Jak Uzyskać Włosy Na Plaży Bez Chodzenia Na Plażę

Jak Uzyskać Włosy Na Plaży Bez Chodzenia Na Plażę

Jak Uzyskać Wygląd Włosów Na Plaży Bez Plaży

O to chodzi w modzie. Podczas gdy nikt nie może się spierać z ponadczasowym urokiem dobrze skrojonego garnituru i dobrze wykonanych butów, prawda jest taka, że wolicie nosić bardziej praktyczne elementy na co dzień. Wiesz, ubrania, które są mniej uciążliwe, mniej formalne, i mam nadzieję, że tańsze.
 
Nie jest też przypadkiem, że w ostatnich latach najbardziej stylowi mężczyźni nauczyli się, jak dobrze wyglądać nawet najbardziej swobodne i podstawowe elementy — na przykład kieszonkowa koszulka i dżinsy. Opanowali sztukę wyglądania bez wysiłku i stylowo w tym samym czasie.

Podobne: letnie utrwalenie włosów dzięki tym 10 produktom do stylizacji

Wiesz co? Włosy nie są inne. Nie inaczej niż w garniturze, wyrzeźbione, nienagannie uczesane włosy mają swój czas i miejsce, ale znowu: większość z was wolałaby się uspokoić. I tu wkracza SURFER hair.
 
A czym właściwie są włosy surfera? Roberto G., stylista i pedagog w Bumble & Bumble, mówi: “tak wyglądają twoje włosy po dniu spędzonym na plaży. Jest zrelaksowany i nieco wyboisty od żywiołów (słońce, wiatr i słona woda). Wyobraź sobie pływanie (lub surfowanie) w oceanie i pozwalanie włosom wyschnąć naturalnie na słońcu.”
 
Zwłaszcza teraz, rosnący urok włosów surferów ma sens. (Bo nikt nigdy nie chce być tym facetem, który wydaje się, że za bardzo się stara.) Plus, wygląd sportowy i wyluzowany nigdy nie jest złą rzeczą. I wreszcie, lato jest tuż za rogiem. Zadbałeś o swoje plażowe potrzeby pielęgnacyjne-teraz nadszedł czas, aby zająć się włosami.
 
Ale jeśli tego lata nie ma w twoich kartach regularnego chodzenia na plażę, rozumiemy to. Dobrą wiadomością jest to, że tworzenie włosów surferów w domu jest absurdalnie łatwe i zajmuje tylko kilka minut. Obiecuję.

Roberto G. mówi, że ten wygląd najlepiej sprawdza się na prostych, cienkich lub falowanych włosach, które są nieco dłuższe, ponieważ “wzmacnia każdą naturalną falę i pomaga cienkim włosom wyglądać pełniej.”Tak więc, po umyciu i kondycjonowaniu włosów szamponem i odżywką do mycia Bumble & Bumble Surf Foam — Roberto G. poleca te produkty, ponieważ” budują objętość i dodają tekstury ” – suszą ręcznikiem. Następnie delikatnie spryskaj Bumble & Bumble ‘ s Surf Spray na całą powierzchnię, od nasady po końcówkę.

Do stylu, użyj rąk. “Wolę używać rąk, ponieważ tworzą one bardziej naturalny i nieco brudny wygląd”, wyjaśnia Roberto G. ” nie używaj grzebienia ani szczotki, ponieważ nie chcesz, aby wyglądał zbyt idealnie.”Air dry i voila: masz teraz sportowe i potargane włosy, które wyglądają, jakby były na plaży przez cały dzień.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts