Krótkie fryzury dla łysiejących mężczyzn

Krótkie fryzury dla łysiejących mężczyzn

Krótkie fryzury dla łysiejących mężczyzn

Pięć rzeczy, o których faceci powinni pamiętać po trzydziestce

Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt z nas nie chce się starzeć, ale jest to nieuniknione, a wraz z tym przychodzi jeden z największych lęków człowieka: wypadanie włosów. Możesz albo zdecydować się na radzenie sobie z nim w sposób pełen wdzięku lub zrobić Tyłek samemu, wrastając włosy, aby spróbować pokryć łyse plamy lub cofniętą linię włosów. Myślę, że radzenie sobie z nim “z wdziękiem” jest o wiele lepszym sposobem, aby go o to zapytać, więc zrobiłem kilka badań i zebrałem cenne informacje i zdjęcia udanych i dobrze wyglądających mężczyzn, którzy z pewnością radzą sobie z wypadaniem włosów. Te krótkie fryzury pomogą Ci odzyskać wiarę w swój dobry wygląd i podkreślić swoje mocne strony.

Ale po pierwsze: utrata włosów jest częścią Twojego kodu genetycznego. Tak, istnieją na rynku produkty, które mogą pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów, ale nie został jeszcze wydany nic, co naprawdę robi kosmetyczną różnicę w odrastaniu włosów. Co oznacza, że musisz pracować z tym, co masz, a krótkie fryzury pomogą Ci to zrobić. Oto twój plan gry:

Zapoznaj się z tym, co masz i porozmawiaj ze swoim fryzjerem o tym, co będzie najlepszym podejściem do cięcia włosów. Krótkie fryzury mają tendencję do minimalizowania wyglądu przerzedzających się włosów; dłuższe fryzury podkreślają to.

Przestań uprawiać boki włosów, aby spróbować pokryć górę; w ten sposób, jesteś tylko zwrócić większą uwagę na łysiny.

Temat: czy Testosteron sprawia, że Łysiejesz?

Unikaj noszenia kapelusza. Pokrycie problemu jest jak nie radzenie sobie z nim: im więcej widzisz siebie, tym lepiej staniesz się w zaakceptowaniu swojego nowego wyglądu. Dodatkowo twoja głowa musi oddychać, więc jedynym powodem, dla którego powinieneś nosić kapelusz, jest ochrona przed słońcem. Rozumiesz?

Regularne mycie szamponem przerzedzenie lub cienkie włosy jest konieczne ze względu na fakt, że włosy mogą stać się tłuste bardzo łatwo, co sprawi, że włosy będą wyglądać niejednolity i jeszcze cieńszy. Z drugiej strony, przesadzanie może być również złe, ponieważ nie chcesz pozbawiać włosów naturalnych olejków. Polecam mycie szamponem nie więcej niż trzy razy w tygodniu, ale jeśli chcesz częściej szamponować, spróbuj użyć suchego szamponu.

Użyj lekkiej pomady (idealna byłaby glinka), aby uzyskać matowe, nietłuste wykończenie. Wysusz włosy, aby uzyskać dodatkową objętość.

Oto kilka przykładów krótkich fryzur odpowiednich do przerzedzania włosów lub cofania się linii włosów od wiodących mężczyzn w Hollywood, przemyśle mody i telewizji.

Tom Ford

Jedna długość dookoła, bez długich włosów na wierzchu, próbujących zakryć linię włosów. Poproś swojego fryzjera, aby dał ci cięcie o jednej długości i ustal, jak krótkie lub długie powinny być twoje włosy. Trzymaj szyję i okolice uszu starannie przyciąć.

Jude Law

Krótki na dłuższym boku. Poproś stylistkę, aby utrzymała długość z teksturą na rogach włosów. Utrzymuj długość proporcjonalnie do reszty głowy, aby pomóc w mieszaniu linii włosów. (Nie powinien być dłuższy niż 1 cal).

Anderson Cooper

Część boczna. Boki są przycięte do jednej długości, podczas gdy rogi głowy są cięte pod kątem, aby stworzyć bardziej gęsty wygląd w obszarze frędzli.

Matt Lauer

Cięcie. Jedna długość dookoła.

Książę William

Warstwowy krój. Idealny krój dla włosów o delikatnej fakturze, warstwach wokół i dłuższej linii włosów, aby uzyskać nieskładny i łatwy wygląd.

Podobne: fryzury na krótkie włosy

Jak zawsze, pamiętaj, że dobra fryzura polega na byciu pewnym siebie i uczciwym wobec siebie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Konserwacja Wąsów
Read More

Konserwacja Wąsów

Konserwacja Wąsów Czas, Aby Rock Najbardziej Kickass Wąsy Z Nich Wszystkich Ten Ruch Jeremy Glass 2 listopada 2015…