7 oznak, że nadszedł czas na aktualizację kolekcji wody kolońskiej

7 oznak, że nadszedł czas na aktualizację kolekcji wody kolońskiej

7 oznak, że nadszedł czas na aktualizację kolekcji wody kolońskiej

Czas zaktualizować wodę kolońską

Słońce zaszło, Księżyc jest jasny i jesteś gotowy, aby uderzyć w kluby. Nosząc najseksowniejszą wodę kolońską wiedząc, że panie to pokochają, wchodzisz do klubu z ufnością w oczach. Potem uderza w ciebie-ten zapach. Zbyt znajome. Ta sama woda kolońska, którą nałożyłeś, przyciągała kobiety do ciebie jak magnesy.

Problem w tym, że nie tylko Ty ją nosisz. Właściwie każdy, kto przechodzi obok, nosi taką samą wodę kolońską jak ty. Może miałeś najlepsze intencje, kiedy nosiłeś ten zapach, ale tak jak każdy inny mężczyzna w klubie. Tak po prostu, zamiast wyróżniać się z tłumu, stałeś się jego częścią. Oznacza to jedno — nadszedł czas, aby kupić nową wodę kolońską. Oto kilka innych znaków, które musisz zaktualizować swoją kolekcję wody kolońskiej.

Masz Jedną Wodę Kolońską, Którą Nosisz Codziennie
Wielu mężczyzn decyduje się na charakterystyczny zapach, a jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, polecam, aby zmienić rzeczy. Jak często słyszałeś, że kobieta mówi to, co najbardziej lubi o mężczyźnie, to to, że zawsze jest taki sam? Prawdopodobnie nigdy. Spontaniczność w czymś tak prostym jak woda kolońska, którą nosisz, sprawi, że będziesz bardziej interesujący.

Twoja Woda Kolońska Wygasła
Cały czas dostaję pytanie, czy woda kolońska może wygasnąć, a odpowiedź brzmi tak, ale trwają bardzo długo, jeśli są prawidłowo przechowywane. Jeśli kolor się zmienił, a zapach stał się kwaśny, oznacza to, że wygasł i nadszedł czas, aby uzyskać nową wodę kolońską.

Twoja kolekcja wygląda jak Wystawa w centrum handlowym
Jeśli Twoja kolekcja jest pełna tylko mainstreamowych zapachów, nadszedł czas, aby poszukać zapachów niszowych. Jeśli gdziekolwiek pójdziesz obcy wiedzą, jaki zapach nosisz, oznacza to, że pachniesz znajomo. Znajomość z innymi nie jest seksowna. Nie chcesz pachnieć jak były Kobiecy, chcesz pachnieć jak ekscytujący nowy mężczyzna, którego oczekuje. Sprawdź niszowy Dom Creeda i wypróbuj Vetiver Geranium.
285,00 zł Amazon.com

Wszystkie butelki, które posiadasz, są prezentami
Zawsze miło jest otrzymać wodę kolońską w prezencie, ale jeśli nigdy nie kupiłeś wody kolońskiej dla siebie, nadszedł czas, aby ulepszyć swoją kolekcję. Woda kolońska może być bardzo osobistą rzeczą. To coś, co nie tylko pasuje do Twojego nastroju i pory dnia, ale także do twojej osobowości i charakteru. Tylko Ty naprawdę wiesz, kim jesteś i co chcesz reprezentować, więc znajdź odpowiednią wodę kolońską.

Pachniesz jak kto z lat 80-tych i 90-tych
Jeśli Drakkar Noir Guya Laroche ‘ a lub obsesja Calvina Kleina są twoimi ulubionymi zapachami, nadszedł czas, aby przestać patrzeć na Miami Vice w poszukiwaniu przewodnika po stylu i zaktualizować swoją kolekcję wody kolońskiej. Nie myśl, że jesteś z haka, bo pachniesz jak z Lat 90-tych zamiast 80-tych. Beverly Hills, 90210 czas odświeżyć wodę kolońską. Acqua Di Gio Giorgio Armani to świetny zapach z 1996 roku i stanowi świetny dodatek do każdej kolekcji kolońskiej, ale jeśli polegasz na takich zapachach, nadszedł czas, aby ulepszyć swoją kolekcję. Spróbuj nowego Acqua Di Gio Profumo.
95,00 zł Nordstrom.com

Złe Wspomnienia
Nasz zmysł węchu jest najpotężniejszym zmysłem. Jest tak potężny, że można wyczuć coś dzisiaj, co wywoła wspomnienia z dzieciństwa. Jeśli więc woda kolońska, którą nosisz, jest powiązana ze wspomnieniami twojego byłego, zdecydowanie powinieneś zastąpić ją czymś nowym. Niewiele rzeczy może zaszkodzić twojemu postępowi jako mężczyźnie bardziej niż trzymanie się wspomnień z przeszłości. Zwłaszcza złe wspomnienia.

Nie robisz dobrego wrażenia.
Jeśli nie ubiegasz się o pracę na plaży, nie powinieneś iść na rozmowę w spodenkach i klapkach. To samo dotyczy zapachu, który nosisz. Jeśli twoja woda kolońska clubbing jest taka sama jak woda kolońska w biurze, nadszedł czas, aby zaktualizować swoją kolekcję wody kolońskiej. Zapach, który nosisz, wpłynie na wrażenie, jakie inni mają o Tobie na poziomie psychologicznym. Innymi słowy, ta potężna woda kolońska, którą nosisz w klubie, aby przyciągnąć kobiety, sprawi, że będziesz wyglądał na nieznośną osobę w miejscu pracy.

Może już brakuje Ci starej wody kolońskiej, ale nie martw się. Gdyby życie pozostawało w stagnacji, nigdy byśmy się nie nauczyli, nigdy byśmy się nie rozwijali i nigdy nie mielibyśmy okazji wieść niezwykłego życia. Zaktualizuj swoją kolekcję wody kolońskiej już teraz i obserwuj, jak otwierają się drzwi do tego niezwykłego życia.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts