Scott Eastwood przechodzi od szybkich samochodów i dużych huśtawek do Mody Z “Made Here”

Scott Eastwood

Scott Eastwood przechodzi od szybkich samochodów i dużych huśtawek do Mody Z “Made Here”

Scott Eastwood chce upewnić się, że Twoje jaja czują się tak komfortowo, jak to możliwe

Scott Eastwood sprawdził wiele pudeł.

Przejdź zero do 100 obok legendy “Szybcy I Wściekli” Vin Diesel? Szach. Sprawić, aby kraj omdlał z jego niezaprzeczalnego uroku w ” najdłuższej przejażdżce?”Z własnego doświadczenia powiemy, że to czek. Trzymaj się razem z najlepszymi złoczyńcami DC Comics w ” Suicide Squad?”Kolejne pudełko ze znakiem. Ale chociaż znamy go z ról aktorskich, Eastwood to coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Pewnie, ma triathlony i potrafi radzić sobie z kilkoma falami jak nikt inny, ale to jego ostatnie przedsięwzięcie naprawdę utwierdziło go w przekonaniu, że jest człowiekiem z planem. A przedsięwzięcie, pytasz? To” Made Here”, marka, o której Eastwood mówi, że to coś więcej niż przeciętna” firma modowa”, której celem jest uczczenie ” amerykańskiego pracownika poprzez oferowanie wysokiej jakości codziennych produktów, które są wytwarzane tutaj w domu.”

Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Made Here (@madehere) on Sep 19, 2019 at 12:15pm PDT

“Plan był zawsze taki, aby tworzyć produkty wyprodukowane w Ameryce, aby stać po stronie ludzi, którymi się otaczamy” – powiedział Eastwood. “Aby zbudować firmę, która naprawdę wspiera sąsiadów i ludzi, którzy mają pracę wokół ciebie w tym kraju. Taki był pomysł. Mamy tu świetną amerykańską produkcję, której ludzie nie zdają sobie sprawy. Ze względu na Ekonomię, która zmieniła się i uczyniła rzeczy tańszymi w innych miejscach, rzeczy zostały zlecone na zewnątrz. Dla mnie jest wiele wspaniałych fabryk i ludzi, którzy mają tutaj umiejętności, aby produkować te towary, więc dlaczego nie? Może zrobimy tu więcej rzeczy?”

Powiązane: Jesienne trendy mody dla mężczyzn

Eastwood, obok współzałożyciela “Made Here” Dane ‘ a Chapina, chce stać za tymi w USA, którzy ciężko pracują. Ich nadzieją jest to, że marka będzie wspierać społeczności i silną, zlokalizowaną siłę roboczą, eliminując konieczność polegania na działaniach innych krajów, jeśli chodzi o produkcję wysokiej jakości produktów.

Szybki rzut oka na stronę pokazuje ich aktualne skupienie-T-shirty, skarpetki, bokserki, czapki — Co łączy się z samozwańczą etykietą Eastwooda jako “prostego faceta” przede wszystkim.

“Dla mnie chodzi tylko o podstawy” “W tym miejscu starałem się wyśrodkować jej markę. Po prostu zrób to prosto, zrób podstawy naprawdę dobrze. Po prostu staramy się uzyskać dokładnie to, czego chcemy i chcemy spełnić oczekiwania rynku dotyczące niektórych artykułów.”Eastwood jest już tak dumny z bielizny “Made Here”, że zapytany o to, jaki przedmiot” Made Here “podarował swojemu ojcu, legendarnemu Clintowi Eastwoodowi, wybrał tę bieliznę, ponieważ” każdy chce mieć miły miękki materiał na jajach.”Jeśli to nie sprawia, że chcesz zamówić parę teraz, Nie wiem, co będzie. 

Pomimo tego, że Eastwood jest w fazie niemowlęcej, twierdzi, że “Made Here” ma wiele powodów do ekscytacji w 2020 roku, aby wyróżnić się w tak konkurencyjnej branży.

Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Made Here (@madehere) on Sep 23, 2019 at 10:12am PDT

“Mamy kilka nowych produktów, które pojawią się tej jesieni poza przestrzenią mody, które są konsumpcyjne” – powiedział Eastwood. “Mamy [również] mamy serię wideo coming out o nazwie “w jeden dzień”, i to wszystko o rzeczach, które robimy jako kraj w jeden dzień. Wszystko, od przemysłu motoryzacyjnego, po Przemysł Stalowy, kukurydziany, ropę naftową. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ włożyliśmy wiele twórczej energii w opiekę nad tym, i to jest dla mnie kolejne ujście kreatywności.”

Między tym wszystkim, co Eastwood bierze na siebie, można by pomyśleć, że będzie tęsknił za jakimś dobrym czasem, aby zrobić absolutnie nic (lub może zdrzemnąć się), ale w rzeczywistości jest to życie, o które prosi. “Lubię być zajęty, lubię być w ruchu” – przyznaje. “Ponieważ jestem zajęty pracą nad filmami, tworzeniem filmów, Lubię wypełniać pusty czas, prawdopodobnie zbyt często, ale wypełniać go innymi twórczymi przedsięwzięciami.” 

A jeśli chodzi o to, czego nauczył go cały ten czas w branży rozrywkowej przed nowym projektem, mówi, że to proste: “po prostu bądź sobą i idź za przeczuciem.” 

Ten wywiad został zredagowany i skondensowany dla jasności.

Możesz Też Kopać:

  • David Giuntoli mówi, że “milion małych rzeczy” to “uzdrowienie” dla mężczyzn
  • Nothing Is Off Limits for exhibition of NHL Athlete Brooks Laich on “How Men Think”
  • Gus Kenworthy żyje swoją prawdą (i chce, żebyś zrobił to samo)
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Tancerz ćwiczący w studio
Read More

Zalety rajstop dla mężczyzn

Zalety rajstop dla mężczyzn Dlaczego musisz inwestować w rajstopy gimnastyczne, Długie Spodnie i rajstopy tej jesieni Elżbieta Pascka…