Kobiety dyskutują o swoich przemyśleniach na temat randek z biseksualnymi facetami

Para trzymająca się za ręce

Kobiety dyskutują o swoich przemyśleniach na temat randek z biseksualnymi facetami

7 Panie Ujawniają, Dlaczego Wolą Wychodzić Z Biseksualnymi Mężczyznami

Biseksualni mężczyźni zazwyczaj nie mają to bardzo łatwe, jeśli chodzi o randki. Pomimo zainteresowania obiema płciami, zawsze istnieje szansa, że kobieta odmówi wyjścia w obawie, że będzie ” potajemnie gejem.”Potencjalni partnerzy mogą również myśleć, że biseksualni mężczyźni mają więcej opcji do wyboru, a ich szanse na bycie oszukanym są wyższe.

Badanie 2016 z udziałem ponad 1,000 kobiet wykazało, że 63 procent kobiet nie umówiłoby się z mężczyzną, który spał z innym mężczyzną (w tym z tymi, którzy eksperymentowali z facetami, a nie tylko z mężczyznami, którzy otwarcie identyfikują się jako biseksualiści). Jak na ironię, 47% kobiet powiedziało, że wcześniej pociągała je inna kobieta, podczas gdy 31% miało doświadczenie seksualne z inną kobietą.

Powiązane: Mój Partner ma Problem z moim Biseksualizmem

Nie oznacza to, że każdy ma ograniczony umysł, jeśli chodzi o seksualność i swoje preferencje. Istnieje wiele kobiet tam, którzy rzeczywiście wolą się umawiać i uprawiać seks z mężczyznami bi — w rzeczywistości, oni nawet iść z ich drogi, aby je znaleźć.

Poniżej siedem kobiet z całego kraju opowiada o swoich przemyśleniach na temat tego, dlaczego Randki z biseksualnymi mężczyznami nie powinny mieć tak złego rapu.

Morgan, 27, Dallas, TX

Myślę, że wielu Hetero zostało zatrutych przez tę koncepcję męskości, która koncentruje się wokół karania emocji. To nie znaczy, że mężczyźni bi są zwolnieni z tego lub że wszyscy Hetero mężczyźni są do tego przeznaczeni, ale z mojego doświadczenia wynika, że nie-Hetero mężczyźni zastanawiali się, jaką rolę chcą odgrywać w związku, podczas gdy wielu Hetero mężczyzn, z którymi byłem, nie miało.

Mężczyźni bi, z którymi byłem, włożyli więcej wysiłku w naukę tego, czego chcę i wydają się traktować relacje jako partnerstwo — seksualnie i w codziennych interakcjach. Znam wielu facetów, którzy chcą tego scenariusza, w którym kobiety wykonują całą emocjonalną pracę. Po prostu myślę, że wielu Hetero nigdy wcześniej nie musiało myśleć o swojej roli, a nawet dla Hetero, myślenie o rodzaju partnera, którym chcą być, powinno być obowiązkowe.

Abby, 22 lata, Chagrin Falls, OH

Lubię umawiać się z biseksualnymi mężczyznami, bo nie czuję potrzeby, by się im tłumaczyć. Zawsze dostaję dołka w brzuchu, kiedy wychodzę do Hetero, którego nie czuję, gdy wychodzę do biseksualnego mężczyzny. Często razy, kiedy wychodzę do Hetero człowieka, z którym się spotykam, muszę iść do szczegółów na temat definicji biseksualizmu i zapewnić ich, że tylko dlatego, że jestem pociąga zarówno mężczyzn jak i kobiet, nie oznacza, że mam zamiar zdradzać je z kobietą.

Lubię też spotykać się z biseksualnymi mężczyznami, ponieważ nie uprawiają seksu ani nie fetyszyzują mnie z powodu mojej orientacji seksualnej. Na przykład, pewnego razu podszedłem do Hetero faceta, z którym się spotykałem, a jego jedyną odpowiedzią było: “Wow, to naprawdę gorące”, co uważam za obraźliwe, ponieważ moja seksualność zasługiwała na szacunek, a nie uprzedmiotowienie.

Kat, 28, Los Angeles, CA

Co lubię w randkach otwarcie BI i panseksualnych mężczyzn jest to, że mają tendencję do badali swoją seksualność i wizerunek w sposób, że heteroseksualni mężczyźni nie. Większość heteroseksualnych mężczyzn, których spotkałem, nadal są bardzo zainwestowani w to, jak są postrzegani i jak ich partnerzy wzmacniają ich heteroseksualność. To niesamowicie wyczerpująca rzecz być w pobliżu jako ktoś, kto jest całkiem zadowolony z siebie.

Jestem transpłciową kobietą i to czasem może skomplikować sprawy. Powiedziałbym, że większość mężczyzn, którzy podchodzą do mnie, identyfikuje się jako Hetero, ale mam najbardziej satysfakcjonujące relacje z mężczyznami, którzy są bi lub panseksualni. Jestem również poliamoryczny-obaj moi partnerzy są obecnie mężczyznami panseksualnymi. Są to mężczyźni, którym nie musiałem się tłumaczyć, którzy mieli wcześniejsze doświadczenia z kobietami transpłciowymi i nie musieli tego doświadczenia kwalifikować.

Dla mnie seks z mężczyznami, którzy są bi jest lepszy, ponieważ mają nie tylko komfort z moim ciałem, ale ich własne ciała. Często nie mają tego pragnienia, aby być potwierdzonym jako człowiek co jakiś czas. Mimo że jestem niesamowicie uległy seksualnie, miło jest wiedzieć, że jestem z kimś, kto nie musi wywierać dominacji, aby poczuć się jak mężczyzna.

Stacy, 33, Chicago, IL

Jako kobieta queer, miło jest czuć, że moja seksualność jest zrozumiana. Tyle razy musiałam “wyjaśniać” moją płynność seksualną Hetero facetom. To nie tylko męczące robić to w kółko, ale nienawidzę ciągłego zajmowania się stereotypami biseksualnymi, ponieważ Hetero faceci często boją się, że będę oszukiwać lub zostawiać je dla kobiety.

Kiedy już z mężczyznami, którzy spotykali się z innymi mężczyznami, czuje się naprawdę komfortowo odnosić się do wszystkich moich doświadczeń randkowych, i wiedzieć, że prawdopodobnie mieli do czynienia z podobnymi rzeczami. Również mężczyźni bi / pan, z którymi byłem, byli dość ryzykowni w łóżku! Byli również uważni i mieli silną świadomość tego, jak się czuję, prosząc o zgodę. Zdecydowanie byłem z Hetero facetami, którzy byli tak samo odważni i troskliwi jak ci odmieńcy, ale było o wiele więcej Hetero facetów, którzy głównie skupiali się na sobie.

Andrea, 29, Miami, FL

Często uważam, że mężczyźni bi są bardziej otwarci niż mężczyźni Hetero. Myślę, że ma to związek z mężczyzn bi już łamanie oczekiwania społeczeństwa przez bi, a zatem zostały zmuszone do zrobienia wiele poszukiwania duszy. Myśleli o życiu bardziej niż wielu Hetero. Uważam, że ta otwartość zazwyczaj wykracza poza Seks.

Drugim głównym powodem, dla którego wolę umawiać się z mężczyznami bi, jest nieco bardziej samolubny. Lubię mężczyzn, pociągają mnie mężczyźni, i to jest niezmiernie zabawne, aby móc szturchać mojego partnera i mieć go gapić się ze mną na gorącego faceta. Nawet lepiej, biorąc pod uwagę fakt, że sam jestem bi, mogę również szturchać mojego partnera, gdy widzę gorącą dziewczynę i robię to samo.

Brandi, 30s, Brooklyn, NY

Lubię umawiać się z mężczyznami bi, bo nie ma problemów z tożsamością płciową. Ponieważ jestem transseksualistą, zwykle jest to podstawowa rzecz z Hetero mężczyznami, ale znalazłem poczucie komfortu, gdy spotykam się z mężczyznami bi lub panseksualnymi.

Z mojego doświadczenia wynika, że seks z mężczyznami bi i pan zawsze był bardzo uważny i zaoferował mi rodzaj seksualnego wyzwolenia, które zawsze zostawiało mnie błagającego o więcej. Uwielbiam ten rodzaj seksu, ponieważ jest nie tylko fizycznie satysfakcjonujący, ale także pomaga w pewności siebie.

Gaby, 30, Los Angeles, CA

Jako osoba biseksualna, czuję się bardziej rozumiana przez mężczyzn bi. Jest to ogromne uogólnienie, ale czuję też, że biseksualni mężczyźni musieli robić o wiele więcej introspekcji niż Hetero-czy nawet Geje – ponieważ musieli zajrzeć w głąb siebie i naprawdę pomyśleć o tym, kim są. Są bardziej świadomi siebie i jeśli wyszli z drugiej strony, mają silniejsze poczucie siebie.

Mam też wrażenie, że mamy więcej wspólnego pod względem zainteresowań (Ariana Grande, Astrologia, czarny lakier do paznokci). Znowu są to ogromne uogólnienia! Mam tylko pozytywne doświadczenia z mężczyznami bi, a jeśli chodzi o umawianie się z mężczyzną cisgender, myślę, że zrobiłabym to tylko, gdyby byli bi.

Możesz Też Kopać:

  • Biseksualni faceci ujawniają, kiedy po raz pierwszy zdali sobie sprawę, że nie są Hetero
  • The 10 Biggest Relationship Deal-Breakers
  • Zrozumienie męskości i queer
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts