Jak wyglądać młodziej (Plus Pielęgnacja skóry na początek)

test

Jak wyglądać młodziej (Plus Pielęgnacja skóry na początek)

Starzenie się jest nieuniknione, starzenie się nie jest

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Po pierwsze, wyjaśnijmy to sobie. Dobra pielęgnacja skóry jest ważną częścią każdego reżimu przeciwstarzeniowego. 

Jak zacząć zauważając niektóre linie i zmarszczki związane ze starzeniem się (które mogą pojawić się tak szybko, jak 20s), trzeba zdać sobie sprawę, że nie będziesz w stanie odwrócić wszystko. Niektóre z nich, może, dodając krem nawilżający do twarzy i anti aging produkt lub dwa, ale nie dostaniesz z powrotem, że świeże, po prostu-Out-of-college twarz. 

Powiązane: Chroń swoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV dzięki tym filtrom przeciwsłonecznym

“Ludzie marzą o pozbyciu się zmarszczek”, mówi założycielka i formulatorka Osea Malibu Jenefer Palmer, ” ale bardziej realistyczną nadzieją jest zmiękczenie cienkich linii.” 

Chociaż jej marka i etos to zdecydowanie nietoksyczne i naturalne podejście do zdrowej skóry (przy użyciu przeciwstawnych dla wieku właściwości naturalnych składników, takich jak wodorosty), jest to dobra ogólna zasada, o której warto myśleć we wszystkich dziedzinach. 

Najlepszy czas na walkę z oznakami starzenia się jest przed ich rozpoczęciem, ale jeśli zacząłeś ponosić niektóre z tych cienkich linii dojrzałości w kubku, nadal istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby ograniczyć – a może nawet odwrócić-niektóre szkody wyrządzone niegdyś zdrowej skórze przez codzienne życie. 

Opierając się na wiedzy eksperta, przedstawiamy pięć sposobów, w jakie możesz pomóc ograniczyć różnorodne klasyczne objawy starzenia się twarzy — od cieni i przebarwień, po drobne linie i głębokie zmarszczki — wraz z produktami do pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej, którym ufamy, aby to wszystko się stało. 

Krem Przeciwsłoneczny To Twój Najlepszy Przyjaciel 

Prawie każdy ekspert lub lider marki, z którym rozmawialiśmy, podkreślał wartość jednego produktu do pielęgnacji skóry przede wszystkim dla męskiej skóry: codzienny krem z filtrem przeciwsłonecznym.

Myślimy o noszeniu ochrony przeciwsłonecznej, aby chronić nas przed promieniami UV, które prowadzą do raka skóry, ale to nie jedyny powód.

“Słońce jest odpowiedzialne za 80% starzenia się”, mówi Carolyn Treasure, współzałożycielka studia zapobiegania zmarszczkom Peachy w Nowym Jorku. 

Kiedy mówimy o codziennym używaniu kremu przeciwsłonecznego, nie mówimy o sięganiu po trzyletnią butelkę Coppertone w torbie plażowej. Jeśli jesteś gotowy na poważne starzenie się, nadszedł czas, aby zainwestować w wysokiej jakości krem przeciwsłoneczny z kremem nawilżającym do zwalczania promieni UV, który jest łatwy do nałożenia po porannym myciu twarzy (porzuć mydło w kostce). Treasure zaleca formułę opartą na tlenku cynku i zauważa, że zastrzeżona mieszanka Peachy o szerokim spektrum działania-zawierająca naturalne składniki, takie jak zielona herbata, resweratrol i Koenzym Q-10 — nie pozostawia tego samego białego cienia, co inni.

Z miłości do oceanów wybierz krem przeciwsłoneczny, który jest przyjazny rafie.

Znany dermatolog kosmetyczny i autor książki “the Pro-Aging Playbook”, dr Paul Jarrod Frank dodaje, że uszkodzenia słoneczne sprawiają, że skóra wygląda na zmęczoną, a koloryt skóry wygląda na matowy, zwłaszcza na czole, gdzie jest mniej codziennego złuszczania martwych komórek skóry przez golenie. 

Zapytany o główne pomijane produkty do pielęgnacji skóry, których mężczyźni powinni używać, aby uzyskać zdrową skórę, odpowiedział na jedno słowo: “Krem przeciwsłoneczny.” 

Kolagen Ma Znaczenie

Kolagen może być czymś, o czym słyszeliście wiele, jeśli chodzi o skórę kobiet, ale prawda jest taka, że kolagen jest głównym białkiem strukturalnym we wszystkich naszych ciałach — w rzeczywistości we wszystkich ssakach — i tym, który najbardziej koreluje z postępującymi oznakami starzenia się skóry mężczyzn. Wszyscy tracimy trochę kolagenu każdego roku i im więcej tracimy, tym bardziej zaczynamy zauważać te linie i zmarszczki. Mniej więcej w czasie, gdy osiągamy nasze 50-te, utrata kolagenu gwałtownie przyspiesza. 

Być może zauważyłeś dramatyczny wzrost peptydów kolagenowych i innych produktów opartych na kolagenie w sklepach w ostatnich latach, a podczas gdy skuteczność tych produktów to zupełnie inny temat, dowody naukowe za nimi są ograniczone i zazwyczaj nie mają stężenia kolagenu, które prawdopodobnie trzeba by zauważyć różnicę. 

“Najlepszą rzeczą do zrobienia jest faktycznie użyć retinoidu na receptę”, Treasure mówi o przyjęciu potężnej rutyny przeciwstarzeniowej. 

Miejscowy retinoid działa bezpośrednio z komórkowym DNA, aby zwiększyć produkcję kolagenu i zmniejszyć degradację kolagenu. Treasure, którego firma przepisuje retinoidy, mówi, że jeśli chcesz mieć “największy huk za złotówkę”, możesz również zdecydować się na miejscowo tretinoinę, która jest naturalnie występującym retinoidem, który zwiększa obroty komórek skóry i udowodniono, że zmniejsza trądzik, rozjaśnia przebarwienia (uszkodzenia słoneczne w postaci ciemnych plam lub plam starczych przed promieniowaniem UV), zmiękcza drobne linie, równoważy nierówny koloryt skóry i minimalizuje rozmiar porów. 

Według Mayo Clinic, tretinoiny działają najlepiej, gdy są stosowane w rutynowej pielęgnacji skóry, która obejmuje ochronę przed słońcem, więc upewnij się, że wykonałeś krok pierwszy przed przybyciem tutaj. SkinCancer.org radzi, dlaczego: “retinol stymuluje odnowę komórkową, aby wytworzyć nowe komórki skóry; nowa skóra, która się rozwija, jest delikatniejsza i cieńsza, dlatego nie powinna być wystawiana bezpośrednio na działanie promieni słonecznych.” 

Zrób wszystko, żeby się ochłodzić 

Podobnie jak Wszystko inne z naszym ciałem, stres odgrywa ogromną rolę w tym, jak nasza skóra odzyskuje, reaguje i starzeje się. 

“Stres wpływa na zdrowie na każdą możliwą drogę” – mówi Treasure. 

W miarę jak jesteśmy bardziej zestresowani, produkujemy więcej kortyzolu, który w zamian może powodować trądzik i inne podrażnienia skóry. Jest dobrze udokumentowane, że stres równa się różne reakcje zapalne i może nawet spowolnić naturalne procesy gojenia z bliznami trądzikowymi i innymi otarciami skóry-nawet wrastające włosy i obrzęki. 

Jakie jest rozwiązanie? To zdrowy rozsądek. Ćwiczenia, zbilansowana dieta i potencjalnie obejmująca medytację. Jako ogólny wybór stylu życia, jeśli palisz, przestań. Toksyczność, że zarówno związane i niezwiązane ze starzeniem się jest dobrze udokumentowane, zbyt. Jeśli pijesz, rób to oszczędnie-żaden krem na zmarszczki nie naprawi zbyt dużej ilości alkoholu.

Kiedy nadszedł czas, aby znaleźć coś bardziej zaawansowanego 

Ta sekcja nie jest dla wszystkich, ale jeśli masz czas, pieniądze i zasoby dostępne do podjęcia poważnych skoków w walce ze starzeniem się, istnieją bardziej znaczące kroki, które możesz podjąć.

Rozważmy jeden z najbardziej popularnych: Botox (toksyna botulinowa typu A). Treasure współtworzyła całe studio pielęgnacji skóry oparte przede wszystkim na tworzeniu bardziej “spersonalizowanego podejścia” do terapii iniekcyjnej i mówi, że więcej mężczyzn korzysta z tej praktyki. 

“Botox ma bardzo wysoki zwrot z inwestycji”, mówi. “Mamy świetne dane na temat botoksu zapobiegającego zmarszczkom.”

Zalety botoksu są dobrze udokumentowane: redukcja zmarszczek oczu, dynamiczne zmarszczki na czole i inne linie mimiczne. Negatywami są również: potencjalne bóle głowy, podrażnienia i krótkotrwałe siniaki w miejscu wstrzyknięcia. 

Jednak niektóre nowe dane sugerują, że Botox zmniejsza rozwój linii statycznych — linii, które pozostają po ruchu mięśni, takich jak kurze łapki i zmarszczki brwi. Fizyczna zmiana wyglądu w wyniku choćby niewielkiej dawki botoksu może posunąć się aż do poprawy nastroju, emocji, a nawet zmniejszenia objawów depresji. 

Waszyngton, dermatolog dr Terrence Keaney radzi swoim pacjentom po 30-tce, aby rozpoczęli zabiegi fototerapii botoksem i światłem szerokopasmowym (BBL). Później w wieku 30 lat może wprowadzić wypełniacze skórne (aby pomóc przywrócić utraconą objętość) w korytach łzowych lub linii szczęki.

Innym wyborem jest rozważenie leczenia takiego jak trusculpt iD, które Frank popiera. Krótko mówiąc, pomyśl o tym jako o nieinwazyjnym sposobie korzystania z fal radiowych o niskiej częstotliwości, aby stopniowo topić tłuszcz, taki jak obwisła linia szczęki i skóra twarzy oraz wokół talii.

Frank opracował również inną, minimalnie inwazyjną procedurę, która wykorzystuje technologię ultradźwiękową i liposukcję, aby dopasować i dokręcić skórę wokół szyi. Są to z pewnością bardziej fizyczne podejścia w porównaniu z osobistym podejściem. 

Dla osób z dojrzałą skórą rozważ to

Dermatolog Palm Beach i chirurg Dermatologiczny Dr Kenneth Beer mówi, że po 50 roku życia nagromadzenie uszkodzeń skóry może prowadzić do zmarszczek, ale mężczyźni powinni również zacząć martwić się przedrakowymi naroślami znanymi jako rogowacenie słoneczne. Są to więcej niż po prostu ciemne plamy, ale zamiast tego łuszczące się plamy lub plamy na górnej warstwie skóry, które pojawiają się po latach ekspozycji na słońce i uszkodzeń (w zasadzie to, co wielu z nas znosi w trakcie normalnego życia). 

“Inną rzeczą, którą widzę mnóstwo, jest znacznie większa różnorodność pigmentu. Brązowe plamy, jasnoskóri mężczyźni rozwijający pęknięte naczynia krwionośne na boku nosa, trądzik różowaty oczny też. Często słyszę, jak mężczyźni narzekają, że ich oczy bardziej swędzą z tego powodu ” – mówi. Jeśli masz jasną skórę, pomoże Ci miejscowy retinol, taki jak tretinoina lub Retin-A. 

Dodaje, że stosowanie ochrony przeciwsłonecznej w wieku nastolatków,20 i 30 lat może pomóc w opóźnieniu niektórych objawów. Co za niespodzianka. 

Jeśli dopiero zaczynasz swoją ostateczną rutynę pielęgnacji przeciwstarzeniowej dla mężczyzn, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zacząć od razu. Bez względu na kolor skóry i rodzaj skóry-skóra wrażliwa,tłusta, sucha, cokolwiek-te produkty są doskonałym miejscem na rozpoczęcie dla młodszej skóry.

Najlepsze Początkujący Anti Aging Produkty

Coola Full Spectrum Organiczny Krem Przeciwsłoneczny Do Twarzy 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acure20radically20rejuvenating20facial20scrub.html

Coola oferuje lekką, kompleksową, bezolejową opcję bogatą w kojący aloes i przeciwutleniacze do walki z wolnymi rodnikami. Ten krem przeciwsłoneczny łatwo integruje się z krótką codzienną pielęgnacją twarzy. 

42 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peachy20restorative20night20cream.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peachy20restorative20night20cream.html

Dla osób zawierających retinoidy jest to specjalna formuła, która pomaga zwalczać zmarszczki, plamy starcze, zwiększać kolagen i poprawiać teksturę skóry, jednocześnie łagodząc potencjalną suchość. 

60 zł przy PeachyStudio.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20vitamin20sea20serum.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20vitamin20sea20serum.html

Wzmocnienie kwasu hialuronowego w celu zwiększenia elastyczności skóry i przeciwutleniaczy, takich jak kwas ferulowy w walce z wolnymi rodnikami, oznacza, że serum zapewnia skórze zdrowy wygląd i od razu nadaje jej młodzieńczy wygląd. Kwas hialuronowy jest przyjaznym dla skóry kwasem, który zatrzymuje wilgoć i spowalnia skórę (nie martw się, to nie jest jak jakiś peeling chemiczny, kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszej skórze). 

68 zł przy OseaMalibu.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mario20badescu20enzyme20cleansing20gel.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mario20badescu20enzyme20cleansing20gel.html

Codzienny tryb czuwania dla osób, które dopiero zaczynają stosować pielęgnację przeciwstarzeniową lub przeciwstarzeniową. Dzięki silnym, ale delikatnym enzymom owocowym z grejpfruta i papai, ten środek czyszczący jest idealny do codziennego stosowania, aby nie tylko odblokować pory i oczyścić skórę, ale delikatnie rozjaśnić matową cerę. Po rutynowych zabiegach pielęgnacyjnych sugerujemy, aby raz lub dwa razy w tygodniu dodać piankę do mycia z kwasem glikolowym Mario Badescu, aby uzyskać optymalne rezultaty pielęgnacji skóry. 

$14 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acure20radically20rejuvenating20facial20scrub.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acure20radically20rejuvenating20facial20scrub.html

Goniąc za młodzieńczym blaskiem? Masz szczęście. Ten wegański, wolny od okrucieństwa peeling do twarzy jest pełen przeciwutleniaczy, które odpierają wolne rodniki, zapewniając skórze najwyższą wydajność dzięki marokańskiej czerwonej Glince i czarnym koralikom jojoba, które wyciągają zanieczyszczenia i złuszczają matową skórę. Pamiętaj, tak niesamowite, jak dobry twardy peeling może czuć, stosując dwa lub trzy razy w tygodniu jest wszystko, czego potrzebujesz.  

$11 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/1002520pure20coffee20bean20caffeine20eye20cream.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/1002520pure20coffee20bean20caffeine20eye20cream.html

Świetny sposób na zwiększenie krążenia pod oczami i zmniejszenie pogłębionych opuchniętych oczu, działa to w kierunku zmniejszenia cieni i cienkich linii w pobliżu okolic oczu, które się to podoba lub nie, są nieuniknione wraz ze starzeniem się. 

$29 at Amazon.com

Jeśli wziąć nic innego z tego czytać bogaty starzenia się informacji, należy pamiętać, że wszystkie te linie i zmarszczki są z życia dobrze przeżył. Nie ma nic złego w obejmowaniu ich, ale z całą technologią anti-aging, którą mamy dzisiaj, warto opóźniać to, co możesz, tak długo, jak możesz.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Możesz Też Kopać:

  • Pożegnaj siwe włosy z tymi najlepszymi farbami do włosów
  • Botox dla mężczyzn: wszystko, co musisz wiedzieć
  • Najlepsze produkty do włosów cienkich i przerzedzających

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Merman Hair Color Trend

Merman Hair Color Trend Celebryci Akceptują Ten Szalony Trend Włosów-Czy Jesteś Na To Gotowy? Katie Chang 21 lutego…