Jak obcinać włosy

ręczne nożyczki izolowane na białym tle ze ścieżką przycinającą - Zdjęcie stockowe

Jak obcinać włosy

Strona główna fryzury 101: to łatwiejsze niż myślisz

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli jesteś jak większość mężczyzn, wizyta w salonie fryzjerskim jest prawdopodobnie regularną częścią twojej rutyny. W rzeczywistości, według Amerykańskiej Akademii dermatologów, męskie włosy rosną szybciej niż damskie, na pół cala miesięcznie, więc mężczyźni są dość przyzwyczajeni do częstych wizyt u fryzjera w celu utrzymania grzywy. Ale co, jeśli wizyta u fryzjera jest niepraktyczna? Może twój ulubiony stylista jest na wakacjach, lub twój lokalny sklep został zamknięty. Może twój budżet nie pozwala na wizyty w salonie dwa razy w miesiącu. W takim przypadku istnieją dobre alternatywy. Wzrost samouczków DIY i filmów na YouTube zachęcił współczesnego człowieka, aby przejąć pełną kontrolę nad swoimi włosami i wykonać zadanie na własną rękę.

Powiązane: 10 najlepszych nożyc fryzjerskich Do Strzyżenia Włosów W Domu

Ok, strzyżenie nie jest dla każdego. Potrzeba chęci eksperymentowania i życia z potencjalną porażką-przynajmniej na początku-ponieważ każde cięcie nie zostanie wykonane do perfekcji. To nie jest hobby, którego łatwo nauczysz się w momencie, gdy złapiesz parę maszynek do strzyżenia. Potrzeba odpowiednich narzędzi, technik, przygotowania i oczywiście cierpliwości.

 • Co zrobić przed obcięciem włosów
 • Techniki obcinania własnych włosów
  • Jak ciąć Proste Włosy
  • Jak ciąć falowane włosy
  • Jak ciąć Kręcone Włosy
  • Jak obciąć Perwersyjne włosy
 • Najlepsze narzędzia do cięcia własnych włosów

Co zrobić przed obcięciem włosów


Przygotowywanie włosów do cięcia jest powszechną praktyką. Aby pomóc ci poprowadzić Cię we właściwym kierunku, zatrudniliśmy Ann Shim, dyrektora ds. edukacji w Grooming Lounge, aby przełamać idealną rutynę przed strzyżeniem, wraz z odpowiednimi technikami strzyżenia włosów dla każdego popularnego rodzaju włosów.

Krok 1: Zdecyduj o swoim wyglądzie

Przede wszystkim wiedz, co chcesz zrobić dla fryzury. Nie tylko wyciąć bez konieczności idealnego wyglądu, który chcesz osiągnąć. Ważne jest, aby wiedzieć, ile długości chcesz zdjąć lub przynajmniej mieć zdjęcie w pobliżu w celach informacyjnych.

Krok 2: Uporządkuj swoje narzędzia

Standardowe narzędzia obejmują: maszynki do strzyżenia włosów z osprzętem, Nożyczki Do Strzyżenia Włosów, trymery, grzebień do cięcia z cienką i szeroką stroną, butelkę wody, produkty do stylizacji, ręczne lustro, suszarkę do włosów, szablon dekoltu z krawędzią i pelerynę.

Krok 3: Wybierz odpowiednie środowisko

Wybierz miejsce z dobrym oświetleniem, dużą ilością luster i pozwala na łatwe czyszczenie. Nie możesz się pomylić z łazienką.

Krok 4: Umyj Włosy Wcześniej

Ważne jest, aby zacząć od czystych włosów, więc pamiętaj, aby umyć, kondycjonować i wysuszyć, jeśli to konieczne. Nigdy nie ścinaj włosów, które mają w sobie produkt, ponieważ może to zmienić fryzurę. Jeśli cięcie nożyczkami po bokach, wilgotne włosy będą działać dobrze i nie ma potrzeby wyschnięcia. W przypadku cięcia maszynkami po bokach i na górze włosy powinny być idealnie suche.


Techniki obcinania własnych włosów


Pamiętaj, że bez względu na fryzurę lub Rodzaj włosów, zawsze powinieneś zacząć od założenia peleryny. Jeśli nie masz, zdejmij koszulę. Najlepiej oddzielić górną część fryzury od dolnej części. Wyobraźmy sobie część w kształcie podkowy, która zaczyna się od jednej strony obszaru środkowego recesji na drugą stronę.

Jak ciąć Proste Włosy

Proste włosy są proste i dlatego zwykle nie układają się zbyt dobrze po bokach. Jeśli zdecydujesz się obciąć proste włosy zbyt krótkie po bokach i zbyt daleko w górę głowy, może to potencjalnie trzymać się prosto. Większość prostych włosów można ciąć nożyczkami lub nożyczkami, w zależności od żądanej długości.

Powiązane: Najlepsze Zestawy Do Pielęgnacji Brody

Pamiętaj również, że prosta Zwykle skraca się trochę, gdy wysycha. Zawsze tnij mały odcinek po bokach i tylko trochę zdejmij, zanim zdecydujesz się na długość. Pamiętaj, że nie możesz włożyć włosów z powrotem po ich obcięciu, więc zawsze lepiej jest wyciąć jeden mały odcinek dwa razy, a następnie przyciąć go raz i sprawić, by stał się krótszy niż pożądany.

Krok 1: Zacznij od dołu

Użyj suszarki, aby lekko wysuszyć boki. Wybierz odpowiedni osprzęt maszynki do strzyżenia w zależności od długości zdejmowania. W razie wątpliwości zacznij od większego przystawki clipper, a następnie przejdź w dół, w zależności od długości, którą chcesz usunąć.

Po znalezieniu idealnego numeru mocowania, zacznij od jednej strony głowy przy uchu, od dolnej linii włosów w górę w kierunku rozstania podkowy, pracując maszynką z mocowaniem na ziarno wzrostu włosów.

Po każdej sekcji rozczesuj włosy przed przejściem do następnego panelu za pomocą maszynek. Po wykonaniu jednego lub dwóch paneli zawsze zatrzymuj się i sprawdzaj swoje postępy za pomocą lusterek przednich i bocznych, aby zobaczyć, że każdy panel wygląda na mieszany, a nawet długi.

Następnie przejdź na drugą stronę głowy, aż dotrzesz do drugiego ucha. W niektórych przypadkach, jeśli chcesz, aby dolna część linii włosów była nieco ciaśniejsza — aby nie rosła tak szybko — Użyj mniejszej przystawki do strzyżenia tuż wokół dolnej części linii włosów.

Krok 2: Przejdź na górę

Użyj butelki z wodą, aby lekko spryskać wierzch włosów, aż będą wilgotne. Nigdy nie powinno być mokre. Użyj cienkiej strony grzebienia i rozczesuj włosy od lewej do prawej lub od prawej do lewej, w zależności od sposobu, w jaki zwykle je stylizujesz. Zaczynając od tyłu góry-blisko obszaru korony-weź jedną czwartą cala grubości poziomych sekcji, czesając włosy prosto od głowy i odciąć żądaną długość nożyczkami. Przesuń do czoła i kontynuuj zdejmowanie żądanej długości nożyczkami. Grzebień aż do zakończenia cięcia góry.

Krok 3: celuj w linię włosów lub krawędzie

Najpierw wysuszyć włosy przed użyciem trymerów. Zacznij od bokobrodów i upewnij się, że są zrównoważone. Użyj trymerów, aby utworzyć czystą linię wokół ucha. Używaj tylko rogów trymerów podczas rzeźbienia wokół ucha. Ponadto, nie należy zbyt wysoka linia włosów i narażać skórę wokół ucha. Zrób to samo po drugiej stronie głowy. Tył linii włosów może być bardzo trudny, więc możesz użyć ręcznego lustra w jednej ręce i lustra na ścianie, aby upewnić się, że stworzysz zrównoważoną linię. Czasami praca od środka pomoże zapewnić bardziej zrównoważoną linię. Przycinaj również nadmiar włosów na szyi.

Krok 4: Czas Czyszczenia

Pozbądź się luźnych włosów, które mogą zostać złapane w głowę lub na twarzy za pomocą suszarki lub małego ręcznika.

Powiązane: Najlepsze fryzury dla cofniętej linii włosów

Krok 5: Styl

Do włosów prostych polecamy produkt taki jak Grooming Lounge Some hair Stuff o wysokim połysku i matowym wykończeniu.

Wskazówki Dotyczące Konserwacji:

Ponieważ proste włosy wyrastają dość szeroko po bokach, dotknij boków od linii włosów do Cążki (i niezależnie od mocowania używanego w oryginalnym cięciu). Jeśli chodzi o czterotygodniową fryzurę, ten retusz powinien wystąpić około dwóch tygodni w lub gdy zauważysz, że włosy zaczynają się rozglądać.

Jak ciąć falowane włosy

Ten rodzaj Włosów jest cięty podobnie jak włosy proste. Falista tekstura jest najbardziej pożądaną teksturą. Zwykle zachowuje się najlepiej, jeśli chodzi o cięcie włosów. Pamiętaj, że gdy faliste włosy wyschną, będą wydawały się krótsze niż wtedy, gdy były mokre.

Krok 1: Zacznij od dołu

Lekko wysusz boki. Wybierz odpowiedni osprzęt maszynki do strzyżenia w zależności od długości zdejmowania. Podobnie jak proste włosy, zacznij od większego przystawki do strzyżenia i zejdź w dół, w zależności od długości, którą chcesz usunąć. Zacznij z jednej strony głowy przy uchu, od dołu linii włosów w górę w kierunku podkowy, pracując maszynką z mocowaniem na ziarno wzrostu włosów.

Po każdej sekcji weź grzebień i przeczesz włosy, zanim przejdziesz do następnego panelu za pomocą maszynek. Po wykonaniu jednego lub dwóch paneli z maszynkami do strzyżenia, zawsze zatrzymuj się i sprawdzaj za pomocą lusterek przednich i bocznych, aby zobaczyć, że każdy panel wygląda na mieszany, a nawet długi. Następnie przejdź na drugą stronę głowy, aż dotrzesz do drugiego ucha.

Powiązane: Co zrobić, gdy zła fryzura

W niektórych przypadkach, jeśli chcesz, aby dolna część linii włosów była nieco ciaśniejsza — aby nie rosła zbyt szybko — możesz użyć mniejszej przystawki do strzyżenia, tuż wokół dolnej części linii włosów.

Krok 2: Przejdź na górę

Delikatnie spryskaj wierzchnią część włosów wodą, aż do zmoczenia — nigdy nie zamoczysz. Użyj cienkiej strony grzebienia i grzebień od lewej do prawej lub od prawej do lewej, w zależności od sposobu, w jaki zwykle układasz włosy. Zaczynając od tyłu góry-blisko obszaru korony-weź jedną czwartą cala grubych poziomych sekcji, uczesz włosy prosto od głowy i odetnij żądaną długość nożyczkami. Przesuń się do przodu w kierunku czoła i kontynuuj zdejmowanie żądanej długości nożyczkami i grzebieniem, aż skończysz cięcie góry.

Krok 3: celuj w linię włosów lub krawędzie

Użyj suszarki, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci. Zacznij od bokobrodów i upewnij się, że są zrównoważone. Użyj trymerów, aby utworzyć czystą linię wokół ucha. Używaj tylko rogów trymerów, podczas rzeźbienia wokół ucha. Nie trzymaj zbyt wysoko linii włosów, aby odsłonić skórę wokół ucha. Zrób to samo po drugiej stronie głowy. Tył linii włosów może być trudny, więc użyj lusterek, aby stworzyć zrównoważoną linię. Praca z centrum pomoże to zapewnić.

Krok 4: Czas Czyszczenia

Pozbądź się luźnych włosów, które mogą zostać złapane w głowę lub na twarzy za pomocą suszarki lub małego ręcznika.

Krok 5: Styl

Aby uzyskać teksturowany, potargany wygląd, mężczyźni powinni przyciągać się do czegoś, co ma wyższą przyczepność z niskim połyskiem lub bez połysku.

Wskazówki Dotyczące Konserwacji:

Do włosów falowanych polecam stylizację z czymś takim jak Grooming Lounge Some Hair Goop lub Billy Jealousy Ruckus-produkty o średnim do wysokiego trzymaniu i niskim połysku.

Jak ciąć Kręcone Włosy

Należy pamiętać, że w przypadku włosów kręconych — w zależności od długości i kręconych-zawsze wydaje się być krótszy, ponieważ jest zwinięty. Jest to również najbardziej wyrozumiały rodzaj tekstury, ponieważ nawet jeśli nie wyciąć go idealnie, trudniej dostrzec niedoskonałości. Kręcone włosy mają tendencję do puszenia się bardziej niż inne tekstury,więc należy zachować ostrożność podczas korzystania z suszarki. Używaj go tylko na bardzo lekkim ustawieniu dla krótkich włosów i dyfuzora dla długich włosów.

Pamiętaj też, że kiedy kręcone włosy wyschną, będą wydawały się krótsze niż wtedy, gdy są mokre. W zależności od tego, ile loków chcesz pozostawić na całej głowie, zawsze tnij jeden mały odcinek stopniowo, aż do uzyskania pożądanej długości. Następnie przejdź do innych sekcji.

Powiązane: Pielęgnacja brwi dla mężczyzn

Krok 1: Zacznij od boków

Zacznij na wilgotnych włosach i po jednej stronie głowy. Przy skroniach użyj cienkiej części grzebienia i weź pionową jedną czwartą grubości cala, przeczesz włosy prosto z głowy i użyj nożyczek, aby przyciąć na żądaną długość. Kontynuuj przyjmowanie pionowych odcinków o długości 1/4 cala i cięcie na żądaną długość, aż do osiągnięcia drugiej strony głowy przez skroń. Upewnij się, że pomiędzy kilkoma sekcjami patrzysz w lusterka przednie i boczne, aby zachować równowagę i odpowiednio się wtopić.

Krok 2: Przejdź na górę

Start w tylnej części górnej części blisko korony. Na lekko wilgotnych włosach, za pomocą grzebienia, weź jedną czwartą cala grubości odcinków poziomych, grzebień włosy prosto do góry i za pomocą nożyczek do cięcia na żądaną długość. Kontynuuj poruszanie się do przodu w kierunku czoła, biorąc te same 1/4 cala grubości poziomych sekcji, czesanie włosów prosto i cięcia do żądanej długości.

Krok 3: Wysuszyć Włosy

Kręcone włosy mogą się dość łatwo puszyć, więc nie wysychaj na wysokim poziomie. Zacznij od bokobrodów po jednej stronie głowy. Następnie sprawdź, czy nie ma zbalansowanych bokobrodów za pomocą przedniego lusterka.

Powiązane: Co kobiety myślą o męskich włosach łonowych

Krok 4: celuj w linię włosów lub krawędzie

Użyj trymerów do czyszczenia włosów wokół uszu. Upewnij się, że używasz tylko rogów trymerów podczas czyszczenia włosów wokół uszu. Ponadto, nie należy zbyt wysoka linia włosów i narażać skórę wokół ucha. Następnie zrób to samo po drugiej stronie głowy. Tylna linia włosów może być bardzo trudna, więc możesz użyć ręcznego lustra w jednej ręce i spojrzeć na lustro na ścianie, aby umieścić linię równowagi. Czasami praca od środka pomoże zapewnić zrównoważoną linię.

Krok 5: Czas Czyszczenia

Pozbądź się luźnych włosów, które mogą zostać złapane na głowie lub twarzy za pomocą suszarki lub małego ręcznika.

Krok 6: Styl

Kremy lub dowolny rodzaj lekkiego produktu do stylizacji są najlepsze dla kręconych włosów. Użyj wielkości grochu produktu, równomiernie przetrzyj dłonie i scruch we włosach. Nie używaj grzebienia po nałożeniu produktu, ponieważ może on zniszczyć naturalne sprężyste loki.

Powiązane: Najlepsze Golarki Męskie 2018

Wskazówki Dotyczące Konserwacji:

Kręcone włosy są bardziej wyrozumiałe, ponieważ rosną, więc po prostu oczyść nadmiar włosów na szyi za pomocą trymerów, może w połowie fryzury. Idealne jest również upewnienie się, że Twoje Bokobrody są zrównoważone między fryzurami.

Jak obciąć Perwersyjne włosy

Perwersyjne włosy najlepiej podchodzić do nich za pomocą maszynek, ponieważ zbyt trudno jest je czesać i ciąć nożyczkami. Jest to rodzaj tekstury włosów, które bardzo łatwo się plączą i wymagają dużo nawilżenia. Odżywki w sprayu lub olejki do włosów są dobre do rozważenia, ponieważ włosy są naturalnie odwodnione i podatne na pękanie. Upewnij się, że Perwersyjne włosy są odpowiednio pielęgnowane przed cięciem.

Krok 1: Zacznij od dołu

Lekko wysusz boki. Aby osiągnąć żądaną długość, należy wybrać odpowiednią nasadkę do maszynki. W razie wątpliwości zacznij od większego przystawki clipper i pracuj w dół w zależności od długości, którą chcesz usunąć. Następnie zacznij z jednej strony głowy przy uchu, od dołu linii włosów w górę w kierunku podkowy, pracując maszynką z mocowaniem na ziarno wzrostu włosów.

Po każdej sekcji weź grzebień i rozczesuj włosy przed przejściem do następnego panelu z maszynkami. Po wykonaniu jednego lub dwóch paneli z maszynkami do strzyżenia, zawsze zatrzymuj się i sprawdzaj za pomocą lusterek przednich i bocznych, aby sprawdzić, czy każdy panel wygląda na mieszany, a nawet długi. Następnie przejdź na drugą stronę głowy, aż dotrzesz do drugiego ucha. W niektórych przypadkach, jeśli chcesz, aby dolna część linii włosów była nieco ciaśniejsza — aby nie rosła zbyt szybko — Użyj mniejszej końcówki clipper, tuż wokół dolnej części linii włosów.

Krok 2: Przejdź na górę

Wysusz wierzch przed użyciem maszynki do strzyżenia. W zależności od tego, ile długości ma zostać zdjęte, wybierz odpowiednie mocowanie maszynki do strzyżenia. Podczas cięcia perwersyjnych włosów na górze, nawet jeśli używasz tego samego dodatku do maszynki numerycznej idącego z ziarnem, włosy będą wydawały się grubsze. Idąc pod prąd, włosy wydają się być krótsze. Ponownie, nigdy nie zaszkodzi zacząć od większego przystawki do Maszynki i przejść w dół. Po osiedleniu się na przywiązaniu, użyj nożyczek od czoła do tyłu w kierunku korony (idąc pod ziarno) lub zacznij od tyłu za koroną i przesuń się w kierunku czoła (idąc z ziarnem). Używając pionowych paneli z maszynkami do strzyżenia, kontynuuj, aż Góra zostanie całkowicie przycięta.

Krok 3: celuj w linię włosów lub krawędzie

Użyj suszarki, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci. Zacznij od bokobrodów po jednej stronie głowy. Użyj trymerów, aby utworzyć czystą linię wokół ucha. Używaj tylko rogów trymerów podczas rzeźbienia wokół ucha. Ponadto, nie należy zbyt wysoka linia włosów i narażać skórę wokół ucha. Zrób to samo po drugiej stronie głowy. Tylna linia włosów może być bardzo trudna, więc użyj lusterek, aby upewnić się, że ustawisz zrównoważoną linię. Czasami praca z centrum pomoże to zapewnić.

Krok 4: Czas Czyszczenia

Pozbądź się luźnych włosów, które mogą zostać złapane w głowę lub na twarzy za pomocą suszarki lub małego ręcznika.

Krok 5: Styl

Działają pomady z wysokim połyskiem lub kremy do włosów. Poszukaj takiego, który jest nawilżający i nawilżający. Nic zbyt lepkiego.

Wskazówki Dotyczące Konserwacji:

W zależności od tego, ile tygodni spędzasz między fryzurami, możesz użyć czegoś takiego jak szablon golenia dekoltu Edgeup, aby oczyścić dekolt raz lub dwa razy między fryzurami.


Najlepsze narzędzia do cięcia własnych włosów


Wahl Lithium Ion Pro Hair Clipper and Trimmer Kit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Maszyny Wahl stały się ostoją w globalnych salonach fryzjerskich, a ten model bez kabli jest świetnym wydaniem w domu. Dzięki prawie dwugodzinnemu ładowaniu możesz obcinać włosy w dowolnym miejscu. Dodatkowo ma osiem osłon-od 1/16 do pełnego cala-oraz osłony stożkowe dla prawej i lewej strony.
58,74 zł Amazon.com

Zestaw Do Samodzielnego Strzyżenia Remington Shortcut Pro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Shortcut Pro to wszechstronne narzędzie do pielęgnacji, które dzięki 40-minutowemu bezprzewodowemu czasowi pracy łączy w sobie najwyższej jakości Funkcje strzyżenia włosów. Załóż gumowany uchwyt i ciesz się zmaksymalizowaną kontrolą dzięki łatwemu manewrowaniu wokół kątów głowy dzięki wyjątkowo szerokiemu systemowi ostrzy Power Curve.
46,69 zł Amazon.com

Utopia Profesjonalne Nożyce Do Strzyżenia Włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Tam pro nożyce są zbudowane do funkcji z ergonomiczną konstrukcją z ostrymi ostrzami do przycinania włosów bez wysiłku i gumowymi wkładkami na palce, które dodają komfortu każdemu wycinkowi. Wykonane z Japońskiej stali nierdzewnej J2 420, mogą przeciąć najtwardsze pasma i wytrzymać tak długo, jak twoje włosy. Może dłużej.
$9.99 w Amazon.com

Maszynka Do Golenia Parker SRX Heavy Duty Straight

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Pożądany przez fryzjerów z rodowodem do golenia, SRX jest maszynką z jednym ostrzem intuicyjnie zaprojektowaną do konturowania wokół szyi i zmniejszenia nacięcia. Uchwyt Ze stali nierdzewnej ma odpowiednią ilość obwodu, aby uzyskać wysokiej jakości golenie. Użyj go, aby kształtować linie włosów lub opanować proste golenie w swoim czasie.
24,99 zł Amazon.com

Headblade Moto

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Co zrobić, jeśli naprawdę potrzebujesz czegoś bardziej regulowanego niż zwykła maszynka do golenia, która może obracać się wokół skomplikowanych konturów skóry głowy? Ta ulepszona wersja popularnej maszynki do golenia głowy jest odpowiedzią. Oferuje lepszą ergonomię i działanie golenia niż jego poprzednik z podwójnym aktywnym układem zawieszenia i obrotowym mechanizmem kulkowym, który poprawia zwrotność przy bliższym goleniu.
13,65 zł Amazon.com

Grzebień Kent Handmade

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Fryzjerzy rozczesują włosy przed ich przycięciem, aby rozplątać warkocze, aby uzyskać gładsze wykończenie. Kent sprzedaje jedną z najlepszych opcji na rynku-z dwoma różnymi rozmiarami zębów, aby dopasować się do różnych długości i tekstur włosów. Jest wytrzymały, wystarczająco duży, aby przeczesać długie pasma bez ich ciągnięcia i ma wykończenie szyldu żółwia, które nadaje mu dodatkowy styl.
$14 at Amazon.com

System Samoprzylepny Czarne Lambo 3-Drożne Lustro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Lustro w łazience pomaga w walce z przednią linią włosów, ale martwe punkty wymagają czegoś bardziej rozległego. Tutaj mamy trójdrożne lustro, które poszerza twój widok i dostosowuje się do twojego wzrostu. Jest przenośny i wystarczająco wytrzymały, aby nosić go z innymi narzędziami do stylizacji włosów. Bezpłatna aplikacja edukacyjna jest również pakowana, aby uczyć nowicjuszy, jak ciąć i blaknąć włosy.
149,95 zł Amazon.com

Flairosol Spray Butelka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Rozpylanie wody na grzywę pomaga przywrócić krótkie włosy na miejsce, co z kolei sprawia, że cięcie nożyczkami jest bardziej skuteczne. Flairosol wykorzystuje wiele opatentowanych technologii, aby promować aplikację 360 stopni i ciągłe natryskiwanie dla równomiernej dystrybucji. Wybieraj spośród licznych wzorów butelek, które pasują do twojej fryzury.
10,90 zł Amazon.com

Szablon Do Golenia Dekoltu EdgUp 2.0

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Jak inaczej można dokładnie dotknąć dekolt? Ten inspirowany fryzjerem szablon ułatwia ułożenie tyłu szyi, aby nie przypadkowo zdjąć kawałków włosów podczas przechodzenia brzytwy. Wykonany w 100% z silikonu klasy A, konstrukcja jest trwała i” dopasowana”, aby zapewnić precyzyjne wykończenie.
19,95 zł Amazon.com

Sanek Display Neck Strips

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tools20to20cut20your20hair.html

Koszenie tych wszystkich włosów pozostawia bałagan na szyi, ramionach i podłodze w łazience. Złap luźne pasma i utrzymuj sterylny obszar szyi za pomocą tych tkanek szyi. Przekonasz się, że są tak samo chłonne i delikatniejsze niż arkusz nagród.
12,99 zł Amazon.com

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, nie martw się. Mamy mnóstwo pomysłów, aby uzyskać inspirację. Nie jesteś pewien, czy branie włosów we własne ręce to dobry pomysł? Pamiętaj-zawsze odrasta.

Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Produkty Na Wypadanie Włosów
 • Najlepsze produkty do Stylizacji Włosów Dla Mężczyzn
 • Najlepsze szampony i odżywki dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Dbać O Nowy Tatuaż

Jak Dbać O Nowy Tatuaż Masz Nowy Tatuaż? Oto jak się tym zająć, we właściwy sposób Joel Balsam…
Read More

Jak Stylizować Cienkie Włosy

Jak Stylizować Cienkie Włosy Zmagasz Się Z Cienkimi Włosami? Fryzjer Ujawnia Właściwy Sposób Na Stylizację Darius Davie 27…