Fryzury Mad Men

Fryzury Mad Men

Fryzury Mad Men

Wszystkie wskazówki, których potrzebujesz, aby uzyskać fryzurę “Mad Men”

Nowy sezon Mad Men zaczęło się i jak zwykle wszyscy w świecie stylu mieli oczy mocno przyklejone do ekranu, wybierając garderobę Joan, decydując, czy Don powinien nosić kurtkę w stylu country club, czy garnitur biznesowy i co wybory garderoby Peggy Olson mówią o jej stanie psychicznym.

I jeszcze włosy. Mad Men zawsze miała duże włosy, czasami nawet używała ich do prowadzenia fabuły, jak w sezonie 6 “The Doorway”, kiedy Betty postanawia potwornie naśladować włosy 15-letniej dziewczynki, która śpi pod dachem. Wraz z wykrzykiwaniem serialu w kierunku Lat 70 — tych, fryzury również się zmieniają-Internet szaleje nad wąsem Rogera z Lat 70-tych. Połączyliśmy się z Amy Komorowski, stylistka gwiazd, aby uzyskać niski poziom tego, co dzieje się w Mad Men fryzura, a jak uzyskać wygląd z zeszłotygodniowej premiery sezonu na głowie.

Roger

Amy: To włosy z Lat 70. w całej okazałości: dłuższe włosy, długie pełne bokobrody i wąs z Lat 70. Takie wąsy wymagają odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji. Utrzymuj ją przycinaną i kondycjonowaną olejkiem do brody. Nałóż pomadę lub pastę na końce, aby zachować czystość. Małe nożyczki do pielęgnacji lub brzęczyk mogą być używane do zachowania pożądanego kształtu. 

Ken

Amy: Włosy Kena są gładka i długa. Blowdried włosy dla mężczyźni stał się dość popularny w latach 70. ten zarośnięty wygląd nadal musi być oswojony z częścią, grzebieniem lub szczotką i odrobiną produktu, aby utrzymać go na miejscu. Spróbuj użyć kremu, takiego jak Axe Cooling Styling Cream do trzymania, ale nie przesadzaj. Ten styl powinien mieć wygląd żadnego produktu, sprawić, że będzie wyglądał bez wysiłku i miękko.

Don 

Amy: Don pokazuje, że klasyczna część boczna jest ponadczasowa i nigdy nie wchodzi ani nie wychodzi z mody. Najlepiej mieć trochę długości na górze i krótsze boki. Aby uzyskać ten elegancki wygląd, użyj produktu o połysku, takiego jak pomada lub żel. Nałóż produkt obficie na włosy i zakończ czesaniem. Będziesz chciał utworzyć część boczną palcami lub koniec grzebienia. W zależności od długości włosów można nadać większą lub mniejszą wysokość przedniej części włosów.

Stan

Amy: Stan ma długie naturalne włosy i pełna broda. Kluczem jest, aby przejść z własnym naturalnym wyglądem i wyhodować go. Wygląd jest nieco potargany i beztroski. Krem lub matowy żel doda odpowiednią ilość trzymania i tekstury. Możesz zrobić część środkową lub boczną, w zależności od preferencji.

Pełne naturalne brody powracają również w dzisiejszych czasach. Zadbaj o kondycję i pielęgnację olejkiem do brody i grzebieniem. Jeśli masz szczęście, aby zapuścić pełną brodę, trzymaj szyję, tuż pod jabłkiem Adama, przyciętą brzęczykiem. Przycinaj brodę za pomocą trymera do brody z osłoną, regulując ją wyżej lub niżej.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jesienna, jesienna kompozycja przestrzeni roboczej. Scena makiety notebooka. Filiżanka kawy, koc wełniany
Read More

Najlepsze koce na jesień

Najlepsze koce na jesień 18 niezwykle wszechstronnych koców, aby uzyskać przytulne pod tym jesiennym sezonem Cole Cooper 8…