AskMen wybiera: Barret ‘ s Buys na Sierpień 2019

pendelton ręcznik igloo cooler sun Bum Krem przeciwsłoneczny hari mari klapki orelebar brown torba Warby parker okulary przeciwsłoneczne

AskMen wybiera: Barret ‘ s Buys na Sierpień 2019

7 letnich przedmiotów ręcznie wybieranych na Sierpień przez naszego redaktora ds. stylu i pielęgnacji

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Styl i pielęgnacja to dla nas ważna sprawa w AskMen. Możesz przyjść do naszych niesamowitych treści seksualnych i randkowych, ale są szanse, im bardziej wyglądasz dobrze, tym bardziej czujesz się dobrze, a kiedy czujesz się dobrze, będziesz umieszczać o wiele więcej tego seksu i randkowych porad do dobrego wykorzystania — prawda?

Powiązane: AskMen wybiera: Barret ‘ s Buys na Lipiec 2019

Jako edytor stylu i pielęgnacji AskMen każdego dnia ciężko pracuję, aby znaleźć najlepsze marki i produkty, które sprawią, że Twoje życie będzie wyglądać i czuć się lepiej. Dlatego uruchomiłem tę comiesięczną listę rzeczy, które uważam za najlepsze przedmioty do wypróbowania. Co miesiąc możesz kupować moją osobiście wyselekcjonowaną listę produktów, które gwarantują Ci Seks … cóż, to kłamstwo, ale wiesz, co mam na myśli. Rzućmy okiem:

Birdwell Limitowana Edycja Spodenek Sunset

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/birdwell2031120limited-edition20sunset20board20shorts.html

Ok słuchajcie, jestem za tymi facetami, którzy noszą małe kostiumy kąpielowe-więcej mocy dla was. Jednak nie jestem jednym z nich. Nigdy nie byłem i nigdy nie będę. Wymagam trochę więcej pokrycia zarówno ze względu na skromność, jak i chęć trzymania słońca z daleka (nie brązuję, palę. Plus, jako ktoś, kto miał raka skóry przeraża w przeszłości, wolę nie chodzić wokół podejmowania ryzyka.)

Ta deska krótka od Birdwell nie daje mi pełnego pokrycia burkini, ponieważ lubię uzyskać przynajmniej trochę witaminy D, gdy jestem nad wodą, ale jest wygodna, stylowa i wystarczy retro, aby skierować moje wnętrze Frankie Avalon bez wchodzenia w Terytorium Speedo — zostawię ten wygląd pułapkom pragnienia na Instagramie.

109 zł przy Birdwell.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/warby20parker20edgemont20sunglasses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/warby20parker20edgemont20sunglasses.html

Do tej pory wszyscy wiemy, co Warby Parker jest po prostu niesamowite. Niedrogie ramki, które dobrze wyglądają, trzymają się i dobrze wykonują swoją pracę. Wybrałem tę parę do moich słonecznych sierpniowych przygód ze względu na ich nieco ponadgabarytowe ramy i super stylowy profil. Ta konkretna para jest częścią nowej kolekcji kapsułowej artysty Geoffa McFetridge ‘ a wraz z trzema innymi. Jeśli to nie jest twoja prędkość, Marka właśnie porzuciła swoją podstawową jesienną kolekcję, partnerstwo z nowojorską biblioteką publiczną, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

95 zł przy WarbyParker.com

Klapki Hari Mari Dunes II

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hari20mari20dunes20ii20flip20flops20in20yellow.html

Mam wrażenie, że Hari Mari to marka, która nadal czuje się jak ukryty klejnot wśród wszystkich głośnych letnich opcji obuwia. Dlaczego tak jest, Nie wiem, ponieważ ma jedne z najlepszych stylów dla facetów takich jak ja, którzy chcą klasycznych, ale wygodnych, prostych, ale stylowych klapek przez kilka dni w roku, w rzeczywistości je noszę (jestem w zasadzie nigdy nie nagim aż po palce u stóp).

Hari Mari wie, gdzie leżą jego mocne strony i nie stara się być czymś, czym nie jest. prawdopodobnie dlatego tak długo zajęło mu przejście do obuwia poza klapami. Nowe Buty i sneakersy Hari Mari to stylowe elementy, które przenoszą misję marki od plaży po góry.

$50 w HariMari.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/orelbar20brown20oversized20canvas20tote20bag.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/orelbar20brown20oversized20canvas20tote20bag.html

Wiem, że nie tylko ja potrzebuję dużej, dużej, naprawdę dużej torby plażowej. Jeśli nie z innego powodu niż dopasowanie tego ręcznika dla dwojga, nie mogę bez niego żyć. Ta ponadgabarytowa torba plażowa od Orelbar Brown wykonuje swoją pracę i wygląda świetnie, gdy to robi. Czy to drogie? Tak. Ale marka pokazała poprzez dbałość o szczegóły i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, że metka cenowa jest dołączona nie bez powodu. Ponadto nie jest łatwo znaleźć przyzwoicie wyglądającą autentyczną torbę plażową,która może podwoić się na weekend. Zaufaj mi, widziałem ich wszystkich.

295 zł przy OrelbarBrown.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/pendleton20fire20legend20towel20for20two.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/pendleton20fire20legend20towel20for20two.html

Ręcznik dla dwojga ma jeszcze większy sens, gdy jest używany przez jednego. Pozwól, że wyjaśnię … przyzwyczaiłem się do prześcieradeł o dużych rozmiarach, tracąc tym samym zainteresowanie ręcznikiem o standardowych rozmiarach. Ten sam sentyment przeniósł się do mojego rekreacyjnego czasu na ręcznik, a ręcznik wystarczająco duży dla dwojga jest dla mnie odpowiedni.

Dodaj do tego Nylonowy pasek do przenoszenia i wyjątkowo Pendleton design, który wyróżnia się wśród ręczników prezentowych z zakupem-i tych najlepiej sprzedających się odważnych pasków, które są dziesięciocentowe-i masz to, co może być najlepszym ręcznikiem plażowym wszechczasów. Rozumiem, to trochę ekstra, ale to naprawdę cholernie dobry ręcznik plażowy.

89,50 zł Pendleton.com

Chłodnica Igloo Recool

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/igloo20recool20biodegradable20cooler.html

Mieszkam w mieszkaniu, gdzie każdy metr kwadratowy kosztuje premię. Gdybym miał garaż lub jedną z tych rzeczy, które mieszkańcy domu nazywają piwnicą, mógłbym zdecydować się na dłużej trwającą chłodnicę Igloo, ale niestety potrzebuję czegoś, czego mogę się pozbyć, gdy skończą się letnie piątki. Problem w tym, że jednorazowe chłodnice styropianowe-najtańsze i najłatwiejsze do nabycia-są notorycznie szkodliwe dla środowiska.

Cięcie do niesamowitej, wielokrotnego użytku, biodegradowalnej nowej chłodnicy Recool firmy Igloo. Kiedy o tym po raz pierwszy przeczytałem, naprawdę się nad tym zastanowiłem. Byłem tak podekscytowany, aby dać mu szansę i nie rozczarował. Podobnie jak ruch środowiskowy, może to zająć trochę czasu, jeśli jesteś naprawdę uzależniony od klasycznej chłodziarki piankowej, ale po jednym użyciu był łatwy w użyciu i ponownie użyty i ponownie użyty. Idealnie pasuje do metalowych słomek S ‘ Well, które wybrałem w czerwcu na wycieczkę na plażę, która nie pozostawia nic, co mogłoby zaszkodzić środowisku. Wypiję za to!

$9.95 at REI.com

Sun Bum SPF 70 Spray i Baby Bum SPF 50 Face Stick

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/sun20bum20baby20bum20reef20safe20sunscreen20spf207020spray20and20stick20spf2050.html

Mówiąc o tym, że nie zostawiasz niczego za sobą, krem do opalania z rafą to kolejna pozycja, o której jestem szczególnie wybredny. Dawno minęły czasy używania olejku do opalania, aby brązowić moją skórę na złoty odcień, możliwy tylko z godzin na słońcu. Jestem facetem, który szuka wolnego od okrucieństwa, wegańskiego, najwyższego SPF, który mogę znaleźć do noszenia na co dzień, który nie sprawi, że będę bielszy, ale utrzyma szkody słoneczne na dystans.

Znalazłem. Sun Bum ‘ s SPF 70 original sunscreen spray to nie zawierający oksybenzonu Spray na bazie substancji chemicznych, który łatwo się rozprowadza i dobrze kryje. Dla moich bardziej wrażliwych obszarów, które wymagają dodatkowej uwagi w dzień na plaży (mój nos, policzki i podbródek) jestem o nowej kolekcji Baby Bum. 100% formuła na bazie minerałów, która jest bezpieczna dla najbardziej wrażliwych obszarów-wiesz, jak dzieci — która jest super łatwa do ponownego stosowania tak często, jak ktoś, kto wolałby być pod parasolem przez cały dzień.

Od 9,99 zł w Amazon.com

Próbowałeś już czegoś takiego? Szukasz więcej informacji na temat tych lub innych produktów? Sprawdzaj co miesiąc Moje ulubione, Czytaj dalej wszystkie nasze treści na AskMen i pytaj nas o cokolwiek na naszym forum guyQ. Facebook i Instagram, a także Twitter i Facebook, aby poinformować nas o swoich ulubionych produktach. Lub napisz do nas bezpośrednio na adres [email protected] z “AskMen wybiera” w temacie.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze męskie letnie mody do noszenia do pracy
  • Top 10 Letnich Wskazówek Dotyczących Mody
  • Twoja letnia szafa w 11 sztuk

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Torby kurierskie Walmart Plus na wyciągnięcie ręki.
Read More

Teraz: Walmart Plus

Teraz: Walmart Plus Nowy program członkowski Walmart może rywalizować z Amazon Prime Ashley Keegan 2 października 2020 Podziel … Czytaj więcej.