Dlaczego Wielkie Romantyczne Gesty To Totalna Bzdura

Mężczyzna robi wielki romantyczny gest

Dlaczego Wielkie Romantyczne Gesty To Totalna Bzdura

Powód, dla którego powinieneś pominąć wielkie romantyczne gesty

Oto mały sekret, którego możesz nie znać: wielkie romantyczne gesty to totalna bzdura.

Przeciętny facet pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli (i to jest duże jeśli) jest anty-wielki gest Romantyczny, to pewnie dlatego, że uważa, że są zbyt dużo pracy, zbyt drogie lub po prostu nie warte wysiłku … ale to nie jest prawdziwy powód, dla którego te pełne miłości chwile są niepotrzebne.

Powiązane: Jak być romantykiem, wyjaśnione

W rzeczywistości wynika to z faktu, że mężczyźni po prostu źle do nich podchodzą. Jasne, nie ma prawdziwych danych na poparcie tego – niestety nie ma zbyt wielu funduszy na badania naukowe na temat facetów, którzy spieprzyli swoje wielkie romantyczne gesty – ale anegdotycznie zwykle cierpią na jeden z dwóch błędów.

Pierwszym jest niezrozumienie, kiedy je zrobić. Co do drugiego, możesz to przypisać facetom, którzy mylą wysiłek z połączeniem. Zanurzmy się głębiej, dobrze?

Wyczucie czasu jest bardzo ważne, jeśli chodzi o odrywanie epickiej romantycznej chwili. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że urodziny, rocznice i Zaręczyny to chwile, które wymagają nieco więcej oomph od Ciebie jako partnera, ale rzeczywistość romantycznych gestów jest nieco bardziej złożona.

Nie mówisz “och, czas na wielką chwilę” i rzucasz jedną w związek, mając nadzieję, że pójdzie dobrze. Dobry gest romantyczny jest świadomy kontekstu. Powinieneś być w stanie wyjaśnić, dlaczego to robisz, dlaczego teraz i dlaczego nie innym razem.

Wielkie romantyczne gesty powinny być w centrum uwagi, ale jeśli nie jest to twoja chwila, nie rób z niej sztucznie. To znaczy, nie rób czegoś takiego jak zadawanie pytań w środku wielkiego momentu twojego partnera, jak facet, który oświadczył się swojej dziewczynie po tym, jak właśnie zdobyła medal olimpijski.

Potem pojawia się problem robienia za dużo, za wcześnie. Nie pokazuj się na pierwszej randce z kwiatami. Nie kupuj 2-miesięcznego czynszu na ekstrawagancki prezent urodzinowy 3-miesięczny w związku. Romantyczne gesty nie są substytutem rzeczywistego romansu, a próba zmuszenia jednego sprawi, że twój znaczący inny Knebel zamiast omdlenia.

Powiązane: Jak kupić inne ważne kwiaty  

Nie ma dokładnej nauki, aby wiedzieć, kiedy zaplanować wielki romantyczny gest, ale uczciwą zasadą jest sprawdzanie się z innymi ludźmi — ludźmi w swoim ważnym życiu drugiego, któremu ufasz, na przykład. Prawdopodobnie znają twojego partnera dłużej niż ty i mogą mieć lepszy wskaźnik (i mniej stronniczy punkt widzenia) na to, co naprawdę chcieliby. A jeśli nie znasz nikogo w życiu swojego partnera na tyle dobrze, by prowadzić taką rozmowę? To pewny znak, że jest za wcześnie.

Cokolwiek robisz, nie myl “Wielkiego” z “romantycznym”.”Często nieudany gest Romantyczny to taki, w którym facet wkłada mnóstwo pracy i nie otrzymuje prawdziwej odpowiedzi, lub półgłosy lub sfałszowany, ponieważ produkt końcowy nie był czymś, czym jego partner był podekscytowany.

Oczywiście, miło jest, gdy ktoś robi coś dla ciebie, ale bez względu na to, ile czasu i pieniędzy wydajesz, jeśli nie jest to dostosowane do osoby, dla której to robisz, zmarnuje się.

To, że czerwone róże i czekolada kojarzą nam się z Walentynkami, nie oznacza, że wszyscy tego chcą 14 lutego. Ta sama logika odnosi się do bycia romantycznym — należy skupić się na tym, czego chce twój partner. Co lubią, co ich podnieca, co zawsze chcieli zrobić lub przeżyć, wspomnienia, które razem stworzyliście i tak dalej.

Pod koniec dnia robienie czegoś romantycznego dla osoby, z którą jesteś, powinno być dokładnie takie — robienie tego dla nich. Jeśli robisz to dla siebie, lub aby zaimponować ich znajomym, wywołać konkretną reakcję lub zaznaczyć coś z listy rzeczy do zrobienia w związku, to tak naprawdę nie jest to dla nich w ogóle.

I to nie jest romantyczny gest, prawda?

Możesz Też Kopać:

  • Dlaczego Warto Pominąć Daty Kolacji
  • Oto, co musisz wiedzieć o zakochaniu
  • Najlepsze romantyczne prezenty dla kobiety 
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts