Czy Mężczyźni Wolą Dziewice?

Blondwłosa kobieta w czarnych spodniach i białym stopie siedzi na kamieniu patrząc na drzewa, rzekę i słońce.

Czy Mężczyźni Wolą Dziewice?

Czy Mężczyźni Naprawdę Wolą Niedoświadczone Kobiety? Oto, co musisz wiedzieć

Istnieje trwały skrypt kulturowy, który mówi, że mężczyźni fantazjują o dziewicach-w szczególności o tym, że są mężczyzną, który “wyskakuje z wiśni” pięknej, niewinnej młodej kobiety. Jest wszędzie, od literatury wysokiej brwi po męskie czasopisma, przebojowe filmy i porno, i ma w swej istocie ideę, że dziewictwo jest cennym symbolem kobiecej czystości. Dziewictwo dla mężczyzn to oczywiście zupełnie inna historia: wystarczy pomyśleć o takich filmach jak Czterdziestoletnia Dziewica aby zrozumieć, że dla mężczyzn dziewictwo jest postrzegane jako żenujący stan, którego faceci powinni spróbować pozbyć się jak najszybciej.

Stąd mamy płciową (i heteronormatywną) koncepcję dziewictwa: to żenujące dla mężczyzn być dziewicami i powinni starać się uprawiać seks tak szybko, jak to możliwe, ale dziewictwo jest nagrodą dla kobiet i im dłużej dziewczyna utrzymuje swój czysty stan, tym bardziej godna podziwu jest. Tworzy to rodzaj gry o sumie zerowej, w której mężczyźni próbują “zabrać” Dziewictwo kobiety, a kobiety próbują powstrzymać je przed wszystkimi, ale najbardziej pożądanymi Mężczyznami (i tylko wtedy, gdy zobowiązują się do niej na całe życie). Tu właśnie pojawia się męski element fantazji: ponieważ dziewice są rzadkie i cenne, są postrzegane jako ostateczny podbój seksualny dla mężczyzn.

Powiązane: Najlepsze Pozycje Erotyczne Dla Dziewic, Ujawnione

Jak prawdziwe jest to, że mężczyźni pożądają dziewic w ten sposób? A jakie są problemy dziewiczego fetysza? Przyjrzyjmy się temu mitowi:

Czy To Prawda, Że Mężczyźni Wolą Dziewice?

Pomysł, że mężczyźni wolą dziewice, coraz bardziej zaczyna wyglądać jak przestarzały stereotyp, a większość młodych mężczyzn, którzy rozmawiali z Askmenami, czuła, że dziewicza fantazja jest przerażająca i staromodna. “Gdybym spotykał się z kimś i okazało się, że jest dziewicą, byłbym zaskoczony, ale nie osądzający o tym” – mówi Marek, 26. “Ale pomysł, że będę wychodził specjalnie w poszukiwaniu dziewic, nie pasuje do mnie. To obskurne i sprawia, że myślę o obrzydliwych staruszkach, którzy nie mogą być w pobliżu kobiet w ich wieku.”

Vince, 28, powiedział, że stracił dziewictwo z inną dziewicą, gdy miał 17 lat, ale nie uprawiał seksu z kimś niedoświadczonym wcześniej,ani nie próbował. “Z wiekiem staje się to coraz mniej rzeczą, o której myślisz. To byłoby naprawdę niezwykłe spotkać dziewicę w moim wieku, a ja nie umawiam się z kobietami, które są dużo młodsze ode mnie.”

“Dziewictwo to dziwna koncepcja”, wyjaśnia Jay, 30. “Jeśli robisz 50 lodzików, ale nigdy nie uprawiałeś seksu z penisem w pochwie, jesteś dziewicą? Jeśli jesteś lesbijką, która nigdy nie uprawiała seksu z mężczyzną, ale spała z dziesiątkami kobiet, czy jesteś dziewicą? Cały pomysł jest niestabilny i sztuczny, i naprawdę nie rozumiem, dlaczego faceci się tym przejmują.”

Co jest złego w Fetyszyzowaniu dziewic?

Vince wpadł na jeden z powodów, dla których szukanie dziewic jest coraz częściej postrzegane jako przerażające i złe: dziewice są zazwyczaj bardzo młodymi kobietami. Istnieje wiele powodów, dla których kobiety mogą skończyć w wieku 20 lat lub więcej i nadal nie uprawiały seksu, ale ogólnie Dziewictwo ma tendencję do korelowania z młodszym wiekiem.

Mężczyźni, którzy śpią z dziewicami, które są znacznie młodsze od nich (w ich nastolatków, powiedzmy, podczas gdy są one w ich 20s lub starszych) wykorzystują niepokojącą dynamikę siły, która może mieć wpływ na dziewczyny na wrażliwym etapie ich życia. Młode kobiety mogą lubić pomysł bycia ze starszym mężczyzną, ale nie są jeszcze wystarczająco dojrzałe, aby w pełni zrozumieć konsekwencje, a mężczyźni, którzy wykorzystują ten stan zamieszania i niedojrzałości, działają w drapieżny sposób. Ponieważ coraz więcej mężczyzn jest oskarżanych o molestowanie seksualne i napaść na kobiety, nad którymi mają znaczącą władzę, społeczeństwo zaczyna lepiej rozumieć, jak błędne i powszechne jest to zachowanie. Mężczyźni, którzy szukają młodych,” niewinnych ” kobiet, wpadają w to spektrum przerażających, drapieżnych zachowań.

Co Preferowanie Dziewic Ma Wspólnego Z Zawstydzaniem Dziwek?

Mężczyźni, którzy szukają dziewic, często mają inny problematyczny czynnik motywujący: są zastraszani lub obrzydzani przez doświadczone kobiety. Ten typ mężczyzny postrzega kobiety przez pryzmat binarnej Madonny / dziwki, biorąc pod uwagę te ostatnie “dziwki” lub “dziwki”, które są w rezultacie mniej moralne, czyste i pożądane niż ich bardziej niedoświadczone odpowiedniki.

Pomysł, że kobiety są degradowane przez dużą liczbę partnerów seksualnych-lub wysoką “liczbę ciał” -jest formą wstydu dla dziwek i wydaje się być utrzymywany przez ludzi z niebezpiecznie wstecznymi pomysłami na temat kobiet. Na szczęście stają się one znacznie mniej powszechne w 2017 roku, kiedy mężczyźni są coraz mniej prawdopodobne, aby być zawieszony na liczbę partnerów seksualnych kobieta miała.

Czy Mężczyźni, Którzy Szukają Dziewic, Są Niepewni?

Wreszcie, niektórzy mężczyźni wolą dziewice z powodu własnej niepewności: czują się świadomi, że kobiety mogą porównywać je do poprzednich partnerów, więc szukają dziewczyn, które nigdy nie miały nikogo innego. Podczas gdy seksualna niepewność jest normalna, zdrowiej jest po prostu szukać partnerów, którzy sprawiają, że ich kochankowie czują się komfortowo i którzy nigdy nie porównują ich do innych, a nie tylko sypiają z dziewicami — które, należy zauważyć, są równie zdolne do osądzania w łóżku niż kobiety, które uprawiały seks wcześniej. Kluczem jest sypianie z przyzwoitymi, etycznymi, troskliwymi ludźmi, a nie można tego określić przez “liczbę ciał”.”

Powiedzmy sobie jasno: nie ma nic złego w spaniu z dziewicą w okolicznościach, w których istnieje równa siła i wzajemny szacunek.nie potępiamy mężczyzn, którzy to robią. Ale my nie będziemy mielić naszych słów: mężczyźni, którzy specjalnie szukają dziewic, są przerażający, niepewni i prawdopodobnie drapieżni, a idea, że mężczyźni wolą dziewice, jest szkodliwym stereotypem, który na szczęście szybko zanika.

Możesz Też Kopać:

  • 7 błędów, których należy unikać podczas utraty dziewictwa
  • 5 Rzeczy Większość Facetów Poważnie Się Myli O Seksie
  • Ludzie Ujawniają Swoje Niezręczne Historie Po Raz Pierwszy
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts