Co Jej Profil Randkowy Online Mówi O Niej

Co Jej Profil Randkowy Online Mówi O Niej

Co Jej Profil Online Dating Potajemnie Mówi O Niej

Randki Online ma swoje oczywiste zalety i pułapki. Z jednej strony, lądowanie Data jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki aplikacji randkowych, które łączą cię z potencjalnych zainteresowań miłosnych w najbliższej okolicy-bez konieczności wykonywania pracy nóg spotkania kogoś w barze, strzelając pieniądze kupić dziewczynie drinka lub nawet umieścić na spodnie i faktycznie opuścić dom. Jeśli chodzi o minusy, Próbowanie szczęścia w aplikacjach randkowych online może wyglądać tak, jak w przypadku Forresta Gumpa: “nigdy nie wiesz, co otrzymasz.”

Więc, jak można dowiedzieć się, co dziewczyna jest naprawdę jak z jej profilu randki online? Poprosiliśmy kilku ekspertów (i niektóre prawdziwe kobiety, które korzystają z randek online), aby podzielić się tym, co różne typy profili mogą powiedzieć o kobiecie. Oto jak czytać między wierszami.

Fanatyk Podróży

Jeśli natkniesz się na profil pełen zdjęć z podróży, cytatów o wanderlust i tym podobnych, ekspert relacji Robert Weiss mówi, że może to być dobre dopasowanie, Jeśli czujesz to samo o odkrywaniu nowych rzeczy. “Jeśli jesteś facetem, który lubi podróże i przygody, ta kobieta może być dla Ciebie dobrym wyborem”, mówi. “Nie będzie chciała siedzieć na kanapie w niedzielne popołudnie i oglądać futbol.”Ale Eric Resnick, główny trener randek w ProfileHelper.com ostrzega, że może to również oznaczać, że jest mniej zorientowana na zaangażowanie. “Mówiąc o młodszych kobietach, zwykle widzisz kobiety, które cenią doświadczenia ponad zarobki”, mówi. “Są wolnymi duchami i nie zawsze szukają oddanego związku.”Pomoże Ci zdecydować, czy pasuje do tego, czego szukasz.

Co Mówią Prawdziwe Kobiety: “Szukam faceta, który nadąży za mną” – mówi Sarah, 26 lat. “Ostatni związek, w którym byłam, był z facetem, który był bardziej domowy. Przez te trzy lata byliśmy razem na tych samych wakacjach… do miasteczka na plaży oddalonego o godzinę drogi od miejsca, w którym mieszkamy. Mój profil mówi, że potrzebuję faceta, który chce zobaczyć i spróbować wszystkiego, tak jak ja.”

Ten, Który Kocha Się Śmiać

Widząc cytat “live, laugh love” lub że “kocha się śmiać” na profilu może oznaczać tylko to — ale jeśli to wszystko, co ma do powiedzenia, Weiss mówi, aby postępować ostrożnie. “Ludzie, którzy czują potrzebę powiedzenia ci, jak bardzo są zabawni (lub mili, lub duchowi, lub pokorni), nie zawsze spełniają tę obietnicę”, mówi. “Więc ta kobieta może być naprawdę zabawna do spędzenia czasu z. Albo nie. Jeśli ma dużo swoich zdjęć z przyjaciółmi i rodziną, a wszyscy się w nich uśmiechają, to pewnie jest świetna.”Jednak może być też kilka czerwonych flag, które sugerują, że nie jest tak optymistyczna,jak mówi.

Co Mówią Prawdziwe Kobiety: “Ogólnie jestem szczęśliwą osobą i chcę, aby mój profil to odzwierciedlał”, mówi Susan, 30. “Nie traktuję życia zbyt poważnie i zawsze znajduję radość w tym, co robię, a właściwym facetem dla mnie byłby ktoś, kto docenia to i robi to samo.”

Fanatyk Fitness

Jeśli opisuje siebie jako “aktywną”, a większość jej zdjęć wiąże się z jakimś rodzajem sportu lub treningu, Resnick mówi, że przekazuje bardzo jasny komunikat, kogo stara się przyciągnąć. “Grubasy nie muszą się zgłaszać”, mówi. “To taka prosta wersja, ale ludzie, którzy poważnie traktują swoją kondycję i aktywność, są napędzani i szukają kogoś, kto ogólnie Pasuje do ich stylu życia lub pomaga przejść do następnego poziomu. Jeśli myślisz, że możesz nadążyć za tymi kobietami, ponieważ “nie masz nic przeciwko pójściu na wycieczkę raz na jakiś czas”, oszukujesz siebie.”

Temat: najlepsze serwisy randkowe na spotkanie z innymi fanatykami Fitness

Co Mówią Prawdziwe Kobiety: “Ciężko pracuję nad swoim ciałem” – mówi Christie, 27 lat. “Chociaż nie potrzebuję faceta, z którym się spotykam, aby w każdy weekend biegać na 10 mil, zaczynam mieć pretensje do partnera, który był totalnym kanapowym ziemniakiem i nigdy nie chciał robić niczego aktywnego, dlatego upewniam się, że jestem szczery w kwestii sposobu, w jaki żyję.”

Ten, który jest Hetero

Niezależnie od tego, czy daje światu znać, że źli ludzie nie muszą się ubiegać, czy też Zawiera swój profil wzrostu i profil na Instagramie w celach informacyjnych, Weiss mówi, że zbyt szczery profil jest zazwyczaj dobrym znakiem. “To nie jest bzdurna dziewczyna i dobrze dla niej”, mówi Weiss. “Wie, czego chce i wolałaby, aby pozerzy nie marnowali jej czasu. Jeśli podoba Ci się jej wygląd i klimat, zdecydowanie powinieneś dać jej znać i nie owijaj w bawełnę o tym fakcie.”Jednak, jeśli profil jest zbyt “na twarzy”, może używać tej prostej postawy jako mechanizmu obronnego. “To jest przypadek kogoś, kto nosi swój bagaż na rękawie” – mówi Resnick. Mówi, że mogą zbliżać się do całego procesu randkowego “z pozycji bardzo defensywnej”, a jeśli szukasz niskiego dramatu przypadkowego związku, ten typ osoby może nie być dla Ciebie odpowiedni.

Co Mówią Prawdziwe Kobiety: “Przede wszystkim podnoszę swój wzrost”, mówi Julie, 27 lat. “Mężczyźni mogą być tak wrażliwi na randki z wysoką kobietą, więc lubię o tym od razu mówić. Linkuję też do mojego Instagramu, ponieważ ostatnią rzeczą, jaką chcę, aby koleś kiedykolwiek powiedział, jest to, że został przeze mnie oszukany. Pełna przejrzystość, bracie.”

Ten, który jest wredny jak diabli

Jest sarkastyczna i nieco wredna… i jesteś zaintrygowany. Ale według Resnicka, to prawdopodobnie nie jest ktoś, z kim chcesz się spotkać. “Jeśli są w jednym miejscu, w którym powinni aktywnie starać się przyciągnąć uwagę, możesz tylko sobie wyobrazić, jak będą osobiście” – mówi. “Nie mówię, że profil powinien starać się zadowolić wszystkich, powinien próbować odpychać ludzi, którzy nie są do siebie podobni, ale taki język jest po prostu toksyczny.”Jeśli oboje jesteście snarky, to może być dopasowanie Wykonane w niebie, ale jeśli jesteś

Co Mówią Prawdziwe Kobiety: “Jestem kim jestem i nie zamierzam umieszczać tego na swoim profilu” – mówi Jessica, 24. “Faceci, którzy łatwo zranią swoje uczucia, i tak nie będą do mnie pasować, więc myślę, że mój profil nadaje ton temu, jakim jestem typem osoby.”

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts