Fryzury Dla Latynosów

Fryzury Dla Latynosów

Fryzury Dla Latynosów

Zalegasz Z Nową Fryzurą? Zainspiruj Się Tymi Stylowymi Latynoskimi Facetami

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wszyscy wiemy, że Latynosi mają reputację gładkich, uprzejmych, seksownych i wyrafinowanych. Wpływają na naszą kulturę, filmy, telewizję i muzykę. To oni naprawdę fajnie wyglądają robiąc salsę i wiedzą, jak dbać o swój wygląd, zwłaszcza jeśli chodzi o włosy.

Grubsze tekstury, grubość i ciemne włosy to typowe cechy latynoamerykańskich facetów, ale wciąż udaje im się utrzymać ostre włosy w stylu każdego dnia. Dlatego, jeśli chodzi o poszukiwanie kolejnych trendów fryzur, trudno nie patrzeć na Latynosów. Wystarczy przejrzeć dowolny magazyn do niektórych kampanii redakcyjnych Ralpha Laurena z udziałem polo i argentyńskiego modelu Nacho Figueras, aby uzyskać natychmiastową inspirację-daj spokój, kto nie chciałby takich włosów?

Nie ma nic złego w dodawaniu seksownych, zmysłowych akcentów do naszych fryzur. W końcu jest to kultura, która znacząco wpłynęła na męską modę i uwodzenie. Więc bierzmy się do roboty. Que Disfruten!

Ricky Martin

Getty Images

Ścisły krój, którego przykładem jest Ricky Martin, jest czysty i ostry. Jest to świetny wygląd dla wielu facetów, jednak nie jest beztroski. To cięcie wymaga częstego utrzymania, więc równie dobrze możesz zaprzyjaźnić się ze swoim fryzjerem.

Jak o to poprosić:
Poproś o Cążki po bokach, nożyce wycięte na górze o dodatkowej długości, aby uzyskać wygląd pompadour. Następnie będziesz potrzebował zdefiniowanego konturu, który będzie musiał być poprawiany raz w tygodniu.

Gael Garcia Bernal

Getty Images

Tutaj, luźniejszy styl, jak widać na Gael Garcia Bernal. Wciąż krótszy wygląd, ale z dodatkowym zainteresowaniem i znacznie mniejszą konserwacją.

Jak o to poprosić: 
Jest to bliskie blaknięcie wokół linii włosów z razored top-łatwy, fajny wygląd. Trochę pasty, takich jak Shu Uemura po szamponie i jesteś na mieście!

Diego Boneta

Getty Images

Tutaj mamy Scream Queento Diego Boneta. To cięcie opiera się na latynoskiej sile, gęstości i gładkości włosów. Chodzi o cięcie nożycowe-tworzenie świetnego kształtu przy jednoczesnym wygładzaniu uporczywych plam (wszyscy je mamy.)

Jak o to poprosić: 
Nożyce wycięte na całej głowie, aby stworzyć świetny kształt głowy. Średnie warstwy i oczyścić wokół linii włosów. Wszystko, czego potrzebujesz do tego wyglądu, to świetny szampon i odżywka oczyszczająca, takie jak Bumble i Bumble crème de coco oraz odrobina kremu pielęgnacyjnego.

Enrique Iglesias

Getty Images

Bailando z Enrique Iglesiasem! Ten krój polega na tym, aby przód był długi w stosunku do tyłu i boków.

Jak o to poprosić: 
Poproś swojego stylistę, aby trzymał plecy i boki krótsze — nie krótkie, czyste wokół linii włosów, ale nie zdefiniowane, a na koniec utrzymuj całą długość na górze, dodając teksturę do ruchu.

Mario Lopez

Getty Images

Ulubiony Latynos Hollywood, Mario Lopez.

Jak o to poprosić: 
To prawdziwy klasyczny krój fryzjerski. Numer dwa po bokach i kwadratowe warstwy na górze. Trochę żelu i vamonos!

Benicio Del Toro

W końcu dla faceta, który naprawdę zajmuje się biznesem w Sicario, Benicio Del Toro. Teraz mówimy o poważnych włosach. Praca, ale warto. To cięcie opiera się na ustawieniu obwodu. Ty i twój stylista powinniście zdecydować o tym na podstawie swoich cech.

Jak o to poprosić: 
Warstwowy krój, upewnij się, że fryzjer lub stylista respektuje obwód głowy i daje okrągłe warstwy dla bardziej miękkiego wyglądu. To cięcie wymaga produktów i trochę suszenia; dodać trochę oleju argonowego dla dodatkowej gładkości i basta!


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Najlepsze Trymery do Włosów Dla Mężczyzn
Read More

Trymery Do Włosów Ciała

Trymery Do Włosów Ciała Oswoić Nadmiar Włosów Na Ciele Z Tych Poręcznych Trymery Alex Bracetti 7 grudnia 2019…