Jak Dbać O Twarz

Jak Dbać O Twarz

Jak Dbać O Twarz

Jeśli uważasz, że nie potrzebujesz tego kremu, popełniasz straszny błąd

Mój pomysł na skóra nawilżanie rutynowe było ubieranie, zakładanie kurtki i pamiętanie, tuż przed wyjściem z drzwi, że zapomniałem użyć butelki balsamu siedzącego na mojej komodzie. Dwie pompki później, wycisnąłbym wystarczająco dużo w dłoni, aby rozprowadzić balsam na dłoniach, rozłożyć nadmiar balsamu na twarzy i być gotowym na przejęcie świata.

Robiłem to źle. Wszystko źle.

Nie tylko ja. Jeśli chodzi o pielęgnację, a zwłaszcza pielęgnację skóry, faceci cierpią z wewnętrznymi barierami, według prezesa Kiehla Chrisa Salgardo, autora MANMADE: podstawa pielęgnacji i pielęgnacji skóry dla każdego mężczyzny. “Mówimy:” Och, nie mogę tego zrobić ” – powiedział Salgardo. “‘Może się ogolę, może trochę po goleniu, trochę wody kolońskiej i skończyłem.”

Salgardo postanowił napisać swoją książkę, która będzie dostępna w ogólnopolskich sklepach Kiehla i Kiehls.com grudzień 1, Bo powiedział, że mężczyźni będą stale zadawać mu pytania dotyczące pielęgnacji skóry, tak proste, jak, ” Jaki jest właściwy sposób, aby ogolić?”Przyznał, że większość facetów była tak samo zaskoczona, jak ja, że powinni klepać krem pod oczy w nocy. Salgardo powiedział, że zaniedbanie skóry wokół oczu jest równoznaczne z ignorowaniem procesu starzenia. “Pomyśl o tym jak o desce rozdzielczej samochodu” “Jeśli zostawisz go na słońcu i nie będziesz go Zbroił, Nie nawilżysz go ani nie nałożysz tego balsamu i naprawdę go smarujesz, pęknie i zniknie. To samo stanie się z twoją twarzą.”

Stres, zmęczenie i starzenie się mogą objawiać się w skórze wokół oczu w postaci zmarszczek, przebarwień lub cieni. Balsamy do ciała nie mają składników, które są skierowane do twojej twarzy. Są też cięższe. Skóra wokół oczu jest cieńsza niż reszta twarzy. Czy uszkadzasz twarz nawilżając balsamem do ciała? Niezupełnie.

“Coś na twojej twarzy jest lepsze niż nic na twojej twarzy” – powiedział Salgardo. “Ale stać Cię na więcej.”

Jeśli zdecydujesz się dodać krem pod oczy do rutyny twarzy, nie bądź delikatny o aplikacji. Salgardo powiedział, żeby nie klepać po oczach jak makijaż. Użyj czubka palca i wygładź krem pod każdym okiem od nosa w kierunku kości policzkowej.

Oto jeszcze trzy niezbędne kosmetyki Do Pielęgnacji Skóry Salgardo mówi, że faceci zawsze powinni mieć w łazience:

Cleanser

Pomyśl o użyciu środka do mycia skóry jako metody dosłownie zmywania dnia z twarzy. Zostałeś zaatakowany przez pogodę, zanieczyszczenia, pot i naturalne oleje, które tworzy twoja twarz. Użyj produktu z mentolem i peelingiem. Spłucz twarz ciepłą wodą, a następnie nawilż.

Krem Do Golenia

Salgardo poleca Kiehl ‘ s White Eagle shave cream, ponieważ ma wrażliwą skórę. Dobry krem do golenia lub żel zapewnia wygodniejsze golenie i oszczędza skórę przed szorstkością częstego golenia.

Krem przeciwsłoneczny

Mężczyźni zazwyczaj częściej cierpią na nowotwory skóry związane z ekspozycją na promieniowanie UV, a główną przyczyną jest to, że faceci po prostu nie noszą kremów przeciwsłonecznych lub stosują je tylko w miesiącach letnich lub szczególnie na plaży. Ale noszenie ochrony przeciwsłonecznej codziennie może zwalczać przebarwienia skóry i spowolnić rozwój starzenia się / pomarszczonej skóry.

 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts