Fryzury męskie: Fryzjer inspirowane fryzury dla mężczyzn

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/quincy20combs20with20a20top20knot20hairstyle.html https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/brad20pitt20with20the20fury20the20slickback20hairstyle.html https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bryshere20gray20with20a20high20top20fade20hairstyle.html.

Fryzury męskie: Fryzjer inspirowane fryzury dla mężczyzn

Przewodnik po najlepszych fryzjerskich fryzurach dla mężczyzn

Kiedy miałam około 16 lat, zaczęłam obcinać sobie włosy. Nie mogę nawet powiedzieć skąd się wzięło to zainteresowanie, ale pociągnęło mnie to. Kilka miesięcy później, dawałam mojej rodzinie i przyjaciołom fajne fryzury. To zaprowadziło mnie na pełną przygód drogę do miejsca, w którym obecnie pracuję — do jednego z najpopularniejszych sklepów w Ameryce Północnej, Notorious Barbershop.

Często klienci przychodzą do fryzjera w poszukiwaniu stylowych cięć, aby zmienić swój wygląd. Jest rzeczą oczywistą, że uzyskanie odpowiedniego cięcia daje im wzrost pewności siebie. Jeśli zastanawiasz się, co możesz zrobić inaczej ze swoimi włosami, możemy Ci pomóc. W Notorious stale pracujemy z modnymi i miejskimi facetami szukającymi najbardziej aktualnego kroju. Z tego powodu zawsze jesteśmy o krok przed prognozą trendu. To pomogło nam sporządzić listę najlepszych fryzur dla mężczyzn — z których jeden z pewnością pasuje do twojej osobowości.

Powiązane: Barber Czaty boczne: Czarna historia z fotela Barber 

Kiedy jesteś gotowy, aby zanurzyć się, zawsze ważne jest, aby opisać fryzurę fryzjerowi, zanim podniosą nożyczki. Użyj odpowiedniego żargonu i porozmawiaj szczerze o nowym wyglądzie. Pamiętaj, że możesz wprowadzać małe zmiany, aby dopasować je do swojej twarzy i ogólnego wyglądu.  Każdy z wyglądów ma specjalną nazwę ze wskazówkami, jak ciąć i stylować. Twój fryzjer nie będzie miał problemów z odtworzeniem tych trendów, a dzięki odpowiednim produktom do włosów również ty-więc rób notatki.

Justin Timberlake

The Dapper

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/justin20timberlake20with20the20dapper20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Elegancki ma zwężające się boki i tył z teksturowaną górą i jest stylizowany, dzięki czemu górna część włosów stopniowo staje się dłuższa od tyłu (korony) do przodu. Celem jest ułożenie wszystkich włosów z przodu, aby nadać im kształt i objętość, podczas gdy tył może być ułożony płasko lub pomieszany. Uwaga: broda dodaje poważnego smaku tego typu wyglądowi.

Jak stylizować:

 1. Wysusz włosy całkowicie w kierunku fryzury.
 2. Rozgrzej w dłoni drobną pomadę, a następnie nałóż ją na włosy na wierzchu. Możesz przesuwać palcami po włosach, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd lub użyć grzebienia, aby uzyskać bardziej wyrazisty wygląd.

Broda: Długość brody może być różna; może być tak krótka jak cień o godzinie 5 i tak długa jak, cóż, nie ma ograniczeń. Najważniejszą rzeczą jest utrzymanie brody w czystości i przycinanie, abyś mógł jeść bez strony wąsów.

Mike’ Sytuacja ‘ Sorrentino

Pompadour z częścią boczną

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mike20sorrentino20with20a20pompadour20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Pompadour z boczną częścią wymaga cięcia nożycowego na całej górze, utrzymując boki nie krótsze niż 3 osłony. Aby bardziej zauważalna część podzieliła włosy na górze, poproś fryzjera, aby lekko ogolił się w części (linii). To jest nowoczesny, fajny grzebień.

Jak stylizować:

 1. Nałóż pomadę, gdy włosy są jeszcze trochę wilgotne, aby uzyskać płynny przepływ.
 2. Użyj drobnego grzebienia zęba i przeczesz go z dala od części i lekko do tyłu.

Will Smith

Kolejka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/will20smith20with20a20line20up20haircut.htmlGetty Images

The Cut: Fryzura liniowa niekoniecznie musi być zbyt krótka. Może się różnić od 3 1/2 osłony clipper dookoła do blaknięcia skóry po bokach iz tyłu. Aby uzyskać naprawdę ostry wygląd, możesz poprosić fryzjera o zdefiniowanie linii włosów (lineup). 

Jak stylizować: Buzz cut pozwala na łatwą konserwację, co jest Świetne dla facetów, którzy wolą po prostu wstać i iść rano. Podczas gdy Twoja strona procesu stylizacji jest bezobsługowa, nadal powinieneś obcinać włosy co około dwa tygodnie, odwiedzając fryzjera między kolejkami.

Brad Pitt 

The Fury (vel The Slickback)

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/brad20pitt20with20the20fury20the20slickback20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Aby uzyskać ten wygląd, trzymaj górę wystarczająco długo, aby mogła się wycofać. Boki powinny być całkowicie odłączone od góry. W przypadku grubych włosów teksturowanie najlepiej byłoby z łatwością układać włosy. Fury, znany również jako slickback, może być całkowicie czesany do tyłu lub może być stylizowany palcem, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd.

Jak stylizować:

 1. Osuszyć ręcznikiem i nałożyć pomadę na mokry wygląd. Możesz również czesać włosy do tyłu, aby uzyskać gładszy wygląd.
 2. Jeśli nie chcesz mokrego wyglądu, możesz wysuszyć włosy i nałożyć pomadę.

Broda: Może mieć dowolną długość, nawet tak krótką, jak cień 5 o ‘ Clock. Ponownie utrzymuj brodę w czystości, abyś mógł mówić i jeść bez wąsów.

Adam Lambert 

Pompadour

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/adam20lambert20with20a20pompadour20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Pompadour jest wtedy, gdy włosy są przerzucane do góry od twarzy i noszone wysoko nad czołem, czasami w górę po bokach. Stary sposób mody byłoby slick boki do tyłu, ale blaknięcie boki i plecy jest to, co jest trendy teraz. Celem jest upewnienie się, że włosy z przodu są znacznie dłuższe niż z tyłu głowy.

Jak stylizować:

 1. Do klasycznego Pompadour nałóż pomadę grubym grzebieniem zębów.
 2. Aby uzyskać suchy wygląd, całkowicie wysusz włosy szczotką odpowietrzającą, aby podnieść i zgiąć przód, aby uzyskać objętość. Następnie zastosuj pomadę i styl dla pożądanego wyglądu.

Broda: Możesz zachować brodę dla tego wyglądu i może być krótka lub długa. Czystość jest najważniejsza, jeśli masz brodę.

Powiązane: Najlepsze Fryzury Dla Cofniętej Linii Włosów

Chase Crawford

Frędzle nisko cięte

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chace20crawford20with20a20low-cut20fringe20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Fade boki naprawdę krótkie Lub zachować go na 2 straży dookoła. Celem górnej części włosów jest uzyskanie dużej tekstury i zrobienie tego. Fryzjer musi użyć nożyczek, aby pokazać choppiness do tego cięcia; trick do cięcia jest stylizować włosy, jak nie starasz się zbyt mocno, aby pokazać doskonałość. 
 

Jak stylizować:

 1. Całkowicie wysusz włosy, ponieważ aby uzyskać pełny efekt, należy je stylizować suchą pastą.
 2. Użyj palców i baw się włosami, aby uzyskać niechlujny wygląd.

Quincy Combs

Supeł Górny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/quincy20combs20with20a20top20knot20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Samuraj—znany głównie jako górny węzeł-jest w zasadzie podcięciem, które można stylizować na różne sposoby. Mówimy o wszystkim, od brudnego Kudłaty do zręcznego pleców. Aby osiągnąć ten wygląd, włosy na górze muszą zostać odciągnięte od czoła i związane w środku pleców. Boki są zwykle bardzo krótkie, a włosy na górze muszą mieć co najmniej 6 cali.

Jak stylizować:

 1. Zwiąż włosy w kok, a następnie nałóż pastę pielęgnacyjną, aby włosy były ładnie połączone. Przeczesz włosy do tyłu i użyj opaski do zawiązania węzła. Unikaj wysokiego napięcia mieszków włosowych, ponieważ może to uszkodzić włosy.

Bryshere Gray

High-Top Fade

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bryshere20gray20with20a20high20top20fade20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: High top fade jest niezwykle popularny i można go osiągnąć poprzez blaknięcie boków wysoko, aż do góry. Wierzch włosów jest następnie wyrzeźbiony w lekko pudełkowatą sylwetkę. Ten wygląd jest świetny, gdy linia włosów jest Ostro zdefiniowana, aby uzyskać pełny wygląd. 

Uwaga: High Top Fade może zmienić się w zupełnie inną fryzurę, gdy używana jest gąbka do zwijania. Służy do oddzielania włosów na małe kawałki loków.

Jak stylizować:

 1. Utrzymuj włosy ładne i świeże, odwiedzając fryzjera na regularnej bazie i używaj lakieru do włosów, takiego jak olej arganowy, aby nie stracić kształtu.

 2. Aby uzyskać inny wygląd, możesz delikatnie pocierać włosy gąbką do loków, lekko kolistymi ruchami, aby wyróżnić loki. 

Keanu Reeves

The Bro Flow

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/keanu20reeves20with20the20bro20flow20hairstyle.htmlGetty Images

The Cut: Aby osiągnąć, ta fryzura, po prostu wyhoduj włosy na nieco powyżej długości ramion i poproś fryzjera o dodanie warstw. Po osiągnięciu pożądanej długości może to być fryzura o niewielkiej konserwacji i świetnie wygląda z jasną brodą.

Jak stylizować:

 1. Utrzymuj włosy w czystości i odwiedzaj fryzjera co osiem tygodni, aby uzyskać lekkie przycinanie.

Rome Flynn

Włosy Kręcone Blakną

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rome20flynn20with20a20curly20hair20fade.htmlGetty Images

The Cut: Curly hair fade działa najlepiej dla mężczyzn z bardziej luźnymi lokami. Wystarczy przyciąć boki do długości palca (około 1 cala). Wierzch włosów powinien pozostać znacznie dłuższy niż boki.

Jak stylizować:

 1. Suszenie ręcznikiem, ponieważ suszenie włosów straci elastyczność loków i może powodować puszenie się.
 2. Pocierać dziesięciocentowy rozmiar pomady na bazie wody i scrunch go w loki. Pozostaw włosy do wyschnięcia, a loki będą zdefiniowane przez cały dzień. Po wyschnięciu możesz uruchomić palce przez górę i zepsuć, jeśli chcesz. Jest to bardzo zabawny i wszechstronny styl, jeśli jesteś obdarzony lokami.

Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Szczotki Do Włosów Dla Mężczyzn
 • Fryzury męskie: kultowe fryzury męskie
 • Najlepsze produkty Do Pielęgnacji Włosów Dla Mężczyzn
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
kiehls cannabis oil Bio oil Olejek do pielęgnacji skóry biossance olejek z drzewa herbacianego na zielonym tle
Read More

Najlepsze Olejki Do Twarzy

Najlepsze Olejki Do Twarzy 11 olejków do twarzy i dlaczego warto ich używać codziennie Mark Cohen 26 czerwca…
Read More

Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn

Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn Starasz się oswoić brwi? Wypróbuj Te Triki Pielęgnacyjne Barret Wertz 16 stycznia 2019 Podziel…