) lista składników pijanego słonia zawiera składniki syntetyczne, ponieważ, jak nauczyłem się przez wiele lat w tej branży, syntetyczne nie równa się złemu. 
Dostępne w Sephora.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/susanne20kaufmann20susanne20kaufmann.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/susanne20kaufmann20susanne20kaufmann.html

“Jestem piątym pokoleniem, które posiada i prowadzi Hotel Post Bezau, założony w 1850 roku przez mojego pradziadka. Dorastałam z tą kulturą dbania o Twoją skórę, włosy, ciało. Zawsze mi się podobało. Dorastaliśmy w przyrodzie-robiliśmy lecznicze Toniki, krem z nagietka i sznapsa z arniki, a moja babcia płukała włosy piwem, jajkami lub rumiankiem. To był dwugodzinny cotygodniowy rytuał. Tradycje te kontynuuję wraz z rodziną do dziś .”  – Susanne Kaufmann, założycielka Susanne Kaufmann

Lider, o którym być może nigdy nie słyszałeś w kategorii clean skin care i założyciel hotelu Post Bezau (wciąż jednego z najlepszych spa na świecie, jakie kiedykolwiek miałem, ever Susanne Kaufmann jest tak blisko, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o dobrą pielęgnację skóry. Z zakresami, które rozwiązują problemy związane ze starzeniem się i edytowaną listą stworzoną specjalnie dla mężczyzn, jej inspirowane wellness Kolekcje pochodzą prosto z Alp i nie mam ich dość.
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supergoop20holly20thaggard.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supergoop20holly20thaggard.html

“Moją największą radą [dla kobiet-przedsiębiorców] byłoby podążanie za swoimi pasjami. Stworzyłem Supergoopa! nie z zamiarem zarabiania pieniędzy, ale z chęcią opracowania koncepcji, biznesu i produktu wokół czegoś, co czułem się naprawdę pasjonatem. Aby wprowadzić pozytywne zmiany i zmienić branżę, kluczowe znaczenie ma pasja do branży, w której się znajdujesz i wykonywana praca.” – Holly Thaggard, założyciel Supergoop! (jak powiedział Fortune)

Powiedzieć, że mam obsesję na punkcie kremów przeciwsłonecznych, to niedopowiedzenie. Uważam, że jest to najważniejszy krok w codziennej rutynie i od tego czasu mam potencjalny strach przed rakiem skóry, co skutkuje niezwykle dużą blizną na mojej twarzy po usunięciu Kreta w młodym wieku.

Według Skin Cancer Foundation, regularne codzienne stosowanie tylko SPF 15 Może obniżyć ryzyko czerniaka o 50 procent (używam między 30 a 50, W przypadku gdybyś był zainteresowany). Dodajmy do tego, że promieniowanie UV od słońca jest odpowiedzialne za 80 procent oznak starzenia się i masz zwycięską kombinację, dlaczego Krem przeciwsłoneczny jest ze mną cały dzień, każdego dnia. 

Supergoop! ma wiele preparatów nawilżających, które łatwo się mieszają, nie pozostawiając za sobą kredowej białej pozostałości (która obejmuje facetów z brodami), co sprawia, że jest to jedna z lepszych marek dla mężczyzn, którzy mają tendencję do unikania mocy ochrony przed promieniowaniem UV. 
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oars2020alps20mia20duchnowski20and20laura20cox.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oars2020alps20mia20duchnowski20and20laura20cox.html

“Byłam w ciąży z moim trzecim dzieckiem, kiedy zaczęliśmy wiosła + Alpy i byłam w ciąży z moim czwartym dzieckiem, kiedy go sprzedaliśmy. Częścią magii stojącej za Oars + Alps jest to, że jesteśmy startupem nastawionym na mężczyzn, prowadzonym przez dwie założycielki. Jako założycielka jestem zmotywowana, aby pokazać innym kobietom, że można pracować na pełny etat w pracy, którą kochasz, a także wychowywać dużą rodzinę.” – Mia Duchnowski, współzałożycielka Oars + Alps

Zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn, jest to marka, której jestem fanem od lat, a my w AskMen lubimy ją tak bardzo, że uznaliśmy ją za godną nagrody podczas naszych 2019 Grooming Awards. 

Powiązane: 25 najlepszych naturalnych produktów do Włosów Dla Czarnych Mężczyzn

Używając unikalnego składnika-Alpine Caribou Moss-Duet stojący za tą marką osiągnął sukces i dotrzymał swojej misji dostarczania produktów dla aktywnych facetów, które wykraczają poza dbanie o skórę — produktów, które są częścią ich stylu życia w podróży, które pomagają im osiągnąć ich cele. Dzięki wspaniałym przedmiotom, które łatwo podróżują, w tym Wake Up Eye Stick, Krem pod oczy i jeden z naszych ulubionych, Solid Face Wash, jest to marka stworzona przez kobiety, które przybijają ją, jeśli chodzi o to, czego większość mężczyzn chce w swojej pielęgnacji skóry. 
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/captain20blankenship20jana20blankenship.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/captain20blankenship20jana20blankenship.html

“Nasza linia do pielęgnacji skóry Sailor by Captain Blankenship została zainspirowana przez mężczyzn w naszych rodzinach korzystających z naszej podstawowej linii produktów Captain Blankenship i naszą chęć stworzenia linii, która spodoba się wszystkim w Twojej załodze. Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć linię, z której jesteśmy dumni, która jest neutralna pod względem płci i wykorzystuje najlepsze składniki roślinne, aby delikatnie i skutecznie oczyszczać, tonizować i odżywiać skórę. Uważam, że ważne jest, aby firmy prowadzone przez kobiety wprowadzały innowacje w szybko rozwijającej się branży męskiej pielęgnacji skóry i wprowadzały świeże spojrzenie na opiekę nad sobą i wellness, które jest naprawdę inkluzywne.” – Jana Blankenship, założycielka kapitana Blankenship

Odświeżająco zabawna i zaskakująco skuteczna, ta marka wygląda na to, że może nie traktuje się zbyt poważnie, ale dla jej założycielki Jana Blankenship to wszystko biznes. Używanie opakowań szklanych, które można łatwo zmienić lub poddać recyklingowi, jest główną częścią etosu marki. Połącz to z pozostawieniem syntetycznych konserwantów, parabenów, siarczanów i fałszywych zapachów, otrzymasz produkt wolny od okrucieństwa, który działa dobrze, wspierany przez pełną przejrzystość.
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20barbara20sturm20barbara20sturm

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20barbara20sturm20barbara20sturm

“Skóra mężczyzny wykazuje zarówno fizjologiczne podobieństwa, jak i różnice w stosunku do skóry kobiety, a zatem ma zarówno podobne, jak i różne potrzeby pielęgnacyjne. Ale stworzenie wspaniałego reżimu pielęgnacji skóry dla mężczyzn, który odpowiednio rozwiązuje te różnice i specyficzne potrzeby, jest kwestią nauki producenta, a nie jego płci. Mężczyźni potrzebują lepszej edukacji, że pielęgnacja skóry jest niezbędna dla zdrowej, wydajnej i świetnie wyglądającej skóry.” – Dr Barbara Sturm, założycielka Dr Barbara Sturm

Nie, to nie jest ta tania marka, którą kupisz w lokalnej aptece (nie, żeby było coś złego w wielu z nich). Jest to poważna inwestycja, ponieważ jest to poważna pielęgnacja skóry. 

Sturm rozpoczęła swoją karierę medyczną w ortopedii-gałęzi medycyny zajmującej się korekcją deformacji kości lub mięśni — jako część zespołu, który opracował leczenie z wykorzystaniem własnych komórek krwi pacjenta do produkcji białek, które zmniejszają stan zapalny i stymulują proces gojenia uznany za “procedurę Kobe”, nazwaną na cześć późnej Gwiazdy koszykówki NBA i byłego pacjenta Kobe Bryanta. 
Dostępne w Bluemercury.com

Briogeo: Sznurek Nancy

Briogeo: Nancy Twine

“Jednym z najwspanialszych wspomnień z dzieciństwa, jakie mam z mamą, było tworzenie własnych produktów do moich włosów. Jest o wiele więcej opcji teksturowanych włosów, które po prostu nie istniały, gdy dorastałam. Większość rzeczy, które istniały w etnicznej alejce, była dla zrelaksowanych włosów — nie mieliśmy zbyt wiele dla nie zrelaksowanych włosów. Więc mieszałam własne kremy bez spłukiwania i odżywki, takie rzeczy, używając bardzo podstawowych, surowych składników.” – Sznurek Nancy, założyciel lub Briogeo (zgodnie z poleceniem Spotlyte)

Dzięki gamie produktów do pielęgnacji włosów, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc prawie każdemu rodzajowi włosów, ta kolekcja jest stałym dodatkiem do listy dzięki kolekcji scalp revival — idealnej do płatków w wyniku suchych, podrażnionych skóry głowy. 

Nie wiem jak wy, ale produkty, które rozwiązują te problemy, działają cuda w gorące, zimne i gorące, suche miesiące zimy i pomagają zachować świeżość głowy, gdy nadchodzi spocona temperatura. Zasadniczo uwielbiam peeling skóry głowy, który pomaga przygotować moją głowę do moich miejscowych zabiegów przerzedzania włosów, a ten jest moim obecnym ulubionym. 
Dostępne w Amazon.com

Powiązane: Dostałam zabieg PRP na wypadanie włosów i tego się dowiedziałam

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sunday20riley20sunday20riley.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sunday20riley20sunday20riley.html

“Mój tata mnie nazwał. To był Austin, to była era hipisów. Powiedział, że chce dać mi imię, które byłoby dobre dla biznesu, gdybym chciał kiedyś założyć interes, co jest całkiem zabawne. Ciężko było dorastać jako pulchny, niezręczny dzieciak o imieniu Sunday, ale cieszę się z tego i naprawdę go kocham.” – Sunday Riley, założyciel Sunday Riley (jak powiedział The Cut)

Zabawna i elegancka marka, która dobrze sprawdza się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, o kultowej Sunday Riley wiem od jej premiery w 2009 roku. Jeśli jednak nie jesteś tak dostrojony do pielęgnacji skóry pod ziemią, jak ja, być może słyszałeś o tej marce, podczas gdy 30 000 nad ziemią. To prawda, ta Teksańska marka do pielęgnacji skóry nawiązała współpracę z La Labo i Tumi dla Delta, sojusznikami Skin and This dla American Airlines oraz Byredo i Bvlgari Dla Emirates, aby stworzyć zestaw udogodnień dla osób podróżujących klasą pierwszą i biznesową. 

Mimo, że jego zestaw jest zabawny podczas lotu po przyjaznym niebie, kultowe produkty, takie jak Good Genes Lactic Acid Treatment, Luna Sleeping Night Oil i C. E. O. Vitamin C Brightening Serum, nie są dostępne w zestawach udogodnień, ale to nie znaczy, że nie mogą być w twoim zestawie dopp, tak jak są moje. 
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/joanna20vargas20joanna20vargas.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/joanna20vargas20joanna20vargas.html

“Zawsze mówiłam, że moja miłość do branży kosmetycznej pochodzi od mojej babci. Była najbardziej czarująca i zawsze pachniała niesamowicie. Pokochałaby to, czym stała się moja marka i zawsze o niej myślę, gdy podejmuję się nowego projektu. Dbanie o siebie i rytualizacja rutyny jest czymś, co głoszę wszystkim moim klientom, a te koncepcje zrodziły się z oglądania mojej babci wykonującej jej rutynę. 

Powiązane: 8 najlepszych maszynek do Golenia Dla Mężczyzn

“Bycie Latiną zawsze informowało, jak podchodzę do bycia właścicielem firmy: zawsze skupialiśmy się na mentoringu i rozwijaniu firmy od wewnątrz. Większość mojego zespołu kierowniczego została zatrudniona na stanowiskach początkujących i wyrosła na niesamowitych liderów. Mój personel jest niezwykle zróżnicowany i odzwierciedla niesamowite miasto, w którym narodziła się moja marka.” – Joanna Vargas, założycielka Joanna Vargas

Joanna Vargas rozpoczęła swoją karierę jako facialista i obecnie większość czasu spędza w klinice pracując z gwiazdami i VIP-ami. Jeśli nie masz wystarczająco szczęścia, aby złapać ją w jednym z jej dwóch miejsc w Nowym Jorku i Los Angeles, stworzyła swoją tytułową kolekcję pielęgnacji skóry, aby rozszerzyć swoje przekonania poza stoliki zabiegowe. Wolne od okrucieństwa i wegańskie, te składniki nie zostawiają mnie, lub ktoś inny naprawdę, chcąc więcej.  
Dostępne w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/glow20recipe20sarah20lee20and20christine20chang.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/glow20recipe20sarah20lee20and20christine20chang.html

“Bycie współzałożycielkami i przedsiębiorcami w dziedzinie piękna ma dla nas prawdziwe znaczenie. Jesteśmy wdzięczni, że jesteśmy w branży, która zaspokaja potrzeby kobiet, a jednocześnie czujemy się odpowiedzialni za ciężką pracę, aby wpływać na inne kobiety i ostatecznie dawać im poczucie pewności siebie, niezależnie od tego, czy używają produktów kosmetycznych, czy pełnią wiodącą rolę w branży. Dzięki Glow Recipe koncentrujemy się na innowacjach i Edukacji w zakresie pielęgnacji skóry, aby zapewnić narzędzia, które pomogą naszej społeczności dokonać własnego wyboru i poczuć się dobrze.” – Sarah Lee, współzałożycielka i współzałożycielka Glow Recipe

“Wspaniałą rzeczą w branży kosmetycznej jest to, że zawsze jest miejsce na większą akceptację i inkluzywność. To niesamowite widzieć, że marki rozszerzają gamę odcieni, łamiąc stereotypy dotyczące płci, jeśli chodzi o piękno i nie tylko! Piękno jest dla wszystkich i uwielbiamy wspierać stale rosnące standardy piękna, aby obejmować większą różnorodność i inkluzywność.” – Christine Chang, współzałożycielka i współzałożycielka Glow Recipe

Bez wątpienia najbardziej kobieca z marek na naszej liście, produkty zdziałają cuda bez względu na to, kto je wypróbuje. Maska Do Spania hero arbuz Glow może wyglądać różowo i cennie (ale pozostaje cały gniew, nawet jeśli jego obserwatorzy na Instagramie strzelają w tych dniach mniej tysiącletniego różu), ale pakuje potężny cios na noc, jeśli cierpisz na suchą skórę, tak jak ja w miesiącach zimowych. Używanie owoców w pielęgnacji skóry może wydawać się oczywiste, ale już w 2015 roku, kiedy kobiety poszły na Shark Tank, aby zaprezentować markę inwestorom, nie było to czymś powszechnie spotykanym.  
Dostępne w Amazon.com

Czy istnieje więcej produktów, które kick ass założona przez kick ass kobiet? Oczywiście, że są, ale musiałem wybrać kilka marek, które uważałem za świetne dla nas. Szukasz więcej informacji na temat tych lub innych produktów? Sprawdzaj co miesiąc Moje ulubione, Czytaj dalej wszystkie nasze treści na AskMen i pytaj mnie o cokolwiek na naszym forum guyQ. Facebook i Instagram, a także Twitter i Facebook, aby poinformować nas o swoich ulubionych produktach. Lub napisz do nas bezpośrednio na adres [email protected] z “AskMen Selects: Barret’ s Buys ” w temacie.

Możesz Też Kopać:

 • Poruszanie się po miłości i romansie jak w czasie pandemii, jak mówią pracownicy
 • 25 Najlepsze Olejki Do Brody Recenzowane
 • Najlepsze Żele pod prysznic dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej nue co microbiome cleanser bulldog bambusowa Maszynka Do Golenia typeology witamina C serum na zielonym tle
Read More

Ekologiczna Pielęgnacja

Ekologiczna Pielęgnacja 29 Ekologicznych Produktów Pielęgnacyjnych Barret Wertz 14 kwietnia 2021 roku Podziel się RedTube Flip 0 Akcje…
Read More

Merman Hair Color Trend

Merman Hair Color Trend Celebryci Akceptują Ten Szalony Trend Włosów-Czy Jesteś Na To Gotowy? Katie Chang 21 lutego…