Jak Przyciąć I Usunąć Włosy Z Uszu I Nosa

Jak Przyciąć I Usunąć Włosy Z Uszu I Nosa

Jak usunąć włosy z uszu i nosa bez bólu (tak, to możliwe)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niechciane włosy były irytacją dla nas mężczyzn od okresu dojrzewania. Po pogodzeniu się z różnymi naroślami włosów na całym ciele i twarzy po osiągnięciu dojrzałości, zdecydowaliśmy, jak poradzić sobie ze wszystkimi różnymi mieszkami włosowymi. Jeśli pasuje do długości włosów i ich naturalnych formacji, pozostawia się je same, ale jeśli są nieszczęśliwe, są one przylepiane do pożądanych długości i kształtów lub usuwane, gdy są widoczne. Nasze codzienne lub tygodniowe procedury są ustawione, ale wciąż eksperymentujemy od czasu do czasu, co jest szczególnie zauważalne przy zarostach na twarzy. Jednak w miarę starzenia się możemy rozwinąć dwa nowe obszary, w których ponownie musimy dokonać wyboru: włosy z nosa i uszu.

Oba są związane ze starszymi mężczyznami, ale mogą zacząć się rozwijać wcześnie. Wydaje się, że o włosach w nosie mówi się więcej niż o włosach w uszach, ale włosy w uszach istnieją. Włosy w uszach mogą rosnąć zarówno na uchu zewnętrznym, jak i wewnątrz. Włosy na uchu mogą być włosami vellus (które są włosami krótkimi, cienkimi, jasnymi i ledwo zauważalnymi) lub włosami terminalnymi (które są tym, czym są wszystkie zauważalne włosy). Jeśli ci się poszczęści, włosy będą vellus, i nie będzie wiele trzeba zrobić, chyba że staną się długie i niesforne. Tak czy inaczej, włosy mogą pojawić się pewnego dnia i musisz zdecydować, jak chcesz się nimi zająć.

Pokrewny: uzupełnij swoją rutynę pielęgnacyjną jednym z tych trymerów do włosów w nosie

Pęseta

Jeśli po prostu rozwinąć kilka widocznych włosków w uszach, może chcesz po prostu spróbować wyrywać je z pęsetą. Każdy wyciągnięty włos będzie bolał (rzeczywista ilość bólu będzie zależeć od Twojego progu), ale ponieważ dostaniesz je u nasady, nie będzie trzeba robić tego tak często. Tylko upewnij się, że wyrywasz to, co widzisz, bez wchodzenia w ucho.

Jeśli masz do czynienia z włosami w uszach, szanse są, że masz włosy w nosie też się martwić. Trymer może być lepszym wyborem dla Ciebie w takim przypadku, aby zmniejszyć ból, a ponieważ wiele trymerów jest w zasadzie zaprojektowanych zarówno do włosów nosa, jak i uszu.

Trymery Do Uszu

“Elektryczna trymer do włosów zapewnia wygodniejszą i dokładniejszą pielęgnację niż pinceta lub nożyczki”, mówi Inge Hoefkens, lider zespołu ds. Wymaga użycia częściej niż inne opcje, ale możesz znaleźć wiele zastosowań trymera poza włosami w uszach.

Philips Norelco Multigroom 7100

Na przykład Philips Norelco Multigroom 7100 to odporny na deszcz zestaw do uprawy od stóp do głów, z sześcioma nasadkami i trzema grzebieniami do wszystkiego, od włosów na ciele po stylizację brody, a także trymer do włosów w nosie i uszach. Trymer obrotowy pomaga upewnić się, że nie ma ciągnięcia i zmniejsza potencjalne nacięcia i cięcia, a kątowa głowica pozwala na lepszy zasięg i kontrolę.

“Poświęć trochę czasu na przycinanie, ponieważ uszy są niezwykle wrażliwe”, mówi przedstawiciel firmy Philips. ” pamiętaj, aby nie wchodzić zbyt głęboko w ucho, aby uniknąć uszkodzenia bębenka. Upewnij się, że kupujesz zmywalne urządzenie i czyścisz je pod kranem po każdym użyciu!”

44,99 zł Amazon.com

Esquire Grooming Pięcioczęściowy Zestaw Trymerów

Kolejnym multigroomerem do sprawdzenia jest Esquire Grooming the Five Piece Trimmer Set (), który oferuje również pięć dodatków grzebieniowych (w tym trymer do włosów z nosem/uszem) i jest wyposażony w poręczny stojak na wszystkie elementy.

63,99 zł EsquireGrooming.com

Zestaw Pielęgnacyjny BaBylissPro Mini Trim

Dla mniejszego narzędzia jest BaBylissPro Mini Trim Grooming Kit, który został zaprojektowany, aby pomóc w wykończeniu poprzez wymienne głowice tnące, które mogą pomóc w przycinaniu bokobrodów, dekoltów, brwi oraz włosów z nosa i uszu.  

35,12 zł Amazon.com

Trymer Do Nosa Panasonic ER430K Wet/Dry

Trymer Do Uszu i nosa Panasonic ER430K to narzędzie przeznaczone wyłącznie do włosów w uszach i nosach. Nadaje się do użytku na mokro lub na sucho, pomaga usunąć włosy z nosa i uszu za pomocą zakrzywionych, hipoalergicznych ostrzy ze stali nierdzewnej, a mikro-system próżniowy usuwa włosy podczas przycinania.

17,61 zł Amazon.com

Depilacja woskiem

Inną opcją usuwania włosów z uszu jest woskowanie. Według Catherine Warren, dyrektor Spa w Eau Spa w Eau Palm Beach Resort, woskowanie włosów uszu jest powszechne wśród mężczyzn. “Przynajmniej bardziej powszechne niż w przeszłości. W chwili, gdy pojawia się zauważalna kępka włosów lub niezwykle długa, mężczyźni zaczynają podejmować działania bardziej niż w przeszłości” – powiedzieli.

Decydując się na woskowanie włosów, mężczyźni powinni upewnić się, że używany jest odpowiedni wosk. “Niektóre woski mają sztuczne kolory i zapachy, a czasami mają czekoladę, olejek z drzewa herbacianego, miętę itp. Powinien powiedzieć swojemu kosmetykowi, jeśli ma alergię. Wosk nie może być zbyt gorący, ponieważ może wpaść do kanału słuchowego. Puder przed depilacją może pokryć skórę przed woskowaniem, aby uniknąć podrażnień.”

Następnie przedstawiciel wyjaśnia, że obszar powinien być oczyszczony środkiem antyseptycznym. “Mieszki włosowe w uchu nie są głębokie, ale są tam dużo nerwów. Musisz być przygotowany na mały dyskomfort. Twardy wosk zostanie nałożony na obszar, pozostawiony do Ustawienia, a następnie szybko zdjęty.”

Po zabiegu, chcesz wziąć naturalne lub kliniczne podejście do kojącego ucha. “Istnieje wiele opcji do wyboru, takich jak żel z aloesu, witamina e, olej z drzewa herbacianego, olej z pestek winogron lub 1% krem hydrokortyzonowy. Odrobina wody z lodem nałożona na obszar zamyka pory i jest również kojąca”, mówi rep.

Zestaw Do Depilacji Bliss Poetic

Jeśli chcesz depilować w zaciszu własnego domu, wypróbuj tę ofertę od bliss soho. Po prostu upewnij się, że zaczynasz z czystym kontem. Jak mówi Nandi Wagner, główny kosmetyk w bliss soho: “Depilacja po prysznicu oznacza, że włosy i skóra są zmiękczone, co znacznie ułatwia proces usuwania. Zainwestuj w lusterko ręczne, abyś mógł zobaczyć obszar, który woskujesz z bliska.”

48.00 zł BlissWorld.com

W tym procesie sugeruje, abyś robił to powoli i woskował małe obszary naraz. “Zacznij od dna płatków usznych i pracuj w górę. Nigdy nie nakładaj wosku bezpośrednio na przewód słuchowy, ponieważ wosk może utknąć i nie będzie można go usunąć. Jeśli masz dużo włosów w uchu wewnętrznym, idź do profesjonalisty. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas, energię i potencjalnie kłopotliwą podróż do pilnej opieki.”

Następnie, w przypadku post-wax, zaleca użycie tonera z kwasem salicylowym, aby zabić wszelkie bakterie i zapobiec podrażnieniom lub grudkom przed usunięciem. “Unikaj używania czegokolwiek z dużą ilością alkoholu… może wysuszać skórę i powodować nieprzyjemne pieczenie i pieczenie.”

Ponadto, jeśli nie wykorzystasz całego wosku, można go przechowywać, podgrzać i użyć ponownie innym razem. “Po prostu upewnij się, że wosk jest szczelnie przykryty i przechowuj go w chłodnym, suchym miejscu.”


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Le Male Jean Paul Gaultier, Versace Pour Homme, Lacoste Eau de Lacoste, Hugh Parsons Kings Road, Frederic Malle Cologne I M
Read More

Feromony I Woda Kolońska

Feromony I Woda Kolońska Jak wybrać wodę kolońską, która będzie działać lepiej niż jakikolwiek afrodyzjak Ahmed Zambarakji 27…
eir nawilżająca mgiełka do twarzy w aluminiowej butelce młodzież do ludzi maska do snu w żółtym słoiku korres uspokajający i chłodzący żel w niebieskiej butelce wszystko na
Read More

Jak dbać o skórę latem

Jak dbać o skórę latem Myślisz, Że Znasz Letnią Pielęgnację Skóry? Pomyśl Jeszcze Raz Tres Dean 16 lipca…