Amazon Prime Day 2020: błędy zakupowe, których należy unikać

Widok z lotu ptaka osoby posiadającej kartę kredytową podczas zakupów online na swoim komputerze.

Amazon Prime Day 2020: błędy zakupowe, których należy unikać

Przygotuj się na Amazon Prime Day 2020

Dzięki ograniczeniom, kwarantannie i ogólnemu chaosowi uniemożliwiającemu kupującym odwiedzanie sklepów stacjonarnych, zakupy online przeżywają boom podczas pandemii COVID-19. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Amazon, który Verge poinformował pod koniec lipca, że podwoił swoje zyski podczas pandemii.

Pandemia COVID-19 doprowadziła również do opóźnienia w popularnym wydarzeniu Amazon Prime Day, pierwotnie zaplanowanym na Lipiec, ale teraz rozpocznie się 13 i 14 października. Prime Day to coroczne wydarzenie, które zapewnia subskrybentom Amazon Prime oferty na szeroką gamę produktów dostępnych na stronie. Firma zajmująca się badaniami rynku internetowego eMarkerter przewiduje, że Prime Day wygeneruje w samych Stanach Zjednoczonych 6,17 mld dolarów. To dużo paczek, które trafiają do drzwi w ciągu najbliższych kilku tygodni. 

Możesz spróbować niektórych wczesnych ofert, klikając tutaj, ale aby uzyskać jak najwięcej z Prime Day, przeczytaj naszą listę najczęstszych błędów Prime Day przed rozpoczęciem zakupów. Chociaż z pewnością istnieją niesamowite oferty, ten kupujący strzeż się PSA pomoże kupującym online pokrzyżować typowe pułapki sprzedaży.

Powiązane: Wszystko, co musisz wiedzieć o Prime Day


Produkty, których należy unikać


Analityk konsumencki Michał Bonebright porównywarki zakupów DealNews.com zaleca unikanie zakupu telewizorów w Prime Day, które są już dostępne na Amazon poprzez sprzedaż przed Prime Day. 

“Historycznie wiemy, że ultra-popularna Elektronika, taka jak telewizory, szybko się wyprzedaje w Prime Day, a potem widzimy dla nich lepsze oferty w Czarny piątek”, mówi Bonebright. “Ponieważ więcej sklepów będzie uczestniczyć w wyprzedażach w Czarny piątek, zobaczysz większą gamę marek w sprzedaży.”

Bonebright zaleca również trzymać się z dala od produktów Apple, takich jak iPhone 12, który mówi, że są ” bardzo mało prawdopodobne, aby zobaczyć Prime Day zniżki, nawet jeśli nie dostać ogłoszone przed Prime Day.”

“Trzymaj się towarów domowych – w tym inteligentnych produktów domowych – i jesteś bardziej prawdopodobne, aby uzyskać wiele”, mówi Bonebright, zauważając, że ” około 40% Prime Day deals będzie dla produktów Home & Garden.”


Wciąż Rozejrzyj Się


Agresywny marketing Amazon w Prime Day wysyła wyraźny sygnał do innych sprzedawców detalicznych, aby zintensyfikować swoją grę. Możesz skończyć z najlepszą ofertą na Amazon, ale to nie znaczy, że powinieneś przestać robić zakupy. 

Andrea Woroch, ekspert od oszczędzania pieniędzy, zaleca porównywanie cen za pomocą aplikacji takiej jak Popcart, która wyśle Ci powiadomienie pop-up, jeśli znajdzie lepszą ofertę podczas przeglądania witryny detalicznej.

“Dzięki wielu konkurentom, takim jak Target i Walmart, oferującym sprzedaż w tym samym czasie, możesz znaleźć te same lub podobne produkty w jeszcze lepszych ofertach”, mówi Woroch. 


Nie bądź impulsywny.


Impulsowy zakup jest OK, jeśli wydajesz dolara i drobne NA bar Snickers podczas sprawdzania w sklepie spożywczym. Ale jeśli nie potrzebujesz wysokiej klasy głośnika lub swetra dla psa, który przyciąga wzrok, gdy udajesz się na stronę kasy Amazon,nie kupuj go! 

Aby zapobiec tym impulsowym zakupom, Woroch mówi, że powinieneś unikać zapisywania informacji o przesyłce i płatności na stronach internetowych. “Kiedy można kupić coś jednym kliknięciem myszy lub dotknięciem palca, łatwo jest podjąć decyzję o zakupie bez zastanowienia”, mówi. 


Błyskawiczne Wypadki


Doświadczeni klienci Amazon (czy nie wszyscy w tym momencie?) są zaznajomieni z Lightning Deals, które są wrażliwe na czas oferty rabatowe dostępne przez krótki okres lub wszystkie są zgłaszane. Jeśli wykonałeś swoje badania, bądź gotowy, aby szybko rzucić się na ofertę lub przegapisz. 

“Aby temu przeciwdziałać, powinieneś przeglądać nadchodzące oferty błyskawic w aplikacji Amazon i kliknąć “oglądaj” oferty, które Cię interesują”, mówi Bonebright. “W ten sposób otrzymasz powiadomienie, zanim produkt trafi do sprzedaży.”


Nie odbiegaj od swoich badań


Proces zakupu produktu typu big-ticket, takiego jak wysokiej klasy słuchawki, powinien obejmować pewne badania, aby upewnić się, że kupujesz produkt wysokiej jakości, który spełnia Twoje potrzeby i jest zbudowany do końca. Kupując w Prime Day, nie pozwól, aby wiele zniechęciło Cię do planu, jeśli nie odpowiada on twoim wymaganiom.  

“Jeśli masz oko na konkretny produkt, zapoznaj się ze wszystkimi wariantami produktu wraz z jego konkurentem”, zaleca Christina Lucey, dyrektor ds. produktów i Rzecznik Finansowy Credit Karma. “W takim razie bądź gotowy do działania zgodnie z planem B, jeśli twój najlepszy wybór nie jest dostępny.”

W ramach swoich badań, Lucey mówi, śledź ceny przed Prime Day, aby upewnić się, że obniżona cena jest dobrą okazją, a nie tylko spada koszt na wcześniej podkręconą cenę. 


Nie przepłacaj


Lucey zaleca utworzenie listy przedmiotów, które możesz chcieć kupić w Prime Day, a następnie listę, ile jesteś w stanie za nie zapłacić. Jeśli otrzymasz ofertę, która spadnie poniżej lub poniżej Twojego przedziału cenowego, będziesz wiedział, że podejmujesz świadomą decyzję. Jeśli nie, nie obciążaj rachunku karty kredytowej.

“Gdy Prime Day jest w toku, sprawdź spadki cen w ciągu dnia i bądź gotów wziąć przepustkę, jeśli cena nie spadnie do tego, co zgodziłeś się zapłacić”, mówi Lucey. “Jak dobrze jest dostać umowę, tak samo dobrze jest wykorzystać swoją moc, aby powiedzieć “nie”.”


Sprawdź datę


Kiedy wychodzisz jeść, specjały w menu są często podobno przedmioty restauracje chcą przenieść, zanim źle. Sprzedawcy często podejmują podobne podejście, aby dostać przedmioty z półek, aby zrobić miejsce dla nowych zapasów. 

Zanim pociągniesz za spust, co wygląda jak szalona transakcja, sprawdź stronę producenta, aby upewnić się, że nie kupujesz produktu, który będzie przestarzały, zanim wyląduje na twoim progu.


Czas jest wszystkim


Niektóre przedmioty po prostu wydają się być lepiej wycenione o innej porze roku, jak Produkty świąteczne, które trafią do sprzedaży 26 grudnia lub oferty z powrotem do szkoły przed weekendem z okazji Święta Pracy. Szczególnie Czarny piątek jest tuż za rogiem. 

Sara Skirboll, zakupy i trendy ekspert w RetailMeNot, mówi, że istnieje wiele okazji do ofert na Prime Day, ale zaleca czekanie na oferty Black Friday na przedmioty, takie jak produkty kosmetyczne, produkty projektantów, odzież zimowa, trampki, naczynia kuchenne, urządzenia, laptopy i inne urządzenia elektroniczne. 

“Jeśli nie spieszysz się z zakupem laptopa, polecam przeczekać” – radzi.


Nie Zbieraj Dodatkowych Nagród


Jeśli jesteś osobą, która dokonuje minimalnych miesięcznych płatności kartą kredytową, zatrzymaj się tam i przejdź do następnej sekcji. Jeśli pod koniec cyklu rozliczeniowego obniżysz Wyciąg do zera, ta rada jest dla ciebie. Śmiało i użyj tej karty kredytowej do zakupów w Prime Day, jeśli otrzymasz nagrody od firmy obsługującej kartę kredytową. 

“Upewnij się, że używasz karty kredytowej, która oferuje dodatkowe nagrody za zakupy”, mówi Woroch, sugerując kartę kredytową Amazon, która oferuje 5 procent z powrotem na zakupy z Amazon.com z uprawnionym członkostwem Prime. 

Woroch zaleca również korzystanie z aplikacji cash back, takich jak Fetch Rewards, które dają punkty za zakupy, które mogą pomóc ci zdobyć karty upominkowe dla najlepszych sprzedawców.


Uważaj na zestawy


Amazon łączy podobne przedmioty w dniu premiery. Na przykład Amazon Echo Show jest obecnie oferowany jako pakiet z Blink Mini lub Smart Plug. Zastanów się, czy naprawdę potrzebujesz obu przedmiotów, zanim rzucisz się na ofertę. 

“Nie ma sensu kupować pakietu, jeśli nie chcesz uzyskać wartości z każdego produktu”, mówi Lucey.


Get Locked into a Year of Prime


Aby kupić Prime Day deals, musisz subskrybować Amazon Prime. Ale masz kilka opcji w jaki sposób chcesz zarządzać subskrypcją. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z Amazon Prime, możesz zacząć od bezpłatnego okresu próbnego i skorzystać z rabatów bez żadnych kosztów. Możesz również zapisać się na miesięczne członkostwo ($12.99 miesięcznie) lub być obciążany corocznie ($119). 

Dzięki tym wskazówkom oferujemy Ci szczęśliwe polowanie na oferty podczas Amazon Prime Day.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze sposoby na zakupy w Prime Day
  • Co wszyscy kupili na Prime Day w zeszłym roku
  • Tajniki Prime Day 2020
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Amazon Style Essentials dla mężczyzn
Read More

Amazon Style Essentials

Amazon Style Essentials Ubierz się, aby (społecznie niechętnie) zaimponować tymi klasycznymi przedmiotami z Amazon Barret Wertz 7 sierpnia…