Jak Rozbujać Rozstajną Brodę

Jak Rozbujać Rozstajną Brodę

Dlaczego Zapuszczanie Brody Jest Pierwszą Rzeczą, Którą Powinieneś Zrobić Po Rozstaniu

Jeśli naprawdę chcesz, żeby żałowała zerwania, zapuść brodę.

Po rozstaniu nagłe pojawienie się dodatkowej twarzy było wskaźnikiem depresji. W rzeczywistości jest to jeden z pierwszych sygnałów, których terapeuta szuka, szukając oznak depresji.

“Kiedy klienci przychodzą do mnie po rozstaniu, absolutnie sprawdzam, czy dbają o siebie”, mówi psycholog J. Ryan Fuller, który specjalizuje się w Terapii Poznawczej i terapii par. “Czy sami się pielęgnują? Czy ich koszula jest schowana?”

Zakończenie długotrwałego związku może być trudne, zwłaszcza jeśli to ty zostałeś porzucony. Te uczucia odrzucenia mogą prowadzić osobę do dobrego długiego spojrzenia w lustro. Rozstanie to idealny czas na odbudowę i jak idealny czas na zapuszczenie brody.

“Są tam absolutnie fani brody”, mówi Luke Ditella, aktor z Nowego Jorku, którego chwalebna broda była opisywana w różnych magazynach. “Ludzie naprawdę się denerwują, kiedy je ściąłem. Osobiście muszę podziękować ojcu za moje, zarówno za genetykę, jak i inspirację, aby wyglądać jak prawdziwy mężczyzna. Jest też coś, co można powiedzieć o konieczności mniej pracy maszynki do golenia rano.”

Może lubiła całować ogoloną twarz. Ale nie jesteś już zobowiązany do żądań. Jest to czas osobistej rewolucji i uzdrawiających efektów osobistej transformacji. Następny krok w kawalerskie życie to czas, aby odkryć siebie na nowo.

Temat: 10 rzeczy, które Cię wyrzucą jak najszybciej

“Rozstania mogą być deską do skakania dla prawdziwego samodoskonalenia”, mówi Fuller. “Niektóre przypadki używają go jako katalizatora do ograniczenia niektórych starych destrukcyjnych nawyków. Znajdują inspirację, aby pójść na siłownię i martwić się o odżywianie.”

Badania dowiodły, że kobiety są bardziej przyciągane do mężczyzn z zarostem na twarzy, uważają je za bardziej męskie, zdrowsze, a nawet postrzegają je jako lepszych rodziców. Więc zamiast się tarzać, być może najlepszą zemstą dla ciebie teraz jest życie dobrze i dobrze wąsikane.

Oto kilka wskazówek, jak opanować brodę zemsty:

Utrzymuj W Czystości

Ponieważ żegnasz się z rutyną golenia, będziesz potrzebować innych metod, aby pozbyć się oleju, martwego naskórka i zapychającego pory brudu. Możesz być zdezorientowany, czy powinieneś używać mydła lub szamponu na twarzy rano. Odpowiedzią jest ulepszenie typowego mycia twarzy do mycia brody, które nawilża zarost na twarzy, ale także zapewnia skórę pod spodem.

Szampon Do Brody

21,10 zł MrNatty.com

No Pain, No Gain

Najgorszą częścią wyrastania brody będzie podrażnienie spowodowane szorstkimi zarostami na twarzy. “Będziesz chciał go ogolić”, mówi mistrz fryzjerski z Londynu Matt Raine, założyciel firmy Mr.Natty grooming products. “Ale nie rób tego. Trzymaj się tego. Skup się.” 

Zwalczaj swędzenie olejem z brody, który zapobiegnie wysuszeniu skóry pod brodą. Jeśli swędzenie stać się zbyt wiele do obsługi, Można również zatrudnić over-the-counter hydrokortyzon krem, aby pomóc dostać się przez trudniejsze dni.

Olejek Do Brody

12,53 zł MrNatty.com

Codzienna Konserwacja

Możesz nie zobaczyć pełnego potencjału swojej brody przez około trzy lub cztery tygodnie. Więc będziesz musiał poświęcić czas na kultywowanie tego. Podczas przycinania Raine sugeruje rozpoczęcie od odrobiny talku na szyi, aby powstrzymać swędzenie.

Dekolt nie wymaga wiele pracy. W rzeczywistości pozostawienie dekoltu bez obcięcia pozwala na bardziej naturalny wygląd. Staraj się używać nożyczek jak najmniej lub zdecydować się na oswajanie dzikich włosów nożyczkami.

All-In-One Grooming Kit

39,99 zł Amazon.com

Powrót brzytwy

Tak, to jest w porządku, aby pozwolić trochę swobody dla brody wzdłuż dekoltu. I może wydawać się sprzeczne z intuicją golić się podczas zapuszczania brody, ale jeśli nie jesteś Andrew Luckiem, zgól brodę na szyję.

Trymer Do Brody

19,97 zł Amazon.com

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts