Jak Stylizować Grube Włosy

Jak Stylizować Grube Włosy

Mamy Fryzjera, Który Wyjaśni, Jak Prawidłowo Układać Gęste Włosy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


W świecie włosów nie ma absolutów. Wiemy, do czego są zdolne nasze włosy, a następnie dokładamy wszelkich starań, aby je spełnić. Idealnie, nasze ręce i dane Narzędzia mogą rozwijać szczęśliwą relację, która pozostawia nasze korony wyglądające reprezentacyjnie.

Zasady są łamane, gdy rozważa się wkładanie czasu i wysiłku w stylizację grubych włosów. Oprócz samej długości, gęstość włosów (poziom grubości) najlepiej określa produkty lub dodatkowe narzędzia do stylizacji.

Oto kilka uwag krytycznych, o których należy pamiętać, mając do czynienia z grubością:

  • Objętość: Zastanawiasz się, jak twoje włosy unoszą się dla niektórych stylów? Ta ciągła walka o równowagę dla nadania wysokości włosów zależy od objętości. Dzięki odpowiednim ustawieniom suszarki i mocy szczotki do włosów możesz wyrzeźbić żądaną ilość, którą chcesz zaprezentować. Objętość stawia włosy w centrum uwagi, aby uchwycić oczy. Aby zmniejszyć objętość i zapobiec zbyt gęstym włosom, wystarczy proste, chłodne ustawienie suszarki. Grube włosy dają ci wystarczająco dużo do pracy, dzięki czemu możesz zrzucić te proszki doładowujące i volumizery.
  • Tekstura: Jeśli kiedykolwiek widziałeś fale oceanu, prawdopodobnie zrozumiesz teksturę. Kiedy jest tworzony, jego misją jest zapewnienie ruchu dla łatwej stylizacji. Mężczyźni z grubymi włosami często żądają tekstury (aka barber ‘ s technique of pointing cutting), aby zapobiec wszelkim rodzajom wyglądu, które mogą mieć włosy matowe lub super ciężkie. Tekstura tworzy oddzielenie pasm włosów, usuwając wszelkiego rodzaju sztywność, a nawet daje dostęp do dłoni, aby służyć jako narzędzie do stylizacji codziennego, naturalnego wyglądu.
  • Kontrola: Najsilniejszy z produktów do włosów jest skierowany bezpośrednio do mężczyzn o grubych włosach. Jest to częsta prośba, aby szukać czegoś, co wymaga najmniejszej ilości ponownego zastosowania i silnego, naturalnego trzymania dla rodzaju włosów. Z grubymi włosami chcesz być beztroski, a to może obejmować chwytanie żelu lub mocnego kremu, aby zminimalizować dodatkową uwagę na włosy przez cały dzień.

Aby złagodzić wszelkie wątpliwe praktyki, poniżej znajduje się krótka lista produktów, które wzmocnią codzienną rutynę i spełnią każde Twoje polecenie stylistyczne dla gęstych włosów.

Baxter Clay Pomade

Gdyby była nagroda Oscara za produkty do pielęgnacji, Clay Pomade firmy Baxter byłby zwycięzcą. W przeszłości gliniane pomady cieszyły się rozczarowującą reputacją ciągłego bałaganu, grudek i suszenia włosów po nałożeniu. Ale dynamiczna pomada Baxtera jest dobrze obrabiana chemicznie dla gęstych włosów. Zastosowanie gliny Baxter (wilgotnej lub suchej) wzdłuż korzeni pozwala produktowi wykonać swoją pracę, a tym samym obudzić pasma, aby dostosować je do dowolnego kierunku. Od quiffs do krótkich popularnych krótkich przyciętych teksturowanych wygląda jak aktor Cillian Murphy, gliniana pomada jest sformułowana do pracy w wielu stylach. Może wymagać podwójnego płukania, ale gwarantuje mocne trzymanie dla każdego rodzaju stylu w harmonogramie. Maślana konsystencja, niczym polewa na tosty, gładko rozprowadza się na dłoniach, umożliwiając łatwą aplikację.
20,90 zł Amazon.com

Malin & Goetz Krem Do Stylizacji

Gdyby grube włosy miały apteczkę, to w skład zestawu wchodziłby Krem do stylizacji M & G. Krem jest lekką formułą i działa jako ” kontroler kosmyków włosów.”Zaczyna się od prostej aplikacji, a kończy się łatwym płukaniem po dniu pracy. To wszystko gwiazdkowe obsada składa się z naturalnych składników, które zapewnia elastyczne ruchy dla włosów, a nawet może “działać” jako żel. Możesz pocałować na pożegnanie każdy rodzaj lepkości lub dodatkowy ciężar, który może się zdarzyć na koronie. Zwykle niektóre kremy mają reputację za mało miejsca, ale Malin & Goetz nie zawodzi tą podwójną funkcjonalnością. Jego stylizacja obejmuje grzebień i suszarkę do włosów, aby uzyskać maksymalne rezultaty.
22,00 zł przy MalinAndGoetz.com

R & Co Moto Żel

Ponieważ grube włosy mogą być czasami nieco uparte, co może wymagać nieco więcej pewności siebie. Kiedy mówimy o włosach “dyscyplina”, która musi zawierać jakiś żel. Żel zapewni posłuszeństwo wszelkim pasmom włosów, które są niesubordynowane. R & Co Moto gel to właśnie produkt do tego zadania. Bez względu na długość, Moto Gel zapewnia lekką powłokę, która odbija się od uczucia sztywności lub suchości włosów. Zapoznaj się z suszarką i przeczesz włosy w poszukiwaniu kierunku po nałożeniu żelu Moto. Od klasycznego zręcznego pleców do pracy po wyciszenie w te swobodne noce, żel pozwala na wszechstronną stylizację w dowolnym dniu. Trochę idzie długą drogę z żelem, więc pamiętaj, ile nakładasz.
26.00 zł Amazon.com

Uppercut Deluxe Pomade

Fryzjerzy nadal są jedną z postaci, w które pokładamy nasze zaufanie, jeśli chodzi o omawianie męskości. Więc pasuje tylko wtedy, gdy stworzą dla nas coś, co zawiera Uppercut Deluxe Pomade. Skomponowane przez fryzjerów, sformułowali pomadę, która sprawia, że stylizacja włosów jest wydajna i prosta. Spotlighted pomada nadal jest zapowiadana jako ulubiony wśród fryzjerów ze względu na opakowanie i łatwą aplikację jeśli chcesz nadać włosom dowolną wysokość, suszarka do włosów i grzebień są niezbędnymi dodatkami. Dla tych zdefiniowanych części bocznych, ponadczasowe style, takie jak pompadours i slick backs, bardzo dobrze sprawdzają się z pomadą z cholewką. Ci, którzy mają dużą część długości, będą chcieli dodać Rozmiar cholewki w niklu i równomiernie wmasować produkt w dłonie, aby uzyskać pożądany wygląd.
16,49 zł Amazon.com

Chi Infra Dual Spray

Lakier do włosów jest najlepszym przyjacielem człowieka, jeśli chcesz zabrać grube włosy na nowe “wyżyny”. Zaspokaja włosy, zamykając je i smażąc skórki, aby utrzymać swoje miejsce. Chi Infra Dual spray wykonuje swoją pracę z mniejszą ilością konsekwencji. Został chwalony za doskonałą lekkość i ochronę termiczną przed wilgocią. Reframuje nagromadzenie lub płatki i świetnie sprawdza się jako spray roboczy lub wykończeniowy. W przypadku gęstych włosów, szczególnie długich, może wymagać dodatkowego wsparcia od lakieru do włosów, takiego jak Chi, aby utrzymać pożądany wygląd. Na mokre włosy rozpyl równomiernie, aby utrzymać i utrzymać.  Na suchych włosach przytrzymaj puszkę 12″ i równomiernie rozpyl włosy.
10,99 zł JCPenney.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Geometria Doskonałej Brody

Geometria Doskonałej Brody Sekret Znalezienia Idealnego Kształtu Brody Dla Twojej Twarzy Ahmed Zambarakji 18 czerwca 2016 Podziel się…