5 rzeczy do omówienia na pierwszej randce

Rozmowa na randkę

5 rzeczy do omówienia na pierwszej randce

Niezawodne tematy pierwszej daty, które utrzymają rozmowę będzie

Wszyscy możemy się zgodzić, że posiadanie napędu jest dość seksowną cechą. Pomysł, że ktoś jest zorientowany na cel, ma dobrą głowę na barkach i aktywnie myśli o przyszłości, to mocne oznaki, że byłby idealnym partnerem. Więc kiedy jesteś na randce, czy to oznacza, że powinieneś się tym zająć, dręczyć ich pytaniami o ich obecną karierę, dawne staże lub inne? Absolutnie nie.

Dyskusja o pracy jest zbyt oczywista. Zakładając, że rozmawiałaś przed spotkaniem, to, czym się zajmujesz, prawdopodobnie wyszło na jaw. Kiedy zdecydujesz się na spotkanie, istnieje również szansa, że spotkasz się po pracy. Nikt nie lubi rozmawiać o swoim dniu w pracy po wyjściu z biura. Zamiast udawać zainteresowanie, po prostu zamiataj “co robisz?”pytanie pod stołem na razie. Porozmawiaj o rzeczach poza pracą, poruszając inne tematy, które, mam nadzieję, pomogą Ci zdecydować, czy ta osoba naprawdę pasuje do ciebie.

Pytacie, o jakich innych punktach warto wspomnieć? Poniżej znajdziesz kilka rzeczy, które należy poruszyć, gdy na randkę oprócz stanu zatrudnienia. A jeśli uda Ci się załatwić sobie kontrolę po wszystkim, będziesz wiedział, komu podziękować.

Powiązane: Slangowe terminy randek internetowych, które musisz znać

1. Dzisiejszy klimat polityczny

Polityka nie są dokładnie najbardziej pasjonującą rzeczą do rozmowy o, ale czasami, to dobrze wiedzieć, gdzie leżą interesy daty. Chociaż nie próbujesz złagodzić poziom emocji, wspominając, co się dzieje na świecie może dać wgląd, czy Twoja data nadąża za dzisiejszymi wiadomościami. Jeśli już, to pozwoli Ci dowiedzieć się, z którą partią polityczną się zgadzają.

Powiedział, że jest, jeśli data przechadza się gotowy do kłótni o sprawach sądowych przed urodzeniem, może nagle mieć ochotę zauważyć, gdzie dokładnie wszystkie znaki wyjścia są … to po prostu zbyt wiele polityki na jedną noc.

2. Odpowiednia ilość czasu na drzemkę

Rozmowy o drzemki brzmi z natury głupie, ale w rzeczywistości, będziesz w stanie stwierdzić, czy codzienne podejście pasuje do daty. może nie koniecznie kliknij z kimś, kto jest w podróży przez cały czas, zwłaszcza jeśli jesteś kimś, kto lubi zemdleć na kanapie w bieliźnie w najbardziej nieodpowiednich czasach.

W końcu, jako dorosły, wyciskanie w czasie na dobrą drzemkę w południe nigdy nie jest łatwe. Chyba, że jesteś kimś, kogo biuro jest obdarzone pokojem przeznaczonym do drzemek, nie jest to do końca Koszerne, aby całkowicie się wygadać, gdy jesteś na zegarze.

Nie bój się zapytać datę, czy są one ktoś, kto działa jak króliczek Energizer, chętny trafić happy hour raz, że ostatni e-mail jest wysyłany, lub jeśli wolą rozgwiazdy w łóżku przy pierwszej okazji dostają. Czasami przeciwieństwa się przyciągają.

3. Wiek, w którym nie powinieneś spodziewać się prezentów urodzinowych

Taka dyskusja pomoże rzucić światło na dojrzałość danej osoby, zwłaszcza jeśli szukasz kogoś, kto jest samowystarczalny i może zadbać o siebie. Podczas gdy moment, w którym osoba czuje się naprawdę niezależna w swoim życiu, może się różnić, zazwyczaj jest to moment, w którym wyrusza na studia, do własnego mieszkania lub ląduje w swojej pierwszej dużej pracy. Dla większości, te wielkie wydarzenia wyrównują się z niefortunnym momentem, w którym przestajesz otrzymywać kartki urodzinowe od dziadków z banknotami dolarowymi.

Będąc w stanie utrzymać się, lub przynajmniej zapłacić własny rachunek za telefon komórkowy, oznacza, że nie należy oczekiwać, aby uzyskać żadnego rodzaju prezent z okazji Dnia urodzenia. Oczywiście, kartka jest świetna, a niektórzy mogą traktować cię na miły posiłek lub koktajl, ale przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, w którym Twoje urodziny nie są już tak ważne. Teraz, jeśli twoja randka jest obecnie odliczanie do ich pół-urodziny hitów … to zupełnie inny temat.

4. Jaki Trend Randkowy Podąży Za Post-Apps

Wykorzystaj to jako okazję, aby dowiedzieć się dokładnie, jak twoja data … daty. Jeśli zorientujesz się, jakich aplikacji używają i jaki jest ich plan gry, gdy wychodzą, możesz być w stanie odebrać ich klimat bez bezpośredniego pytania, czego szukają w związku.

Na początek, prawdopodobnie siedzisz naprzeciwko daty, bo dopasowane na krzesiwo, Bumble, Chappy, lub inny łatwo do pobrania aplikacji na telefonie, miejsce, które nie jest dokładnie przeznaczone do szczerych pytań. Przeglądanie aplikacji randkowych stało się drugą pracą, ale niestety jest to główny sposób na poznanie potencjalnego partnera romantycznego. Nawet wtedy, ilość czasu i wysiłku, który wkładasz, nie zawsze oznacza równy powrót miłości i uczucia, ponieważ jest to tak szybkie tempo. Z tym powiedziane, co pójdzie w ślad za machnięciem?

Zobacz, co Data ma do powiedzenia o pierwszej daty oczekiwania w dzisiejszych czasach. Przy odrobinie szczęścia, można odebrać to, co odkładają, I ty i twoja data nie będzie musiał martwić się o przyszłość trendów randkowych znacznie dłużej.

5. Jaki byłeś jako nastolatek

Pomysł mówienia o swoim dzieciństwie na pierwszej randce może wydawać się dziwne, ale w rzeczywistości, to daje drugiej osobie możliwość poznania prawdziwego ciebie. Słuchanie o rodzinie, pochodzeniu i pochodzeniu mówi wiele o osobie, szczególnie, aby zobaczyć, jak doszła do punktu swojego życia. Oddziel się od typowego pytania o swoje rodzinne miasto, a zamiast tego spraw, aby więcej o tym, jak twoje wychowanie naprawdę pomogło ci rosnąć z każdą rzeczą, której się nauczyłeś.

Twoim ostatecznym celem jest zadawanie pytań, które pomogą Ci odróżnić się od każdego innego schluba. To jest najważniejsze na dłuższą metę.

Możesz Też Kopać:

5 Randki App zdjęcia kobiety mają dość widząc
Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe
Najgorsze Sytuacje Na Pierwszej Randce

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts