Geometria Doskonałej Brody

Geometria Doskonałej Brody

Sekret Znalezienia Idealnego Kształtu Brody Dla Twojej Twarzy

Skromna broda, niegdyś cecha określająca hipsterów odzianych w kaptury, teraz należy do mas. Sugestie, że osiągnęliśmy “szczytową brodę”, są jednak zdecydowanie przedwczesne, ponieważ coraz więcej facetów w zawodach białych kołnierzyków przyjęło ten styl.
 
A dlaczego nie? Niektóre zadbane włosy na twarzy mogą zdziałać cuda dla mężczyzny: mogą ukryć te ciekawe, związane z wiekiem policzki lub odwrotnie, dodać dobrą dekadę do twarzy dziecka. Broda może natychmiast stworzyć atmosferę (prawdopodobnie nieistniejącego) buntu dla człowieka o wąskim sznurku. A kiedy nosisz się do swojej wygodnej pracy biurowej, mówi światu, że nie jesteś niewolnikiem korporacji, do cholery.
 
Haczyk polega jednak na tym, że zapuszczanie brody wymaga znacznie więcej niż tylko nie golenia. Podobnie jak w przypadku fryzur, istnieją pewne prawa geometrii, które muszą być przestrzegane. Szeroki pasek na podbródku wyglądałby absurdalnie na okrągłej twarzy, przepaska duszy pozytywnie Diabelska na trójkątnej twarzy. Z pomocą renomowanych fryzjerów nakreślimy najbardziej odpowiedni styl brody dla Twojego kształtu twarzy.
 

Kwadrat

Uosobienie męskości, kwadratowa twarz może zdjąć prawie każdy styl brody przy niewielkim wysiłku. Tam, gdzie większość ludzi bezskutecznie próbuje dodać kilka trudniejszych kątów do twarzy, ty, drogi kwadracie, nie musisz kiwać palcem. Zarost może podkreślać kontury twarzy, ale celowe golenie linii prostych w kolczudze jest przesadą.

Zdjęcie dodane przez River Island (@riverisland) 3 paź 2016 o 14: 18

 
Inspiracje Gwiazd: Jaime Dornan / Brad Pitt

Podłużne

Dłuższe kształty twarzy często wymagają zrównoważenia, więc unikaj bródek lub izolowanego wzrostu na brodzie, ponieważ będą one wydłużać twarz. Bokobrody będą miały taki sam efekt.

Premiera była niesamowita cztery dni temu! Czy ktoś był wczoraj w nocy? Dzięki @ russellcrowe_fans za zdjęcie. # manofsteelmovie

A photo posted by Russell Crowe (@russellcrowe) on Jun 14, 2013 at 8: 44am PDT

 
Lepiej dodać wagi do policzków z pełniejszą brodą, która jest cieńsza na brodzie i wąsach. Ale uważaj: “faceci o podłużnych twarzach często mają długie szyje. Sztuczka polega na tym, aby nie golić się zbyt wysoko pod szyją, ponieważ broda będzie wyglądać dziwnie”, ostrzega mistrz barber Carmelo Guastella.
 
Inspiracje Gwiazd: Sacha Baron Cohen, Russell Crowe

Owal

Symetria owalnej twarzy oznacza, że możesz wykonać prawie każdy wygląd. “Wolę stylizować brodę tak, aby boki były krótsze niż przód”, mówi Sukru, ekspert w dziedzinie fryzjerstwa i pielęgnacji dla Neville ‘ a. “Trzymaj boki na maksymalnie trzech milimetrach, a przód od sześciu do dziewięciu milimetrów.”

Muszę się dziś spotkać z tą legendą @georgesstpierre #epic #ufc

Zdjęcie dodane przez Chris Hemsworth (@chrishemsworth) w Jun 5, 2016 w 1:01pm PDT

Guastella preferuje jednak zupełnie schludniejszy wygląd owalnych twarzy. “Po prostu ogol włosy, które są wysoko na policzkach i oczyść każdy wzrost na dolnej szyi”, radzi.
 
Inspiracje Gwiazd: Jude Law / Chris Hemsworth

Runda

Celem jest wyszczuplenie twarzy. Pełna broda tylko przesadza okrągłość, więc mądrzej byłoby zdecydować się na prostszą brodę, która jest krótsza po bokach niż wokół brody i górnej wargi. Okrągłe twarze nie mają widocznej szczęki ani żadnych nieodłącznych kątów, więc naprawdę chcesz odpowiednio zwężać brodę, aby dać złudzenie ostrzejszych konturów.

Wpadłem dziś rano na pioniera # climatechange w @unitednations. Dziękuję Wiceprezydencie Gore. # Climate2014 # latergram momentforaction.org

Zdjęcie dodane przez Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio)23 września 2014 o 12: 17 PM PDT

W niektórych przypadkach prosta bródka kwadratowa może działać, ponieważ dodaje bardzo potrzebną definicję i równoważy miękkość podbródka. Zwraca również uwagę z dala od krawędzi twarzy i w kierunku ust i warg. Policzki powinny zawsze pozostać Ogolone w tym przypadku.
 
Inspiracje gwiazd: Leonardo di Caprio / Kanye West

Trójkąt

Twarde kąty trójkątnej twarzy mogą wymagać nieco zmiękczenia, więc unikaj ostrych linii lub over-the-top szczegółów. Oprzyj się również wszystkiemu, co wydłuży twarz, Na przykład bokobrodom.

Szczęśliwego Dnia Matki, mamo. Urodziłaś mnie z 468 tygodniowym opóźnieniem. Miałem 9 lat. Oboje cieszyliśmy się, że jesteśmy wolni.

Zdjęcie opublikowane przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu Maj 8, 2016 w 1:21pm PDT

Wyrównaj szeroką linię włosów z pełniejszą brodą, która zaczyna się poniżej kości policzkowych. Tylko upewnij się, że nie zrobi się zbyt spiczasty w podbródku. “Chcesz dać brodę nieco więcej siły, wyrównując brodę w tym obszarze” – mówi Guastella.
 
Inspiracje Gwiazd: Jake Gyllenhaal / Ryan Reynolds

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts