Boyfriend Mistakes you Don ‘t understand You’ re Making

Boyfriend Mistakes you Don ‘t understand You’ re Making

Pięć typowych błędów chłopaka, których nie zdajesz sobie sprawy, że popełniasz

Związki to skomplikowane bestie. Każda z nich jest unikalna dla dwojga ludzi w ich konkretnej parze, suma wszystkich chwil, które spędzili razem, lekcji życia, których nauczyli się po drodze, sekretnych myśli, które każda wytwarza w drugiej.

Ale relacje również mają tendencję do podążania za pewnymi wzorcami.

Gdyby tego nie zrobili, większość komedii stand-up, jaką znamy, byłaby natychmiast przestarzała. A po drugie, porady dotyczące związków byłyby prawie niemożliwe.

Na szczęście dla naszych celów, tak nie jest. Niestety, wzór omawiany w tym artykule jest taki, że faceci często nie zdają sobie sprawy, że uczestniczą w swoich związkach.

Tak, twoje prawdziwe martwe punkty to rzeczy, których nie wiesz, a których nie wiesz. Jeśli wiesz, że czegoś nie wiesz, możesz nad tym popracować i zrobić postępy, jak każda próba rozwiązywania problemów. Ale jeśli nie wiesz, że czegoś nie wiesz, będziesz po prostu błąkał się, błogim ignorantem, dopóki nie będzie za późno.

Jeśli masz szczęście, zbyt późnym momentem będzie ciężka rozmowa lub długa, ciągła walka, a nie pełne rozstanie. Ale tak na wszelki wypadek, lepiej Czytaj dalej, aby pokryć swoje podstawy.

1. Mikrocheating

Jest druga w nocy, a ty lubisz selfie swojej byłej sprzed trzech miesięcy. Bezwstydnie flirtujesz ze współpracownikiem, któremu jeszcze nie powiedziałeś, że jesteś zajęty. Jeden z twoich znajomych wysyła Ci nagie zdjęcie, a Ty odpowiadasz Emoji z oczami serca. Co się dzieje? To mikrocheating! To zachowanie, w którym wielokrotnie angażujesz się w małe akty popychania obwiedni i łamania granic, które nie są technicznie oszustwem, ale są wyraźnie wykonywane w duchu oszukiwania.

Powiązane: Gigantyczny AskMen Przewodnik Po Slangu Randkowym Online

Jak To Naprawić: Przede wszystkim powinieneś szczerze porozmawiać ze swoim partnerem (wcześniej niż później) o tym, co uważają za OK, a co nie. pewien stopień flirtu poza związkiem jest normalny i zdrowy dla większości ludzi, ale jeśli robisz to dużo bez wiedzy lub zgody partnera, to jest problem. Jeśli jesteś gotów skonfrontować się z rzeczywistością, że twoje zachowanie jest szkodliwe, nawet jeśli nie musi jeszcze nikogo skrzywdzić, powinieneś być w stanie wyciąć to poprzez szczerą rozmowę i uczciwą samoocenę i ustalanie granic.

2. Niewłaściwe użycie słowa “L”

“Kocham cię” to dziwne zdanie. To tylko trzy małe słowa, trzy sylaby, osiem liter. Ale zawiera ogromną moc. Biorąc to pod uwagę, najlepiej nie być ostrożnym w tym, jak go używamy, ani nie używać go frywolnie, ani ukrywać go i udawać, że nie można tego powiedzieć. “Kocham cię” to nie tylko wyraz uczuć, to także obietnica. To, co jest szczególne w miłości romantycznej, to nie tylko jej intensywność, to także jej trwały charakter i wyjątkowość. “Kocham Cię” oznacza ” będę tu w przyszłym miesiącu, trzymając twoje włosy z powrotem, podczas gdy ty wymiotujesz po zatruciu pokarmowym.””Kocham Cię” oznacza ” jesteś tym, którego wybieram, a Twój najlepszy przyjaciel ani trochę mnie nie kusi.”

Jak To Naprawić: Nie mów “kocham cię” za wcześnie! Jeśli masz silne uczucia do kogoś, z kim nawet nie umawiasz się jeszcze, to się nazywa zauroczenie. Trudno jest rozpoznać różnicę, więc z reguły nie mów tego, chyba że jesteś w związku. Jeśli jesteś randki, okoliczności będą się różnić od pary do pary, ale dobrą zasadą jest, aby dać związek kilka miesięcy przed tym, mówiąc, a następnie powiedzieć to dość regularnie później. “I really like you, a lot” to świetne miejsce, w międzyczasie.

3. Nie Wykonuje Pracy Emocjonalnej

Możesz nie wiedzieć, co oznacza wyrażenie “praca emocjonalna”, ale na pewno występuje w twoim związku, a jeśli spotykasz się z kobietą, jest prawdopodobne, że robi więcej tego. Mówiąc najprościej, praca emocjonalna polega na upewnieniu się, że ludzie, na których Ci zależy, czują się szczęśliwi, bezpieczni i dbają o siebie poprzez Twoje słowa i działania, a większość facetów nie jest nauczona, jak to zrobić, dorastając, więc jeśli nie jesteś w tym wybitny, niekoniecznie jest to twoja wina.

Jak To Naprawić: Po pierwsze, przeczytaj trochę na temat pracy emocjonalnej. W zależności od znajomości twojego partnera z koncepcją, mogą być świadomi tego terminu, czy nie, ale gdy jedna osoba wkłada mniej emocjonalnej pracy, druga osoba zwykle może to poczuć. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli nie masz mnóstwa doświadczenia z pracą emocjonalną, nie ma gdzie pójść, ale w górę! Zacznij pracować ciężej, pytając swojego partnera, jak sobie radzi i troskliwie o swoje pragnienia i potrzeby, i obserwuj, co się dzieje.

4. Unikanie Przyjaciół I Rodziny

Relacje mogą być czasami szczelne – jak Komnata, w której jest miejsce tylko dla dwóch osób. Szalejesz za nimi, oni szaleją za tobą, a wszystko, co chcesz zrobić, to [uprawiać seks/chodzić na randki/pooglądać telewizję/budować poduszki/itp.] Ale prawda jest taka, że spędzanie czasu w grupach ludzi, które nie są tylko we dwoje jest zdrowe i ważne dla relacji wypracować w dłuższej perspektywie. Nie tylko to, ale spotkanie z najbliższymi ludźmi partnera da im kontekst do zrozumienia Ciebie i Twoich motywacji, jeśli kiedykolwiek przechodzicie przez trudny okres.

Jak To Naprawić: Gdy związek ‘ s przeszłości pierwszych kilku tygodni i nadal idzie dobrze, należy umieścić w pracy nie tylko spotkać i dogadać się z przyjaciółmi i rodziną partnera, ale wprowadzenie ich do własnych. Zorganizuj spotkanie, idź na podwójne randki, zrób kolację z rodzicami — podchodź do związku, który masz, jako coś do pokazania,a nie coś, co można ukryć. Taka postawa pozwoli Twojemu partnerowi wiedzieć, że zależy ci na nich jako na całej osobie, a nie tylko na to, jak sprawiają, że czujesz się jeden na jednego.

5. Mylenie “Emocjonalnego” Z “Szalonym”

Większość facetów albo to powiedziała, albo słyszała o kobiecie: “ona jest szalona, Stary.”To rodzaj męskiego skrótu od jednego faceta do drugiego, który komunikuje, że jest kłopotliwa, stresująca, niezdolna do bycia wyluzowaną, nadmiernie emocjonalną. To właśnie ta ostatnia jest tutaj szczególnie interesująca, ponieważ przez większość czasu “ona jest szalona, Stary” oznacza tylko to: “ona ma emocje związane z rzeczami, których nie Rozumiem i nie lubię.”

Jak To Naprawić: Jeśli złapiesz swoją partnerkę reagującą silnie na coś (szczególnie jeśli jest to coś, co zrobiłeś) i Twoim instynktem jest myślenie: “ona jest szalona”, warto zbadać, czy to, czym naprawdę jest, przeżywa ważne, normalne i zdrowe emocje związane z czymś, czego nie do końca rozumiesz. Zamiast nazywać ją wariatką, zapytaj o co chodzi. Mężczyźni uczą się ukrywać swoje emocje i tak naprawdę nie mówią o nich, ale to straszne podejście do zdrowych relacji. Bądź prawdziwy o problem z nią i może zacząć rozumieć problem mimo wszystko.

Możesz Też Kopać:

  • 5 Rzeczy, Które Wielu Facetów Myli Się O Miłości
  • Jak być lepszym mężem
  • Co Oznacza Bycie “Emocjonalnie Niedostępnym”
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts