Najlepsze grzebienie do Włosów Dla Mężczyzn

Trzy grzebienie na szarym tle

Najlepsze grzebienie do Włosów Dla Mężczyzn

Najbardziej niezbędne narzędzie w arsenale pielęgnacji włosów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Podobnie jak dobra Golarka elektryczna, a nawet balsam do ust, grzebienie do włosów powinny być niezbędnym elementem Twojego Arsenału pielęgnacji. Mogą służyć do kształtowania idealnego pompadour lub prostowania splątanych zamków. Niektóre mogą nawet podwoić się jako szczotki do twarzy, aby wypolerować brody lub wąsy pod nosem. Ale nie myśl, że szybka podróż do lokalnej apteki zapewni Ci elitarny grzebień do włosów. Nie ma mowy. W tym miejscu pojawiają się eksperckie badania i praktyczne informacje zwrotne.

Każdy grzebień ręczny, który warto kupić, wykonany jest z najlepszej jakości materiałów. Może to pochodzić z szeregu naturalnych i syntetycznych zasobów w zależności od poszukiwanego stylu. Nie plastikowe, na przykład, ale bardziej wyrafinowane komponenty. Poznaj górny szczebel konstrukcji grzebienia do włosów poniżej:

 • Metal: Oprócz elitarnej wytrzymałości i lepszej formy, te grzebienie mają zdolność zapobiegania tarciu i zaczepom.
 • Węgiel: Żaroodporne, statyczne i super twarde, są zbudowane tak, aby wytrzymać wszystkie zagrożenia środowiskowe i grubowłose grzywy.
 • Horn: Składają się z naturalnego materiału, który pomaga w gładszym działaniu ślizgowym, aby rozczesać bardzo długie lub gęsto zwinięte włosy.
 • Naturalny plastik: Mimo, że hard rubber nadal zdobywa zły rap za rozbijanie włosów, Materiał jak octan celulozy nadaj grzebieniom profesjonalny wygląd od konstrukcji po wydajność głaskania.
 • Drewno: Doskonały do masowania skóry głowy w celu zwiększenia przepływu krwi, z naturalnymi drewnianymi włóknami odżywiającymi włosy poprzez powlekanie trzonu naturalnymi olejami.

Wydajność i ceny mogą się różnić w zależności od modelu. Chociaż proces selekcji nie jest tak prosty, jak się wydaje. Budowa to jedno. Design okazuje się być kolejnym i jest to największy czynnik przy wyborze idealnego grzebienia.

Powiązane: Najlepsze produkty do Stylizacji Włosów Dla Mężczyzn


Jak wybrać grzebień do włosów?


Jak widzisz, rynek sprzedaje różne grzebienie do włosów, z których najczęściej są plastikowe i metalowe. Modele plastikowe są zwykle bardziej przystępne cenowo i elastyczne, podczas gdy odmiany metalu, węgla, rogu i drewna mają dłuższy okres trwałości i zapewniają użytkownikom lepszą kontrolę przyczepności. Po osiedleniu się na materiale, wszystko zależy od wyboru odpowiedniego fryzury. Może warto zapoznać się z tymi różnymi opcjami.

 • Drobny ząb: Drużby o prostych włosach zwykle polegają na nich, aby uzyskać gładkie rozczesywanie. Zwykle stosuje się je do osadzania włosów na miejscu.
 • Średni ząb: Preferowany przez stylistów, ten styl grzebienia przesuwa pasma włosów bliżej siebie, aby przygotować się do skaleczeń, a także wzmacnia grubsze włosy po wysuszeniu.
 • Szeroki ząb: Ta forma nosi grubsze zęby, aby umożliwić przejście większej ilości włosów. Idealnie nadaje się do rozczesywania włosów kręconych lub bardzo grubych, a także do czesania wilgotnych włosów.
 • Kieszonka: Łatwy do przechowywania i zaprojektowany do pielęgnacji w podróży. Niektóre są w składanej konstrukcji, inne w pakiecie w walizce, ale zauważysz, że większość z nich jest stworzona do zarządzania wszystkimi rodzajami włosów, z jedną sekcją zarezerwowaną dla drobnych zębów, a drugą dla szerokich zębów.
 • Ogon: Są one identyfikowane przez długi ogon zakończony punktem podziału włosów na sekcje. Miłośnicy męskich bułek mogą z nich skorzystać, ale reszta męskiej grupy demograficznej tego nie zrobi.

Podobnie jak szczotki do włosów, grzebienie stały się dość obszerną kategorią produktów, co może jeszcze bardziej skomplikować cele stylizacji włosów. Warto więc poznać różnice między nimi.


Grzebienie Vs. Szczotki


Dla większości mężczyzn grzebień do włosów i szczotka do włosów to dwa wymienne instrumenty do pielęgnacji. Straszne założenie. Czy jeden jest naprawdę lepszy od drugiego? Zgadnij, że zależy, dla każdego produktu nadaje różne cechy i służy określonym celom.

Czesanie jest wysoce zalecane do zarządzania splątanymi i mokrymi włosami. Poleganie na pędzlu, aby to zrobić, może złamać pasma. Ponieważ większość grzebieni posiada jeden rząd, zapewnia to lepszą kontrolę i jest delikatniejsza na włosach. Możesz łatwo rozdzielić i drażnić nici, bezproblemowo pracując w produktach do włosów, takich jak kremy, żele i pomady, przez grzywę, aby uzyskać właściwą stylizację.

Szczotkowanie to metoda zwykle wykonywana po rozczesaniu, która pomaga usunąć z włosów brud (brud, płatki i nagromadzenie produktu do włosów). Głaszcząc skórę głowy masuje ją, aby poprawić krążenie i stymulować uwalnianie naturalnych olejków. Szczotki do włosów są najbardziej korzystne podczas suszenia lub po suszeniu, aby nadać fryzurze pełniejszy wygląd. Proces ten oczywiście zajmuje więcej czasu i jest najlepiej zalecany w nocy.

Obie praktyki są niezwykle skuteczne i niezbędne do osiągnięcia zdrowszego, bardziej atrakcyjnego zestawu zamków. Ale to twój budżet, fryzura i preferencyjne użytkowanie określi, co pasuje do Twoich potrzeb. W końcu chcesz wybrać najbardziej odpowiednie i wszechstronne opcje stylizacji. Więc zacznij robić miejsce w łazience i ciasne kieszenie jeansów, ponieważ podzielimy najlepsze grzebienie, aby utrzymać grę włosów w ryzach.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20large20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20large20comb.html

Świetna Kontrola poślizgu, większa trwałość. Charakterystyczny grzebień Baxter zapewnia odpowiednią ilość heft dla wygody użytkowania i gładko zwężających się zębów, aby przejść przez wszystkie formy włosów podczas codziennej stylizacji i konserwacji. Każdy model firmy Baxter wykonany z wysokiej jakości octanu celulozy w 12-stopniowym procesie produkcyjnym wykonywanym ręcznie jest na wagę złota. Fakt, że jest również łatwy na skórze głowy i częściach włosów bezproblemowo zapewnia mu odznakę redaktora, zapewniając maksymalny komfort, podobnie jak wiele innych pożądanych produktów pielęgnacyjnych firmy. Ron Burgandy zatwierdzony!
$20 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20detangling20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20detangling20comb.html

Ciekawostka: Akrylowe grzebienie rozczesujące najlepiej zapobiegają uszkodzeniom włosów. Najlepszy londyński producent szczotek do włosów symbolizuje nieskazitelny rodowód wzornictwa, stosując te same standardy kontroli jakości do grzebieni, dekorując je tymi samymi materiałami premium, które są używane w designerskich okularach i biżuterii. Każdy ząb jest produkowany jeden po drugim, ze stożkową krawędzią wykonaną do strumieniowania włosów z prawie żadnym pociągnięciem.
$36 at NeimanMarcus.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/percy20nobleman20hair20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/percy20nobleman20hair20comb.html

Jest powód, dla którego ten grzebień do włosów pozostaje szybkim sprzedawcą na Amazon i nie jest to tylko zabójcza Cena. Lekka, a jednocześnie trwała styler jest rozliczana jako” niezbędny grzebień dżentelmena ” wykonany ręcznie ze wspaniałego octanu szylkretowego, który uzupełnia każdy garnitur biznesowy lub zestaw do pielęgnacji podróży. Jest zauważalnie większy (plus bardziej przystępny cenowo) niż większość grzebieni w swojej klasie cenowej i znacznie łagodniejszy dla skóry głowy z zębami specjalnie zaokrąglonymi, aby wyeliminować podrażnienia skóry głowy i z łatwością kształtować idealne fryzury.
$15 W Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rocky20mountain20barber20company20fine20and20medium20tooth20hair20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rocky20mountain20barber20company20fine20and20medium20tooth20hair20comb.html

Dwie szerokości. Jeden Grzebień. Oferta multi-purpose obejmuje narzędzia do pielęgnacji włosów z wyrafinowanymi zębami stworzonymi do radzenia sobie z grubymi, kręconymi, gęstymi, cienkimi lub grubymi włosami. W przeciwieństwie do plastikowych grzebieni do włosów, ten top pick zapewnia antystatyczne wyniki. Trwała, drewniana konstrukcja nadaje narzędziu do stylizacji włosów doskonały kształt, który gwarantuje maksymalną kontrolę przy gładszych pociągnięciach. Drwale z grubym zarostem mogą używać grzebienia, aby uporządkować swój wygląd. Wraz z zakupem przychodzi fantazyjny skórzany futerał do przenoszenia.
19,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20man20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20man20comb.html

Ten Kickstarter fave to grzebień pinnacle bro o kompaktowej, praktycznej konstrukcji dopasowanej do twojego breloka, a także otwieracz do butelek do rozpijania go podczas weekendowych grillów. Trzymając ergonomiczny kształt razem, magnes kontroluje możliwość regulacji i zachowuje szczelność przez długi czas. Szczotkowane aluminiowe wykończenie zapobiega również korozji grzebienia i laserowo wytrawionej Grafiki.
$21 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tough2020tumble20metal20comb2022the20revolve22.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tough2020tumble20metal20comb2022the20revolve22.html

Revolve wyróżnia się jako grzebień fashion-meets-form z industrialnym designem, który krzyczy ekskluzywność. Jego wzniosłość wpływa na wydajność, ponieważ grubość ramy ze stali nierdzewnej o grubości 0,1 nie tylko zapewnia długotrwałe użytkowanie i ścisłą kontrolę chwytu, ale także wspomaga przepływ grzebienia zębów dzięki lepszemu ślizganiu się przez włosy. W zestawie znajduje się pochwa ze Sztucznej Skóry, która dobrze mieści się w kieszeni, co zapewnia transport.
$25 at ToughAndTumble.com 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20nu2220handmade20fine20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20nu2220handmade20fine20comb.html

Oficjalny aż do skórzanej zakładki, Ten 100% ręcznie robiony grzebień kieszonkowy jest ręcznie polerowany i cięty w celu uzyskania czystej autentyczności. Miękkie zaokrąglone zęby nie uszkodzą włosów ani skóry głowy, ani nie zahaczą o węzły, ponieważ jego długość 122 mm pokrywa wystarczająco dużą powierzchnię do szczotkowania włosów, aby w pełni spersonalizować wygląd przy mniejszych pociągnięciach. Wrzuć go do dołączonego skórzanego etui, gdy jesteś w ruchu.
$26 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/creative20hair20brushes20the20perfect20gentleman20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/creative20hair20brushes20the20perfect20gentleman20comb.html

Zaprojektowany dla wybitnego dżentelmena, ten luksusowy aranżer włosów łączy wyrafinowane rzemiosło z elegancką wydajnością. Jego zęby składają się z niskoelektrycznego materiału celuloidowego do nie załamujących się włosów, a zaokrąglona końcówka pozwala grzebieniu stymulować naturalne oleje wewnątrz Skórek Włosów, aby stworzyć zdrowe, lśniące włosy. Jewel case dodaje odrobinę finezji temu, co już jest luksusowym groomerem.
22,92 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

 • Trymery Do Włosów Ciała
 • Najlepsze Golarki Elektryczne
 • Najlepsze Trymery Do Brody

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Butelka wody kolońskiej Hugo Boss.
Read More

Najlepsze Prenumeraty Kolonii

Najlepsze Prenumeraty Kolonii 7 Subskrypcji Kolonia Warto Spróbować Barret Wertz 17 stycznia 2019 Podziel się RedTube Flip 0…