Jak dbać o skórę latem

eir nawilżająca mgiełka do twarzy w aluminiowej butelce młodzież do ludzi maska do snu w żółtym słoiku korres uspokajający i chłodzący żel w niebieskiej butelce wszystko na

Jak dbać o skórę latem

Myślisz, Że Znasz Letnią Pielęgnację Skóry? Pomyśl Jeszcze Raz

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Z dodatkami Barret Wertz.


Lato ma wiele zalet: dłuższe dni, ładniejsza pogoda, Sezon plażowy — ale nie jest bez wad, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Letnie dni psów towarzyszą zabiegom pielęgnacyjnym, takim jak ostre promienie UV, duża wilgotność i duszne ciepło. Mogą one wyrządzić wiele szkód skórze, nawet jeśli masz już solidną rutynę pielęgnacji skóry-tonik, serum, krem nawilżający, całe dziewięć jardów. 

W związku z tym lato to zdecydowanie czas, w którym będziesz dobrze służył, aby ponownie ocenić swoją aktualną ofertę pielęgnacyjną i zobaczyć, co możesz zrobić, aby dać jej dodatkowy impuls do walki z podwyższonymi warunkami.

Powiązane: Jak leczyć oparzenia słoneczne

Nie musisz odbudowywać go od podstaw w żaden sposób, po prostu upewnij się, że wyprzedzasz warunki, upewniając się, że Twoja skóra jest dobrze przygotowana do ich obsługi. Poniżej podkreślamy najważniejsze elementy dobrego letniego programu pielęgnacyjnego: krem z filtrem przeciwsłonecznym, Kontrola oleju, lekki krem nawilżający i regeneracja.


Ochrona Przeciwsłoneczna Fakty


SPF jest niezbędny przez cały rok, ale zwłaszcza latem. Dłuższe dni oznaczają większą ekspozycję na światło słoneczne i chociaż może się wydawać, że zdziałają cuda dla Twojego spożycia witaminy D, oznacza to również, że Twoja skóra będzie przyjmować wiele szkodliwych promieni UV, które naturalnie prowadzą do uszkodzenia skóry. 

Promienie UVA i UVB powodują uszkodzenia skóry na różne sposoby-UVA powodują starzenie się skóry, a promienie UVB powodują pieczenie skóry — i są prawdopodobnie głównymi czynnikami, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia się i raka skóry, dlatego konieczne jest wyprzedzenie ich poprzez noszenie szerokiego spektrum leczenia SPF.

Dlaczego konkretnie szerokie spektrum? Aby krem przeciwsłoneczny mógł twierdzić, że chroni przed wszelkim promieniowaniem UV — zarówno UVA, jak i UVB — odpowiednio, musi to udowodnić. Tylko krem o szerokim spektrum działania z filtrem SPF co najmniej 15 lub wyższym może zmniejszać ryzyko zarówno raka skóry, jak i wczesnego starzenia się skóry. Filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania i filtry o szerokim spektrum działania z wartością SPF poniżej 14 mogą jedynie zapobiegać oparzeniom słonecznym.

Nie musisz używać grubego, goopy ochrony przeciwsłonecznej dwa razy dziennie, aby uzyskać ochronę, której potrzebujesz. Istnieje wiele środków nawilżających, które mają wystarczającą ochronę SPF. Wszystko, co ma SPF 15 lub wyższy, powinno działać dobrze do większości codziennych zastosowań, ale jeśli Twoja skóra jest szczególnie wrażliwa, planujesz dłuższą ekspozycję na słońce lub chcesz dodatkowej ochrony, poszukaj mineralnego filtra przeciwsłonecznego z filtrem SPF co najmniej 30.

Całkowicie odczuwamy pragnienie, aby uzyskać świetną opaleniznę w sezonie, ale pamiętaj o tym: opalenizna to twoja skóra pracująca w godzinach nadliczbowych, aby chronić się przed szkodliwym promieniowaniem, nadmiernie wytwarzając melaninę, aby dostosować się do trudniejszych warunków. Tego lata daj swojej skórze to, czego potrzebuje, a nie to, czego chcesz


Najlepsze Praktyki Ochrony Przeciwsłonecznej


Krem przeciwsłoneczny działa tylko wtedy, gdy używasz go prawidłowo. Postępuj zgodnie z tymi letnimi wytycznymi dotyczącymi pielęgnacji skóry, aby chronić swoje ciało i zdrowie:

 • Pamiętaj, aby nałożyć krem z filtrem na 30 minut przed wyjściem na zewnątrz, aby składniki aktywne w pełni związały się ze skórą.
 • Stosuj krem przeciwsłoneczny co dwie godziny, niezależnie od poziomu SPF – nawet jeśli jest wodoodporny. Z biegiem czasu krem z filtrem przeciwsłonecznym zanika przez dotykanie, pocieranie ręcznikami lub pocenie się.
 • Stosuj ochronę na wszystkich częściach ciała, w tym na uszach, głowie, dłoniach i stopach. Użyj balsamu do ust z ochroną przeciwsłoneczną, aby chronić cienką skórę ust, a jeśli chcesz zwiększyć swoją obronę, załóż odzież ochronną.
 • Bawełniane ubrania często zapewniają ochronę mniejszą niż krem z filtrem SPF 15. Nawet jeśli masz na sobie koszulkę, powinieneś użyć kremu przeciwsłonecznego.
 • Użyj odpowiedniej ilości kremu przeciwsłonecznego. Co dwie godziny należy nakładać około uncji-mniej więcej wielkości kieliszka. Używanie less zmniejsza reklamowany SPF, czyniąc go mniej skutecznym.
 • Sprawdź datę przydatności do spożycia. Krem przeciwsłoneczny wygasa i z czasem traci swoją skuteczność. Pozostawienie kremu przeciwsłonecznego w letnim upale również zagrozi jego skuteczności.
 • Używaj wyższego SPF, jeśli używasz sprayu na owady, ponieważ niektóre środki odstraszające mogą zmniejszyć skuteczność ochrony przeciwsłonecznej.
 • Używaj tylko naturalnego kremu przeciwsłonecznego dla niemowląt.

Codzienna Pielęgnacja Skóry: Krem Z Filtrem Przeciwsłonecznym


Jeśli jesteś jasnoskóry, masz blond lub rude włosy i niebieskie lub zielone oczy, możesz być na większe ryzyko uszkodzenia słońca. Krem przeciwsłoneczny to początek, ale należy podjąć dodatkowe środki ostrożności, jeśli planujesz wziąć w jakimś poważnym słońcu. Oto kilka dodatkowych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry na lato:

 • Pobyt z dala od Słońca w godzinach szczytu (między 10 a 16).
 • Noś kapelusz z szerokim rondem, aby chronić głowę i twarz oraz odzież ochronną.
 • Nigdy nie wychodź z domu bez okularów przeciwsłonecznych. Kup okulary przeciwsłoneczne ze 100% ochroną przed promieniowaniem UV i nie kupuj wyłącznie dla mody. Pamiętaj, że to, że Twoje okulary przeciwsłoneczne są ciemniejsze, niekoniecznie oznacza, że chronią przed słońcem.
 • Zawsze unikaj solarium. Promieniowanie UV jest tak samo niebezpieczne jak naturalne światło, jeśli nie bardziej.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jack20black20double20duty20face20moisturizer20spf2020-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jack20black20double20duty20face20moisturizer20spf2020-1.html

Ten balsam do twarzy o szerokim spektrum działania zawiera przeciwutleniacze i witaminy. Dodanie tego do codziennej rutyny — w letnie upały lub zimowy wiatr — powstrzyma promienie słoneczne przed powodowaniem ciemnych plam i uszkodzeń skóry, których nie zauważysz przez wiele lat.  

$28 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20facial20sunscreen20broad20spectrum20spf2046.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eltamd20uv20clear20facial20sunscreen20broad20spectrum20spf2046.html

Aby uzyskać silną ochronę dzięki właściwościom usuwającym trądzik, trochę tego wielokrotnie nagradzanego bezolejowego filtra przeciwsłonecznego przechodzi długą drogę. Podwójny Krem przeciwsłoneczny do zwalczania promieni UV-mineralny tlenek cynku i chemiczny oktinoksat-działają w połączeniu z niacynamidem, aby kontrolować trądzik i kwasem hialuronowym, aby zachować nawilżenie skóry. 

$35 przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/isdin20eryfotona20actinica20mineral20sunscreen20spf2050.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/isdin20eryfotona20actinica20mineral20sunscreen20spf2050.html

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z kremu przeciwsłonecznego i płacisz za to teraz (lub chcesz być lepiej przygotowany na wszelkie przyszłe szkody, które nie dotarły jeszcze na powierzchnię) wykazano, że DNA Repairsomes-enzym naprawczy pochodzący z planktonu znany jako Fotoliaza — pomaga naprawić szkody spowodowane przez słońce. Dodaj do tego potężną dawkę przeciwutleniaczy, w tym witaminę E, do tego 100% mineralnego kremu przeciwsłonecznego, a otrzymasz lekką warstwę cieczy, która pomoże zapewnić optymalne zdrowie skóry. 

$55 przy Amazon.com


Rutynowa Pielęgnacja Skóry: Kontrola Oleju


Wszyscy pocimy się bardziej latem. Upały, tak wspaniałe, jak to może być dla niektórych, ustawia gruczoły łojowe w overdrive, który ma tendencję do pozostawienia nas wszystkich trochę bardziej wilgotne niż byliśmy, zanim wyszliśmy na zewnątrz. Wystarczy ból, aby poradzić sobie, jeśli Twoja skóra nie jest naturalnie po stronie oleistej. Jeśli tak, to jeszcze trudniej utrzymać kontrolę. Nikt nie chce chodzić wyglądając lepko i lśniąco.

Powiązane: Najlepsze produkty do pielęgnacji skóry roku

Aby było jasne, olejek do twarzy nie jest zły — w rzeczywistości jest to olej, który może pomóc zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jednak zbyt duża ilość oleju może prowadzić do zatkanych porów i zaskórników. Ciepło prawdopodobnie tylko zaostrzy problem.

Na szczęście istnieją sposoby, aby wyprzedzić naturalną kontrolę oleju, które nie wymagają przyjmowania antyperspirantu Na twarz. Zacznij od szukania produktów zawierających glinkę, ponieważ świetnie nadaje się do oswajania nadaktywnych gruczołów łojowych i usuwania nadmiaru oleju. Bez względu na to, czy używasz środka czyszczącego, TONIKA, czy maski, zdziałasz cuda dla cery tłustej i mieszanej.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cardon20purifying20clay20cleanser.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cardon20purifying20clay20cleanser.html

Użyj tego codziennego środka czyszczącego, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z kontrolą oleju. Glina-do czterech razy silniejsza niż węgiel drzewny-usuwa nadmiar sebum i sebum bez uczucia wysuszenia twarzy. Dlaczego? Ponieważ oprócz kaolinu, bentonitu i marokańskich glin lawowych, ten pieniący się płyn do mycia twarzy wykorzystuje ekstrakt z trawy tygrysiej i kaktusa, aby koić i nawilżać skórę. Jest doskonałym dodatkiem do każdej letniej pielęgnacji skóry-szczególnie tych ze skłonnością do trądziku, wyprysków i zaskórników.

18,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20body20shop20tea20tree20skin20clearing20mattifying20toner.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20body20shop20tea20tree20skin20clearing20mattifying20toner.html

Community Trade Organiczny olejek z drzewa herbacianego, oczar wirginijski i matujące Pudry stanowią idealny dodatek do letniej skóry wymagającej oczyszczenia, uspokojenia i kontroli oleju. Twoje zatkane pory będą się radować. 

18,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aztec20secret20indian20healing20clay.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aztec20secret20indian20healing20clay.html

Wydobyć wielkie działa z tym Amazon bestsellerowej maski, która faktycznie dostaje zadanie – za tanio. Wymieszaj jedną część gliny z jedną częścią octu jabłkowego i przygotuj telefon. Ta maska jest praktycznie wykonana dla ‘ grama. 

Od 12,79 zł Amazon.com


Pielęgnacja Skóry: Żel Nawilżający


Nawilżanie jest kluczem do utrzymania nawilżenia skóry, a także zapewnia dużą dawkę ochrony SPF. Ale wraz ze wzrostem temperatury wiele produktów nawilżających na bazie oleju może zacząć odczuwać zbyt duże obciążenie-zwłaszcza jeśli Twoja skóra jest już wyczerpana naturalnym olejem. Ta waga może zwiększyć połysk, sprawić, że będziesz się bardziej pocić i ogólnie pozostawić uczucie lepkości i obrzydliwości. Wrzuć wilgoć i może zacząć czuć się, jakbyś zakrył twarz folią.

Na szczęście jest proste rozwiązanie. Krem nawilżający na bazie żelu zapewni Ci wszystkie zalety zwykłego kremu nawilżającego (nawilżenie, przeciwutleniacze i Ochrona) bez ciężaru oleju. Żel nawilżający szybko się wchłania i czuje się praktycznie nieważka na skórze. 

Powiązane: Mam Botoks, aby przestać się pocić i tego się nauczyłem

Kiehl ‘ s Calendula Serum-krem Wodny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kiehlc3a2c280c299s20calendula20serum-infused20water20cream.html

Serum Calendula Flower-infused serum to główny składnik tego świeżego, ale odżywczego żelu do twarzy od Kiehla. kwiaty nagietka zawierają pięć związków: kwas oleanolowy, lupeol, kwercetynę, Alfa-amyrynę i beta-amyrynę. W kategoriach laika, te skuteczne związki zostały zbadane i wiadomo, że zapewniają ochronę przeciwutleniającą, koją skórę i zmniejszają dyskomfort.

$33 at Kiehls.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/farmacy20daily20greens20oil20free20gel20moisturizer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/farmacy20daily20greens20oil20free20gel20moisturizer.html

Jeśli szukasz zarówno luksusowego, jak i skutecznego nawilżenia dla mężczyzn, ten lekki, całkowicie naturalny, zbierany na farmie żel może być najlepszym, jaki masz zamiar uzyskać. Ekstrakt z nasion Moringa i woda moringa wspomagają i odświeżają skórę, usuwając zanieczyszczenia spowodowane zanieczyszczeniami. Dodaj do tego ekstrakt z papai-bardzo delikatny, przyjazny latem złuszczacz-i cztery różne formy kwasu hialuronowego, a nic dziwnego, że ten nowy krem nawilżający od Farmacy jest już bestsellerem. 

$38 at Sephora.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bevel20moisturizing20face20gel.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bevel20moisturizing20face20gel.html

Dzięki przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym właściwościom olejku z drzewa herbacianego i miodu manuka oraz doskonałej ochronie przed przeciwutleniaczami, w tym witaminami C, E i ekstraktem z alg, ten żel nawilżający jest doskonałym letnim wygaszaczem twarzy. Co więcej, jest wykończony matującym pudrem maranta, aby nawilżona skóra wyglądała sucho. Polecamy ten żel po wielokrotnie nagradzanym, 10% eksfoliującym toniku z kwasem glikolowym firmy AskMen Grooming.

13,95 zł Amazon.com


Pielęgnacja Skóry: Optymalizacja Czasu Regeneracji


Pozbądźmy się tego: najlepszą regeneracją dla skóry jest dobry sen. Siedem do ośmiu godzin jest idealne, ale pewnie już o tym wiesz. To powiedziawszy, istnieje wiele innych sposobów na regenerację, a są one tym bardziej istotne w lecie po dłuższych dniach ekspozycji na promienie UV i letnie upały, które powodują oparzenia słoneczne, nadmierne pocenie się i oleje — rutynowa regeneracja jest istotną częścią każdego schematu pielęgnacji skóry.

Odzyskiwanie po oparzeniach słonecznych właściwie będzie kluczowe-zarówno dla wyglądu skóry, jak i jej długoterminowego zdrowia. W bezpośrednim następstwie, mądrość, którą prawdopodobnie przekazali ci rodzice: nałóż żel aloe Vera na oparzenia słoneczne, aby je uspokoić i rozpocząć proces gojenia.

Jeśli jednak oparzenie jest na twarzy, istnieje łatwy sposób na długotrwałe leczenie:Użyj wysokiej jakości kremu nawilżającego z aloesem. Dawka będzie mniejsza, ale używanie jej przez dłuższy czas może okazać się bardzo korzystne. Jego przydatność nie kończy się na oparzeniach. Jeśli nawilżasz produkt z aloesu w nocy, może on koić skórę po dniu ekspozycji na promieniowanie UV.

Nawet jeśli nie masz do czynienia z gnarly burn, dobry odzysku rutynowych jest niezbędna po długich dniach na słońcu, długie godziny w biurze, lub późnych nocy na cookouts i stron bloku. Krem na noc to świetny początek. Kremy na noc zazwyczaj zawierają więcej nawilżaczy niż środki nawilżające w ciągu dnia, a także składniki takie jak retinol — który doskonale zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i zapewnia skórze wibrujący zastrzyk energii, ale nie jest przeznaczony do stosowania w ciągu dnia ani do stosowania po oparzeniach słonecznych. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20dennis20gross20ferulic2020retinol20wrinkle20recovery20overnight20serum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20dennis20gross20ferulic2020retinol20wrinkle20recovery20overnight20serum

Retinol nie musi czekać na zimę, gdy jest formułowany, jak również to bezolejowe serum. W rzeczywistości retinol jest dobry przez cały rok. Dr Dennis Gross używa kombinacji koloidalnych płatków owsianych łagodzących skórę, ekstraktu z czerwonych alg i witaminy E, dzięki czemu jest wystarczająco delikatny zarówno do codziennego, jak i nocnego stosowania. Bez względu na to, kiedy go używasz (zawsze zalecamy na noc), upewnij się, że nadążasz za kremem przeciwsłonecznym, ponieważ retinol pakuje silną dawkę złuszczania martwego naskórka, które może rozrzedzić skórę, czyniąc ją bardziej podatną na promienie uv powodujące ciemne plamy, uszkodzenia słoneczne i nadgodziny bardziej drobne linie i zmarszczki. 

88 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/korres20greek20yoghurt20calming2020cooling20gel.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/korres20greek20yoghurt20calming2020cooling20gel.html

Jeśli chodzi o twoje ciało, weź dobry żel aloe Vera i powinno być OK. Jeśli chodzi o Twoją twarz, chwyć coś trochę dodatkowego wzmacniającego. Białko zwiększające kolagen, probiotyki równoważące skórę, witaminy i minerały to cechy charakterystyczne greckiego jogurtu. W połączeniu z ekstraktem z nagietka i wierzbówki oczyszcza, uspokaja i odżywia skórę oraz bogatym w witaminę E olejkiem ze słodkich migdałów i gliceryną, aby utrzymać suchą skórę-lub zmęczoną oparzeniami słonecznymi twarz – w poczuciu szczęścia i zdrowia.   

$26 at Korres.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/youth20to20the20people20superberry20hydrate2020glow20dream20mask.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/youth20to20the20people20superberry20hydrate2020glow20dream20mask.html

Odrobina odrobiny wystarczy na noc z tą bogatą, ale lekką maseczką na noc wypełnioną kwasem hialuronowym. Promienna skóra jest osiągana rano dzięki kwasowi hialuronowemu współpracującemu z ulubionym przeciwutleniaczem skóry, witaminą C i skwalenem, który nawilża i naprawia letnie stresujące komórki, a wszystko to podczas snu.

$48 at Sephora.com


Rutynowa Pielęgnacja Skóry: Dodaj Mgiełkę Do Twarzy


Ze wszystkich letnich porad dotyczących pielęgnacji skóry, o których moglibyśmy pomyśleć, nie ma lepszego — a przynajmniej bardziej orzeźwiającego — niż dodanie mgiełki do twarzy do rutyny. Oczywiście, dobry balsam do twarzy, który zapewnia ochronę przed słońcem, jest kluczowy, ale to jest oczywiste. I podczas gdy chwytanie nawilżającej mgiełki do twarzy może nie być na pierwszy rzut oka, gdy już oddasz się, prawdopodobnie będziesz się zastanawiać, jak to mogło zająć ci tak długo. 

Nie zamierzamy wchodzić tutaj w chwasty, ponieważ nawet zaparowanie klasycznego H2O ma swoje właściwości nawilżające i przyjemnie się czuje pod gorącym letnim słońcem, więc wybraliśmy nasze ulubione momenty, które są naładowane dodatkowymi korzyściami, takimi jak przeciwutleniacze, witaminy i minerały oraz mnóstwo lekkich składników, które pomagają leczyć i koić zestresowaną skórę. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/alder20new20york20cooling20mineral20hydro20mist.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/alder20new20york20cooling20mineral20hydro20mist.html

Ta odświeżająca mgiełka do twarzy jest wegańska i wolna od okrucieństwa, nie wspominając o formule z cynkiem, magnezem i potasem oraz nawilżającym kwasem hialuronowym i uspokajającym olejkiem z rumianku i granatu. Dopełnieniem tego orzeźwiającego Spritza jest zapach eukaliptusowo-miętowy, który świetnie pachnie podczas chłodzenia.

$28 at AlderNewYork.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bathing20culture20golden20hour20hydrosol.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bathing20culture20golden20hour20hydrosol.html

To może być krystalicznie czyste, ale ten orzeźwiający spritz to nic innego, jak zwykła butelka wody. Lekka mieszanka marokańskiego olejku z kwiatów neroli oraz marokańskich, bułgarskich i tureckich olejków różanych sprawia, że ta wolna od okrucieństwa i wegańska mgiełka do twarzy pomaga zrównoważyć skórę w ramach rutynowej pielęgnacji skóry lub pomaga nawilżyć zmęczoną twarz podczas lub po dniu spędzonym na słońcu.  

$20 at BathingCulture.com

EiR NYC Nawilżająca Mgiełka do twarzy 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eir20nyc20hydrating20face20mistc382c2a0.html

Niezależnie od rodzaju skóry — tłustej, suchej lub wrażliwej — ta nawilżająca mgiełka sprawi, że każda skóra poczuje się jak zdrowa skóra. Oczar wirginijski, główny składnik tej mgły, zawiera garbniki, naturalny środek ściągający, który usuwa nadmiar oleju ze skóry, zmniejsza stany zapalne i równoważy pH, aby pomóc w zwalczaniu trądziku. Rose hydrosol ma również właściwości antyseptyczne, podczas gdy nawilża, a nawet wykazano, że rozjaśnia ciemne plamy spowodowane uszkodzeniem przez słońce.  

$35 przy EiRNYC.com

Dzięki tym korektom w rutynie pielęgnacji skóry będziesz gotowy na letnią zabawę bez konieczności radzenia sobie z żadnym szkodliwym wpływem, jaki zabawa może mieć na skórę.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Możesz Też Kopać:

 • 15 nawilżaczy do każdego rodzaju twarzy (i budżetu)
 • Absolutny najlepszy krem przeciwsłoneczny dla mężczyzn
 • Najlepsze letnie Produkty Do Pielęgnacji Włosów Dla Mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Ściągnąć Pompadour

Jak Ściągnąć Pompadour Jak Zdjąć Współczesny Pompadour I Wyglądać Jak Diabli Wiktor Macias 21 sierpnia 2017 Podziel się…
Read More

Leczenie Blizn Trądzikowych

Leczenie Blizn Trądzikowych Wygnać Blizny Po Trądziku Na Dobre Z Pomocą Tych Zabiegów Pielęgnacyjnych Alex Bracetti 27 sierpnia…
Read More

Nocna Pielęgnacja Skóry

Nocna Pielęgnacja Skóry Najlepsza Nocna Pielęgnacja Skóry Dla Jaśniejszej Cery Adam Hurly 18 maja 2016 Podziel się RedTube…