6 Porad, Aby Twoje Włosy Były Pełniejsze

6 Porad, Aby Twoje Włosy Były Pełniejsze

6 Porad, Aby Twoje Włosy Były Pełniejsze

Odważymy Się Wypróbować Te Sześć Wskazówek I Nie Zacząć Czuć Się Pewniej O Swoim Wyglądzie

Z czego byś zrezygnowała, by mieć pełniejsze włosy?

Według sondażu przeprowadzonego przez markę pielęgnacji włosów Nioxin, 77% mężczyzn twierdziło, że zrezygnuje z czegoś na rok dla obietnicy grubszych, pełniejszych włosów. Aby być dokładnym, 33% powiedziało, że zrezygnuje z piwa, 26% czasopism i filmów, 26% facetów na noc, a 20% zrezygnuje z oglądania swojego ulubionego sportu. Jesteś z nimi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi ” tak ” lub jesteś zaintrygowany, Czytaj dalej, ponieważ uważamy, że uzyskanie pełniejszego wyglądu włosów nie powinno być tak żmudne.

Jeśli cierpisz na łysienie androgenowe, znane jako najczęstsza przyczyna przerzedzania włosów u mężczyzn, możesz mieć zbadane opcje zapobiegawcze, takie jak stymulatory wzrostu włosów lub zabiegi chirurgiczne, ale prawda jest taka, że nie musisz tak daleko. “Najprostszym i najbardziej opłacalnym sposobem na uzyskanie pełniejszego wyglądu włosów jest dostosowanie procedury pielęgnacji do produktów, które sprawiają, że włosy stają się pełniejsze i grubsze”, wyjaśnia dr Ilyse Lefkowicz, dermatolog z Nowego Jorku.

Z pomocą Dr Lefkowicz i Sunnie Brook, stylistki Z Los Angeles, opracowaliśmy pięć technik pielęgnacyjnych, które pomogą ci uzyskać pełniejsze, grubsze włosy natychmiast.

1. Zacznij pod prysznicem
Wybierz szampon i odżywkę, które pomogą stworzyć objętość we włosach, takie jak Jack Black True Volume Thickening Shampoo i Jack Black True Volume Revitalizing Conditioner. Zamiast lekkomyślnie ściskać butelkę, zwróć uwagę na proporcje, których używasz. Potrzebujesz tylko dziesięciocentowej do ćwierć wielkości ilości produktu, w zależności od tego, jak długie lub grube są włosy. Aby szampon i odżywka działały w pełni, Nie przesycaj włosów.

2. Blow Dry
Zamiast suszenia ręcznikiem włosów po wyjściu z prysznica, spróbuj podnieść suszarkę. W ten sposób wprowadzasz powietrze do łusek włosów, co pomaga uzyskać objętość i uszczelnić ją.

3. Porzuć Kapelusz
Tak, dobrze to przeczytałeś: pozbądź się czapki baseballowej. Nie musisz się z tym rozstać na zawsze, ale jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy praktycznie żyją w kapeluszu, to nie pomaga Ci w przerzedzeniu sytuacji. Ciasne kapelusze mogą się dusić, odcinając krążenie i uszkadzając mieszki włosowe. “Zdrowa skóra głowy jest bardzo ważna, jeśli chodzi o zdrowe włosy”, mówi dr Lefkowicz. “Bez zdrowej skóry głowy włosy nie mogą prawidłowo rosnąć i nie otrzymują niezbędnego pożywienia.”

4. Baw Się Teksturą
Wierzcie lub nie, bez względu na strukturę włosów, palce są Twoim narzędziem do stylizacji nr 1. Jeśli masz kręcone lub falowane włosy, a twoje włosy przyklejają się i wpadają w siebie, musisz upewnić się, że złamiesz loki palcami. (Unikaj grzebienia, aby zapobiec elektryzowaniu się włosów.) Pomoże to pokryć każde terytorium, które nie istnieje. W przypadku włosów prostych użyj grzebienia z drobnymi zębami i backcomb u nasady, aby utrzymać kawałki na miejscu i pokryć wszelkie rzadkie obszary.

5. Korzystaj z odpowiednich produktów, strategicznie
“Większość mężczyzn skręca w prawo do pomady, aby stylizować włosy, ale pomady są zwykle tłuste i obciążają włosy, więc wyglądają płasko”, mówi Brook. “Kiedy twoje włosy są przerzedzone, chcesz skupić produkt na cieńszych obszarach, aby je zbudować. Niekoniecznie można to zrobić z lepką pomadą.”Zamiast tego sugeruje szukanie sprayu zagęszczającego, takiego jak Head & Shoulders for Men Full & Thick Advanced Thickening tonik, który działa na skórę głowy, oferuje możliwość formowania i zapewnia dwukrotną grubość w ciągu zaledwie dwóch tygodni. “Chodzi o to, aby być celowym z Twoją aplikacją”, mówi Brook. Oczywiście możesz używać rozwiązań zagęszczających wszędzie, ale jeśli tylko przerzedzasz po bokach, tylko spryskaj je po bokach, aby wyrównać włosy.

6. Embrace Puder Do Włosów
Chociaż może to nie być twój codzienny wyjazd, jest to świetna opcja na duże wydarzenie. Spróbuj wykończyć swój wygląd, rozpylając farbowany proszek do włosów lub produkt, taki jak Toppik Hair Building Fibers, aby zwiększyć objętość u nasady i pokryć skórę głowy. To niepozorny sposób na wtopienie we włosy wszelkich rzadkich lub łysych plam.

Możesz użyć dowolnej kombinacji powyższych sztuczek, aby pomóc osiągnąć pełniej wyglądającą głowę włosów. Chodzi o eksperymentowanie i zastanawianie się, co działa dla ciebie. Najlepsza część? Nie musisz z niczego rezygnować!

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts