Kiedy Powinienem Poprosić O Randkę Online?

Kobieta siedząca na krześle z nogami w telefonie.

Kiedy Powinienem Poprosić O Randkę Online?

Oto, jak długo powinieneś czekać, zanim się z nią umówisz

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Czatowałem z tą dziewczyną w Internecie, jest naprawdę ekscytująca. She gets my jokes (girls nigdy get my jokes) i mnie też rozśmiesza. Minął tydzień od naszego pierwszego spotkania, a od tego czasu rozmawialiśmy 3-4 razy. Wiem, że teraz trzeba się z nią umówić, ale jestem trochę zdenerwowany. Boję się, że powie, że nie widzi mnie w ten sposób, albo po prostu mnie upija, więc ciągle tego unikam. Czy istnieje zasada o tym, jak długo należy czekać, zanim poprosisz kogoś poznanego online na randkę? Nawet zmyśloną, która przekonałaby mnie do pociągnięcia za spust, zamiast unikać tego za każdym razem, gdy rozmawiamy tak, jak ja to robię?

– Nerwowy Wrak

Odpowiedź

Hi Nervous Wreck,

Kiedy powinieneś poprosić swojego zauroczonego? Jak najszybciej. Taki jest ogólny pomysł. Zdobądź ten numer, skorzystaj z Internetu, wejdź do baru z winem, zamknij tę Umowę. Przełknij swój głupi strach i po prostu to zrób. Dokładniej: zrób to jak najszybciej bez wydaje się przerażające. Nie martw się-pomimo tego, że jest to jeden z głównych problemów, z którymi borykają się ludzie, gdy korzystają z witryn randkowych online, w rzeczywistości nie jest to takie trudne.

Ostatecznie, im szybciej skończysz z jej telefonem i w jej prawdziwym życiu, tym lepiej. Dzieje się tak dlatego, że jeśli jest dość atrakcyjną osobą, jej profil randkowy jest absolutnie nasycony kolesi, z których wszyscy bezlitośnie dają jej komplementy o tym, jak jej włosy płyną jak majestatyczny jednorożec lub cokolwiek innego. Oczywiście nie są tak czarujący i przystojni jak ty, ale nie będzie tego pewna, dopóki nie będziesz spędzał czasu w prawdziwym życiu. Nie chcesz przepychać jej uwagi w Internecie, chcesz kultywować prawdziwe połączenie.

Co więcej, odważne zapraszanie kogoś na randkę pokazuje prawdziwą pewność siebie, podczas gdy czatowanie tygodniami bez wykonywania ruchu sugeruje, że jesteś mięczakiem, małym strachem o wątrobie lilii, który nie może podjąć ryzyka na nic. Co jest strasznie nieatrakcyjne. Musisz jej pokazać, że masz parę jąder. (Metaforycznie. Nie zdejmuj spodni. Wysyłaj zdjęcia swoich śmieci tylko wtedy, gdy są wyraźnie i wyraźnie zamówione.)

Jedyną sztuczką jest część “bez wyglądania na przerażającego”. Jeśli zapytasz ją zbyt wcześnie, ryzykujesz, że będziesz zdesperowany-jak nie możesz wytrzymać kolejnej godziny bez możliwości dotknięcia kobiety-lub jak nie możesz włożyć żadnego wysiłku, aby ją Uwodzić. Jest to również nieatrakcyjne jak cholera, w inny sposób. Jeśli zejdziesz, jakbyś był głodny uwagi, będzie się zastanawiać dlaczego. Jest bardzo mało dobrych odpowiedzi na to pytanie.

Więc to równowaga. Niestety nie mogę podać dokładnego numeru tutaj – chociaż wiem wszystko o randkach i moja rada jest zawsze bezbłędna, nie jestem medium. Nie mogę powiedzieć, ” powinieneś zaprosić ją na randkę, kiedy wpisuje dokładnie 972 znaki i trzy emotikony,a wtedy natychmiast zaliczysz.”Musisz użyć swojego wielkiego mózgu i zwrócić na to uwagę.

Musisz szukać oznak, że na Ciebie leci. Że traktuje cię bardziej niż innego faceta. A potem musisz się z nią umówić, jak tylko będziesz miał jakiś znak zainteresowania. Na szczęście jest wiele znaków i nie są szczególnie trudne do zauważenia.

Najbardziej wymownym znakiem jest to, że wykazuje wrażliwość-że mówi ci naprawdę ważne rzeczy o swoim życiu. Może zwierza ci się, że obawia się, że straci pracę w banku, bo pomyliła kilka milionów dolarów w sztabkach złota. Albo, że jedzenie rzadkiego steka przypomina jej piękne lata dzieciństwa, kiedy mieszkała na ranczu na Alasce. Albo, że nie wie, co do cholery chce zrobić ze swoim życiem i martwi się, że zostanie jej mamą.

O ile nie jest zbyt surowa, nie przyznaje się każdemu kolesiowi. Powiedzenie ci tych rzeczy oznacza, że ci ufa. A jeśli ufa ci na tyle, by zdradzić Ci swoje sekrety, prawdopodobnie ufa ci na tyle, by dać ci o wiele więcej.

Innym dobrym jest to, że dużo się śmieje. Śmieszne jest absolutnie nieocenione. Jeśli masz “jesteś taki zabawny “od kogoś na stronie randkowej lub aplikacji online, co to prawie zawsze oznacza” zaproś mnie natychmiast, jesteś tak orzeźwiający w porównaniu do wszystkich bez humoru idiotów, którzy stale podrywają mnie.”Przekroczyłeś rolę przypadkowego kolesia z OKCupid i potencjalnego prześladowcy.”Gratulacje.

To nie wszystko. Idź na to, jeśli wydaje się, że masz ze sobą wiele wspólnego, na przykład, jeśli oboje poetycko opowiadacie o swoich ulubionych postaciach, które zostały brutalnie dźgnięte na Gra o Tron. Wspólna płaszczyzna oznacza wiele w randkach online — to duża ulga wpaść na kogoś, kto rzeczywiście dostaje to, co dzieje się w mózgu, a nie tylko to, co może się dzieje w spodniach. Przy okazji, to znaczy, że powinieneś naprawdę starać się dowiedzieć, czym jest zainteresowana, i przynajmniej zrobić bardzo przekonujące wrażenie na kimś, kto jest tym zainteresowany.

Ostatni. Jeśli daje Ci komplementy, to bardzo dobry znak. Podczas gdy mężczyźni dają komplementy, takie jak Laski cukierkowe na Boże Narodzenie, kobiety nie dają komplementów lekko, ponieważ wiedzą, że faceci, przyznajmy, są frajerami dla pochlebstw. Jeśli ona mówi, że Twoje życie brzmi naprawdę fajnie, lub że masz gorące ciało, nie wahaj się, zapytaj natychmiast. Ona daje Ci Start wszystkich systemów.

Więc jak to właściwie robisz? To proste. Nie bądź taki kwiecisty, nie myśl o tym za dużo. Z powrotem w moich dniach randki online-które były dość udane-wolałem umieścić go jako oświadczenie, a nie pytanie, jak ” Chodźmy na randkę. Masz wolny czwartek?”To wydaje się asertywne i nie-B. S., ale także daje jej out, jeśli chce to wziąć, więc to nie jest przerażające. Pamiętaj, że jeśli mówi, że jest zajęta, ale nie mówi ci, kiedy nie jest zajęta — jeśli nie oferuje alternatywnej randki — że masz pecha, przynajmniej na razie. Przepraszam.

Moja ostatnia rada? Musisz być realistą, kiedy czytasz te znaki. Jeśli jesteś samotny, łatwo wpaść w pułapkę, w której myślisz, że każda kobieta, która nie od razu przegoniła Cię kijem baseballowym, jest tobą zainteresowana. Pamiętaj, że niekoniecznie wzbudziłeś jej zainteresowanie tylko dlatego, że odpowiada na Twoje wiadomości. Poświęć trochę czasu, aby położyć trochę uroku, zanim wykonasz swój ruch. Więc zrób to.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Zrozumienie Wędrownego Oka

Zrozumienie Wędrownego Oka Czy Posiadanie Błądzącego Oka Naprawdę Jest Takie Złe? Przyjrzymy Się Bliżej Randkowy Nerd 18 września…