AskMen ‘ s Ultimate Guide to Manscaping

Banan Cytryna Fallus Kształt Brzytwa Golenie Kulki Higiena Intymna Sexy Potencja Flat Lay Concept

AskMen ‘ s Ultimate Guide to Manscaping

To, co trzeba wiedzieć, to to, co trzeba wiedzieć.

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wszystkie ilustracje Sarah Bean. Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy. 


Strzyżenie. Sam termin może być nieco odpychający-jest niejasny, tajemniczy i wręcz zastraszający, jeśli nie wiesz, co to oznacza lub jak to zrobić poprawnie. Ale to tak naprawdę fałszywy alarm; męskość to tylko męski sposób na uwodzenie ciała. Oznacza to, że pachniesz dobrze, utrzymujesz swoje części w porządku i robisz dobre wrażenie na innych, a także czujesz się dobrze o sobie. (Tak, manscaping może mieć pozytywny wpływ na poziom zaufania.)

Czy będziesz czuć się lepiej o sobie idzie na randkę w ciemno wiedząc, że jesteś gotowy na intymny wieczór na wszelki wypadek? To prosta logika: nie ma się czego obawiać, ale raczej przyjąć. Zwłaszcza jeśli oczekujesz, że twój partner(y) utrzyma pewien wygląd lub standard urody, jesteś im winien odwdzięczenie się. Zaufaj nam, poczujesz się bardziej zrelaksowany wchodząc w bliskie spotkanie, wiedząc, że jesteś w najlepszej formie.

Powiązane: Co Kobiety Myślą O Włosach Łonowych

Manscaping nie polega też na nadmiernej pielęgnacji. nie jest rzeczą oczywistą, że kobiety doceniają faceta, który najwyraźniej spędzał godziny przed lustrem w łazience, aniżeli mężczyznę, który całkowicie zaniedbuje ten obszar. Nie musisz kupować wielu bezużytecznych produktów i nie musisz być kimś, kim nie jesteś. Chodzi po prostu o dopracowanie swoich naturalnych zasobów i pokazanie dumy z osoby, którą chcesz zaprezentować innym.


Spis treści


  • Najlepsze Trymery, końcówki i Narzędzia Do Strzyżenia
  • Pre-Manscaping Essentials
  • Rutyna Po Manicapingu
  • Jak Manscape

Co To Jest Manscaping?


Najpierw zacznijmy od oficjalnej definicji. Google twierdzi, że manscaping to “usuwanie lub przycinanie włosów na ciele mężczyzny w celu uzyskania efektu kosmetycznego.”

Chociaż uproszczone, Kontrola włosów jest podstawowym składnikiem manscaping, chociaż definicja może być rozszerzona o inne zadania pielęgnacyjne. W każdym razie jednak prawdziwym pytaniem, które powinieneś zadać, jest: jak malować? Cóż, aby zrozumieć męską praktykę pielęgnacji jest zbadanie jej pełnego zakresu, co może obejmować nakreślenie jednego określonego obszaru ciała lub jego całości.


Najlepsze Trymery, porady i narzędzia


Wosk. Razor. Przycinarka. Nożyczki. Wybierz broń. Każda z nich uzupełnia drugą i najlepiej sprawdza się na określonych częściach ciała. Trymery najskuteczniej kosić włosy, podczas gdy maszynki do golenia wchodzą w grę, gdy włosy są skrócone lub do długości zarost, dając ostrza wystarczająco dużo miejsca na gładkie golenie. Trzymaj te narzędzia do pielęgnacji na radarze.

Equinox Profesjonalne Nożyczki Do Strzyżenia Włosów Z Serii Razor Edge

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/equinox20professional20razor20edge20series20stainless20steel20hair20cutting20scissors.html

Najbardziej podstawowe narzędzia do przycinania, te nożyczki pielęgnacyjne są nie tylko do włosów na głowie. Zabierz te profesjonalne nożyczki do Łon z pewnością dzięki wysokiej jakości Japońskiej stali nierdzewnej i wygodnemu, ergonomicznemu wzornictwu. Zacznij od przycinania łonów i poczuj się komfortowo z tymi, zanim pójdziesz poniżej do swoich jaj. 

19,97 zł Amazon.com

Philips Norelco Body Groomer

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20bodygroom.html

Trójwymiarowa obrotowa głowica goląca w połączeniu z wbudowanym trymerem z pięcioma ustawieniami długości, Groomer ciała praktycznie pomieści każdą większą część ciała. Abs. Klatka piersiowa. Ramiona. Co tylko chcesz. Nawet użyj go jako golarki elektrycznej, aby zdobyć aksamitny kubek. Samoostrzące się ostrza przecinają krzewy bez smarowania.
69,50 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20grooming20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20grooming20kit.html

Koszenie całego trawnika wymaga kompleksowej obsługi. Braun pobłogosławi cię z pełnym zestawem do pielęgnacji golarki elektrycznej zaprojektowanym do precyzyjnej kontroli całego ciała. Zestaw jest wyposażony w cztery grzebienie obejmujące 13 precyzyjnych ustawień długości, kilka innych przystawek i ręczną maszynkę Gillette fusion ProGlide do końcowych poprawek.
41,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20ultimate20pro20back20shaver-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20ultimate20pro20back20shaver-1.html

Nie jest to Trymer Do Brody, przedłużony Trymer Mangroomera jest wybawieniem dla grizzlies, którzy zmagają się z tylnymi i tylnymi częściami, napędzany dwoma elastycznymi główkami amortyzatorów i trybem Power Burst, który z finezją goli się na super grubych włosach. Ultra-czułe ostrza są hipoalergiczne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie, a ergonomiczny gumowany uchwyt uchwytu zapewnia maksymalną kontrolę nad stabilizowanymi wykończeniami.
49,99 zł Amazon.com

Meridian Pakiet Serwisowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/meridian20the20maintenance20package20in20green20with20brown20ball20spray20and20two20extra20blades20and20box.html

Groomer Meridian body wyrobił sobie markę w grze golenia wrażliwej skóry. Ten Wodoodporny Trymer nie jest taki jak inne trymery, które wcześniej widziałeś. Specjalnie zaprojektowany do przycinania włosów i nie Twój zarost na twarzy, ten elektryczny trymer wykorzystuje technologię golarki wrażliwej skóry, aby utrzymać wysypkę podczas golenia na minimalnym poziomie. Sugerujemy, abyś zdecydował się na pełny … pakiet … z tymi dwoma zapasowymi ostrzami i pachnącym cytrusem sprayem kulkowym, który pomaga w neutralizacji zapachu i podrażnieniach skóry.

95 zł przy MeridianGrooming.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20personal20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20personal20trimmer.html

Włosy do brwi, włosy do uszu i włosy do nosa-prawdopodobnie trzy najbardziej niezrozumiałe plamy na ciele mężczyzny. Przenośny trymer Andis ma sprawność pielęgnacji, aby oczyścić kubek we wszystkich obszarach za pomocą zagłębionych ostrzy tnących, aby zapewnić bliższe i bezpieczniejsze wykończenia. Zapakuj urządzenie w dowolny zestaw dopp podczas podróży lub przechowuj je w szafce z ochronną nasadką, aby zachować ostrość ostrza.
15,59 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gillette20fusion520proglide20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gillette20fusion520proglide20razor.html

Oczywiście, można użyć jednorazowej maszynki do golenia, ale elastyczność to wszystko w maszynce, zwłaszcza gdy celuje się poniżej pasa. Maszynki Do Golenia Fusion5 ProGlide Gillette obsługują opatentowaną technologię FlexBall, dzięki czemu Głowica maszynki może konturować każdy kąt i kształt ciała. Opływowa osłona komfortu i ulepszona listwa smarująca zapewniają ulgę i bezpieczeństwo w pracy.
12,97 zł Amazon.com


Najlepsze narzędzia do depilacji


Koszmary Steve ‘ a Carrella, który przemienił klatkę piersiową w szachownicę. Przerażająca prawda jest taka, że im więcej masz Włosów,tym bardziej bolesne będzie woskowanie. Postępuj zgodnie z protokołem i najpierw przyciąć, lub jeszcze lepiej, zrób to profesjonalista. Raz w fazie woskowania, wyniki mogą trwać tak długo, jak cztery do ośmiu tygodni, z włosami odrastają bardziej miękkie (i cieńsze) niż wcześniej.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/parissa20mens20wax20strips.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/parissa20mens20wax20strips.html

Te paski z zimnym woskiem mają po 20 sztuk w pudełku i są idealnie dopasowane do pleców, klatki piersiowej i ramion. Każdy pasek można również przyciąć, aby zarządzać mniejszymi Plamami. Idealne do poprawek w ostatniej chwili lub podczas podróży na wakacje, zapewniają świetne szybkie poprawki i pomagają wyeliminować bałagan, który zwykle towarzyszy aplikacji wosku w domu.
10.49 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vidasleek20waxing20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vidasleek20waxing20kit.html

Słuchaj, jeśli nigdy wcześniej się nie woskowałeś, to może nie być najlepsze miejsce na początek. Jeśli jednak jesteś zaznajomiony z woskiem, trudno jest pomylić się z tym zestawem VidaSleek. Jest to jeden z najskuteczniejszych wśród mężczyzn dzięki swojej w pełni naturalnej zawartości (cytryna, sól i cukier pochodzący z miodu). Wyposażony w dwie drewniane szpatułki, słoik o pojemności 10 uncji z naturalnego wosku i osiem włókninowych pasków woskowych, ciągnie włosy na poziomie korzeni, aby spełnić Twoje brazylijskie potrzeby.
19,99 zł Amazon.com

Powiązane: Mam Brazylijski wosk dla mężczyzn i tego się nauczyłem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gigi20starter20hair20removal20waxing20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gigi20starter20hair20removal20waxing20kit.html

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się woskować w domu, ten bestseller Amazon to kompletny zestaw do woskowania, który większość klientów twierdzi, że jest łatwy w użyciu dzięki podgrzewaniu wosku w idealnych temperaturach, aby smarować ciało. Wewnątrz znajdują się profesjonalne produkty, w tym podgrzewacz do wosku, Brazylijski twardy wosk, drewniane patyczki, olejek do depilacji i żel chłodzący po wosku.
43,12 zł Amazon.com


Best Manscaping Kremy i spraye


Kremy i balsamy nie cieszą się ostatnio miłością. Wstyd widząc, że ta kategoria produktów pomogła położyć podwaliny pod wiele procedur manscaping. Co ciekawe, wyniki mówią, że trwa tak długo, jeśli nie trochę dłużej niż całkowite golenie. Nie jest to depilacja laserowa, ale o wiele łatwiej nadążyć za nią niż golenie włosów, kremem do golenia, pianką do golenia lub czymkolwiek innym, aby stworzyć gładką powierzchnię wolną od łonków. Co więcej, stosowanie tych liników w naturalny sposób złuszczy skórę — z pewnością jest to bonus.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nair20hair20remover20spray.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nair20hair20remover20spray.html

Przystępna cena i prostota Nair sprawiły, że od ponad 20 lat jest ulubionym kremem do depilacji. Teraz zapakowany w łatwy spray, działa najlepiej na kończyny oraz obszary pleców i klatki piersiowej. Jednak jego zdolność do aktywacji pod prysznicem Jest Tym, Co odróżnia go od tłumu, wytwarzając czystsze usuwanie ściereczek. Spryskaj go, odczekaj 10 minut, a następnie pozwól, aby prysznic go spłukał.
7,79 zł na Amazon.com

Krem Do Depilacji Nad ‘ s Hair Removal

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nads20hair20removal20cream.html

Pomijając wszystkie kawały o męczeniu pachwiny, czteominutowy balsam Nad nadaje się do każdej części ciała, w tym do jaj. Aloes jest jednym z jego charakterystycznych składników, które chronią i koją skórę po wyeliminowaniu szorstkich włosów bezpośrednio z mieszków włosowych. Jeśli możesz tolerować mniej niż piękny zapach, rozważ swoje jądra tak gładkie, jak Kopuła Dominica Toretto.
$5.99 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/moom20organic20hair20remover.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/moom20organic20hair20remover.html

Moom zachowuje swoją naturalną integralność dzięki fenomenalnemu zabiegowi usuwania włosów dopasowanemu do pachy, nóg, linii bielizny — nawet twarzy. Wymaga zalet zarówno woskowania, jak i słodzenia, mieszając go w jeden kompleks minus wady jego odpowiedników. Olejek z drzewa herbacianego jest charakterystycznym składnikiem stosowanym tutaj do naprawy i sterylizacji skóry, a także włączenie rumianku pomaga zanikać plamy i leczyć blizny potrądzikowe.
20,04 zł Amazon.com


Pre-Manscaping Essentials


Cały świat bólu czeka, jeśli spróbujesz wymazać skórę. Te same dawki golenia i zakazy, które ćwiczysz na twarzy, stosuje się podczas nakładania rupieci. Teraz poznaj produkty, które powinieneś przyjąć, zanim przejdziesz do przodu.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20exfoliating20soap.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20exfoliating20soap.html

Żele pod prysznic są fajne, ale w złuszczającym mydle w kostce 3 w 1 jest więcej. Nie tylko usuniesz brud z górnej warstwy skóry, ale także zawiera bogate składniki, które odżywiają skórę bez usuwania wilgoci. Pozostaw płaszcz oczyszczony i odświeżony bezpośrednio z wanny, zanim weźmiesz ostrze do swoich kawałków.
$19 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eshave20pre20shave20oil.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eshave20pre20shave20oil.html

Stosowane głównie do twarzy, Olejki do golenia zmiękczają włosy i chronią skórę przed podrażnieniami. eShave oferuje duży wybór-ogórek, drzewo sandałowe pomarańczy i wapno werbeny-każdy dobrze wymieszany, aby zachować skórę nawilżoną i chronioną przed chłodniejszymi temperaturami suszenia. Zakryj pielęgnowaną część ciała kilkoma kroplami i wmasuj ją, aby Maszynka miała gładszy poślizg.
$22 at eShave.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/harrys20shave20gel.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/harrys20shave20gel.html

Naturalne składniki. Bogata piana. Kojąca konsystencja. Wzbogacona aloesem formuła Harry ‘ ego rozluźnia włosy i skórę, nie wspominając o tym, że żel tworzy warstwę amortyzującą dla doskonałego ślizgu maszynki do golenia, aby wykonać bliskie golenie i chronić pochwę przed oparzeniami, podrażnieniami, zadrapaniami i skaleczeniami. Jest też męski zapach, który przylega do twojej skóry, podwojony ładnie jako zapach przez co najmniej krótki okres … coś, o czym należy pamiętać przed seksem.
$5.99 at Target.com

Dr Carver Shave Butter

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20carver20shave20butter20navy20tube20with20red20lettering

Krem do golenia, żel i olej zmieszane w jednym pięknym produkcie, najlepiej sprzedający się pomocnik do golenia DSC zapożycza elementy z wszystkich popularnych maseczek do twarzy i jest dostępny w półprzezroczystej formie dla bezproblemowego prowadzenia ostrza. Jego konsystencja jest tak jedwabista-ostrza nie zatykają się, a Ty zmniejszysz ryzyko skaleczeń, a formuła jest wypełniona delikatnymi składnikami, które zwalczają wrastające włosy i guzki brzytwy.
$7 at DollarShaveClub.com


Rutyna Po Manicapingu


Depilacja odciska swoje piętno na skórze. Zastosuj te rozwiązania do pielęgnacji skóry, aby Twoja skóra czuła się świetnie przed i po twarzy.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fur20oil.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fur20oil.html

Produkt hero firmy zawiera aktywne składniki, które jednocześnie zmiękczają włosy między strzyżeniem, a także zwalczają uderzenia brzytwy, podrażnienia i wrastanie włosów po goleniu. Delikatnie wcierać go w obszary problemowe i umożliwić wchłanianie. Jego silne, ale kojące składniki obejmują olej z pestek winogron do nawilżania, szałwia clary do łagodzenia zaczerwienień i olejek z drzewa herbacianego-silny środek przeciwbakteryjny-aby zapobiec wrastaniu.
46 zł przy FurYou.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/anthony20ingrown20hair20treatment.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/anthony20ingrown20hair20treatment.html

Dostępnych jest kilka zabiegów wrastających włosów, aby pozbyć się grubych i kręconych nici. Jednym z naszych ulubionych jest specjalistyczne serum do włosów Anthony ‘ ego, które wykorzystuje kwas glikolowy do usuwania martwych komórek skóry. To z kolei uwalnia wrastające włosy, uwalniając bakterie pod skórą i uspokajając stany zapalne.
$34 at Amazon.com

Grooming Lounge Super Puder Do Ciała

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/grooming20lounge20super20powder.html

Jest to talk w proszku będziesz miał ochotę, aby pomóc utrzymać swoje prywatne wygodne i suche przez cały czas. Używaj go w dowolnym miejscu (z wyjątkiem twarzy), aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu, a także zmniejszyć swędzenie. Lekki, świeży zapach jest dodatkowym akcentem, ponieważ jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
$19 at Amazon.com

Manscaped Crop Preserver Ball Dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/manscaped20crop20preserver20ball20deodorant20in20brown20bottle20with20black20label20and20gold20lettering.html

Dodatki stosowane w zwykłych dezodorantów w sprayu i antyperspiranty mogą prowadzić do jakiegoś gnarly Grzybica pachwin. Manscaped sprzedaje znacznie łagodniejsze rozwiązanie – dezodorant all-in-one, który działa również jako nawilżacz dla chłopca na dole. Sprytnie nazwany Crop Preserver wykorzystuje szybko wchłaniającą się żelową formułę talku z antybakteryjną i przeciw otarciom ochroną, aby dać twoim jajom ulgę podczas długich zmian.
12,99 zł Manscaped.com


Jak ułożyć włosy na ciele


Niektórzy spieszą się wyginając bezwłose skrzynie na plaży. Inni uwielbiają reakcję, jaką dostają w sypialni, odsłaniając swoje klejnoty koronne. Ale to, co dokładnie mieści się pod piramidą manscaping, pozostaje tajemnicą dla większości facetów. Rzeczywistość jest taka, że całe twoje ciało jest fair – tip-to-tail-i wszyscy mamy swoje własne słodkie plamy. Tak więc, aby poprowadzić Cię we właściwym kierunku, przedstawiliśmy pełny podział wszystkich głównych sekcji, które należy rozważyć wylesianie, wraz z fachowymi poradami, ilustracjami i zabiegami tak manscaping.

Pamiętaj, że możesz zrobić tak dużo lub tak mało włosów na ciele, jak czujesz się komfortowo. Podczas gdy niektórzy wolą naturalnie mniej włosów na ciele, inni będą cieszyć się utrzymaniem odrobiny dzikiej strony. Wszystkie są ważnymi opcjami i nie bój się zobaczyć profesjonalisty za pierwszym razem, aby nauczyć się lin.


Jak wymazać pachwinę


Niektórzy spieszą się wyginając bezwłose skrzynie na plaży. Inni uwielbiają reakcję, jaką dostają w sypialni, odsłaniając swoje klejnoty koronne. Ale to, co dokładnie mieści się pod piramidą manscaping włosów na ciele, pozostaje tajemnicą dla większości facetów. Rzeczywistość jest taka, że całe twoje ciało jest uczciwe; wszyscy mamy różne słodkie plamy. Tak więc, aby poprowadzić Cię we właściwym kierunku, przedstawiliśmy pełny podział wszystkich głównych sekcji, które należy rozważyć wylesianie, wraz z fachowymi wskazówkami, ilustracjami i tak, zabiegami cięcia.

Uwaga: Pamiętaj, że możesz robić tak dużo lub tak mało, jak czujesz się komfortowo. Podczas gdy niektórzy naturalnie wolą mniej włosów łonowych, inni będą cieszyć się utrzymując trochę ich dzikiej strony. Wszystkie są poprawnymi opcjami.


Krok 1: przycinaj i nakładaj żel do golenia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20applying20shave20gel20to20his20balls20on20green20background.html

W zależności od sytuacji na dole, parę nożyc do strzyżenia włosów może wystarczyć, ale nie popełnij błędu, nożyce elektryczne działają lepiej. Różne długości straży i ustawienia golenia usunie większość włosów łonowych. Głowa poniżej pasa pod kątem 45 stopni i przejście w dół do krocza-obszar między odbytu i moszny powszechnie określane jako Skaza.

Powiedzmy sobie jasno: wizja jest tu kluczowa, więc musimy nalegać na stosowanie żeli do golenia. Najlepiej unoszą wąsy z ciała, wymagają mniej aplikacji i zapewniają ochronę skóry oraz odżywienie. Co najważniejsze, jego przezroczysta obecność pozwala zobaczyć, gdzie powinny działać narzędzia do pielęgnacji, zapobiegając potknięciom w obszarach, w których skóra jest najbardziej delikatna.

Krok 2: naprężona i gotowa do golenia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20putting20shaving20cream20on20his20balls20razor20in20the20foreground20on20green20background.html

Pociągnij skórę z powrotem ręką bez golenia, ponieważ nie chcesz, aby została złapana pod ostrzem. Zacznij od kulek i wykonaj jeden pociągnięcie, a następnie szybkie płukanie ostrza. Jeszcze raz. Kieruj się w kierunku wału i trzymaj wszystko w pozycji pionowej, aby nie iść pod ziarno ostrzem i często spłucz. Bądź delikatny. W razie potrzeby możesz przejść przez krocze, po prostu bądź ostrożny, ponieważ ten obszar jest wrażliwy na tarcie.

Krok 3: Użyj środka po goleniu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20putting20balm20on20his20hands20on20green20background.html

Golenie dowolnej części ciała, nie mówiąc już o jajach i włosach łonowych, może prowadzić do zapalenia. Rozpryski i płyny po goleniu mogą być ryzykowne, ponieważ większość z nich wykorzystuje alkohol lub zapachy, które żądlą jak diabli. Wybierz balsam po goleniu, aby ochłodzić i nawilżyć skórę. Wszelkie zawierające aloes lub kamfora pomagają zmniejszyć drażliwość.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak golić się jak profesjonalista, zanurz się i przeczytaj nasz pełny przewodnik po włosach łonowych na temat golenia jaj.


Jak ułożyć włosy pod pachami


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20shaving20his20armpits20on20yellow20background.html

Krok 1: Przyciąć. To. Na dół.
Podobnie jak w okolicy łonowej, chodzi o wycinkę lasu. Dopasuj długość włosów do odpowiedniego nasadki grzebieniowej i odczep się. Jeśli objętość jest niewielka, użyj głowicy trymera tak, jak jest.

Krok 2: złuszczaj skórę
To koniecznie dotyczy wszędzie, ale ramiona i doły korzystają ogromnie z miłego szorowania. Dowiedz się, jak złuszczać ciało i docenić dobry środek złuszczający, aby oczyścić zatkane pory i pozbyć się martwego naskórka. Stworzysz gładszy krajobraz, aby narzędzia do pielęgnacji działały lepiej. (Razor. Przycinarka. Nieważne.)

Krok 3: Piana W Górę
Trzymaj się żelu do golenia z tych samych powodów, które wcześniej głosiliśmy. Łatwiej będzie poruszać się po konturach ramion i dołów. Aplikacja jest również znacznie łatwiejsza, ponieważ tylko trochę jest potrzebne.

Krok 4: Ogól Go
Weź maszynkę do naboju, jedną z obrotową głowicą i nie mniej niż trzema ostrzami. Zacznij od wewnętrznej strony nadgarstka i przejdź do przedramienia. Zatrzymaj się w łokciu i poruszaj się po przedramieniu miękkimi pociągnięciami. Zrób to samo, dotykając górnej części ramion. Podczas pracy dołów, golić w dowolny sposób, ponieważ włosy pod pachami naturalnie rosną we wszystkich kierunkach.

Krok 5: spłucz i ostygnij
Tapicerka pod prysznicem pozwala natychmiast spłukać zanieczyszczenia. Niech woda z głowicy prysznicowej zarządza całą brudną robotą. Po zakończeniu delikatnie poklepuj ramiona i doły. Następnie uzupełnij go balsamem łagodzącym skórę z aloesem lub innymi składnikami chłodzącymi.


Jak ułożyć włosy na nogach


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20sitting20and20shaving20his20legs20on20yellow20background.html

Krok 1: Skróć Długość Włosów
Reklamy i reklamy mogą prowadzić do przekonania, że wszystko zaczyna się od maszynki do golenia i kremu do golenia. Nie ma mowy. Będziesz musiał wstępnie ogolić nogi za pomocą trymera do brody lub ciała.

Krok 2: Scrub-a-Dub
Wskocz do wanny i nałóż na nogi środek szorujący (złuszczający płyn do mycia ciała, żel pod prysznic itp.). Możesz rozprowadzić go na narzędziu do pielęgnacji pod prysznicem, takim jak loofah lub rękawice złuszczające, i pocierać go po skórze w lekkich kółkach, aby pozbyć się martwego naskórka.

Krok 3: Nałóż Żel
Pianka na łydki, kolana, uda i kostki. Półprzezroczysty żel zapewni, że nie przegapisz żadnych utrzymujących się włosów.

Krok 4: Włóż pracę ostrza
Sposób, w jaki podszedłeś do ramion, nie różni się od tego, co musisz zrobić tutaj. Najpierw weź najcieńsze plastry, aby określić maksymalną objętość włosów. Utrzymuj krótkie uderzenia i pamiętaj, aby spłukać ostrza. Golenie z ziarnem (w kierunku, w którym rosną włosy) – poruszanie się przeciwko niemu w wrażliwych obszarach, takich jak wewnętrzna część uda, może podrażniać skórę.

Krok 5: Ulecz Nogi
Skóra mężczyzny wytwarza więcej naturalnych olejków niż skóra kobiety. użyj dobrego balsamu nawilżającego lub odżywki po goleniu, aby cieszyć się zdrowymi, gładkimi nogami. Rozwiązania te zniszczą również wszelkie istniejące bakterie. Nawilżaj każdego dnia, aby zapobiec oparzeniom tarcia.


Jak ułożyć włosy na klatce piersiowej


Krok 1: przeczesz przez puszenie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20mans20midsection20combing20his20chest20hair20on20blue20background.html

Owłosione skrzynie są oczywiście powszechne, a niektórzy mogą kochać włosy na klatce piersiowej. Ale jeśli chcesz to wyjaśnić, oto co musisz zrobić. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, są ostrza trymera, które wpadają w splątane łatki. Efekt końcowy: ból. Trzymaj wysokiej jakości grzebień do włosów pod ręką, aby przejść przez klatkę piersiową i ramiona (jeśli to konieczne), co pomoże rozwiązać wszelkie węzły włosów.

Krok 2: zaufaj Trymerowi
Twoja klatka piersiowa jest podatna na gromadzenie dużej ilości futra w czasie. Obszar brzucha, nie tak bardzo. I to dobrze. Chwyć trymer i idź tak krótko, jak to możliwe pod kątem 45 stopni w kierunku naturalnego ziarna włosów. Dzięki temu Twoja maszynka będzie miała trochę przestrzeni do oddychania.

Krok 3: Użyj środka do golenia
Wyjmij dużą ilość żelu ze słoika lub tubki, spienij go i rozprowadź na klatce piersiowej i ramionach.

Krok 4: Ogól Go

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20shaving20his20chest20with20a20razor20and20shaving20cream20on20blue20background.html

Graj bezpiecznie krótkimi pociągnięciami i gol zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Spodziewaj się, że brzytwa przejdzie przez te same miejsca kilka razy, głównie wokół mostka i (solidnych) piersi. Mogą wystąpić zaostrzenia. Ale to nic, czego nie można leczyć.

Krok 5: Schłodzić

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20mans20midsection20wiping20himself20with20a20towel20on20blue20background.html

Szybkie płukanie letnią wodą i klepanie w dół może wystarczyć w zależności od tego, jak rozkloszowana staje się twoja pierś. Z drugiej strony balsam po goleniu jest zawsze mile widziany.


Jak ułożyć włosy na plecach


Krok 1: Flex i Trim

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20mans20hand20holding20a20trimmer20on20yellow20background.html

Patrzymy na dwie najtrudniejsze przestrzenie do przycięcia-plecy i ramiona. Korzystanie z trymera o elastyczności i długim zasięgu jest bezmyślne. Jeśli obsługuje regulowane długości grzebienia, jeszcze lepiej. Zacznij od niskiego strażnika, zasilić tego frajera i przetestuj swoje umiejętności akrobatyczne, wyrywając włosy z pleców i ramion.

Krok 2: Rozpocznij Żelowanie
Pewnie poradzisz sobie z tym. Ale druga para rąk jest wymagana dla pleców. Poproś dziewczynę lub kochanka na pół etatu, aby rozmazał żel do golenia aż do pęknięcia-lub niżej, jeśli to twoja sprawa.

Krok 3: Wybierz rozwiązanie do usuwania włosów
Brzytwa na ramieniu to nie problem. To samo nie można powiedzieć o plecach. Woski lub krem do stosowania miejscowego pozostają lepszym rozwiązaniem. Tak czy inaczej, będziesz potrzebował innej osoby, żeby to założyć. Jeśli nalegasz na używanie maszynki do golenia, każ operatorowi ogolić ziarno.

Krok 4: Wytrzyj Go

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20smiling20and20wiping20his20shoulder20on20yellow20background.html

Traktuj te obszary tak samo, jak ramiona i doły. Spłucz, osusz i przygotuj balsam po goleniu.

Krok 5: oczyść i złuszczaj … Później

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20man20from20behind20taking20a20shower20with20yellow20background.html

Sporadyczne wrastanie włosów jest nieuniknione. Kolejnym sposobem działania jest zapobieganie. Przyjrzyj się szorowaniu pleców lub poproś kogoś, aby delikatnie pocierał dobry peeling do ciała. Powinno to uniknąć guzków, nagromadzeń lub zaczerwienienia. Nie zapomnij spłukać, gdy skończysz.


Jak ułożyć resztę


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/green20illustration20of20nose20hand20and20foot20on20yellow20background.html

Krok 1: Efekt Wilgoci
Balsam działa na szybką naprawę, ale prysznic jest jeszcze lepszy. Ponownie para otwiera pory i nawilża mieszki włosowe w celu wyrównania wykończeń. Jeśli jest to zbyt czasochłonne, nałóż ciepłą podkładkę kompresyjną na obszar, nad którym pracujesz.

Krok 2: Użyj przenośnego Multi-Trimmera
Większość trymerów do ciała posiada dodatkowe akcesoria do przycinania plam na twarzy. Problem polega na tym, że maszyny te są ciężkie i zapewniają niewielką lub żadną wszechstronność, aby dotrzeć do trudnych obszarów. Zainwestuj w trymer do włosów z nosem, jeden z wieloma głowami, aby usunąć listę kontrolną.

Krok 3: Oczyść
Większość tych przybranych bezpańskich włosów przykleja się do ciała. Użyj mokrej ściereczki, aby zetrzeć wszelkie utrzymujące się wąsy. Może weź pędzel do golenia lub Pożycz Pędzel do makijażu dziewczyny, jeśli zajdzie taka potrzeba. Naszą osobistą propozycją są chusteczki do ciała do elementów oczyszczających i nawilżających. Zaopatrz się w Niektóre i nigdy nie zapomnij wypłukać głowy trymera.

Teraz, gdy masz wszystkie wskazówki i sztuczki, których możesz chcieć, wyjdź i zadbaj o swoje ciało do woli.


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn
  • Najlepsze Golarki Elektryczne
  • Jak leczyć brzytwy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts