Czarni Przedsiębiorcy Pielęgnujący

Zbliżenie portret prawdziwego afrykańskiego mężczyzny uśmiechającego się i patrzącego w górę. Szczęśliwy samiec jest na szarym tle. Ma na sobie koszule w Kratę. Pozioma

Czarni Przedsiębiorcy Pielęgnujący

13 przedsiębiorców rewolucjonizuje branżę pielęgnacyjną

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Trzeba wysłuchać walki o równość rasową. Amplify to nasza seria poświęcona podnoszeniu czarnych głosów i marek, rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu działań.


Z dodatkami Alex Bracetti.

Męska branża pielęgnacyjna urosła do rangi handlu wartego wiele miliardów dolarów-szacuje się, że do 2022 r.będzie to 166 miliardów dolarów. Główne marki na rynku masowym, takie jak Axe i Dove, a także marki DTC, w tym Harry ‘ S I Dollar Shave Club — by wymienić tylko kilka — przyczyniły się do tego wzrostu, produkując otwarte, specyficzne dla płci produkty dla przeciętnego Joe. Jednak wspominając o fenomenalnym sukcesie biznesu, opinia publiczna nie rozpoznała wielu jego mocnych graczy — i przez to mamy na myśli szczególnie czarnych i kolorowych mężczyzn.

Powiązane: 21 najlepsze naturalne produkty do Włosów Dla Czarnych Mężczyzn

Założyciel Bevel Tristan Walker kiedyś opisał grooming pole jako “drugiej klasy doświadczenie obywatelskie” dla takich tłumów. Miał rację, ponieważ większość produktów higienicznych na rynku nie została opracowana, aby poradzić sobie z szorstkimi włosami lub rzadką fakturą skóry czarnych mężczyzn. Doprowadziłoby to do ewolucji zmian, witając Rzeszę ambitnych pionierów, którzy wprowadzili do społeczności innowacyjne produkty i usługi, które z braku lepszych warunków ukształtowały grę uwodzenia dla Afroamerykanów, i to na poziomie globalnym.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amplify20page20promotional20image.html

Więc z okazji czarnych mężczyzn (i kobiet) na całym świecie, stawiamy Was na czarnych przedsiębiorców przełamujących bariery kulturowe i wprowadzających zmiany w męskiej branży pielęgnacji już teraz.

Tristan Walker: Bevel

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez tristan walker (@tristanwalker) na Maj 31, 2020 w 12: 43pm PDT

Absolwent Stanford i Foursquare alum zauważył pustkę pielęgnacyjną w czarnej społeczności i wyostrzył swoje skupienie na tworzeniu produktu dla ” mężczyzn o szorstkich i kręconych włosach.”Wizja Walker przekształciła się w Walker & Company Brands, Inc. Szybko przerwał branżę, wprowadzając na rynek system Do Golenia ukośnego, składający się z pojedynczej maszynki do golenia z płynami i specjalnej szczotki do zwalczania guzków. Bevel jest teraz głównym nurtem nazwy znaleźć wszędzie od Amazon do Target. Firma czerpała wkład finansowy od celebrytów venture capital, w tym Johna Legendsa, Magic Johnsona i Nas, który jest również rzecznikiem najlepiej sprzedającego się trymera ukosowego marki.

Dowiedz się więcej na GetBevel.com

Michael James: Frederick Benjamin

Zobacz ten post na Instagramie

Poznaj naszego założyciela, Michaela Jamesa. Dumny Absolwent Morehouse i Clark-Atlanta, porzucił pracę korporacyjną w międzynarodowych markach konsumenckich i stworzył Fredericka Benjamina, aby zaspokoić specyficzne potrzeby pielęgnacyjne kolorowych mężczyzn – dzięki schematom, które ułatwiają pielęgnację włosów, skóry głowy i skóry. Nazwa marki została zainspirowana przez jego dziadka, który był odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą w czasach Jima Crowa. # frederickbenjamin @ morehouse_nyc @morehouse1867 @morehousemba

Post udostępniony przez Frederick Benjamin Grooming (@fredbgrooming)na Gru 10, 2019 w 9:50am PST

Jako wirtuoz biznesu, który zdobył wiarygodną reputację dzięki współpracy z największymi markami kosmetycznymi, takimi jak L ‘ Oreal i Revlon, Michael James wykorzystał swoje talenty, aby stworzyć wieloetniczną linię do pielęgnacji skóry dla nowoczesnych mężczyzn. W ten sposób czerpał inspirację od człowieka, który “był uosobieniem stylu, wdzięku i finezji”: jego dziadka, na Frederick Benjamin Schumpert. Teraz dostępne w Ulta nationwide, produkty FBG są nasycone naturalnymi składnikami (mięta, goździki, nasiona konopi) i wolne od szkodliwych substancji (suszące alkohole, destylaty ropy naftowej), które uzupełniają włosy dla każdego rodzaju skóry głowy. Żadnej dyskryminacji.

Dowiedz się więcej na FrederickBenjamin.com

Sebastian Jackson: Social Club Grooming Company

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Social Club™ (@socialclubdet)w Cze 1, 2020 w 10:48am PDT

Modelując swój salon fryzjerski w Detroit w doświadczenie społeczne, właściciel Sebastian Jackson założył firmę pielęgnacyjną Social Club, aby służyć jako Centrum Społeczności dla ludzi, którzy mogą się spotkać, zrobić fryzurę i mówić o kwestiach społecznych. Jako rzecznik Kultury zatrudnił zróżnicowaną kadrę stylistów o zróżnicowanym doświadczeniu, aby zarządzać ludźmi dowolnej płci i rasy, którzy wchodzą do jego drzwi. SCGC Promuje nawet to, co zostało wymyślone “Shop Talks”, serię popularnych wydarzeń docelowych w całym mieście motoryzacyjnym, gdzie Sebastian rozmawia z smakoszy i odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami — a także pracuje za fotelem fryzjerskim.

Dowiedz się więcej na AtTheSocialClub.com

Sznurek Nancy: Briogeo

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nancy Twine (@nancytwine) W Jan 22, 2019 w 6: 37pm PST

Podczas dziecięcych wizyt w Zachodniej Wirginii Nancy Twine, założycielka marki do pielęgnacji włosów Briogeo, przyjęła rolę zastępcy szefa kuchni swojej babci, Guru urody mieszkającej w mieście, w tworzeniu jej pożądanej domowej pielęgnacji włosów. Po przeprowadzce do Nowego Jorku w połowie lat 20, Twine została zmuszona do zamiany domowej pielęgnacji włosów na kupione w sklepie, dzięki czemu szybko zdała sobie sprawę, że naturalna pielęgnacja włosów na rynku po prostu nie spełnia swoich roszczeń. Po pracy w swoim apartamencie w East Village przy użyciu receptur babci (i zespołu rockstar Natural chemist) Briogeo urodziła się. Od tego czasu marka złamała kod, aby zapewnić niedrogą, wysokiej jakości pielęgnację włosów dla mężczyzn i kobiet, koncentrując się na produktach specyficznych dla tekstury, zamiast tego, co działa dla facetów, a co działa dla dziewczyn. Dostępne w Amazon, Sephora, Nordstrom-w zasadzie wszędzie.

Dowiedz się więcej na Briogeo.com

Calvin Quallis: Scotch Porter

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Scotch Porter (@scotchporter) w Lut 7, 2020 w 3: 45pm PST

Calvin Quallis dorastał w salonie kosmetycznym i fryzjerskim swojej matki na Long Island w Nowym Jorku. Jeszcze o tym nie wiedział, ale te miłe wspomnienia ukształtowały jego przyszłość bardziej, niż zdawał sobie z tego sprawę. Po ukończeniu William Paterson University w New Jersey, pracował w badaniach rynku i projektowaniu, zanim otworzył własny salon fryzjerski na boku w Newark, New Jersey w 2012 roku. Po założeniu Szkockiego Portera-nazwanego na cześć jego ulubionej gorzały i jednego z jego ulubionych artystów, Gregory ‘ ego Portera — szybko się to zaczęło i postanowił podjąć skok wiary, rzucając swoją codzienną pracę i idąc pełną parą. Opłaciło się. Dla marki, która właśnie osiągnęła pięć lat, jest najlepszym sprzedawcą na Amazon i zadebiutowała w Target na początku 2020 roku, aby zachwycić recenzjami. Z dobrze dobraną listą ponad 15 pozycji, jest coś dla każdego brodatego faceta tam. 

Dowiedz się więcej na ScotchPorter.com

Jamyla Bennu: Oyin Handmade

Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Oyin Handmade (@oyinhandmade) on Apr 26, 2020 at 4: 07pm PDT

Założona w 2001 roku, w kuchni w Baltimore w stanie Maryland, Oyin Handmade to kolekcja całkowicie ręcznie wykonanych produktów zaprojektowanych, aby zaspokoić dzisiejsze potrzeby w zakresie zdrowia, urody i stylu przy użyciu naturalnych i organicznych składników. Założycielka Jamyla Bennu została niedawno wyróżniona w serii profilów biznesowych na Facebooku dla kobiet, ona ma na myśli biznes i jest członkiem Rady małych firm. Trzymając się blisko swoich korzeni, utrzymuje swój butik z Baltimore na North Charles Street, ale można go znaleźć w całym kraju i na Amazon.

Powiązane: Firmy wspierające życie czarnych mają znaczenie

Dowiedz się więcej na OyinHandmade.com

Michael Elliot: Hammer & Nails

Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Michael Elliot (@iammichaelelliot) on Apr 8, 2020 at 10: 30pm PDT

Kto by pomyślał, że męski salon paznokci rozkwitnie w imperium biznesu? Salutuj, gdy Michael Elliot podnosi rękę. Dostrzegł wartość integracji salonu w męsko-jaskiniowym otoczeniu, w którym Kobiecy personel wykonuje wspaniałe usługi pielęgnacyjne i serwuje przekąski. Hammer & Nails wkroczył na niszowy rynek, który został wysadzony w powietrze od momentu jego powstania w 2013 roku, podczas gdy był promowany na Shark Tank, a ostatnio udzielał licencji franczyzowych w ponad 40 stanach, aby rozszerzyć przedsięwzięcie pielęgnacji dłoni i stóp Elliota.

Dowiedz się więcej na HammerandNailsGrooming.com

Edward Bert Oliver Jr.: E. B. O. Beard Butter

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Edward Oliver (@ebobeardbutter) Na Mar 16, 2020 w 4:11pm PDT

Duch przedsiębiorczości i przekaz ustny mogą zaprowadzić cię daleko w tym biznesie-wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na Edwarda Berta Olivera Jr.poprzez szeroko zakrojone badania produktów i media społecznościowe, Absolwent Norfolk State University postanowił opracować i samodzielnie wprowadzić na rynek swoją własną organiczną linię produktów do pielęgnacji brody, widząc, że najlepszy na rynku nie odżywia unikalnych afroamerykańskich fryzur. Wraz z rosnącą bazą klientów i różnorodnością dostępnych zapachów, masło do brody stale ewoluuje w gotowe rozwiązanie dla konformistów brody wszystkich ras.

Dowiedz się więcej w Ebo Beard Butter Shop

Adrian Fanus: Adrian Fanus Grooming

Zobacz ten post na Instagramie

Kwame Nkrumah. Jeden z moich bohaterów.

A post shared by Adrian Fanus (@adrianfanus) on Mar 30, 2020 at 4: 13pm PDT

Oto człowiek, który przez lata sprawiał, że gwiazdy takie jak John Legend, Idris Elba, Forrest Whitaker i Franchesca Ramsey wyglądały świeżo przed kamerami. Mózg Luxe Af Grooming salon w Brooklynie stworzył własną linię pielęgnacyjną dzięki swojej samouk kreatywności i uroczej osobowości, które nadal przyciągają zainteresowanie wybitnych celebrytów ze wszystkich środowisk. Bezprecedensowe podejście Fanusa do szczegółów sprawia, że jest on wyznacznikiem trendów w branży fryzjerskiej i konsultacjach pielęgnacyjnych opartych na dwóch atrybutach: charakterze i strukturze twarzy.

Dowiedz się więcej na AFGrooming.com

Andrea Polk: Solo Noir Dla Mężczyzn

Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Solo Noir For Men (@solonoirformen) on Sep 21, 2019 at 9: 48pm PDT

Polk powiedział kiedyś: “jako dziecko słowo “przedsiębiorca” nigdy nie było terminem, który był częścią mojego słownictwa.”Nazwij to przypadkiem boskiego projektu, ponieważ to była tylko kwestia czasu, zanim stała się potężnym graczem w branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej. Po latach pomagania innym markom korporacyjnym, ekspert ds. sprzedaży i marketingu ponownie wkroczył do świata męskiej pielęgnacji skóry i wprowadził kolekcję ekologicznych produktów do pielęgnacji. Opracowała infrastrukturę, która “minimalizuje awarie”, współpracując z producentem, który zarządza większością operacji (Dystrybucja, pakowanie, testowanie), tworząc elitarny system pielęgnacji, który specjalizuje się w produktach do twarzy i golenia 2 w 1 dla mężczyzn etnicznych.

Dowiedz się więcej na SoloNoirforMen.com

Aaron Wallace: Aaron Wallace

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aaron Wallace (@aaronmwallace) w Lut 20, 2020 w 2:43AM PST

Autor: Aaron Wallace to tytułowa kreacja stworzona w salonie fryzjerskim Wallace ‘ a Z Croydon, który wyznaczył standardy pielęgnacji dzięki różnorodnym luksusowym usługom zaprojektowanym dla czarnego dżentelmena, który wie, czego chce. Zdeterminowany, aby rozwiązać problem braku rozwiązań do pielęgnacji, wizjoner pierwszej brytyjskiej marki pielęgnacyjnej dla mężczyzn z czarną własnością wyruszył w podróż, aby przełamać bariery kulturowe dzięki własnej linii produktów premium. Wallace spędził lata zagłębiając się w badania i rozwój, aby opracować odpowiednie rozwiązania do pielęgnacji włosów i skóry dla codziennego mężczyzny. Misja wykonana.

Dowiedz się więcej na ByAaronWallace.com

Darnell Henderson: HIMistry Skincare

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Himistry Naturals Skincare (@himistry) na Cze 4, 2020 w 8:04AM PDT

Od końca tysiąclecia naturalne produkty do pielęgnacji skóry dla mężczyzn Henderson obejmują środki czyszczące i tonery, kremy do golenia i olejki do brody. Co sprawiło, że do dziś jest tak atrakcyjną marką w branży pielęgnacyjnej? Oprócz oferowania wielofunkcyjnych produktów, które działają zarówno jako zabiegi przeciwstarzeniowe, jak i rozwiązania do golenia, kreacje Henderson są dostępne w sklepach w całym kraju i sprzedawane online w głównych punktach sprzedaży, w tym Amazon. Atrakcyjne opakowanie i konkurencyjne ceny tylko zwiększyły jego zróżnicowaną atrakcyjność.

Dowiedz się więcej na HIMistry.com

Craig The Barber: Burke Avenue

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Craig The Barber (@craigthebarber) w Paź 29, 2019 w 3: 00pm PDT

Craig Whitely-profesjonalnie znany jako Craig The Barber-liczy David Beckham, Chris Tucker, Bryshere Y. Gray, Jeremy Piven, Jason Mitchell i wielu innych jako swoich klientów. Zainspirowany prawdziwymi obawami swoich klientów, wprowadził na rynek swoje produkty do golenia Burke Avenue w 2017 roku. Mówiąc prosto, aby skupić się na klientach jeden na jeden, Whitley sprzedaje swój Nawilżający Krem Do Golenia i balsam do Twarzy 3 w 1 na swojej stronie, a także Amazon. 

Dowiedz się więcej na BurkeAvenue.com

Możesz Też Kopać:

  • Jak pomóc Czarne życie sprawy przyczyny poprzez darowizny, edukacji i reformy polityki
  • Klub książki AskMen: 7 książek must-Read autorstwa czarnych autorów
  • Co streamować: filmy, które dokładnie przedstawiają czerń

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts