Co Twoja Broda Mówi O Tobie

Co Twoja Broda Mówi O Tobie

Co Twój Zarost Na Twarzy Mówi O Tobie? Ekspert Od Brody Waży

Podczas I wojny światowej żołnierze byli zobowiązani rozporządzeniem do golenia, biorąc pod uwagę fakt, że maska przeciwgazowa nie trzymałaby się wystarczająco mocno twarzy, gdyby na drodze stała broda. Po powrocie do domu żołnierze byli Ogoleni. Kiedy wybuchła II wojna światowa, jedynym modnym zarostem na twarzy były wąsy ze szczoteczką do zębów.
 
Na przełomie XXI wieku pełne brody kojarzyły się z ludźmi, z którymi nie spotykamy się na co dzień, takimi jak rowerzyści i Górale. Jednak w połowie 2000 roku pełna broda ponownie stała się modna.
 
Mieszkam na Brooklynie w Nowym Jorku. Biorąc wszystko pod uwagę, musi to być jedna ze stolic dziwnych i / lub ekstrawaganckich fryzur na świecie. Jeśli jest tam miejsce z większą ilością drwali, to jeszcze go nie znalazłem. Zarost na twarzy jest obecnie w modzie. Od brody drwala po woskowane i przesadne wąsy z końcówkami curlingowymi, doszliśmy do tego, że wiele stylów było normalnych, cóż, może nie zszokowanych, ale przynajmniej zaskoczonych 5-10 lat temu. Ludzie uczą się nawet, jak odpowiednio oczyścić swój zarost, kształtując brody do geometrii głowy.
 
Biorąc to pod uwagę, wszystkie trendy w pewnym momencie MUSZĄ zanikać. Kiedy dokonujemy stylistycznego wyboru zarostem na twarzy, wykazujemy aspekty naszej osobowości. Wybieramy akcentowanie jakiejś części siebie nad inną. Mając to na uwadze, rozmawiałem ze znanym ekspertem od brody (tak, to jest rzecz) Allanem Peterkinem, na temat wszystkiego, od tego, co twój zarost mówi o tobie, po bardziej ogólny styl i porady dotyczące samo-pielęgnacji.
 
Aby dać ci wyobrażenie, dlaczego powinieneś mu zaufać, po prostu wiedz, że Peterkin jest lekarzem z Toronto, autorem i profesorem uniwersyteckim, który opublikował 14 książek, w tym Brodaty dżentelmen. poradnik stylu golenia twarzy oraz Tysiąc Brody, czyli Kulturowa Historia zarostu.  Konsultował się również z gigantami branży pielęgnacyjnej, takimi jak Dove Men+Care (Unilever), Braun, Philips i Wahl. Ponadto miał przyjemność sędziować Mistrzostwa Świata w Brodach i wąsach-dwukrotnie, w Las Vegas w Nevadzie i Portland w Oregonie (Październik 2014).
 
Zasadniczo, ten facet jest legalny.
 
Peterkin rozpoczął naszą rozmowę od powiedzenia mi, że rzecz o zarost dzisiaj jest to, że człowiek może składać osobiste oświadczenia z jego wyglądem. Różni się to od przeszłości, gdzie brody i inne style zarostu były dyktowane przez różne autorytety, takie jak królowie, politycy czy duchowni. Style wskazywały na twój status społeczny lub sojusze religijne. “Postmodernistyczny zarost na twarzy jest na ogół zabawny, buntowniczy i seksowny, ale nie możesz wiedzieć, co mężczyzna faktycznie zamierza/wyraża, chyba że poprosisz go o własne skojarzenia z jego futrzanym wzrostem” – powiedział.  “A inni czytają twoją twarz w oparciu o własne skojarzenia. Mogę zobaczyć Mikołaja, gdy zobaczysz Szatana!”

Temat: co o Tobie mówi Twoja fryzura? Zapytaliśmy Ekspertów
 
To, co naprawdę mnie ciekawi, to pomysł, że reprezentujemy siebie poprzez wybory dotyczące zarostów na twarzy, i zobaczenie, co dokładnie, nasze zarosty komunikują o nas. Więc do dzieła.

Wąsy

To spojrzenie, które wszyscy znamy i które wydaje się powracać w ciągu ostatnich kilku lat. Więc co tam jest napisane? “Zazwyczaj wolny duch”, powiedział mi Peterkin, ” kogo to nie obchodzi, czy czytasz jego wąsy jako podejrzane lub seksualnie niejednoznaczne (ze względu na skojarzenia swingersów/gwiazd porno/fop/gejów/bi od lat 70-tych). Oczekuje, że jego sposób działania będzie początkiem rozmowy.”

Gotowy…. Foto: @ zoerainphoto

A photo posted by @ macklemore on May 28, 2016 at 11: 59am PDT

Chinstrap

Według Peterkina ten ma pewne korzenie w przeszłości. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie będą ogólnie myśleć, że jesteś Amiszem lub Trekkie, więc jeśli chcesz takiego wyglądu, zrób to. Peterkin podkreślił jednak, że ” nie był to zwycięski wygląd większości mężczyzn, którzy nie są w tych grupach.”

Glasgow Scottland!!!!! Jesteście gotowi!!!???? #itsabouttogoDOWN #daughtryuktour2016 # glasgow #scotland #mypeople #crazyeye

Zdjęcie wysłane przez Chris Daughtry (@chrisdaughtry)na Maj 24, 2016 o 12: 40pm PDT

The scruff

“Zadbany zarost to wygląd, który najlepiej sprawdza się na prawie każdej męskiej twarzy i jest obecnie najpopularniejszym stylem wśród mężczyzn (i kobiet)” -powiedział Peterkin. Nie mogę się z tym nie zgodzić, a wcale nie dlatego, że generalnie tak jest.

🙂

Zdjęcie dodane przez Tom Hardy (@thomashardy_) w dniu Lip 10, 2013 w 11: 09AM PDT

Pełna broda

Ach tak, popularny widok na Brooklyn. Kiedyś tylko dla drwali lub ludzi z dziczy, to spojrzenie powróciło z zemstą. Według Peterkina, nasz związek z nim jest obecnie hipsterem, profesorem lub człowiekiem gór. Nie jestem pewien, czy daje Ci to konkretny klimat, który dajesz, ale jest to zdecydowanie dość popularne w tej chwili.

Hangin with @ jimmykimmel on @ jimmykimmellive for @thehuntsman press in LA!! Dobre czasy!!

Zdjęcie dodane przez Chris Hemsworth (@chrishemsworth) w kwi 14, 2016 w 9:19pm PDT

Bródka

“Był to najbardziej popularny styl, gdy ten cykl wzrostu włosów na twarzy uderzył w połowie lat 90-tych”, powiedział mi Peterkin. To ” zostało zrobione na śmierć na całym świecie w tamtych czasach, ale nadal jest popularny wśród ludzi wiejskich i wiejskich i ludzi Zachodu.”Nie zapominajmy też o Bradzie Pitcie.

❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ Zdjęcie Nikosa aliagasa? #dejošana #apmierināšana ar roku #masturbešana #rīvēšanās

A photo posted by Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial) on Jun 19, 2016 at 6: 29AM PDT

Broda na szyi

Może niektórzy z Was nie znają tego … ale to jest dokładnie to, na co wygląda. “Niezbyt dobry wygląd — trochę zbyt owłosiony dla większości” – powiedział Peterkin. “Ale brawo dla faceta, który może to unieść!”Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek spotkałem kogoś, kto mógłby, szczerze mówiąc, ale zawsze jest nadzieja!

Nie mogę się doczekać, aż sezon zacznie się ponownie!

Zdjęcie dodane przez Andrew Luck (@andrewluck_colts)w Lut 20, 2014 w 6: 54pm PST

Peterkin powiedział mi, że historycznie fryzura na twarzy była na ogół cykliczna i że obecnie jesteśmy około 20 lat w naszym obecnym modnym cyklu wzrostu brody. Myśli, że wracamy do gładko ogolonego wyglądu, który będzie bardziej popularny w ciągu najbliższych pięciu lat. Biorąc to pod uwagę, uważa, że zarost pozostanie w pobliżu, głównie dlatego, że wygląda naprawdę dobrze, jeśli jest dobrze utrzymany.
 
Była jedna rzecz, której nie mogłem zakończyć bez pytania, i to było najdziwniejsze pytanie, jakie kiedykolwiek otrzymał jako ekspert od brody. Nie rozczarował. Powiedział mi, ” czy długość i gęstość wzrostu brody faceta przewidują rozmiar penisa i / lub męskość?”Mając to na uwadze, szybko stwierdził, że odpowiedź brzmi “nie”, chociaż faceci na pewno mogą uzyskać zazdrość o brodę.
 
Jak zauważył Piotrkin W One Thousand Beards: a Cultural History of Facial Hair wczesne malowidła jaskiniowe ukazywały ludzi z epoki kamienia łupanego wyrywających zarost z muszli morskich, co oznacza, że decyzja o wzroście lub nie zapuszczaniu brody może być tak stara jak samo społeczeństwo ludzkie.  Według niego dążenie do tego gładko ogolonego spojrzenia wydaje się być kolejnym trendem na horyzoncie.
 
To powiedziawszy, w 1972 r. czcigodny Dr Herbert Mescon, który w tym czasie był profesorem i przewodniczącym Wydziału dermatologii w Boston University School Of Medicine, powiedział The Spartanburg Herald że przeciętny Joe spędzi około 3350 godzin swojego życia na goleniu, aby zachować ten gładko ogolony wygląd. Dla jasności, to odpowiednik 139 dni. Przygotuj się więc na wyrzeźbienie trochę czasu z harmonogramu, ponieważ jeśli chcesz pozostać na szczycie tego stylu, będziesz go potrzebować.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts