Dlaczego Warto Rozważyć Zaprzestanie Zauroczenia

Dlaczego Warto Rozważyć Zaprzestanie Zauroczenia

Jeśli masz zauroczenie, ten sprzeczny z intuicją ruch może uratować twoje zdrowie psychiczne

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka. 

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Jest taka dziewczyna, którą szalenie pociągam i czuję, że tracę rozum. Nie mogę przestać o niej myśleć. Znamy się ze szkoły – byliśmy w tym samym programie-i kilka razy spędzaliśmy czas na imprezach. Zacząłem się w niej zakochiwać kilka miesięcy temu, a teraz nie mogę przestać o niej myśleć. Jest szalenie piękna, ale nigdy nie widujemy się w prawdziwym życiu. Większość naszych interakcji odbywa się na Instagramie-regularnie publikuje głupie historie o sobie i od czasu do czasu je komentuję. Mam wrażenie, że mamy jakieś przyzwoite przekomarzanie się, ale konwosy nigdy nie trwają zbyt długo i nie wiem, czy się wycofać, czy bardziej się starać. Czasami podoba mi się jej zdjęcie sprzed kilku tygodni, a często odpowiada polubieniem mojego ostatniego, więc czuję, że jest przynajmniej jakieś zainteresowanie. Ale zapytałem ją, czy chce się spotkać w zeszłym tygodniu i nie odpowiedziała. Nie mogę przestać o niej myśleć. Co radzisz?

– Driven-Mad Davis

Odpowiedź

Dear Davis,

Przykro mi to słyszeć. Ale na szczęście – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego zauroczenia — istnieje proste, łatwe rozwiązanie. Został wymyślony przez firmy takie jak Instagram, aby pomóc ludziom takim jak ty. Nazywa się to przyciskiem Zakończ obserwację.

W przypadku, gdy nie złapać, że (wiele osób skim te dni), sugeruję, że należy postąpić słusznie i przestać obserwować tę kobietę.

Pewnie, pewnie myślisz, że to bzdury. Poppycock. Bzdura. Jakiś inny mało używany synonim śmieszności. Ale mam rację.

Przejrzyjmy fakty, dobrze? Po pierwsze, obecnie nie jest twoją dziewczyną. Po drugie, nie wyraziła żadnego zainteresowania byciem twoją dziewczyną, ani nawet spiknięciem się z Tobą. (Wyraziła zainteresowanie rozmową z Tobą raz lub dwa razy, ale jeśli nie potrafisz odróżnić tych pojęć, możesz być poza moją pomocą w tym momencie.) Po trzecie, jej obecność w Internecie powoduje udrękę, a nie przyjemność i jest zarówno częsta, jak i wyraźna.

Jej obecność w twoim życiu jest negatywna. Na szczęście dla Ciebie, jak powiedziałem wcześniej, możesz po prostu przestać ją obserwować! Bum. Problem rozwiązany. Nie wierzysz mi? Czytaj dalej.

Pewnie, pomysł, by ją nie obserwować może być przerażający. Jesteś jak szczur w eksperymencie naukowym, który ciągle naciska przycisk, który daje mu kroplę wody z cukrem i porażenie prądem w tym samym czasie. Na początku była to woda z cukrem, ale powoli, pokręceni naukowcy stojący za eksperymentem zaczęli cię trochę bardziej szokować. Do tej pory wstrząsy są bardziej bolesne niż woda z cukrem jest przyjemna, ale jesteś uzależniony, więc ciągle wracasz.

Jedynym rozwiązaniem w takiej sprawie jest zimny indyk. Sugerowałbym całkowite usunięcie Instagramu z telefonu, ale najpierw spróbujmy małych kroków.

Pamiętaj, że Instagram nie jest aplikacją randkową. Twoja zdolność do oglądania jej zdjęć nie oznacza, że przesunęła się prosto na Ciebie, a jej odpowiadanie na Twoje wiadomości tu i tam nie oznacza, że będzie z tobą sypiać. Gdyby chciała się z tobą przespać, już by to zrobiła. Jesteś singlem i już wyraziłeś swoje intencje.

Pewnie docenia uwagę. To wszystko. To uznanie nie zamieni się w kasę na Makeout, Seks punkty czy związek. Nie znasz jej na tyle dobrze, by się tym przejmować-jesteś tylko zauroczony. Zróbcie obojgu przysługę i nie obserwujcie jej.

Albo, jeśli to zbyt przerażające, przynajmniej ją ucisz. Z czasem zapomnisz, że Ci zależało. Ktoś nowy pojawi się w twoim życiu, na którym będziesz się troszczył. Najlepiej kogoś, kto jest tobą zainteresowany. Jeśli znajdziesz się w nowej inkarnacji tej samej sytuacji kilka miesięcy w dół drogi, albo napisz do mnie ponownie, lub, aby zaoszczędzić nam trochę czasu, po prostu ponownie przeczytać tę kolumnę. Ma bardzo szerokie zastosowanie.

Dla reszty z Was, którzy są zawieszeni na kobiecie, którą śledzisz w mediach społecznościowych (lub, co bardziej prawdopodobne, kilku), zróbcie poważaną rzecz: niemy lub nie obserwujcie. Nie poddawaj się torturom; nie poddawaj kobiet Twoim głupim slajdom i przerażającym komentarzom. Gdyby jakiś mężczyzna wiedział, jak bardzo się denerwujesz, bo 23-letnia kobieta użyła filtra Snapchata, który sprawił, że wyglądała jak kot, twoja męska Karta byłaby poważnie zagrożona unieważnieniem.

Jeśli jesteś samotny i chcesz porozmawiać z kobietami, w których się podkochujesz, Zarejestruj się na stronie randkowej online. Wiele z nich jest darmowych, a kobiety tam przynajmniej nominalnie chcą się pogawędzić. Kobieta, z którą masz do czynienia na Instagramie, jeśli chce być rozmawiana, nie chce być rozmawiana przez Ciebie. Gdyby była, konwoje przetrwałyby dłużej.

Masz rację, że nie ma żadnego zainteresowania, ale nie ma romantycznego lub seksualnego zainteresowania tobą-po prostu zainteresowanie małym uczuciem, które dostaje, gdy lubisz jej zdjęcia. W cyfrowym świecie łatwo jest zapomnieć, że istnieje różnica między tymi dwoma rzeczami. Ale jest i to duży.

Więc Przestań obserwować. Albo niema. Lub usuń aplikację. Ale przestań dawać jej miejsce w dziale uczuć. twojego mózgu. Nie idzie dobrze i nie będzie lepiej, kolego.

Możesz Też Kopać:

  • Chyba mam Romans emocjonalny – pomocy!
  • Jak Wygląda Współczesne Rycerstwo
  • Jak być dżentelmenem w mediach społecznościowych
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts